Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 4 paź 2013, o 08:39

Przede wszystkim przenoszę Wam temat do Hyde Parku, bo to raczej będzie odpowiednie miejsce na luźne rozmowy.
Poza tym, proszę nie pisać posta pod postem, zgodnie z regulaminem jest to zabronione

a poza tym, witamy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez Culagula » 4 paź 2013, o 18:11

Hej,
dziewczyny, my jakieś nieżyciowe jesteśmy skoro nas przenieśli... A przecież my tylko o życiu rozmawiamy, o książkach, mężach, dzieciach, jedzeniu, o tym co robiłyśmy w ciągu dnia... To nie jest życie?
Muszę doczytać regulamin bo nie wiedziałam że nie można pisać posta pod postem... Czyli jak chcę coś dopisać to mam edytować poprzedni post? Muszę iść poczytać...
Byłam dziś na giełdzie, ceny już idą w górę, nie chcę myśleć po ile będą kwiaty za tydzień... i ile ludzi będzie... Trzeba będzie jechać bardzo wcześnie żeby się załapać na coś świeżego.
U mnie jak to w piątek ruch był nawet spory, ciekawe jak będzie jutro. Pogoda dziś śliczna, słoneczko świeciło, teściowa wyrzuciła pościel na dwór to się fajnie wywietrzyła.
Kasiu nie mam pojęcia czemu mam w podpisie miła kobietka :woman: Ty masz że jesteś tu nowa, to może ja mam więcej postów? Bo myszka też tak ma :)
No i doczytałam że faktycznie nie można pisać posta pod postem... A to taki nawyk ze starego forum, muszę się pilnować. Tak samo jak z cytowaniem kogoś.... Ale przyzwyczaimy się, prawda dziewczynki? :swing
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 4 paź 2013, o 18:34

Witam :fallinlove . Agnieszko , mi tez to sie nie podoba , tam mogłyśmy pisać do woli , tutaj jest wielka cenzura , nie ma swobody , tęż tym jestem ogromnie zdziwiona , może jeszcze nam będą podpowiadać co pisać regulaminu też wielce nie czytam bo to jest moje już któreś z kolei forum , wszędzie jest swoboda . :evil: :shock: :o
U nas też dzisiaj było pięknie , słonecznie , myślałam że Adaś będzie ale zięć miał wolne więc z nim został tylko na zupkę przyjechali , w domu wszystkiego brakuje , no to tak jest jak mąż mi zachorował bo to on ze mną jeździ i robi zaopatrzenie , wyszłam tylko po chleb , i do apteki i tam poszło mi ponad 100 zł tak szłam i sobie dumałam że teraz to w sklepie spożywczym mniej się wydaje . :evil:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez Culagula » 4 paź 2013, o 19:27

Halinko, no owszem cenzura tu jest niezła, ja się zdziwiłam że nie znalazłam mojego wątku, dopiero Kasia w sms mi napisała gdzie go mam szukać. Jak na starym forum zamknęli jedną część to był na końcu link do nowej a tu myślałam że calkiem zlikwidowali mój wątek. Rozumiem że można go było przenieść według regulaminu ale można by było chociaż poinformować uczestników gdzie mają go szukać, a nie w poście jak już go znalazłam...
Tak sobie patrzę na inne wątki to my powinnyśmy z naszym pisaniem biegać od wątku do wątku, np jest watek co miałaś dziś na obiad albo na co masz ochotę.... Kurka, trzeba by było każde zdanie pisać w innym wątku. A my piszemy wszystko razem żeby przeczytać za jednym "czytaniem" i to nie jest życie?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 4 paź 2013, o 19:36

Jeżeli macie kumulację kilku tematów, to lepiej to umiescić w hyde parku...
Co do regulaminu, każde forum ma, i większość z nich jest podobna...
A na każdym forum na jakim byłam, jest większość linków wycinana.. i jest pilnowany porządek....
Czy ja wiem czy cenzura.... po prostu wcześniej było strasznie zaśmiecone..
Więc lepiej pilnować porządku niż pozwolić by kazdy wklejał co chce....

Temat zamknięty nie został tylko przeniesiony, faktycznie mogłam Wam na początku napisać gdzie on jest....
tu Was przepraszam :)

Co do podpisu, tak zależy on od ilości postów ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 4 paź 2013, o 19:56

Agnieszko , no na tamtym forum była wielka swoboda , ja nie lubię być w ten sposób traktowana . to jest taka niewola . Oj nie podoba mi się a myślałam że tutaj będzie fajnie :evil: :girlactive :shock: :o

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 4 paź 2013, o 20:09

Hejka
U mnie zimno,ale słonecznie.
Wiadomo pt to popołudniu z małą tańce,a jutro jeszcze basen.
jakby było mało ta mąż przytargał wiadro,takie 15 litrowe,grzybów tak 3/4 tego wiadra to maleństwa do zrobienia w ocet.
Pracy multum.
Musze wziąść moderatorkę w obronę,bo ja w przeciwieństwie do was przeczytałam regulamin i jest tak jak pisze moderatorka.
I przypominam,że niby na starym forum można było post pod postem ale wymagana była ilość znaków itp
Fakt mogła dziewczyna napisać ,że przenosi,no ale cóż nikt doskonały nie jest ;)
Nie marudzić jest tu fajnie,kolorowo i tego się trzymać.
Byłam dziś w lumpku kupiłam torebkę Luis Vitton i się zastanawiam orginał czy podróba???zna się któraś jak to sprawdzić?????

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 4 paź 2013, o 20:13

wpisz w wujka google jak rozponac orginal z tego co pamietam to znak w ogrginalnej nigdy nie jest uciety przy szwie ale pewnosci nie mam wiec sprawdz a co do niezadowolenia fakt kazde forum ma swoj regulamin ja tez na poczatku zostalam upomniana za cytowanie ale teraz jest ok a moim zdaniem to kewstia przyzwyczajenia sie do danego forum i jego zasad :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 4 paź 2013, o 20:16

To oświeć mnie o co chodziło z tym cytowaniem???
Musze poszperać z tą torebką,może miałam szczęście ha ha
No właśnie każde forum,tak jak każdy dom ma swoje zasady i trzeba się dostosować.
Ja nauczona przykrym doświadczeniem czytam regulaminy i tyle.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 4 paź 2013, o 20:20

jeżeli ktoś się odnosi do wypowiedzi przed sobą, to nie trzeba cytować...
chyba że chcemy się odnieść do konkretnego słowa, zdania...
lub do kilku postów przed ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez Adix257 » 5 paź 2013, o 05:23

Dziewczyny nie przesadzajcie nie jest tutaj tak źle ;) Moderatorki bardzo dobrze się tutaj sprawują i chwała im za to bo naprawdę był tutaj bajzel.
A tak po za tym to witam was serdecznie :kiss2

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 5 paź 2013, o 15:48

Hejka
Dzięki za wytłumacajomi z z cytatatmi,postaram się zapamiętać
Adix dzięki za przywitanie
Ale u mnie słoneczna sobota,pięknie ładnie aż chce się żyć.
Już pisałam,że mam latającą sobotę,basen,praca,dwa obiady bo na jutro trochę podgotuję
kawka ze znajomymi.
Ale placka już napiekłam :cooking 3 rodzaje,w ulubionej cukierni :lol:
Jeszcze synowi poprasuję ciuchy na 18 i luzik.
Gratulacje dla Marcela za zajęcie 2 miejsca i mega uściski za strzelenie gola,rośnie nam drugi Lewandowski.
Miłego weekendu

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 5 paź 2013, o 19:53

Witam . :serca U nas też było słonecznie , w południe odwiedziła nas kuzynka ale była króciutko tylko 20 min bo wcześniej umówiłam się z zięciem na zakupy bo w domu pustka , to tak jest jak mój kierowca zachoruje , ale zdążyłyśmy wypić małą kawkę :happy . Noc następna była prawie nie przespana bo kaszel mojego męczył więc rano pobiegłam do apteki po lek ACC . w nocy o 3 robiłam syrop z cebuli żeby rano zmusić go do wpicia , kurczę gorzej jak z maluchem , po południu położyłam się spać i jak wstałam ujrzałam w pokoju mojego syna , ucieszyłam się że zrobił nam niespodziankę , wprawdzie wczoraj zadzwonił że przyjechał ale ze względu u nas na chorobę miało go u nas nie być , mnie teraz też gorączka bierze , mam stan podgorączkowy , nawala mnie krtań . :(

Kasiu , no fajnie , ciasto masz więc i kawka będzie smakowała ,

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 6 paź 2013, o 14:51

Jak tam Halinko zdrowiejecie,kurcze te pogody są straszne i już zaczęły się choróbska.
A ja kaszlu nie zazdroszczę,jak sobie wspomnę moje przeboje z kaszlem to mnie otrząsa.
Zdrówka życzę.
Wczoraj miło spędziliśmy czas,pośmialiśmy się pogadali o duperelach i tego nam było trzeba.
Dziś u mnie słonecznie i jest prawdziwa złota polska jesień,uwielbiam to słońce,ten kolor liści i ich szelest pod stopami.
Na obiad tradycyjnie rosołek i jakieś mięsko.
A co u was laseczki.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 6 paź 2013, o 15:08

Kasiu , u nas choroba nadal w domu gości , ja mam stan podgorączkowy , rozbolało mnie ucho , już wieki nie pamiętam kiedy mnie bolało , nawet dzisiaj nie byliśmy w kościele , mąż już mniej kaszle, jednak te tabletki pomogły w dużej mierze , wreszcie sobie pospałam . pogoda śliczna a ja siedzę w domu , Na obiadek u mnie tradycyjnie rosół z makaronem , ziemniaczki kurczaczek pieczony, szpinak , no i kompocik z jabłek , teraz już dostałam kawusię i sobie pijemy siedząc na fotelach w ciepełku :happy :lol: , na tamtym forum pisało się kiedy się chciało a tutaj trzeba czekać na czyjś post . :patyk :| ciasto już u was zjedzone ????

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 6 paź 2013, o 15:27

Nie o to chodzi że musicie czekać na czyjś post... :)
jeżeli mija jakiś czas od poprzedniego posta, to spokojnie możece pisać...
np na następny dzień ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez Culagula » 6 paź 2013, o 15:52

Hejka,
Ach Kasiu wygadałaś się z tym turniejem :(
Bo ja chciałam się pochwalić że mój synek na turnieju piłkarskim wraz z drużyną zdobył drugie miejsce a jedna bramka była jego :polska :polska :polska :polska :drinkwine :drinkwine
To drugie miejsce to było właściwie tylko na bramki bo za każdy wygrany mecz są 3 punkty a oni zdobyli tyle samo punktów co inna drużyna, a że nie może być dwóch pierwszych miejsc to wtedy liczą się gole no i tamci mieli 3 gole więcej i dlatego nasi spadli na 2 miejsce.
3 mecze wygrali a jeden przegrali. I najlepsze jest to, że wygrali z tą drużyną która własnie ich przegoniła (tamci też 3 wygrali a z nami przegrali). Ale super bardzo się cieszę że akurat on strzelił swoją pierwszą w życiu turniejowym bramkę :) bo to wcale nie tak łatwo... :polska :polska
No ja niestety na turniej jechać nie mogłam, no ale ktoś w tym domu musi zarabiać....
Za dwa tygodnie ostatni turniej i bardzo liczę na to, że zrobią go w niedzielę, tak jak było u nas... Wrzuciłabym Wam zdjęcie ale nie wiem jak... widziałam na innych wątkach zdjęcia ale może moderatorka mi podpowie jak to zrobić? z góry dziękuję za instrukcje :kiss2
Halinko, oj te choróbska to teraz bardzo popularny temat.... wszyscy dookoła chorują.
Ja na obiad miałam polędwiczki ze świni w sosie, my z Marcelem zjedliśmy makaron z tym sosem (tak jadaliśmy w domu kiedyś), Marcel właściwie pierwszy raz w życiu jadł makaron z sosem bo tutaj to zawsze ziemniaki i ziemniaki... Ale mu smakowało.... zresztą mnie też.
Po obiedzie upiekłam drożdżówkę, chyba zaraz sobie ukroję kawałek póki jeszcze ciepła... oj będzie potem brzucho bolało :wazzuup
:wazzuup
Kasiu, to Ty placka upiekłaś czy kupiłaś???? :cooking
To mówisz gościna się udała :)
Ach, teraz ten czas 18-tek... a M. -owi robisz też dla kolegów? czy tylko dla rodziny? Ale wypadałoby zaprosić kolegów skoro on też ciągle chodzi do kogoś, nie? Jakie masz plany?

Adix, witam Cię również.... jak usłyszałam że są tu również faceci to byłam ciekawa, co na to forum sprowadza faceta.... nie nudzą Cię te babskie gadania? bo według facetów to my tylko rozmawiamy o ciuchach, kosmetykach, facetach.... ogólnie nic ciekawego.... No, ze mną to możesz nawet pogadać o piłce nożnej bo ja teraz bardzo jestem w temacie :polska, nawet znam zasady, no, może nie do końca ale dużo wiecej niż kiedyś. Bo teraz mam syna - piłkarza, oficjalnie w kadrze juniorów.

Ha, ha, sama doszłam do tego jak się wkleja zdjęcia :drinkwine
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 6 paź 2013, o 16:06

Agnieszko , wielkie gratulacje dla Marcelka , :polska :drinkwine :kwiatek rośnie nam mały piłkarz , możesz być dumna , takie smaki z lat dziecinnych zostają nam w pamięci , jak miałam gości z Bielska zrobiłam kluski na parze ze sosem wołowym no i oczywiście bitki wołowe , jakie było zdziwienie że można jej jeść właśnie w ten sposób bo tak u nich je się tylko na słodko ,bardzo im smakowało nawet poprosili o dokładkę co mnie bardzo ucieszyło , a u nas różnie się ta potrawę robiło , ze sosem jagodowym , truskawkowym lub mięsnym . znowu t mi robisz ochotę na drożdżowca , ale się nie skuszę bo ledwo zipię :(

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez Culagula » 6 paź 2013, o 16:17

Halinko, takie pyzy na parze to robiła moja babcia, one chyba drożdżowe były? To jest moje główne wspomnienie z dzieciństwa... Babcia robiła je raz na jakiś czas i wtedy zapraszała nas do siebie na obiad, a że zawsze robiła ich więcej to dostawaliśmy do domu na poniedziałkowy obiad. I własnie jedliśmy je z sosem, a ten sos to był zawsze ze schabu. O matko, jak ja bym chciała dostać przepis na dokładnie takie jak babcia robiła (bo pewnie są różne wersje).
Do tego była "zupa nic", jak mój brat mówił zupa lodowa bo to była zupa zimna, jakby z mleka i na słodko i taka piana w niej pływała ale my woleliśmy bez tej piany. To było coś przepysznego. Muszę zaraz poszukać na necie, może akurat znajdę. To wyglądało tak jakby ktoś mleko wlał do talerza...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 6 paź 2013, o 16:26

Agnieszko mój przepis to taki ; 200ml ciepłego mleka , 30gr drożdży , łyżeczka malutka cukru , 2 jajka , pół kg mąki , wrabiasz zostawiasz do wrośnięcia i później ciasto rozkładam na stolnic trochę rozwałkuje i wkrawam bułeczki , znowu muszą podrosnąć i paruję , u mnie jak zostają to smażę je na tłuszczu i mamy do kawki :kiss2 zupę nic nigdy nie robiłam nawet nie znam tego smaku .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez Culagula » 6 paź 2013, o 16:30

A na jaką grubość wałkujesz? babcia też takie bułeczki robiła, tylko ja bym musiała gdzieś dostać takie to sitko do gotowania na parze...Dzięki za przepis :cooking

Halinko, wpisz w google "zupa nic" to Ci się nawet zdjęcie pokaże...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 6 paź 2013, o 16:42

Halinko możesz pisać nawet jak nikt nie odpisze wystarczy,że edytujesz swój post i zrobisz ciąg dalszy.
A ja już nic pisać dziś nie będę bo znów coś wypaplam :(

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 6 paź 2013, o 16:46

Agnieszko , ciasto wałkuje tak na grubość 3-4 cm , później one muszą wyrosnąć zanim je położysz na sitku , tak myślę czy można by było wykorzystać takie sitko co się daje na patelnię żeby nie pryskał tłuszcz , to położyć na garnek , następnie to sitko z kluskami i dopiero przykryć drugim garnkiem .( zagotować wodę i dopiero położyć to sitko z kluskami )

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 6 paź 2013, o 17:08

Kasiu że niby co wypaplasz? Mów tu szybko!!!!!!!!!!!!!!
Halinko, ja nawet takiego sitka do patelni nie mam, ale gdzieś widziałam takie właśnie do gotowania na parze.... tylko kiedy ja zrobię te pyzy.... tu ci moi są wybredni, nie wiem czy im to będzie smakowało bo oni wolą coś konkretnego...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 6 paź 2013, o 17:19

Agnieszko , im zrób ziemniaki a sobie i Marcelkowi kluski , z tej porcji wyjdzie ci około 22 klusek , możesz sobie kilka zamrozić i znowu będzie okazja zjeść kiedy ci się zachce .

Kasiu a tobie co????? masz tutaj pisać o wszystkim , nawet ja nie zwróciłam uwagi że to na ten mecz gratulowałaś , ja myślałam że to już kiedyś było , a ty dopiero teraz gratulujesz . :serca

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]