Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 29 paź 2013, o 22:44

Agnieszko , swojego lubego będziesz musiała stopniowo i łagodnie przyzwyczajać do obowiązków domowych jak on wyszedł z takiego domu , zawsze u siebie to jest inaczej :kiss2
Dobrych snów , wypoczywaj bo masz teraz bardzo pracowite dni . :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 30 paź 2013, o 18:18

Witam :kwiatek , Ja od rana też jak wy na biegach , rano byłam w kościółku bo 12 rocznica śmierci mojego tatki , zaprosiłam zaraz na śniadanko kuzynkę , posiedziałyśmy , powspominałyśmy sobie dawne czasy , wypiłyśmy kawusię . Mieliśmy również dzisiaj u siebie Adasia , nie poszedł do przedszkola ,coś mu oczka zaczęły ropieć , więc wylądował u nas , później zawieźliśmy go do lekarza i podpadłam na całego, bo przed wyjazdem dałam mu dwie drażetki cukrowe kolorowe i ja lekarka zaglądnęła mu do buzi język był zielony , zaraz drzwi się otworzyły i przesłuchanie ,a co on jadł ?, ale się wystraszyłam bo myślałam ze coś mu się stało a one się zastanawiały jaki to powód , dobrze że była drażetka zielona bo były również czerwone , fioletowe to by dopiero diagnoza była straszna bo by uznano za stan zapalny .
Zrobiliśmy większe zakupy , kwiaty żywe na cmentarz , znicze , i takie jedzeniowe . wróciliśmy do domu i już nawet obiadu nie chciało mi się ugotować i była taka zbieranina , ja dokończyłam wreszcie łazanki a mąż miał kiełbaskę z cebulka duszoną , ziemniaczki . Teraz pije kawusię i odpoczywam . :pisze:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 30 paź 2013, o 21:02

Hej,
coś mi się znów z zasilaczem dzieje bo jest podłączony do laptopa a laptop go nie "widzi", czasem łapie a czasem sam przerywa... No i teraz też coś nie chce się ładować, wyjmuję, wkładam a on go nie widzi... A za chwilę bateria padnie...
Halinko, po ile u Was są kwiaty w doniczkach, te chryzantemy?
Ja mam wielkokwiatowe po 16zł (kwiatów ok 10-12 sztuk w doniczce), a drobnokwiatowe duże miski po 16, średnie po 14 i mniejsze po 12. Za to cięte są strasznie drogie, margaretki latem kupowałam w cenie hurtowej po 6zł a teraz 12!!!! A zimą to w ogóle są po 16!!!! Dobrze że zimą już nie będę miała.
Kwiaty tak mi schodziły że jeszcze dziś dokupiłam 16 średnich i 20 dużych a jutro muszę wysłać męża na giełdę po 20 tych dużych białych bo biały został mi tylko jeden.
A wykupiłam miejsce pod cmentarzem to muszę mieć kwiaty żeby czymś handlować. Zniczy też mi jeszcze zostało, zastanawiam się czy dokupić czy nie... bo chciałabym aby mi wszystkie zeszły a jak dokupię to pewnie zostaną. Wczoraj kupiłam 8 zgrzewek i zostały chyba 3 ale rozerwane już na półkach. Ludzie całymi zgrzewkami biorą... Bo to takie tanie schodzą, najczęściej po 3,5 a są dosyć duże....

Jutro otwieram już o 8 i będę siedzieć długo, a na końcu mąż przyjedzie i będziemy pakować znicze do kartonów na piątek i jeszcze spakuję resztę towaru ale bardzo mało zostało. No ale trzeba wszystko spakować i jutro zabrać.

Halinko, ale żeś zrobiła Adasiowi z tym cukierkiem :lol: Chociaż raz babcia nabroiła :diabel
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 30 paź 2013, o 21:14

:polska :polska żyję żyje ostatnio jakoś czasu mniej,muszę ogarnąć mieszkanko do końca miałam cyrk z ta podłoga co mi sie wali w kuchni :angrywife tych urzędasów to normalnie nic tylko :angrywife :bicz .W poniedziałek wielki dzień po 8 latach wrócić do pracy,normalnie mam pierta. :) . Tomus bardzo dobrze pani od angielskiego chwaliła i chwaliła i nie mogła się na chwalić ,jako jedyny zklasy potrafi powtórzyć całe zdanie ze słuchu z nagrania.Mój syn lepiej mówi po angielsku niż po polsku ,za pisanie zbiera 5 za czytanie 4 a z matematyki mamy same 6 :) . a ja się tak martwiłam w wakacje jak on sobie poradzi z ta mowa w 1 klasie :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 30 paź 2013, o 21:22

Ja na chwilę jak ochłonę późnym wieczorkiem to napiszę więcej.
Miałam stłuczkę,niegroźną ale jednak nerwy są.
Cofałam na parkingu i panu zarysowałam przedni zderzak,dobrze,że pan normalny,nie darł się ale i tak jestem 150 zł do tyłu
No cóż szczęśliwa nie jestem,ale dumna z siebie,bo się z facetem dogadałam zniżki mam nie ruszone no i cicho sza,zastanawiam się czy w domu powiedzieć.
Bo wiadomo nasłucham się co nie miara.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 30 paź 2013, o 21:49

To całe szczęście że nic groźnego się nie stało .dobrze że facet normalny bo większość to by zaraz awanturę rozpętało
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 30 paź 2013, o 22:09

Myszko , dobrze że wszystko w porządku , bo już się bałam że może masz jakieś kłopoty , , widzisz jaki to zdolniacha z twojego Tomusia ??? wielkie brawa , gratulacje dla niego , jeszcze nie raz ciebie zaskoczy , a co ty masz z ta podłogą w kuchni ???
Agnieszko , no to jeszcze tylko jutro i koniec , u nas kwiaty cięte po 3,50 za sztukę a doniczkowe nie wiem bo ja kupowałam tylko cięte do wazonu , znicze to różnie od 3,50 do 24 i więcej . Wykorzystaj te ostatnie chwile i zaopatrz się w kwiaty i znicze bo nawet przed cmentarzem ludzie też kupują , nie wszyscy chcą dźwigać w oddali .
Kasiu ,bardzo ci współczuję , 150 zł to tez sporo grosza ale ja zawsze mówię, że nie tyle ludzie tracą ,wiadomo że to boli bo to ubytek z kieszeni , może lepiej nic nie mów w domu bo będą marudzić i zawsze ci przypominać , chyba że to tez przemilczą , a cokolwiek widać na twoim samochodzie ??? dobrze że facet podszedł do tego w ten sposób.

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 30 paź 2013, o 23:01

Malinko grozi mi zawalenie bo mieszkam w kamiecy zabytkowej i mam legary spruchniałe i jak się staję w kuchni to się wszystko buja i za nim sporządzili wszystkie papiery to sto razy zmieniali decyzje czy mam się wyprowadzić czy nie.Jutro ma być ekspertyza zobaczymy.
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 30 paź 2013, o 23:19

Myszko , no to masz niewesoło , skoro to jest zabytek to chyba należy remont do miasta , tak czy nie , ?? bo ja tak myślę a ty masz komunalne czy własnościowe |??

:zzzz :zzzz :zzzz

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 31 paź 2013, o 08:05

Hejka :)
O takiej porze to już dawno nie byłam, mąż pojechał na giełdę a ja już nie zasnęłam, o 7 muszę wstać i przed 8 być w kwiaciarni. I dziś będzie tak: :girlactive tylko w jednej ręce kwiaty a w drugiej znicze
Halinko, a jakie te cięte kwiaty są po 3,50? Bo chyba nie te kule chryzantemowe? U nas na giełdzie są od 3 (igiełki) do 4 za kulę.... Margeretki są po 12zł za 5sztuk a to mówię w cenach hurtowych.
Kasiunia, jak na aucie nic nie widać to lepiej się nie przyznawaj, po co facet ma się upewnić w swoim szowinistycznym przekonaniu że baby gorzej jeżdżą... :angrywife Bo oni tak myślą....
A że cofałaś to wiadomo że też nie miałaś pełnej widoczności. Dobrze tylko że tamten facet okazał się wyrozumiały.
Myszko, dobrze że się wyprowadzasz bo w takiej ruszającej się kamienicy to strach mieszkać... Wiadomo kiedy już jedziecie? Długo chyba nie popracujesz :knitting
Brawo za piątki i szóstki w szkole (dla Tomusia oczywiście), a jak mu tak dobrze idzie z angielskim to z niemieckim raz dwa sobie poradzi :polska

A wiecie, że nasza szkoła ma dziś wolne? To jeden z tych dyrektorskich dni wolnych. Pani na ten weekend nic nie zadała więc jest całkiem wolne.
Bo powiem Wam, teraz w tej 3 klasie to tyle lekcji jest zadanych że szok... Czasem i 3 strony w książce a do tego zawsze czytanka.
Marcel jak na razie zbiera same 5, z angielskiego, matematyki i polskiego. Z matmy raz by miał 6 ale pomylił się w jednym tylko działaniu i to takim gdzie końcówki 3 i 2 dały mu 6 zamiast 5. Bo to były jakieś dwucyfrowe liczby no ale końcówka 3 i 2. Chyba się spieszył :auto

A mówiłam że rozmawialam na fb z Marzenką? Ona tlumaczyła Wiolę że Wiola nie pisala do nas dlatego że miała złą wolę tylko dlatego że ona zabiegana, zapracowana itd.... Gó....o prawda..... na czytanie miała czas? A na fb pisać też ma czas? Muszę zajrzeć na tamto forum zobaczyć czy ktoś coś napisał (tzn ona). Marzence powiedziałam o tym forum bo ona się przyznała że już od miesiąca nie wchodzila i pytała czy forum hula a ja jej na to że umarło... Tylko poprosiłam ją aby nic Wioli nie mówiła. Wiola jak chce z nami pogadać to ma "Paranoje".
Miłego dnia dziewczynki i trzymajcie kciuki abym dziś i jutro wszystko sprzedała.
Dziś pewnie wrócę późno bo trzeba będzie wszystkie znicze popakować na jutro, umyć regały i wszystko już powynosić więc trochę czasu zejdzie. Ale przyjedzie mąż to razem będzie szybciej.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 31 paź 2013, o 10:09

Witam . :kwiatek Jem śniadanko i do was zaglądam , Pogoda bardzo ładna , świeci słoneczko .bardzo dobrze bo na cmentarzach ludzie mogą sobie dobrze posprzątać , ja wczoraj rano miałam pomyć pomnik ale przez Adasia poszłam dopiero o 14 i patrze pomnik super umyty , zrobił to mój brat , znowu mnie wyprzedził , więc ja dzisiaj tylko zaniosę znicze i kwiaty i znowu pozbieram liście bo okropnie z drzew leci co się pozbiera to znowu ich pełno .
Agnieszko , ja w tym roku kupowałam cięte ale nie kule i nie te iglaki tylko takie duże pełne jakby podwójne margaretki , pierwszy raz w tym roku je widziałam , zawsze kupowałam kule a te lepiej mi się spodobały bo taka ładna odmiana .Kupowałam od producenta ,
Już dostałam kawkę więc i was zapraszam :kwiatek
Masz rację Wiola jak ma czas na czytanie i pisanie gdzieś tam to i na tamtym forum też powinna do nas napisać, zwłaszcza że to ona założyła tamten wątek , ale to jej wola i nic na siłę . To jej wybór . Ona teraz Warszawianka :happy :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 31 paź 2013, o 13:08

Hej hej no szukam mieszkania ale ceny są przerażające po prostu .Jeszcze nie wiem kiedy dokładnie pojedziemy planujemy po nowym roku a jak wyjdzie się okaże .A remont należy do ZBK on ponosi odpowiedzialność za remonty zabytków
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 31 paź 2013, o 20:45

Ufff nareście się wyrobiłam.
Zrobiłam galarcik i placek ,i sałatkę grecką no i obiadek na jutro barszcz z uszkami i gulasz z kaszą + buraczki.
Jutro pozawożę kwiatki na groby i luzik no na mszę jeszcze polecę.
Na moim aucie nic nie wiedać i się nie przyznam,bo nasłuchałabym się jak to baba za kierownicą i mało ważne,że jeżdżę 23 lata i po raz pierwszy takie coś ale wiadomo faceci.
:shock:
Moich nieszczęść wczoraj to nie był koniec ledwo załatwiłam sprawę auta,macam kieszeń i nie ma komórki szykałam na parkingu jej ze 40 minut,wiecie jakie miałam nerwy aż się :cry: z tego wszystkiego na koniec przechodziła taka dziewczyna i poprosiłam ją żeby zadzwoniła na mój telefon i był głęboko pod siedzeniem :wazzuup
Biegiem po małą no i co wyłożyłam się jak długa na to moje uszkodzone kolano matko jak pech to opech wróciłam do domu ściągam buty a tam bąbel jak matrzenie,z tych nerwów nawet nie czułam,że mam nogo obtrarte
Ale za to dziś mega fajny dzień,pan Janek przyniósł do kawy sernik chałwowy achhh niebo w gębie.
Wróćiłam do domu a tam kolejna niespodzianka,czekała na mnie paka od naszej Agnieszki,ta kochana wariatka zapakowała co jej zostało z kwiacirni i mi wysłała ozdoby,latarenkę pięĸną świeczkę,nawóż do kwiatów,kuvbek,kadzidełka
Jeszcze raz dziękujemy :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2
U mnie złocienie paczka 10 zł(5szt) w paczcce a doniczkowe od 7 do 13zł
Myszko zobacz jak pięknie się Tomuś uczy,fajnie tak jak dziecko nie ma problemów,mniej nerwów dla matki no i dumna możesz być dzielny chłopczyk.
Z tą podłogą to strach,ale już niedługo wyjeżdżasz to chyba tyle przetrzymasz????
Halinko jak wizyta kuzynki????
Fajnie,że brat cię wyręczył w końcu jego rodzice tam leżą a Ty słaba kobietka to niech faceci porobią

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 31 paź 2013, o 20:54

Goście już pojechali więc mam już czas żeby do was zaglądnąć , dzień minął nawet przyjemnie , upiekłam wreszcie ciasto , jabłecznik na oleju z rodzynkami i orzechami , bardzo smaczne nawet goście dostali na wynos , :D
Myszko a ty wynajmujesz to mieszkanie ??? czy masz z przydziału ? jeszcze trochę i zamieszkasz w lepszym ,
Kasieńko , no faktycznie pech ciebie wczoraj prześladował , dobrze że dzisiaj miałaś to wynagrodzone , nawet wczesny mikołaj do ciebie zapukał :serca , jak dzisiaj noga ???
Kiedyś jadłam ciasto z chałwą ale już nie pamiętam czy to był sernik , dużo dzisiaj porobiłaś ,obrotna z ciebie dziewczynka , Kuzynka była wczoraj i będzie jutro a dzisiaj był brat z bratową z Ostrowa , bardzo miło spędziliśmy czas . :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 31 paź 2013, o 22:02

Malino wynajmuję od prywatnej osoby niestety nie stać mnie na własne a socjal mi nie przysługuje bo mi przekracza dochód 550zl na osobę mam aż całe 1200 zł ,dlatego tez i do pracy wracam bo 1200 plus opłaty to my za wynajem płacimy.

Chochliku jestem dumna nawet nie wiesz jak bardzo :) Dziś Tomuś przyniósł 5 z polskiego z pisania i 6 z matematyki za obliczenia w pamięci :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 31 paź 2013, o 22:10

Gratulacje dla zdolnego Tomusia . No wynajem kosztuje ,u nas tez są drogie opłaty za wynajem bo to blisko Wrocławia , a ile ty płacisz ??? i czy masz duże to mieszkanie , ja myślałam że ty mieszkasz w domku bo pisałaś żeś malowała płot

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 31 paź 2013, o 22:22

No muszę do Was napisać chociaż nie czuję nóg, kręgosłupa i padam na twarz.... mówiłam że wczoraj padałam? sorry, dziś padam bardzej.
Dziś już o 11 mialam tyle co wczoraj przez cały dzień, a dziś miałam tyle co we wrześniu przez cały miesiąc!!!! Wrzesień był koszmarny a dziś cały dzień super :)
Sprzedałam ponad 80 kwiatów, mąż mi dowiózl z giełdy, potem od nas z wioski ze szklarni, potem od następnego faceta i zostały tylko 4, w tym jeden trochę uszkodzony!!!! I wieczorem znów jechał żeby kupić na jutro. Zniczy też jeszcze trochę mam, w sumie z wkładami za ok 600zł ale sporo takich za 10zł.
U nas w spożywczym miała dokąłdnie takie same znicze jak ja, ja je miałam po 3,5 a ona 4,5!!! Jutro będę miała je po 4, nie będę się bawiła w grosze...

Kasiu, ja bym Ci zgubiła komórkę!!!!!! Spisz sobie wszystkie kontakty do notesu to w razie czego będziesz miała numery. Ja raz tak miałam, czy mąż.... i wiem że wtedy momentalnie spisałam wszystkie numery...
Co Ty dziś dostałaś? Paczkę? ja nic nie wiem... :wazzuup Przecież Kaszubi są chytrzy :)

Halinko, nie wiem jakie to kwiaty kupiłaś.. u nas były margaretki, iglaki i kule, ale margaretki to takie wyjatkowo duże ale ja miałam po 4zł. Jabłecznik mówisz....ja akurat jabłecznika nie lubię, teściowa upiekła dziś salceson czyli ciemne ciasto z kawałkami jabłek, a do tego sernik.

Myszko, Ty szukasz teraz mieszkania tu w Polsce? A warto Ci się przeprowadzać na te dwa miesiące?

A wiecie co Wam powiem? Cywilizacja wróciła do naszego domu :) Był facet naprawić pralkę to naprawił te nasze dwie pralki i zmywarkę i wziął 400zł!!!! To jak za darmo!!! A jeszcze dwa razy jechał kawał drogi. Bo pierwszy raz zobaczył co jest a dziś przyjechał z częściami i od rana do poludnia robił. W tej naszej to jednak nie pompa poszła tylko jakaś drobnostka :)
I teściowa dziś już pranie zrobiła a ja muszę następne w sobotę zrobić albo już jutro wieczorem nastawię.
Dobra uciekam, dobranoc
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 31 paź 2013, o 22:41

Agnieszko , jeszcze jutro i będziesz odpoczywać , bardzo dobrze że tak ci się powiodło z tą sprzedażą , u nas tez ruch w kwiaciarniach ogromny to takie coroczne żniwo . Te kwiaty to tak wyglądają jakby kula była niezamknięta , taka rozłożona , dzisiaj pokazywałam mojej bratowej , też mówiła że są piękne . Ciasto jabłecznik to chyba ten sam co ty piszesz , tyle że ja dodaję jeszcze orzechy posiekane , i rodzynki , ale zmniejszam kakao . Wypoczywaj i nabieraj sił na jutro :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 31 paź 2013, o 23:29

Płacę 1200 plus opłaty to mieszkanie 60m ma kwadratowcy płot malowałam bo tu jest ogród :)który przynależy do budynku,wiem że mi sie nie opłaca na kilka miesięcy szukać mieszkania ale jak mi sie podłoga zawali w kuchni?jednak chciałąbym aby moje dziecko było bezpieczne.
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 31 paź 2013, o 23:47

Myszko , okropnie dużo płacisz , i to za taka ruderę ??? przecież ten który wynajmuje to on powinien mieszkanie w dobrym stanie wynajmować , on podłogę powinien naprawić , to on bierze pieniądze za wynajem , pytam się dlatego bo ja też wynajmuje komuś , za wynajem ta osoba płaci mi 500 zł plus opłaty jak czynsz , prąd ,gaz , z tego ja płace do urzędu skarbowego niecałe 50 zł czyli mam na rękę 450 i ja z tego robię remonty , mieszkanie ma 58 m w centrum miasta , pierwsze piętro , wiem że u nas za wynajem też biorą od 800zł do 1200 zl ale to już nowoczesne , czy ty masz podpisana umowę . ? to tam musi być kto remontuje .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 1 lis 2013, o 11:56

Malinko tutaj takie ceny są mieszkań za 2 pokoje żądają i 1600 plus opłaty.Podłogę zgłosiła teściowa zrobiła za dyme w Zbik i była komisja ,tutaj właściciel nie wiele ma do powiedzenia bo to zabytek i będzie to remontować ktoś od zabytków tyle wiem,nie wiem jak ekspertyza wyszła dowiem się w poniedziałek czy będą te legary wymieniać od dołu czy góry,jak od dołu to nie będę się musiała wyprowadzać ,A u mnie to wygląda tak:
1200 płace dla właściciela
ok120-200zł płacę za gaz bo tu jest ogrzewanie gazowe
ok100-150zł wynosi mnie prąd miesięcznie bo tu jest licznik który sama ładuję kartą jak od telefonu więc muszę pilnować ile mi kwh idzie jak sie kończy kupuje kartę i nabijam jak telefon
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 1 lis 2013, o 12:33

To jest mój trzeci lokator , pierwszy zniszczył mi okropnie mieszkanie , musiałam zrobić duży remont , później dwa lata byli panowie a Witam . :kwiatek ,Rano pobiegłam z mężem na cmentarz musiałam zanieść kwiaty , udekorowałam i od razu poszliśmy do kościółka , powrót i teraz pijemy kawusię i zajadamy ciasto , za chwilkę ma przyjść moja kuzynka ,będzie na obiedzie , już do obiadu mam podszykowane , makaron już ugotowałam zostanie mi tylko ugotowanie ziemniaczków i upieczenie kotletów schabowych bo rosół już wczoraj gotowałam więc na dzisiaj mam , kapustka tez od wczoraj i będą jeszcze buraczki do wyboru lub ogóreczki . Na cmentarz ponownie idziemy na 15 no i trochę trzeba będzie obejść i pozaświecać znicze u znajomych i rodziny . Pogoda dopisuje , jest pięknie słonecznie , nawet ciepło więc miło będzie pospacerować po cmentarzach . Ruch na drogach ogromy , dobrze że mamy niedaleko bo tylko 15 min drogi .
Myszko , to ty chyba mieszkasz w wielkim mieście , bo takie ceny za wynajem to u nas są we Wrocławiu a mówili że jest tutaj najdrożej . Ja za wynajem biorę malutko , mieszkanie jest ładne , wyposażone , ogrzewanie też gazowe , to są dwa duże pokoje ,kuchnia , łazienka ,sam środek miasta ,teraz mam panią ,jak do tej pory nie mogę narzekać .Życie jest tak drogie , więc trzeba ludziom też pomagać .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 1 lis 2013, o 12:53

No właśnie mieszkam w Olsztynie i to w samym centrum miasta z tąd tez taka cena ale patrzyliśmy aby mały miał blisko do szkoły i ja mam 2 pokoje może nie jakieś wielkie ale są do tego mam maleńką kuchnię i malusią łazienkę z kabiną bo wanna by sie nie zmieściła.ogólnie tu mi dobrze bo jest cicho spokojnie nie mam sąsiadów no i ten ogród w który włożyłam kupe pracy i sił bo od 40 lat nic nie było w nim robione ,osobiście robiłam przejście do ogrodu wybiłam dziure w ścianie wstawiłam futrynę i drzwi bo tak to było by trzeba latać do okoła budynku aby wejść do ogrodu a tak to przez komórkę jest wejscie,a że ja lubie prace budowlane to 2 dni i miałam wejście zrobione na zasówke i kłudeczkę
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 1 lis 2013, o 18:48

hejka :)
Myszko, to ja Ci proponuję wprowadzić się do mieszkania Halinki :) Oj, gdyby tylko było wolne.... Miałabyś u niej jak w raju. Taki wynajmujący jak Halinka to skarb niesamowity. Ja za "moje" 25m płaciłam 400zł a też rudera straszna, ile pieniedzy w remont włożyłam bo na ścianach był styropian a teraz są normalnie ściany, tapeta.... Umywalka wymieniona a on jeszcze chce podatek.... jakiś chory jest. Mam ochotę wszystko pozrywać do takiego stanu jaki był przedtem.
Dziś stałam pod cmentarzem od 8, z początku byłam załamana bo co ktoś podjeżdżał to każdy wyciągał swoje kwiaty, stroiki i znicze. A jak o 9 ludzie wyszli z kościoła to wszyscy jak na zawołanie poszli na cmentarz i ile miałam klientów... A potem się już zaczęło... co chwilę ktoś podchodził i kupował. A na 12 była procesja z kościoła na cmentarz i chyba cała wioska przyszła wtedy na cmentarz i ile wtedy ja zniczy sprzedalam.. aż zabraklo tych tańszych. A i tak podniosłam ceny, te co miałam w kwiaciarni po 4 sprzedałam po 5 i ani jeden nie został :) Serca które stały u mnie od zeszłego roku wszyściutkie zeszły.
O 10 jeszcze jedni się rozstawili ze zniczami i stroikami, też im schodziły te znicze. O 13 już ludzie poszli do domów, tamci się zwinęli to ja też się spakowałam i pojechałam do domu. U nas zimno było i wietrznie więc trochę wymarzłam i jakoś kręciło mi się w głowie ale nie zastanawiałam się czemu. A w domu mieliśmy gości - męża siostra z rodziną przyjechała i szwagier miał ze sobą ciśnieniomierz i mierzył nam ciśnienie (tak my chcieliśmy z ciekawości) i mi ciągle wyskakiwał błąd, tylko u mnie tak się działo to szwagier powiedział że muszę mieć bardzo niskie ciśnienie i ciśnieniomierz tego nie wykazuje. Musiałam mieć to pierwsze coś koło 90... No to już wiem czemu mi się w głwoie kręciło. A jeszcze rano nie piłam kawy bo po kawie chce się do łazienki a ja tam nie miałabym gdzie iść. A do tego jeszcze doszło niewyspanie bo wstałam dziś po 6, wczorajsze zmęczenie....
Po obiedzie wypiłam dwie kawy i tylko tyle że jestem zmęczona.... Naprawdę miałam wycisk w te ostatnie trzy dni, ale ludzie mnie tak pożegnali (licząc kupujących) jakby chcieli się już na zawsze zaopatrzyć :)
No i zarobiłam na zapłacenie za kwiaty, znicze, dwa zusy, dwa czynsze, komórkę i internet i jeszcze sobie kupię jutro kurtkę na zimę :) Nie sądziłam że po opłaceniu wszystkich zaległości jeszcze mi coś zostanie. A ta kurtka mi się należy... niech chociaż coś mam z tej kwiaciarni :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 1 lis 2013, o 19:53

Myszko , to ty zrobiłaś piękny remont i to na swój koszt ?? ja z wynajęciem mieszkania nie miałam kłopotu bo brałam bardzo tanio , po wyprowadzeniu tej kobiety co mi zniszczyła to panowie już czekali i chcieli na podłodze nawet spać i nawet nie zdążyłam wymalować , mieszkali dwa lata , pod koniec jeden z nich zakończył kontrakt a drugi został więc od lipca do listopada to tylko mi płacił za czynsz , czyli za wynajem nic mu nie brałam , szkoda mi było chłopa bo jednemu ciężko było wszelkie opłaty ponosić a miał być tylko do września i tak z miesiąca zna miesiąc przedłużał umowę , ta pani co teraz mieszka czekała od końca sierpnia do listopada aż w końcu musiałam go pożegnać bo w sumie cztery miesiące nic mi nie płacił za wynajem tylko uiszczał czynsz . No to tak różnie jest .Nie zawsze pieniądz jest ważny .Ja zawsze się nad ludźmi lituję i tak mam :lol:
Agnieszko , no to super że prawie wszystko sprzedałaś a dużo ci zostało tego towaru?? a na tą kurtkę to zasłużyłaś bo pracy bardzo dużo włożyłaś, będziesz wspominała czasy kiedy prowadziłaś tą kwiaciarnię , a teraz to ci nie szkoda ?? teraz wypoczywaj i nabieraj sił do dalszego działania :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]