Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Madlen » 21 paź 2013, o 21:57

hej Dziewczyny :)
Culagula zamykasz swoją kwiaciarnię?? Bo widzę że masz w suwaczku "1 tydzień i 3 dni do zamknięcia kwiaciarni"
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2013, o 21:57

No to ja jestem od was w tyle , no cóż , może kiedyś dojdę do wprawy :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 paź 2013, o 21:59

Madlen, tak zamykam kwiaciarnię.... i tak bardzo nie mogę się tego doczekać że aż suwaczek sobie ustawiłam.... normalnie odliczam dni :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2013, o 22:00

Agnieszko jeszcze zatęsknisz za tą kwiaciarnią , w takich bólach się ona rodziła .śledziłyśmy wasze poczynania

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 21 paź 2013, o 22:02

dziewczynki uciekam do mega synka spać do jutra
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2013, o 22:03

Myszko wypoczywaj , ucałuj Tomusia . dobrej i spokojnej życzę nocki :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Madlen » 21 paź 2013, o 22:04

A dlaczego ją zamykasz?? Jeśli mogę zapytać
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2013, o 22:06

Czekam na Lisa , ciekawe będą tematy

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 paź 2013, o 22:06

Zamykam bo tylko do niej dokładam, na zus i czynsz muszę dołożyć a skoro mam dokładać a nie zarabiać to marny to interes. Najlepiej było w maju i czerwcu a od lipca masakra... mogłabym otwierać tylko w piątki i soboty. Teraz na wesela kwiatów nie chcą, co najwyżej na urodziny albo coś doniczkowego. Więcej kwiatów ciętych wyrzucałam niż na nich zarobiłam.
.....................
Myszko dobranoc, kolorowych snów dla Tomusia
.......................
Halinko, właśnie tak dziś siedziałam w kwiaciarni i myślalam sobie czy będę za nią tęsknić, co będę o niej myśleć za miesiąc, dwa. Co będę myśleć przejeżdżając koło budynku, albo później wchodząc do niego jeśli ktoś coś tam otworzy... ale nie wiem tego.... na pewno będzie żal.... bo to takie moje dziecko...

Ostatnio edytowano 21 paź 2013, o 22:11 przez Culagula, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2013, o 22:09

Dobra , część irysów już zapakowałam dla was , muszę tylko głęboko je schować , Kasia chyba poszła już spać po tym ciężkim dniu .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Madlen » 21 paź 2013, o 22:09

Aha tak też pomyślałam, że interes kiepsko przędzie..
ale jak zobaczyłąm suwaczek to myślałam, że z załamania go ustawiałaś.. :)
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2013, o 22:12

W większych miastach kwiaciarnie dobrze prosperują , teraz tylko będzie dobry okres bo na Wszystkich Świętych to dużo kwiatów i zniczy idzie

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 paź 2013, o 22:16

Z załamania to nie, własnie żeby odliczać dni bo w tej chwili już nie mogę się doczekać....
No i w ostatnim poście dopisałam coś bo byłam ostatnia i nie mogłam napisać pod spodem następnego posta a zanim napisałam to już Wy obie dopisałyście...

W miastach kwiaciarnie niby dobrze prosperują ale to tylko tak z zewnatrz wygląda bo mam znajomą co ma kwiaciarnię w Gdyni i mówi że siedzi bo nie ma wyjścia ale teraz gdyby miała coś otwierać to w życiu by nie otwierała kwiaciarni i mi odradzała. Najgorsze są lipiec-wrzesień a potem styczeń-do Wialkanocy. W styczniu tylko Dzień Babci no ale z jednego dnia na opłaty się nie uzbiera.
Teraz WŚ to się ruszy, zniczy już sporo sprzedaję, na kwiaty dopiero przyjdzie czas ale u mnie na wsi pod cmentarzem facet ma folie z kwiatami i dużo ludzi idzie tam...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2013, o 22:21

Zajadam jabłuszko , kwaśne jak diabli , szara reneta . po tych słodkościach jest mi to potrzebne .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 paź 2013, o 22:23

No fakt, szara reneta to kwasidło.... Ty jesz jak kobieta w ciąży... słodkie, kwaśne..... Teraz Ci kwaśno to zagryziesz irysem ;)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2013, o 22:25

Kobieta zmienną jest , teraz to widać , skręca mnie strasznie ale to mąż mi obrał więc muszę to docenić i zjem nawet takie . :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Madlen » 21 paź 2013, o 22:27

No tak.. Kurczę ciężko cokolwiek utrzymać przy dzisiejszych składkach i podatkach.. a kwiaty niestety ale długo nie posiedzą..
A co zrobisz z kwiatami, które Ci się nie sprzedadzą??

Malinka może rzeczywiście coś jest na rzeczy??
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 paź 2013, o 22:35

Oj malinka to już nie ma nic na rzeczy ;)
Kwiatów doniczkowych już za dużo nie mam, dokupiłam teraz tylko kilka kwitnących a te co zostaną to wezmę do domu bo lubię kwiaty :)

No chyba że pytasz o chryzantemy.... z tym może być gorzej, ale gdyby sporo zostało to 1-go stanę pod cmentarzem a tam na pewno sprzedam. Znicze tak samo.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2013, o 22:48

No na mnie już czas idę do spania , do jutra .Miłych snów :zzzz

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Madlen » 21 paź 2013, o 22:51

Nie nie pytałam o takie zwykłe kwiaty nie o chryzantemy..
To dobrze, że się nie zmarnują.. szkoda by ich było..
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 21 paź 2013, o 23:35

Ja za wami nie nadążam
Miłej nocki kobietki.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 22 paź 2013, o 10:18

Witam :kwiatek , Pogoda nadal piękna , świeci słoneczko , ja już po śniadanku i teraz pije kawkę i mam ostatni kawałek serniczka więc i humor mam lepszy . :lol:

Kasiu , no dzień dla ciebie był ciężki , to jeszcze trochę potrwa zanim człowiek się z tego otrząśnie , w różnym wieku idzie się na tamten lepszy jak mówią świat , ja jeszcze nie wiem kiedy będzie ten pogrzeb i czy będzie u nas czy we Wrocławiu bo ona tam z rodzina mieszkała .Czas szybko leci , jutro rocznica , wczoraj jak byłam u kardiologa to obok był gabinet ginekologiczny , ile kobiet tam siedziało w ciąży i tak rozmyślałam że rodzą się dzieci , później trochę pożyją(tak to można nazwać ) i każdy musi pójść na tamten świat , takie mnie myśli naszły :cry: Jak tam Julcia nic nie piszesz ,za miesiąc twój pierworodny będzie już pełnoletni , chyba synowa już się szykuje , bo nasz Kacperek ma sympatię , kurcze ja jestem zaszokowana , bo dla mnie zawsze to jeszcze dziecko , chodzi na siłownię , bardzo schudł , bo jednak zależy mu na dziewczynie .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 22 paź 2013, o 17:07

Hej hej z małym wszystko ok jest lekarz powiedział że główka od cisnienia go bolała ale juz jest ok,dziś się bawi i uśmiecha :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 22 paź 2013, o 17:28

hej
U mnie też dziś jest piękna pogoda chociaż rano mgliście było.
Zawiozłam rano kurtki do czyszczenia,po drodze zrobiłam napad na teściowej ogródek i mam do posiekania i zamrożenia reklamówkę pietruszki i połowę koperku.
Ale to jak wrócę do domu.
I jeszcze się dowiedziałam, że mam zebranie w przedszkolu w związku z tą panią przedszkolanką ma być jakieś głosowanie czy ma zostać czy nie ogólnie jest afera.
widzisz Halinko pesymista powie,że rodzimy się aby umrzeć,a optymista powie ale jakie fajne życie pomiędzy:))))))
pamiętasz jak niedawno pisałam,że pewnie Kacperek lada moment przyprowadzi sympatię i minęła chwilka i jest:))))a poznałaś???
U mnie jakoś na razie cisza,co prawda coś jest na rzeczy,bo młody biega od jakichś 2miesięcy,schudł przez 10 kg więc pewnie coś tam na oku jest:))))
Myszko dobrze,że z małym ok i ty jak sprawdziłaś u lekarza co i jak jesteś spokojniejsza.
Muszę sobie gdzieś zapisać to Twoje szybkie ciasto.
Wieczorkiem idę do kina na Wałęsa człowiek z nadziei,mam zaproszenie to mykam.
Kurcze już po 17 a ja siedzę zamiast do domu uciekać
Aguś jak u Ciebie
Buziaki pa

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 22 paź 2013, o 19:38

Odwiedziła nas Monisia z dziećmi , posiedzieliśmy , wypiliśmy kawusię i po lampce winka , a teraz myślałam że będzie dużo tutaj do czytania a tu zaledwie dwa wpisy ,ale i to dobre .
Myszko jak to dobrze że z Tomusiem wszystko dobrze , bo to jest jednak strach ale zawsze trzeba być dobrej myśli . Dobrze że jednak byłaś u lekarza to jest taki spokój .
Kasiu , idziesz na ten film o którym jest tak głośno , ciekawa jestem twojej opinii .
Dzisiaj dowiedziałam się znowu o śmierci młodego chłopaka syna mojej koleżanki , w lipcu jak mój był na internie to jego również w tym dniu przyjęli , by mi jakiś taki dziwny , płakał , cały czas tyko rozmawiał przez telefon , głowę miał zabandażowaną , myślałam że gdzieś się uderzył , a to się okazało że miał zabieg , żona jego była w ciąży i chyba nawet nie doczekał się maluszka , w sumie dokładnie nie wiem co było . Wszędzie się słyszy o odejściach bliskich .
Cały dzień był u nas bardzo ciepły , na zakupy pojechałam tylko w żakiecie i było mi za gorąco ,

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]