Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Agnieszko dał mi skierowania na trzy badania , USG , serca wysiłkowe, i Holtera , w tym roku jest to niemożliwe bo nie ma już miejsc dopiero w grudniu mam się dowiedzieć , myślę że do tej pory dożyję :lol:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

idź, idź, lepiej dmuchać na zimne...
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

malinka 61 pisze:Agnieszko dał mi skierowania na trzy badania , USG , serca wysiłkowe, i Holtera , w tym roku jest to niemożliwe bo nie ma już miejsc dopiero w grudniu mam się dowiedzieć , myślę że do tej pory dożyję :lol:
No co Ty piszesz.... a masz jakieś wątpliwości? Nawet tak nie myśl..
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Ja też z holterem latam 2 razy do roku :) mam i na ciśnienie holter i na serce wkurzające te kabelki są szczególnie od holtera na ciśnienie bo nie da się spać budzi się człowiek przy każdym pompowaniu
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Chyba sobie zasznuruję gębusię , mąż postawił mi na stole irysy śmietankowe i je pochłaniam i tyle z mojego odchudzania , oj biedna jestem z tą moja łakomością :cry:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Mąż jeszcze prowokuje :) ja chyba też sięgnę po jakiś smakołyk na noc
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Mój mąż zawsze mnie prowokuje , moje odchudzanie ma w nosie , mówi że życie jest za krótkie na odmawianie sobie takich przyjemności :lol:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Halinko nic nie mów bo za mną coś slodkiego chodzi a w domu nic nie ma.... Chyba zaraz wynajmę odrzutowieć i przylecę do Ciebie na irysy
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

I ma rację :) a ja jutro idę do takiej pani to mama znajomej mojej u której jest mój M w niemczech,pomoge kobiecie posprzatać obiadek zrobić,kobietka ma 70 lat jest przygłucha i strasznie samotna
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Więc czekam , u mnie zawsze tego pełno , te irysy jak za dawnych lat , takie dobre :lol:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

u mnie też zawsze pelno słodkiego bo i ja łakomczuch jestem,a jak nic nie ma to mikrofala i ciasto na szybko idzie
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Zostaw dla mnie trochę, już pędzę :rower :auto :rower
Właśnie dostałam dwie kostki takiego batonika Danusia z Biedronki, o smaku miętowym... pycha....
Murzynka jeszcze mam ale mam ochotę na coś innego, np te irysy bardzo chętnie...
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko ale ty jesteś szczuplutka a ja pulchniutka , ty możesz sobie pozwolić a ja powinnam uważać , bo bioderka mi się powiększą :lol:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

:rower :auto :rower malinko zrób miejsce przy stole i zaparz herbatke już lecimy na iryski :)
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

myszka28 pisze::rower :auto :rower malinko zrób miejsce przy stole i zaparz herbatke już lecimy na iryski :)
nie ma co sobie żałować
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

No te irysy właśnie z Biedronki , więc na która do mnie dojedziesz ??
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Więc czekam na was , dajcie sygnał kiedy będziecie blisko żeby wstawić wodusię na herbatkę :lol:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

No ja może za tydzien dojadę rowerem
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Wobec tego będę musiała ponownie iść i kupić bo te nie wytrwają , ja łakomiec jestem :lol: :lol: :kiss2
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

hahaha u mnie też szybko schodzą słodycze dłużej wędlina może leżeć niz słodkości
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

No, myślę że spotkamy się gdzieś po drodze i razem pojedziemy... to gdzie się umawiamy?

Halinko, nie wiem o której ale czekaj na nas.... schowaj kilka do szuflady żebyś ich nie zjadła
I znów już trzeci raz wysyłam posta i nie mogę...

Musiałam na chwilę odejść od kompa i już napisałyście więcej zanim ja wysłalam mojego posta ;)
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Agnieszko bo my jesteśmy biegłe w pisaniu , zwłaszcza ja która pisze jednym palcem , ale jakoś mi idzie :happy
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Malinko to jak na piszącą jednym palcem to świetnie ci idzie
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Ja piszę szybko dwiema rękami, w szkole uczyłam się metodą dziecięciopalcową i bez patrzenia na klawiaturę ale teraz właściwie trzy palce u jednej ręki używam...
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

To tak jak ja też tak mnie uczyli ale każdy i tak po swojemu ogarnia
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości