Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 1 lis 2013, o 21:01

No ja nie mogłam patrzec na ten ogród aż się prosił aby tam porządek zrobić to kupiłam tuje posadziłam dookoła płotu żeby ładnie wyglądało ,wyczyściłam z zieska które było po kolana przekopałam postawiłam płot nowiutki z desek i pomalowałam teraz to jest ogródek aż miło z okna popatrzeć,
Agnieszko żeby Halinka mieszkała bliżej już bym z walizką i tomkiem stała pod drzwiami z napisem na szyji Przygarnij nas :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 2 lis 2013, o 11:57

Witam :kwiatek . Pogoda zaczyna się klarować , rano ciut pokropiło a teraz przebija się słoneczko .Ja już po śniadanku a teraz już piję jak zwykle kawusię i zajadam ciasto . :lol: Planów za wielkich nie mam , wiem tylko że pójdę na cmentarz a co dalej czas okaże . Wczoraj padłam ze zmęczenia to tak jest jak się mało chodzi i tylko jeździ więc taka wędrówka po cmentarzach dała mi we znaki i padł mi kręgosłup .
Myszko uśmiałam się z ciebie i sobie wyobraziłam z walizką u moich drzwi , oczywiście że bym was przyjęła :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 2 lis 2013, o 15:25

:serca Cześć,
dobrze że wczoraj było WŚ bo dziś jak się rozpadało ok 11 tak teraz pada już bez przerwy.
Byłam dziś w byłym lokalu, wszystko już wyniesione i posprzatane i koniec. I wcale mi nie żal, dziś po raz pierwszy od dawien dawna miałam wolną sobotę :serca
A jaka tam ona wolna, z rana pojechałam tam sprzątać, potem w domu musiałam wysprzątać auto bo od kwiatów nabrudzone, potem trochę oprzątnąć dom, ugotować na obiad spaghetti (bo oni mieli czarninę) i teraz mam wolne.
Za ok godzinę jedziemy do Gdyni, do takiego nowego centrum handlowego Riviera, nie wiem ile godzin zajmuje przejście całej ale to największa taka, sorry największe centrum na Pomorzu. Już z zewnątrz wygląda imponująco, a w środku to podobno normalnie człowiek się gubi. Moja przyjaciółka mówiła że weszła do Reserved i szła, szła, szła i już myślała że jest w następnym sklepie a to dalej był ten sam!!! I podobno jest dużo promocji, no ale to w kazdym takim firmowym sklepie. Ja chcę sobie kupić kurtkę, widziałam fajne w necie za 199zł ale przez interent kurtki boję się kupić, muszę ją dotknąć, przymierzyć. I muszę znaleźć w takiej cenie, droższej nie chcę. A w tej Rivierze to szwagierka się śmiała że tylko kaplicy nie ma a tak to wszystko, dosłownie każdy sklep... Marcel chce do McDonaldsa, obok jest KFC i Burger King, do wyboru do koloru. Zobaczymy czy coś wynajdę dla siebie i taniego... Marcelowi chciałabym kupić spodnie do szkoły...

Halinko, już dawno miałam Cię pytać i ciągle zapominam.... co z tą gimnastyką co na wakacje była przerwa? Już Ty nie chcesz chodzić czy jej wcale nie ma?
Bo kondycję już miałaś lepszą :) A teraz chodzenie po cmentarzu Cię zmęczyło :rower

Myszko, Halinka bardzo chętnie by Was przyjęła pewnie nawet pod swój własny dach, ale lepiej nie, bo tak byście gadały że na forum już by nie starczyło czasu ;)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 2 lis 2013, o 19:07

Dziewczynki kochane,odezwę się jak będę mieć czas,stale coś stale ktos :kiss2

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 2 lis 2013, o 19:59

A więc pogoda u nas się zepsuła , myślałam że będzie słonecznie bo takie zapowiedzi były na niebie a tutaj około 12 zaczęło padać więc parasol do reki, męża pod rękę i w drogę na cmentarz bo to dzień zaduszny. Rano mój mąż wstał po cichutku ubrał się i pojechał rowerkiem po zakupy a właściwie tylko chleb , szynkę i żelki koreczki bo ja wieczorem lubię sobie podjadać , zajechał na cmentarz zobaczyć jak tam wygląda i wrócił ,dopiero ja usłyszałam że mi on umknął z domu . Oj niedobrze muszę większą uwagę zwrócić bo mi się jeszcze zgubi :lol: :lol: :lol: jak wracał to ciut pokropiło i znowu się zaczęło wypogadzać . Ja myślałam że po południu będzie już słoneczko .
Agnieszko ,na tą gimnastykę teraz nie chodzę , po tym drugim upadku kolano mnie bardzo bolało a poza tym teraz jest szybko ciemno więc sobie odpuściłam i zrobiłam sobie przerwę do wiosny, wiem że to źle ale cóż na leniwca nie ma rady . Jak tam zakupy????? I co kupiłaś tą kurtkę ?????
Kasieńko więc gościsz się dzisiaj ,ja dzisiaj wypoczywam na całego .Dokończyłam czytać książkę i tak dzień zleciał .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 2 lis 2013, o 20:17

:lol: :lol: :lol: oj było by wesoło we 2 plus mój zwariowany synuś ,a wieczorkiem byśmy :drinkwine no i pewnie Malinka nauczyła by mnie robić na :knitting zawsze chciałam się nauczyć :).
U nas pogoda beznadziejna rano kropiło a później już lało mocno więc byczyliśmy się z młodym przed Tv cały dzień
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 2 lis 2013, o 20:56

Oj Myszko :knitting ja jestem wielka noga , antytalencie , nie umiem dziergać , :lol: a też bym chciała umieć cudeńka robić , ale :drinkwine to możemy bo nalewek mam dużo , oraz innych trunków tyle że brak chętnych do picia , tak tylko symbolicznie niekiedy , :happy Pada chyba w całym kraju , mi dzisiaj połamał się parasol czyli drut , więc do śmieci idzie , muszę sobie jakiś kupić , teraz piję gorące mleczko , mąż mi podał ,wieczorem to takie dobre na sen . :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 2 lis 2013, o 21:19

Ja nie znoszę mleka później całą noc na wc bym spędziła :) a szkoda bo i ja bym chciała umieć cudka :knitting ale dobrą naleweczką :drinkwine nie pogardzę :) żatko piję ale czasami człowiek ma ochotę na coś mocniejszego na dobranoc a u mnie pustki ,więc została mi herbata owocowa :)na pocieszenie
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 2 lis 2013, o 21:42

Myszko , ja mleko uwielbiam , mogę je pić od rana do wieczora , wiem że nie wszyscy mleko tolerują , niektórzy również nie lubią ,dużo robimy mlecznych zup , no taka moja natura . :drinkwine dwa barki zapełnione :happy :lol: :lol: zapraszam . :serca

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 2 lis 2013, o 22:32

Malinko już lecę szykuj :drinkwine no i jakąś zakąskę :cooking a ja później :girlactive
wkurzyłam się bo nagle laptop mi padł zrobił się niebieski ekran wr.... i system zdechł no ale że mysz mądra głowa szybko nareperowała systemik i hula jak trzeba :happy
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 2 lis 2013, o 23:06

Zdolna jesteś Myszko , no cóż ja nic takiego nie umiem zrobić , zaraz jak się coś dzieje to muszę wołać znających się , najczęściej wołam zięcia , rzadko to się dzieje ale są takie przypadki . :) Już mam naszykowane :drinkwine

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 2 lis 2013, o 23:44

Ja się cieszę że umiem sama takie usterki robić bo bym się zapłakało z braku komputera :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 3 lis 2013, o 16:13

Witam z deszczowej Wielkopolski,leje szaro buro i pochmurnie.
Co miałam do was napisać to albo ktoś wjechał na kawkę,albo telefon i tak zleciało.
WŚ wiadomo na groby,z cmentarza na cmentarz trochę poleżałam w domu i późnym wieczorkiem znów na groby.
Wczoraj rano na basen z małą i znów goście i dzień zleciał.
Myszko dużo płacisz za ten wynajem,ale takich ludzi jak Halinka jest niewielu,większość patrzy zedrzeć ile wejdzie.
No i podziwiam zamiłowanie do ogrodu,ja nie znoszę babrania w ziemi,ale plot chętnie bym pomalowała.
Tomuś zdolniacha,możesz spać spokojnie poradzi sobie.
Mojego taty brat jest pochowany w Olsztynie na cmentarzu komunalnym???w tym roku nikt tam nie był,pewnie za rok latem pojadą na grób.
Aga zabłądziła pewnie w tym centrum:))))))

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 3 lis 2013, o 16:56

Witam :kwiatek . Do tej pory oglądałam transmisję z pogrzebu Tadeusza Mazowieckiego , popłakałam sobie , to był taki dobry ciepły człowiek i znowu naszła manie refleksja jakie to życie kruche , bardzo podobało mi się na tym cmentarzu na którym został pochowany , taka skromność , i tak to powinno wyglądać wszędzie a nie takie teraz gmachy na tych cmentarzach wyrastają , przepych i to dla kogo ??? chyba się żeby ludziom pokazać . U nas tez rozpadało się po 12 godzinie a miałam zamiar iść jeszcze na cmentarz , rano poszłam do kościoła i na szczęście jeszcze nie padało i to dobrze bo parasol mi się wczoraj zepsuł , jutro muszę wyruszyć za nowym lub poszukać jakiegoś w lamusie .
Myszko , zdolna jesteś ,naprawisz komputer , pomalujesz płot , jeszcze takie roboty budowlane , Nasza Kasia też takie roboty umie a się nie chwali bo w ubiegłym roku też z pędzlem wojowała :happy
Dziewczynki , wy mnie tutaj tak nie chwalcie , no fakt niekiedy trzeba na życie spojrzeć inaczej a nie poprzez pieniądza , zobaczcie jakie to życie kruche , ludzie się zatracają , gonią i później i tak wszystko zostawiają i idą na tamten świat nic ze sobą nie zabierają bo co do wynajmu to wiadomo że bogaty to mieszkanie kupuje a nie wynajmuje , ja tak piszę jak kaznodzieja :lol: :lol: :lol: ale dużo prawdy w tym jest .
Kasiu , prawdę piszesz ze nasza Agnieszka w tym centrum zaginęła , pisała że to takie obszerne , tyle pawilonów :lol: Do mnie zadzwoniła koleżanka z Warszawy , przyjechała na groby i zapowiedziała się z wizytą , zawsze kiedy tutaj przyjeżdża to zawsze chociaż na chwilkę wpada . Nasza znajomość jest jeszcze od liceum i nadal trwa . :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 3 lis 2013, o 19:59

No niestety wynajem kosztuje ludzie patrzą na to aby zarobić jak najwięcej na innych,taki los a ludzi takich jak Halinko że tylko praktycznie za opłaty i opiękę wynajmują to można jedej ręce policzyć.Ja tak ja taki mały budowlaniec jestem wszystko sobie sama zrobię w domu nie potrzebuję pomocy zbytnio ścianę postawię drzwi wstawię podwieszany sufit z oświetleniem zrobię terakota i glazura też więc wsumie tylko hydrauliki nie zrobię sama chociaż jak bym się zawzieła i pomyślała to i to bym zrobiła.
Na komunalnym cmentarzu w tym roku ful ludzi jak sardynki się gnietli,mój tato akurat na Dywitach leży a tam to już wogóle masakra była,co do ogródka ja lubię jak mam ładny widok z okna rano człowiek wstaje patrzy na taki zadbany ogród od razu inaczej się czuje:)ja spać nie mogłam jak patrzyłam jaki on zdewastowany jest no chaszcze po kolana masakra

Trzymajcie jutro mocno kciuki o 5 pobudka i 1 dzień do pracy idę po 8 latach,stresuję się tylko nie wiem czym bo ta praca nie jest mi obca :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 3 lis 2013, o 20:29

Myszko , oj szczeka mi opadła to ty jak mężczyzna , kurczę ja to taka sierota ,nawet żarówka jak mi się przepali to muszę wołać męża , aż mi teraz wstyd . :shock: Jutro będzie dobrze , pracę znasz , dasz sobie radę ,ja będę mocno trzymała kciuki , ja w ciebie wierzę , masz zawsze dużo zapału . :serca

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 3 lis 2013, o 20:49

:) dzięki jak się z kierowniczka nie pozabijamy to będzie ok :)ona mnie nie lubi a ja jej ,pierwszego dnia nie dałam sobie w kasze dmuchać i miałam przesrane już do końca:)jak mnie widzi to głowę odwraca :)
A ja zawsze lubiłam się w budowlańca bawić w razie co polecam się jako firma budowlana :)zawsze pomogę :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 3 lis 2013, o 21:24

Myszko , będę pamiętała , ale do mnie to daleka droga bo byś musiała przez całą Polskę przejechać ty mieszkasz na północy a ja na południu Polski :lol: Kurcze , no to ty jesteś groźna , kierowniczka niekiedy może ci pomóc , może zawrzyj rozejm . :drinkwine

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 3 lis 2013, o 21:49

Próbowałam z nią normalnie się porozumieć ale nie bardzo wyszło :)jej strata ja idę do pracy a nie dam soba pomiatac :) miałam pracować od 9-17 o 18 zadzwoniłam że godzinę temu się skończyła moja zmiana a ta się na mnie wydarła że to ona mi powie kiedy skończę to mnie szlak trafił zamknęłam kase i zniej po prostu zeszłam tym bardziej że za nadgodziny nikt nie zapłaci tam ,
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 3 lis 2013, o 22:05

No i dobrze zrobiłaś , musisz z nią porozmawiać że masz w umowie prace od --do . przychodzi twoja pora i schodzisz . To jej problem co ona z kasą zrobi . sporadycznie niekiedy można zostać ale się wtedy pracownika prosi , takie jest moje rozumowanie .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 4 lis 2013, o 14:28

Witam :)
Nie zaginęłam w tym centrum, matko, tam sklepów od groma ale żeby było coś ciekawego...
a jak już coś ciekawego się znajdzie to ceny powalające. Poszliśmy do KFC i tylko w Daichamnie kupiłam sobie kozaki, takie pod samo kolano, chciałam Wam pokazać na stronie Daichmana ale tam takich nie ma. No i one nie drogie bo tylko 139zł.
Wczoraj pojechaliśmy na różaniec (pisałam że zmarła mojej przyjaciółki babcia?) a jutro jedziemy na pogrzeb.
Dziś wybrałam się do Lęborka na rynek i kupiłam sobie kurtkę, czarną, do połowy uda, z kapturem odpinanym za 129zł!!! I Marcelowi spodnie, majtki, skarpetki. I mojej małej sąsiadeczce body, spodenki i skarpetki z grzechotką bo jak byłam u niej kiedyś to nie miałam kasy aby coś dać.
A wczoraj byliśmy w Łebie po świeże rybki, kupiliśmy trochę flądry i śledzia i dwa dorsze. Chciałam łososia bo uwielbiam smażonego ale u rybaków kilo kosztuje 20zł, jak takiego małego zważył to ważył 2 kg, kurcze, nie dam 40zł za rybę... więc zadowoliłam się dorszem, właśnie przed chwilą sobie usmażyłam.
Mam cyrki z tym moim wynajmującym, raz że sobie zażyczył odsetki 5% dziennie, a od Kasi dowiedziałam się że to wcale nie jest tak i wyszukałam w Kodeksie Cywilnym że maksymalnie może mi dać 20% w skali roku. Dwa, że nie chce odjąć za remont a w kodeksie jest tak że rzecz wynajmowana musi być sprawna do użytku a gdzie ja mogłam użytkować lokal skoro tam na ścianach był goły styropian? No i mam z nim wojnę...
Jestem przez niego wykończona psychicznie... Umowa umową ale jeśli jest w niej coś niezgodnego z prawem to chyba ja mam wtedy rację, nie?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 4 lis 2013, o 15:11

Witam . :kwiatek Pogoda piękna , świeci słoneczko , ja już po zupie a teraz coś muszę zrobić na drugie danie . Mamy u siebie Adasia , zupkę już zjadł i chyba mu zrobię naleśnika to mi chociaż zje , Po południu idziemy na urodzinki Marcinka (15l ) znowu wydatek ale dla nas miły
Agnieszko a za co te odsetki ??? ty robiłaś zdjęcia z remontu , więc masz co zrobiliście , a poza tym ta kobieta która przed wami była to może poświadczyć w jakim stanie ten lokal był .Oj wielki cwaniak z tego wynajmującego , kurcze jak można takim być , walczcie o swoje , a on ma wasze jakieś pieniądze ?? bo piszesz że nie chce wam odjąć za remont , jeżeli nie to wyliczyć mu kwotę po odliczeniu waszych kosztów , a jak jest w umowie ???????czy on płacił do US podatek ????
Kurtkę tanią dostałaś , i kozaczki więc jesteś już na zimę przygotowana ,

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 4 lis 2013, o 16:21

Mamy swietny kraj zostałam bezrobotna :( wiedziałąm że kierowniczka mnie nie trawi ale nie myślałam że zwolni mnie od reki
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 4 lis 2013, o 16:33

Myszka, ale jak to Cię zwolniła ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 4 lis 2013, o 16:40

Ojej Myszko a to jaki powód ci podała ??? Bardzo mi przykro , nie wiem dlaczego ci wcześniej tego nie powiedziała ???

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]