Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Madlen »

hej Dziewczyny :)
Culagula zamykasz swoją kwiaciarnię?? Bo widzę że masz w suwaczku "1 tydzień i 3 dni do zamknięcia kwiaciarni"
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

No to ja jestem od was w tyle , no cóż , może kiedyś dojdę do wprawy :lol:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Madlen, tak zamykam kwiaciarnię.... i tak bardzo nie mogę się tego doczekać że aż suwaczek sobie ustawiłam.... normalnie odliczam dni :)
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Agnieszko jeszcze zatęsknisz za tą kwiaciarnią , w takich bólach się ona rodziła .śledziłyśmy wasze poczynania
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

dziewczynki uciekam do mega synka spać do jutra
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko wypoczywaj , ucałuj Tomusia . dobrej i spokojnej życzę nocki :kiss2
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Madlen »

A dlaczego ją zamykasz?? Jeśli mogę zapytać
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Czekam na Lisa , ciekawe będą tematy
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Zamykam bo tylko do niej dokładam, na zus i czynsz muszę dołożyć a skoro mam dokładać a nie zarabiać to marny to interes. Najlepiej było w maju i czerwcu a od lipca masakra... mogłabym otwierać tylko w piątki i soboty. Teraz na wesela kwiatów nie chcą, co najwyżej na urodziny albo coś doniczkowego. Więcej kwiatów ciętych wyrzucałam niż na nich zarobiłam.
.....................
Myszko dobranoc, kolorowych snów dla Tomusia
.......................
Halinko, właśnie tak dziś siedziałam w kwiaciarni i myślalam sobie czy będę za nią tęsknić, co będę o niej myśleć za miesiąc, dwa. Co będę myśleć przejeżdżając koło budynku, albo później wchodząc do niego jeśli ktoś coś tam otworzy... ale nie wiem tego.... na pewno będzie żal.... bo to takie moje dziecko...
Ostatnio zmieniony pn paź 21, 2013 10:11 pm przez Culagula, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Dobra , część irysów już zapakowałam dla was , muszę tylko głęboko je schować , Kasia chyba poszła już spać po tym ciężkim dniu .
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Madlen »

Aha tak też pomyślałam, że interes kiepsko przędzie..
ale jak zobaczyłąm suwaczek to myślałam, że z załamania go ustawiałaś.. :)
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

W większych miastach kwiaciarnie dobrze prosperują , teraz tylko będzie dobry okres bo na Wszystkich Świętych to dużo kwiatów i zniczy idzie
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Z załamania to nie, własnie żeby odliczać dni bo w tej chwili już nie mogę się doczekać....
No i w ostatnim poście dopisałam coś bo byłam ostatnia i nie mogłam napisać pod spodem następnego posta a zanim napisałam to już Wy obie dopisałyście...

W miastach kwiaciarnie niby dobrze prosperują ale to tylko tak z zewnatrz wygląda bo mam znajomą co ma kwiaciarnię w Gdyni i mówi że siedzi bo nie ma wyjścia ale teraz gdyby miała coś otwierać to w życiu by nie otwierała kwiaciarni i mi odradzała. Najgorsze są lipiec-wrzesień a potem styczeń-do Wialkanocy. W styczniu tylko Dzień Babci no ale z jednego dnia na opłaty się nie uzbiera.
Teraz WŚ to się ruszy, zniczy już sporo sprzedaję, na kwiaty dopiero przyjdzie czas ale u mnie na wsi pod cmentarzem facet ma folie z kwiatami i dużo ludzi idzie tam...
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Zajadam jabłuszko , kwaśne jak diabli , szara reneta . po tych słodkościach jest mi to potrzebne .
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

No fakt, szara reneta to kwasidło.... Ty jesz jak kobieta w ciąży... słodkie, kwaśne..... Teraz Ci kwaśno to zagryziesz irysem ;)
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Kobieta zmienną jest , teraz to widać , skręca mnie strasznie ale to mąż mi obrał więc muszę to docenić i zjem nawet takie . :lol:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Madlen »

No tak.. Kurczę ciężko cokolwiek utrzymać przy dzisiejszych składkach i podatkach.. a kwiaty niestety ale długo nie posiedzą..
A co zrobisz z kwiatami, które Ci się nie sprzedadzą??

Malinka może rzeczywiście coś jest na rzeczy??
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Oj malinka to już nie ma nic na rzeczy ;)
Kwiatów doniczkowych już za dużo nie mam, dokupiłam teraz tylko kilka kwitnących a te co zostaną to wezmę do domu bo lubię kwiaty :)

No chyba że pytasz o chryzantemy.... z tym może być gorzej, ale gdyby sporo zostało to 1-go stanę pod cmentarzem a tam na pewno sprzedam. Znicze tak samo.
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

No na mnie już czas idę do spania , do jutra .Miłych snów :zzzz
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Madlen »

Nie nie pytałam o takie zwykłe kwiaty nie o chryzantemy..
To dobrze, że się nie zmarnują.. szkoda by ich było..
Awatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
Posty: 1465
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: chochlik70 »

Ja za wami nie nadążam
Miłej nocki kobietki.
Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Witam :kwiatek , Pogoda nadal piękna , świeci słoneczko , ja już po śniadanku i teraz pije kawkę i mam ostatni kawałek serniczka więc i humor mam lepszy . :lol:

Kasiu , no dzień dla ciebie był ciężki , to jeszcze trochę potrwa zanim człowiek się z tego otrząśnie , w różnym wieku idzie się na tamten lepszy jak mówią świat , ja jeszcze nie wiem kiedy będzie ten pogrzeb i czy będzie u nas czy we Wrocławiu bo ona tam z rodzina mieszkała .Czas szybko leci , jutro rocznica , wczoraj jak byłam u kardiologa to obok był gabinet ginekologiczny , ile kobiet tam siedziało w ciąży i tak rozmyślałam że rodzą się dziecko-f5.html" class="auto-link" rel="dofollow">dzieci , później trochę pożyją(tak to można nazwać ) i każdy musi pójść na tamten świat , takie mnie myśli naszły :cry: Jak tam Julcia nic nie piszesz ,za miesiąc twój pierworodny będzie już pełnoletni , chyba synowa już się szykuje , bo nasz Kacperek ma sympatię , kurcze ja jestem zaszokowana , bo dla mnie zawsze to jeszcze dziecko , chodzi na siłownię , bardzo schudł , bo jednak zależy mu na dziewczynie .
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Hej hej z małym wszystko ok jest lekarz powiedział że główka od cisnienia go bolała ale juz jest ok,dziś się bawi i uśmiecha :)
Awatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
Posty: 1465
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: chochlik70 »

hej
U mnie też dziś jest piękna pogoda chociaż rano mgliście było.
Zawiozłam rano kurtki do czyszczenia,po drodze zrobiłam napad na teściowej ogródek i mam do posiekania i zamrożenia reklamówkę pietruszki i połowę koperku.
Ale to jak wrócę do domu.
I jeszcze się dowiedziałam, że mam zebranie w przedszkolu w związku z tą panią przedszkolanką ma być jakieś głosowanie czy ma zostać czy nie ogólnie jest afera.
widzisz Halinko pesymista powie,że rodzimy się aby umrzeć,a optymista powie ale jakie fajne życie pomiędzy:))))))
pamiętasz jak niedawno pisałam,że pewnie Kacperek lada moment przyprowadzi sympatię i minęła chwilka i jest:))))a poznałaś???
U mnie jakoś na razie cisza,co prawda coś jest na rzeczy,bo młody biega od jakichś 2miesięcy,schudł przez 10 kg więc pewnie coś tam na oku jest:))))
Myszko dobrze,że z małym ok i ty jak sprawdziłaś u lekarza co i jak jesteś spokojniejsza.
Muszę sobie gdzieś zapisać to Twoje szybkie ciasto.
Wieczorkiem idę do kina na Wałęsa człowiek z nadziei,mam zaproszenie to mykam.
Kurcze już po 17 a ja siedzę zamiast do domu uciekać
Aguś jak u Ciebie
Buziaki pa
Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Odwiedziła nas Monisia z dziećmi , posiedzieliśmy , wypiliśmy kawusię i po lampce winka , a teraz myślałam że będzie dużo tutaj do czytania a tu zaledwie dwa wpisy ,ale i to dobre .
Myszko jak to dobrze że z Tomusiem wszystko dobrze , bo to jest jednak strach ale zawsze trzeba być dobrej myśli . Dobrze że jednak byłaś u lekarza to jest taki spokój .
Kasiu , idziesz na ten film o którym jest tak głośno , ciekawa jestem twojej opinii .
Dzisiaj dowiedziałam się znowu o śmierci młodego chłopaka syna mojej koleżanki , w lipcu jak mój był na internie to jego również w tym dniu przyjęli , by mi jakiś taki dziwny , płakał , cały czas tyko rozmawiał przez telefon , głowę miał zabandażowaną , myślałam że gdzieś się uderzył , a to się okazało że miał zabieg , żona jego była w ciąży i chyba nawet nie doczekał się maluszka , w sumie dokładnie nie wiem co było . Wszędzie się słyszy o odejściach bliskich .
Cały dzień był u nas bardzo ciepły , na zakupy pojechałam tylko w żakiecie i było mi za gorąco ,
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości