Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Smużka 24 » 14 lip 2016, o 20:48

Moja mała jutro wraca, a tu taka pogoda :(
Normalnie co 15 minut wyje syrena strażacka i na syrenie jadą.
wiatr tak wieje aż trampolina się podnosiła musiałam szybko czymś obciążyć.
Taka pada oby tylko powodzi nie było.
Avatar użytkownika
Smużka 24
Fajna Kobietka
 
Posty: 210
Dołączył(a): 25 cze 2016, o 07:06

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez BlackWolf » 14 lip 2016, o 20:59

Czytałam wszystkie wypowiedzi (nie edytowane jeszcze) i nie wierzyłam w to co czytałam. Nagle jakiś podział się zrobił na "nasze" i "resztę". Po pierwsze na forum nie tolerujemy czegoś takiego. Każdy wątek jest dla wszystkich i nie ma znaczenia kto go założył.
Dziewczyny rzuciły tylko pomysłem co do łączenia wątków a wywiązała się z tego jakaś afera i niepotrzebne oburzenie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, ankieta jest, dyskusja miała na celu wyrażenie swojej opinii a nie dzielić na grupki.
Poza tym czytając Culagula Twoje wypowiedzi odniosłam wrażenie, że wątek Przy Kawie jest nie na poziomie, bo wypowiedzi są krótkie. Gdybyś tam zaglądała zauważyłabyś, że są i krótkie i długie -jak to w dyskusji bywa.
Nie chcesz łączyć tematów -w porządku ja też jestem na "nie", ale nie kategoryzuj, bo oba wątki są takie same.
Mam nadzieję, że to nie powtórzy się więcej.

Także moje drogie ja wolę, aby było tak jak jest. Lubię ten pimpongowy (jak to zostało nazwane) wątek Przy Kawie i jestem do niego przyzwyczajona.
Tyle z mojej strony na ten temat.

Udanego wieczoru wszystkim. :kwiatek

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 14 lip 2016, o 21:04

U nas tez mocno pada , wieje wiatr , ulice bardzo zalane , żadnej poprawy nie widać , najgorsze to to że nawet pod parasolem nie można iść , bo wiatr wyrywa parasol ,

Smużko , a co dobrego przygotowałaś na przyjęcie Emi??? szybko zatęskniła za wami :)

Owieczko , okres wakacji nad morzem to chyba wszędzie są tłumy , ja wybrałam termin po 15 sierpnia to już ruch się zmniejsza , robię to co roku ,a jak są dzieci małe to lepiej planować wyjazd w maju lub we wrześniu , dzień minął u mnie na siedzeniu w domu bo strach wyjść na dwór , ;-)

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez kokoszanel » 14 lip 2016, o 21:40

Szczerze po wypowiedziach ktore ostatnio mialy miejsce z powodu luznej propozycji doszlam do wniosku ze lepiej bedzie faktycznie zostawienie dwoch watkow bo skoro jestesmy wystawiani na to kto jest wlasnie lepszy i wywyzszanie sie na tle forum ... to ja juz wole zostac przy tym co jest teraz i zwyczajnie zamierzam wrocic tylko do watku z ktorym sie zwiazalam i w ktorym nie bylo takiego braku poszanowania jaki mial miejsce tu w ostatnim czasis.

Serdecznie pozdrawiam.

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 14 lip 2016, o 21:45

Super
Czy któraś z was poczuła się nieposzanowana przeze mnie ????
Normalnie miałam doła zupełnie niezwiązanego z forum a teraz mam kanion

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 14 lip 2016, o 22:02

Ok, widzę że teraz to wszystko moja wina.
Black, przeczytaj dokładnie, nie tylko ja napisalam o Przy kawie że tam są krótkie posty i nie dokładaj mi słów których nie powiedziałam.
Ja z początku pisałam spokojnie, ale jak Sasza z Bac zaczęły mi wmawiać różne rzeczy to i świętego by poniosło.
Na razie dam sobie spokój z forum, nie będę robiła zamętu skoro to moja wina.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 14 lip 2016, o 22:11

No bardzo mi smutno to co się porobiło :cry: , i na co to było??? Jeden temat podsunięty do wyboru , a tak to zostało smutno zakończone , wracajcie , musimy się tutaj nadal spotykać , :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Owieczka2512 » 14 lip 2016, o 22:37

O jej,wieje strasznie :?

Malina61-masz rację latem trudno znaleźć miejsce spokoju nad morzem i może właśnie warto się zastanowić czy nie jechać we wrześniu-a bywa piękny:-)

Dobrej nocy:-)
Owieczka2512
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 lip 2016, o 17:22

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez BlackWolf » 14 lip 2016, o 22:40

Culagula napisał(a):Ok, widzę że teraz to wszystko moja wina.
Black, przeczytaj dokładnie, nie tylko ja napisalam o Przy kawie że tam są krótkie posty i nie dokładaj mi słów których nie powiedziałam.
Ja z początku pisałam spokojnie, ale jak Sasza z Bac zaczęły mi wmawiać różne rzeczy to i świętego by poniosło.
Na razie dam sobie spokój z forum, nie będę robiła zamętu skoro to moja wina.


Potrafię czytać, dlatego wypowiedziałam się tak a nie inaczej i dyskutować o tym więcej nie zamierzam. Dla mnie ten temat jest zamknięty.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Smużka 24 » 15 lip 2016, o 06:12

Cześć wam.

Tak naprawdę nie wiem o co chodzi wam Sasza i Chanelka?
Przecież Aga nic takiego nie napisałam, ja się nie poczułam gorzej. Dalej nie rozumiem co z tego że to Aga założyła dla 3 osób, przecież nas wszystkich przyjęła?
Aga nie opuszczaj forum.
Tak tu fajnie było.
Nie trzeba się kłócić tylko Sasza i Chanelka się obraziły a uważam że powodu nie miały!
Avatar użytkownika
Smużka 24
Fajna Kobietka
 
Posty: 210
Dołączył(a): 25 cze 2016, o 07:06

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 15 lip 2016, o 07:19

A widzisz Smuzka, nawet to nie ja napisalam ze wątek byl stworzony dla 3 osób tylko Hada przypomniala w pierwszym poscie. Gdyby to nie bylo napisane, nic by nie wyniknelo. A ja w takim razie musialam wytłumaczyć dlaczego bylo tak a nie inaczej.
Nie rozumiem dlaczego ktos mi mowi ze dziele na gorszych i lepszych albo sie wywyzszam. Nigdy tego nie robilam i nie mam zamiaru robic. Wszystko co teraz tu mowie to jest jakos obracane przeciwko mnie.
Smuzka, tylko mi przykro ze akurat trafilas na taka sytuacje bo tak poza tym to jest bardzo spokojne forum, jak bedziesz dluzej pisac to sie przekonasz ze to byl taki jednorazowy incydent.
Milego pisania wszystkim.

Aha, tak przy okazji to mozna sobie wejsc na pierwsza strone watku i tam w moim pierwszym poscie jest jasno i wyraznie napisane dlaczego byl watek zalozony.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Smużka 24 » 15 lip 2016, o 07:29

Aga, czasem zdarzają się nie porozumienia. faktycznie nie potrzebnie Hada napisała że Ty założyłaś dla 3 osób i może inne tak to odebrali że Ty jesteś lepsza bo Ty założyłaś wątek, ale przecież każdy może założyć wątek.
Tylko mi smutno że tak dziewczyny postąpiły zaraz na ciebie atak, przecież nic złego nie napisałaś, tylko historie założenia wątku, mogły by się źle poczuć jak byś ich wyganiała czy nie tolerowała a tak nie jest, każdy tu jest super przyjęty.
Jak byłam na innym forum czegoś takiego nie ma takie życzliwości.
Uważam że nie potrzebnie kłótnia wybuchła...
Avatar użytkownika
Smużka 24
Fajna Kobietka
 
Posty: 210
Dołączył(a): 25 cze 2016, o 07:06

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Owieczka2512 » 15 lip 2016, o 08:01

Witam.
Wpadłam się przywitać i muszę zaraz wyjść załatwić sprawy.
Wrr,za oknem kap,kap...

Miłego przedpołudnia:-)
Owieczka2512
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 lip 2016, o 17:22

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 15 lip 2016, o 08:17

Witam. Napisalam taka jaka jest prawda. Skoro ktos sie mnie pyta czemu sa 2 osobne watki.
I tak macie racje dobor niektorych slow bywa niekorzystny. I konczy sie na tym ze slowa Culi urazily wiele osob.
I nie chodzi tylko o to ze musialas wytlumaczyc czemu byl taki a nie inny tytul.
Poczytaj na spokojnie co napisalas a wtedy sie zaatanow jak to moze byc odebrane.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Avis » 15 lip 2016, o 10:15

Witam :)

Dziś kolejny dzień taki nie wiadomo jaki... A to pada, a to nie. Dziś porobię w domu :) I dla męża zrobię gołąbki ;) Nie lubię ich robić, ale czego się nie robi dla drugiej osoby :P Może później skoczę do koleżanki, bo już się stęskniłam za dziewczynkami :)
Jeszcze jutro mam sprzątanie w kaplicy, a wieczorem zebranie rady sołeckiej... A tak mi się chce tam iść, że masakra.
Słuchajcie jakie przetwory, albo na co można przerobić cukinię? Bo mam jej wysyp. Na pewno odpada marynowana.

Kasiu to racja, że jesienią troszkę mniej pracy mam i już szczerze mówiąc mogłaby być już ta jesień ;) A może kleszcza jakiegoś złapałas? Ja ostatnio tak miałam i puchła mi noga, na izbę jeździłam.

Halinko a kiedy to wyjeżdżacie na wakacje? I gdzie się wybieracie? :) A Bartuś rośnie :D Takie słoneczko kochane :) Przyjeżdża do mnie, śmieje się, gaworzy już po swojemu :) Od razu widać, że jestem ukochaną ciocią :P

Aga u nas już porzeczka skończona, ale S. pomaga u szwagra. Robią i w deszcz, bo zakłady stają i nie chcą bać porzeczki. Także robią ile się da, żeby jak najwięcej sprzedać. U nas robili nawet w niedzielę. Już cena leci w dół, a jak całkiem zamkną skupy, to będzie tragedia. Ja pochodzę ze wsi, rodzice też mieli gospodarkę, tyle, że mniejszą, ale ja już zaprawiona w boju ;)
I nie pitol głupot, tylko wracaj na forum.

Owieczka ile Twoja córcia ma lat? Bo chyba nie doczytałam ;)

Dziewczyny weźcie wrzućcie na luz, jesteście wszystkie dorosłe, a zachowujecie się dosłownie mówiąc jak gówniary. Bo ta mi powiedziała to, a ta tamto, to ja się obrażę i sobie pójdę, niech mnie błagają, żebym wróciła... Jesteście dorosłe i bierzcie na klatę krytykę, po to chyba jest szczerość. Tez bym mogła wywlec kilka rzeczy, ale po co?? Szkoda na to czasu i nerwów. Najgorzej, że niesłusznie ucierpiało na tym kilka niewinnych osób :(

Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.

Obrazek
Avatar użytkownika
Avis
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 667
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 13:34

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 15 lip 2016, o 10:31

Witam :) . Lekko się u nas rozjaśnia , dobrze że nie pada ,przestało wiać , ale jest chłodno bo zaledwie 16 st. Oglądam TVN , okropna tragedia , tyle osób straciło życie i dużo jest rannych , czemu ma to służyć , :( Rano już zrobiłam sobie część zabiegów , teraz piję sobie kawkę ale na smutno bo nic z ciast nie mam , taka kawka jest dla mnie mało smaczna . Myślę co by tutaj zrobić na obiad ,u nas jest dzień bezmięsny , chyba zrobię kluski na parze , :Miałam jechać na zakupy ale mi się nie chce . Mój Pawełek jest na wczasach w Łebie , pogodę mają do niczego , a już w sobotę mają powrót, więc nie trafili na dobrą pogodę , bywa i tak .

Agnieszko , no porobiło się na naszym forum nieprzyjemnie , tyle czasu było super , ach padł przez kogoś głupi pomysł łączenia wątków , :( myślę że nadal będziemy przyjemnie pisać . Jak tam u was z pogodą , bo chyba w waszych rejonach było więcej opadów , co Marcel robi w taką pogodę ??? Jak miałam teraz gości to pokazywałam od was tą karteczkę którą robiłaś , bardzo im się podobała , a nasza Natalkę szczegół za szczegółem analizowała to dzieło , nawet pocięła na niszczarce kartkę i coś tworzyła :)

Smużko , już masz swoją pociechę??? cieszę się że na naszym wątku dobrze się czujesz , no widzisz to taki nieprzyjemny epizod się stworzył , ale jestem pewna że już się to nie powtórzy , każdy zawsze był u nas bardzo mile przyjmowany , zawsze się cieszyłyśmy jak ktoś nowy do nas zawitał ,czy ty pracujesz ???

Owieczko , czyli u was pada??? n to ci współczuję wyjścia ale jak trzeba to nic się nie poradzi , ja tez planowałam wyjście na targ po owoce , ziemniaki ale zrezygnowałam , kupię to wszystko w naszym osiedlowym sklepiku .

Małgosiu , masz jeszcze gości? bo nam ciebie brakuje , :( ja miałam mieć też teraz w sobotę następnych gości ale spotkanie przełożone za tydzień .

Agatko , te gołąbki są bardzo dobre tylko ta robota przy nich to okropna jak dla mnie , ale co się nie robi dla męża skoro zasługuje na dobroci , szkoda że tą porzeczkę tak źle traktują na skupie , człowiek się napracuje a później martw się gdzie to sprzedać , przecież popyt w przetwórni jest , Cieszysz się siostrzeńcem więc i on jest za tobą , jak ten czas leci , dopiero co pisałaś że siostra jest w ciąży a tutaj już taka słodycz rośnie , cukinii nie zaprawiam chyba kiedyś miałam przepis na kandyzowaną , bo ja tylko robię z niej leczo , robią też placki takie jak ziemniaczane , ale jako przetwory to nie wiem :( My wybieramy się od 15 sierpnia do Mrzeżyna , mamy takie miejsce że już trzeci rok na te pokoje jedziemy ,

Kasia chyba w pracy, czekamy na wszystkie dziewczynki do dalszego pisania z nami :)

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 15 lip 2016, o 10:33

Malinko, to nie byl glupi pomysl laczenia watkow. Dla niektorych dziewczyn ktore pisza i tu i tu bylo by to duzym ulatwieniem

I faktycznie prosze juz o zakonczenie tego tematu. Nie ma co go dluzej wywlekac.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Smużka 24 » 15 lip 2016, o 10:43

Dziś wraca po 17 :) czekam na mała :)
u mnie już nie pada, ale zimno i chmury krążą
Avatar użytkownika
Smużka 24
Fajna Kobietka
 
Posty: 210
Dołączył(a): 25 cze 2016, o 07:06

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 15 lip 2016, o 12:29

Dostałam zamówioną paczkę z olejem z czarnuszki , trochę to trwało ale doszło , :) Umówiłam się tez do lekarza pierwszego kontaktu, może dostanę dodatkowe skierowania na dalsze badania , bo coś z moją nogą jest chyba nie tak ,na zabiegi które mi przydzielono aż 2 stycznia czekać nie mogę, bo to aż o pomstę do nieba wołać , :evil:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 15 lip 2016, o 14:19

Esterko , jedno mam pytanie dlaczego dziewczęta chcąc zmian nie napisały wcześniej również nam na naszym wątku o takiej propozycji ,że coś takiego mają na myśli , :( chyba że ja czegoś nie zauważyłam , ;-)

Wróciłam do poprzednich postów , więc Sasza uzgodniła w tobą nie czekając co my mamy do powiedzenia , żeby to było dobrze połączyć nasz wątek z waszym czyli nasz zlikwidować a przyłączyć się do was , można by było chwilkę poczekać na naszą odpowiedź a tutaj od razu zrobiła się ankieta , wybacz miałam już do tego tematu nie wracać ale to muszę ze siebie wywalić,to we mnie siedzi ,taki niesmak :(

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 15 lip 2016, o 15:39

Wlasnie mialo juz nie wracac do tego tematu.
Zaczyna sie to robic lekko irytujace i meczace.
W temacie przy kawie zaczela sie dyskusja o polaczeniu watkowm wiec wyszla propozycja by pogadac z wszystkimi. I miala powstac ankieta, by posty dotyczace laczenia nie uciekly tak jak jakis czas wczesniej, by byly w jednym miejscu.
Czemu tu nie bylo tego pytania. Padlo... w momencie gdy powstala ankieta by jak juz mowilam posty i zdanie kazdego bylo wyrazone w konkretnym temacie.

I ustalmy jedna podstawowa rzecz. Nie ma wasz/nasz temat. Forum i tematy jakie sie na nim znajduja sa wszystkich. Kazdy ma prawo pisac gdzie chce i przestrzegac tak zwanej netykiety.

Moze brutalnie ale.. jezeli chcecie SWOJ temat no to niestety ale trzeba zalozyc SWOJE forum i wtedy mozna mowic o SWOIM.

I nikt nie mowil o likwidowaniu czy laczeniu. Tylko o zalozeniu osobnego tematu dla WASZYSTKICH

Jeszcze cos wyjasnic? To zapraszam na PW

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 15 lip 2016, o 17:33

PRZECZYTAŁAM I ZANIEMÓWIŁAM . :evil: :> :shock: :shock:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 15 lip 2016, o 17:46

Niestety nie zawsze praca moderatora jest przyjemna...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez tamira » 15 lip 2016, o 18:36

dzień dobry...
Przez chwilę mnie nie było, zaglądam i po przeczytaniu tylko kilku postów odechciało się wszystkiego...
To BYŁO fajne miejsce, a zwłaszcza TEN wątek, czyli "Seksi fleksi..." i nagle coś komuś zaczęło przeszkadzać i zrobiło się, delikatnie rzecz ujmując paskudnie, a ja za stara już jestem na takie gry i zabawy rodem z piaskownicy.
I jakoś nie lubię by decydowano za mnie w imię własnych fanaberii czy kaprysów.
Jeszcze do przedwczoraj z radością i wielką przyjemnością zaczynałam dzień od wizyty TUTAJ.
Było fajnie i sympatycznie, ale przestało.
Bywa. W końcu nic nie trwa wiecznie.

Hadassa napisał(a):Moze brutalnie ale.. jezeli chcecie SWOJ temat no to niestety ale trzeba zalozyc SWOJE forum i wtedy mozna mowic o SWOIM.

Przekaz, choć bardzo niemiły, to nad wyraz czytelny.
A ponieważ nie mam zwyczaju nikomu narzucać swego towarzystwa, zwłaszcza tam, gdzie daje mi się tak wyraźnie do zrozumienia, że to nie jest moje forum i funkcjonuję tu tylko i wyłącznie na prawach gościa, pozwolą panie, że życząc im wszystkiego najlepszego
pożegnam się ozięble z domieszka ironii w tle.


Aga,Halinko, Kasiu, Gusiu będziemy w kontakcie.

Obrazek
Wiosna, wiosna! Wiosna, ach to ty!
tamira
Super Gaduła
 
Posty: 1242
Dołączył(a): 27 lis 2014, o 20:53

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 15 lip 2016, o 18:40

Wybacz Tamirko ale mam dosc sluchania moj/nasz/wasz watek.
To nie jest tez przyjemne..
Co z tego ze to Wasz watek jak i tak musze go czytac, pilnowac tu porzadku...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]