Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 9 kwi 2014, o 21:18

Posiadam czarną długą ponadczasową wstydu mu nie zrobię
;-)

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 9 kwi 2014, o 21:28

Wow.... to możecie jechać.... tylko jak załatwić bilety....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 9 kwi 2014, o 21:33

Kasiu , no nic nam nie napisałaś jak wyglądasz w nowym kolorku włosów ???? pisz a później padaj do łóżka , a co ciebie tak zmęczyło????

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 9 kwi 2014, o 22:28

a no własnie :)
Aga ;0 wszystkiego najlepszego :) i polepszenia ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 10 kwi 2014, o 08:26

Agnieszko przyjmij spóźnione, ale szczere życzenia na Waszą rocznicę. Pięknego, spełnionego i wiele wiele miłości !

Jejku ja się chyba w sobotę u Mamusi zafarbuję, bo już patrzeć na moje siwce nie mogę .... :cry:


Co tam u Was?
Ja miałam sprzątać, ale .... jakoś pogoda mnie dobija.
Kawusię zrobię i chyba poczytam w spokoju ... Póki Mysza w szkole.
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 10 kwi 2014, o 08:58

Hejka :)
Kay, Gosiu, bardzo dziękuję za życzenia :kwiatek :kwiatek :kwiatek
Oby się spełniły :)
No i teściowie oczywiście zapomnieli a najlepsze jest to, że Marcel mi mówił że on dwa dni wcześniej mówił babci że rodzice mają rocznicę to ona "coooo? nie wiedziałam"
No kurcze, ma 3 dzieci, tamci brali śluby 22 i 23 lata temu, my 9 a ona nie wie? Może nie była... Za mało wódki wypiła....
Za to co roku dostaję życzenia od bratowej mojej przyjaciółki... a jakoś specjalnie się z nią nie kumpluję, tyle co się widzimy u tej mojej przyjaciółki, no na weselu była, my u nich też.. I ona co roku, rocznica, moje urodziny, męża..

A Marcel własnie zaczyna pisać test trzecioklasisty.. jego pierwszy poważny egzamin.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 10 kwi 2014, o 09:02

no to trzymamy kciuki za Marcela ;)
na pewno pójdzie mu dobrze ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 10 kwi 2014, o 09:20

:kwiatek nie dziękuję żeby nie zapeszyć :)
No ja jestem spokojna bo na próbnym matematykę napisał najlepiej z całej klasy 98% a polski 78% więc i tak dobrze.
Tylko z polskim on ma problemy z wypowiedziami. Te zdania są takie skromne.... Nic nie umie ich rozbudować... nie wiem jak będzie później pisał wypracowania.... a ja zawsze miałam 5 i umiałam pisać... a tego po mnie już nie odziedziczył :angrywife
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Carina » 10 kwi 2014, o 09:54

Cula trzymam kciuki :)
Moj siostrzeniec tez pisze dzisiaj :} taki sam :p

Jej ale ja jestem podminowana.Kurna jak pr
zedtem brałam plastry to tak nie miałam.Juz nawet sama siebie tym denerwuje.Smieje sie, placze jednoczesnie...noz nie moge juz.:/

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Kris » 10 kwi 2014, o 12:18

Hej moje kochane brzydale :) :*

Chochliczku spoko jak będe się wybierał to dam Ci znać a co do sprzątania to się jakoś dogadamy :)
Cula Marcel da sobie rade z tym teścikiem zdolniacha z niego :)
Car a co sie stało że Ty taka podminowana ( no chyba że czegoś znowu nie doczytałem ). natychmiast łepek do góry i już ma mi się tu usmieszek pojawić na buziulce :)
Może kiwatek Ci pomoże :kwiatek :kwiatek

A właśnie zapomniałbym jakby Wam się chciało to w kawie wkleiłem maszyne jaką zakupiłem swojej Juleczki na roczek :)

Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Avatar użytkownika
Kris
Samiec
 
Posty: 2457
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 08:39

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez redorange666 » 10 kwi 2014, o 12:42

Tak po proawdzie to chłopcy mają z tym problem (rozbudowaniem zdania). Tak naprawdę nie zawsze chce nam się je rozbudowywać...
Mnie pomogło czytanie tylko książki trzeba pokochać... a teraz słowo pisane nie jest w modzie. Więc i sztuka oratorska zanika. JAk nie potrafimy mówić to i pisać nie będziemy.
Poza tym umysł ścisły nigdy nie będzie pisał jak Henryczek lub Inny Adaś lub Olek.
Coś za coś... a poza tym do dopiero próbna.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 10 kwi 2014, o 12:50

Ano chłopcy macie rację :)
No chociaż pani im każe czytać codziennie minimum 20 minut codziennie i mają zapisywać co i ile czytali i pani to sprawdza więc Marcel czyta.
No i ostatnio pożyczył dość grubą książkę "Magiczne drzewo" więc czyta i mam nadzieję że trochę rozbudzi to jego wyobraźnię.
Zaraz wróci ze szkoły to się dowiem co było :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 10 kwi 2014, o 16:27

Halinko....
Wczoraj zalałam cytyrny, dziś je ugotowałam i nie wiem czy za długo czy one były słabsze ale jedne popękały, drugie jakoś sflaczały więc postanowiłam ich dalej nie moczyć tylko od razu zmiksować.
Zaczęłam wlewać wodę z butelki, zapomniałam że to miał być litr a butelka ma 1,5 więc zbierałam z wierzchu tą wodę... ach masakra, myślałam że nic z tego nie wyjdzie.
Ugotowałam, dałam cukier, wlałam do słoiczków.
Potem zagotowałam wodę w czajniku i zrobiłam sobie tą cytrynę z wodą a nie herbatą.
I smak mnie powalił... pychota!!!!!!!
Może jest za bardzo rozcieńczone przez tą ilość wody bo trochę tego musiałam dać żeby był dobry smak ale dziewczyny róbcie jak macie możliwość bo smak jest po prostu cudny.
Mówiłam że to skórka daje cały smak cytrynie....

Redo, to nie był próbny test jak piszesz... to był już ten "prawdziwy".
A zresztą nie wszystkie szkoły muszą go pisać, dyrektorzy zgłaszają chęć aby dzieci go pisały i dziś ci którzy byli chętni to wszyscy pisali.
Twoja córka jest też w 3 klasie?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 10 kwi 2014, o 17:34

Hej hej :)

U nas w szkole też dzieciaki chyba pisały, bo na galowo ubrane były ;)

Jak tam poszło dzieciakom ?
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 10 kwi 2014, o 17:47

Marcel mówi że było łatwe :)
Jutro będą pytania w necie to sprawdzimy :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 10 kwi 2014, o 18:30

Heh, mnie to za dwa lata czeka :P

:roll:
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 10 kwi 2014, o 19:22

Witam , :D pogoda u nas brzydka , pochmurnie , deszczowo , zimno :( :( nic sie nie chce robić , słabo mi to wszystko idzie , :( :( trochę zrobię i siadam , jutro od rana znowu na targ , później mam odwiedziny kuzynki , a na 11,30 przyjeżdża serwisant do wymiany filtra do wody , szybki obiadek i na 16 umówiłam się z moją szkolną koleżanką i jej mężem która przyjechała ze Szczawnicy oczywiście idę z moim mężem bo panowie bardzo się lubią , idziemy na kawusie do kawiarni :D :D Kurczę mam dylemat , bo jeszcze nie zrobiłam włosów i pójdę taka sierota szpakowata :( :( i tak myślałam żeby teraz tą hennę zrobić ale sama boję się robić żeby nie wyjść źle , będzie zaskoczona moim wyglądem ,ciekawe co powie :oops:

Agnieszko musisz się zacząć oswajać już z tymi egzaminami Marcelka , bo teraz tych egzaminów jest coraz więcej ale on zdolniacha więc sobie poradzi :D a co do tych cytryn to tak wychodzi że są takie sflaczałe po tym gotowaniu ale smak jak piszesz wspaniały , trochę babraniny ale smak za to wynagradza :D :D cieszę się że ci smakuje :D

Carinko a co to za plastry że ciebie tak wkurzają ???

Gosiu , za wcześnie nie martw się egzaminami , bo to nie takie straszne :) no i ty robisz sobie kolorek , jednak wszystkie będziemy świąteczne , kolorowe , piękne :D :D

Kay jak tam to wasze maleństwo się sprawuje , czy już coś podgryza ??? :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 11 kwi 2014, o 06:14

Przyszlam sie przywitac :)
Dawna Kayira w nowym stary nicku :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 11 kwi 2014, o 07:38

Aga dla Ciebie

Życzę Ci słońca na każdym niebie,
smaku, zapachu w codziennym chlebie,
ptaków, motyli i chwil radosnych,
a w sercu zawsze zielonej wiosny!

:kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 11 kwi 2014, o 08:14

Hejka :)
Ale ładny słoneczny dzień i od rana mnóstwo życzeń :)
Dziękuję Kasieńko :)
Zajrzę do Was później bo na obiad przychodzą goście więc muszę się szykować :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 11 kwi 2014, o 13:36

Była koleżanka ale tylko na chwilkę bo potem musiała zawieźć auto do mechanika no ale przyjdzie jeszcze później :)
Dostałam perfum Bi-es Sexy Girl i kawę.
Jak nie miałam żadnego perfumu tak teraz mam dwa i mogę codziennie pachnieć inaczej :)
A od naszej Martusi to nawet sms z życzeniami dostałam :)
Ogólnie miło tak od rana w domu życzenia (synuś pierwszy), na fb, sms :) Bardzo to miłe :)

Haha, nawet dostałam maila z Grup Wsparcia.... Kasia, Halinka... pamiętacie? Zaglądacie na tamto forum? Bo ja już dawno nie..
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 11 kwi 2014, o 14:52

Hej babiszonki ]:-) ]:-) ]:-)
Mam nadzieję,że uda mi się ciut więcej napisać.
Jakoś tak się ostatnio dzieje,że w dzień nie mam czasu,a wieczorem jakby mi ktoś odłączył baterie normalnie padam do łóżka,tak ,tak moje kochane do łóżka na razie śpię u siebie w sypialni nie dostałam eksmisji do garażu :D chociaż mąż nie jest szczęśliwy z powodu zmiany koloru.
No ale cóż najważniejsze,że ja się czuję dobrze i większość osób chwali.
W pracy był numer bo wszedł p Józiu i mówi dzień dobry :D :D i widzę,że nie bardzo jarzy kto zaś ,dopiero jak mu odpowiedziałam to był ubaw no ale panowie też chwalili
Halinko późno do fryzjera bo chodzę do koleżanki i ona mówi przyjedź wieczorem pogadamy spokój będzie a tu przyszła jej sąsiadka do trwałej i nie pogadałyśmy :roll:
Nawet nie wiedziałam,że jest tyle kolorów henny??? czy jak to się pisze
A jak tam Twoje skarpetki na nóżki działają?????
Lobelko na wioskach tak już jest,z reguły ludzie wiedzą lepiej niż my sami,aż Ci zazdroszczę tych motyli w brzuchu korzystaj,korzystaj korzystaj
Matko powariowałyście z tymi zmianami nicków???? ;-) przecież ja się w życiu nie połapię albo zanim się połapię to wy znów zmieniecie :D
Hada????jak tam rehabilitacja ???jest poprawa????
Psa widziałam na fb cudny jest???
Aga powiadasz,że świętujesz takiej to dobrze,jakoś mi tak dziwnie że się świętuje urodziny ale coraz więcej osób jednak obchodzi ur nie imieniny
Marcel zdolniacha to wynik będzie świetny
Moja też skończyła pisać jakieś testy w przedszkolu
Mają być dwie 1 klasy i mam nadzieję,że trafi na fajnego wychowawcę bo jak na tą co myślę to szkoda gadać
Młody kończy praktyki dziś i idzie do szkoły nie bardzo mu się to widzi :D ale znów ma masą wolnego bo święta,długi weekend,matury egzaminy na technika i oni mają wszystko wolne szczęściarze

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 11 kwi 2014, o 21:33

Dobry Wieczór wszystkim , :D :D wreszcie siadłam do komputera , dzień zawirowany ale udany , :D
Rano przyjechał serwisant wymienił filtry zainkasował 150 zł , następnie wizyta kuzynki wypiłyśmy kawusię , później zjadłyśmy obiadek i szybko szykowałam się na spotkanie z moją koleżanką , ale się ucieszyłam , posiedzieliśmy sobie z naszymi mężami , powspominaliśmy sobie dobre czasy przy kawusi i dobrym ciasteczku , trochę pospacerowaliśmy i czas szybko minął , a że było to blisko mojej córki więc i tam zahaczyliśmy . :D :D

Agnieszko , wszystkiego najlepszego , samych pogodnych i szczęśliwych dni :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek Na stare forum zaglądam , jakiś sentyment został :D

Hada , trudno mi będzie się przyzwyczaić do twojego nowego nicku :( :D

Kasiu , skarpetki nic rewelacyjnego ciut się złuszczyło a to co najbardziej mi zależało to prawie nic , dzisiaj już potraktowałam swoje pięty frezarką ;-) ;-) w sumie to ty jaki masz kolor tych włosów ??? Co ty piszesz ??? Julcia miała tez testy w przedszkolu??? ja nie pamiętam czy nasi tez to mieli , a gdzie Marcin miał te praktyki ???

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez lobelia85 » 11 kwi 2014, o 21:51

Hej hej hej!!!!
Agaaaaaaa, jeszcze raz wszystkiego naj naj naj z okazji urodzinek i rocznicy ślubu też (bo dopiero doczytałam).No i jak testy Marcelka? Patrzyliście w necie odpowiedzi???
Kasiaaaa, foto włosków proszę!!!!!
Halinko, co do henny to i ja się zastanawiałam, ale fryzjerka mi odradziła, bo po takim farbowaniu już nie można normalnej farby nałożyć, tylko trzeba ściąć i dopiero można :ok: Ale kolorki bardzo fajne są i sama kilka dni je przeglądałam ;-)
Hadassa a czemu to znowu zmiana nicka???? Jak tam piesek??? Ponawiam pytanie o imię :D

Jeśli o mnie chodzi, to jestem w wirze porządków. Rano dokończyłam robotę u babci a było tam co robić, że ho hoooooo.....łapki mnie bolą, ale błysk jest a babcia do mnie najlepiej "ło matko, ale się narobiłaś, a kto by to tak dokładnie sprzątał????". Po południu jeszcze wzięłam się za swoją stronę, okienka zrobiłam, ściany odkurzyłam i w szafkach w pokoju porządek zrobiłam.... Jutro jeszcze kuchnia, pościel zmienić, pranie trzasnąć, firaneczki i podłogi i będzie git. P. nadal w Niemczech siedzi, ale jutro ma zjechać, bo już pozałatwiał, dzielny chłop :D Ale się stęskniłam...Ojciec jego dzisiaj mnie zatrzymał, jak lazłam ze sklepu i pyta, co ze Świętami robimy a ja zdziwko, bo nie pomyślałam o tym....A on na to,że siostra P.bardzo chce mnie poznać i z dziećmi zjedzie (też jest rozwiedziona) i że mamy z Roksanką do nich jechać (tam do miasta do mieszkania a nie tu na ranczo). Powiedziałam, że z P. ustalimy jak wróci :roll: Przeraża mnie to wszystko, bo tu niby taki związek na luzie miał być a tu już mnie jak swoją traktują, no ale jednocześnie bardzo miłe to jest :oops:
Oooooo, nie pochwaliłam się Wam chyba jeszcze, że byłam ostatnio z małą na takich warsztatach u nas przy bibliotece organizowanych i naumiałam się wyplatać koszyczki z wikliny papierowej. Wygoooglujcie sobie jak nie wiecie o co kaman. Super fajne to jest, szkoda tylko, ze tak mało czasu mam.
Trzymcie się tam dzielnie i nie puszczajcie, paaaaa!!!

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki...

Obrazek
Avatar użytkownika
lobelia85
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 4 sty 2014, o 17:16

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 11 kwi 2014, o 22:16

Martusiu , też słyszałam o tym że po hennie trzeba odczekać i po dłuższym czasie dopiero farbą można farbować ale ja nie mam wyjścia bo henna odżywia a farba niszczy więc decyduję się na nią , może mi włosy się wzmocnią , ale dużo ludzi tylko tą henną robi , dzisiaj byłam na spotkaniu z moją koleżanką z lat szkolnych , ona taka elegantka , i ona mi odradzała farbowania bo moje włosy są bardzo ładne , czyli chodzi o kolor ale ja coś się nie mogę oswoić z tym naturalnym szpakiem . :(
Jak przyjedzie pan to wspólnie zadecydujecie o świętach , widać że się im spodobałaś a to bardzo ważne :D :D jak dzisiaj nic nie zrobiłam bo czasu brakło ale jutro dokończę moje sprzątanie ;-)

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]