Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Agnieszko dał mi skierowania na trzy badania , USG , serca wysiłkowe, i Holtera , w tym roku jest to niemożliwe bo nie ma już miejsc dopiero w grudniu mam się dowiedzieć , myślę że do tej pory dożyję 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
idź, idź, lepiej dmuchać na zimne...
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
No co Ty piszesz.... a masz jakieś wątpliwości? Nawet tak nie myśl..malinka 61 pisze:Agnieszko dał mi skierowania na trzy badania , USG , serca wysiłkowe, i Holtera , w tym roku jest to niemożliwe bo nie ma już miejsc dopiero w grudniu mam się dowiedzieć , myślę że do tej pory dożyję
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Ja też z holterem latam 2 razy do roku
mam i na ciśnienie holter i na serce wkurzające te kabelki są szczególnie od holtera na ciśnienie bo nie da się spać budzi się człowiek przy każdym pompowaniu
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Chyba sobie zasznuruję gębusię , mąż postawił mi na stole irysy śmietankowe i je pochłaniam i tyle z mojego odchudzania , oj biedna jestem z tą moja łakomością 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Mąż jeszcze prowokuje
ja chyba też sięgnę po jakiś smakołyk na noc
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Mój mąż zawsze mnie prowokuje , moje odchudzanie ma w nosie , mówi że życie jest za krótkie na odmawianie sobie takich przyjemności 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Halinko nic nie mów bo za mną coś slodkiego chodzi a w domu nic nie ma.... Chyba zaraz wynajmę odrzutowieć i przylecę do Ciebie na irysy
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
I ma rację
a ja jutro idę do takiej pani to mama znajomej mojej u której jest mój M w niemczech,pomoge kobiecie posprzatać obiadek zrobić,kobietka ma 70 lat jest przygłucha i strasznie samotna
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Więc czekam , u mnie zawsze tego pełno , te irysy jak za dawnych lat , takie dobre 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
u mnie też zawsze pelno słodkiego bo i ja łakomczuch jestem,a jak nic nie ma to mikrofala i ciasto na szybko idzie
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Zostaw dla mnie trochę, już pędzę :rower
:rower
Właśnie dostałam dwie kostki takiego batonika Danusia z Biedronki, o smaku miętowym... pycha....
Murzynka jeszcze mam ale mam ochotę na coś innego, np te irysy bardzo chętnie...
Właśnie dostałam dwie kostki takiego batonika Danusia z Biedronki, o smaku miętowym... pycha....
Murzynka jeszcze mam ale mam ochotę na coś innego, np te irysy bardzo chętnie...
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszko ale ty jesteś szczuplutka a ja pulchniutka , ty możesz sobie pozwolić a ja powinnam uważać , bo bioderka mi się powiększą 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
:rower
:rower malinko zrób miejsce przy stole i zaparz herbatke już lecimy na iryski 
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
nie ma co sobie żałowaćmyszka28 pisze::rower:rower malinko zrób miejsce przy stole i zaparz herbatke już lecimy na iryski
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
No te irysy właśnie z Biedronki , więc na która do mnie dojedziesz ??
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Więc czekam na was , dajcie sygnał kiedy będziecie blisko żeby wstawić wodusię na herbatkę 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
No ja może za tydzien dojadę rowerem
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Wobec tego będę musiała ponownie iść i kupić bo te nie wytrwają , ja łakomiec jestem

Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
hahaha u mnie też szybko schodzą słodycze dłużej wędlina może leżeć niz słodkości
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
No, myślę że spotkamy się gdzieś po drodze i razem pojedziemy... to gdzie się umawiamy?
Halinko, nie wiem o której ale czekaj na nas.... schowaj kilka do szuflady żebyś ich nie zjadła
I znów już trzeci raz wysyłam posta i nie mogę...
Musiałam na chwilę odejść od kompa i już napisałyście więcej zanim ja wysłalam mojego posta
Halinko, nie wiem o której ale czekaj na nas.... schowaj kilka do szuflady żebyś ich nie zjadła
I znów już trzeci raz wysyłam posta i nie mogę...
Musiałam na chwilę odejść od kompa i już napisałyście więcej zanim ja wysłalam mojego posta
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Agnieszko bo my jesteśmy biegłe w pisaniu , zwłaszcza ja która pisze jednym palcem , ale jakoś mi idzie 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Malinko to jak na piszącą jednym palcem to świetnie ci idzie
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Ja piszę szybko dwiema rękami, w szkole uczyłam się metodą dziecięciopalcową i bez patrzenia na klawiaturę ale teraz właściwie trzy palce u jednej ręki używam...
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
To tak jak ja też tak mnie uczyli ale każdy i tak po swojemu ogarnia
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości