Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 6 paź 2013, o 17:34

A, to chodzi o wypaplanie wyniku meczu :angrywife :angrywife
Widzisz, że Halinka "nie zaskoczyła" o czym mówiłaś? Pisz mi tu zaraz a jak nie to :patyk :bicz
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 6 paź 2013, o 17:46

No i zaginęła nam Kasia , mało nam dzisiaj napisała , ja tutaj czekam na wieści o cieście a tutaj nic , nawet nam nie napisała jakie to dobroci jadła . :( ;) :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 6 paź 2013, o 19:07

Witajcie, ja też jestem tutaj jeszcze "NOWA" ale mam nadzieje, że zadomowię sie tu bardziej i na dłużej.
Miłego pisania dziewczyny!!!!!
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania trzech psiapsiółek

Postprzez Adix257 » 6 paź 2013, o 19:24

Culagula napisał(a):Adix, witam Cię również.... jak usłyszałam że są tu również faceci to byłam ciekawa, co na to forum sprowadza faceta.... nie nudzą Cię te babskie gadania? bo według facetów to my tylko rozmawiamy o ciuchach, kosmetykach, facetach.... ogólnie nic ciekawego.... No, ze mną to możesz nawet pogadać o piłce nożnej bo ja teraz bardzo jestem w temacie :polska, nawet znam zasady, no, może nie do końca ale dużo wiecej niż kiedyś. Bo teraz mam syna - piłkarza, oficjalnie w kadrze juniorów

Co mnie sprowadza na babskie forum? Jest to chęć poznania płci pięknej. Lepiej mi się rozmawia tutaj na babskim forum niż na jakimś męskim gdzie same chamstwo i tematy ss. Ze mną niestety nie pogadasz na temat piłki nożnej bo jakoś mnie to nie interesuje. Wiem tyle że są dwie bramki i dwie dróżyny które próbują sobie na wzajem strzelić gola :D, ale synowi pogratuluj strzelenia bramki :kiss2

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 6 paź 2013, o 21:49

Nawet nie chcę sobie wyobrażać męskiego forum... Pomijając tematy motoryzacji, sportu itp to same przekleństwa i właśnie jak mówisz chamstwo i wulgaryzmy. Gdzieś Ty się uchował taki "inny", w sensie nie chamski i nie wulgarny?
A nas - kobiet to nigdy nie poznasz do końca bo oh.... my same siebie czasem nie rozumiemy (mówię tu o sobie, nie wiem jak inne kobietki).
No, ale jakbyśmy potrzebowały męskiej rady to mamy do kogo się zglosić :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Adix257 » 7 paź 2013, o 00:06

Culagula napisał(a):Nawet nie chcę sobie wyobrażać męskiego forum... Pomijając tematy motoryzacji, sportu itp to same przekleństwa i właśnie jak mówisz chamstwo i wulgaryzmy. Gdzieś Ty się uchował taki "inny", w sensie nie chamski i nie wulgarny?
A nas - kobiet to nigdy nie poznasz do końca bo oh.... my same siebie czasem nie rozumiemy (mówię tu o sobie, nie wiem jak inne kobietki).
No, ale jakbyśmy potrzebowały męskiej rady to mamy do kogo się zglosić :)

Przez 10 lat wychowywałem w piwnicy a następne 10 lat przebywałem na bezludnej wyspie gdzie nie zdążyłem nasiąknąć chamstwem i wulgaryzmem :D To że kobiet nie da się zrozumieć zdążyłem to zauważyć ale czytając tutaj na forum problemy innych kobiet to zauważyłem że jednak facetów też ciężko pojąć :D A jak będziecie chciały spojrzeć na jakiś problem męskim okiem to jak najbardziej możecie pytać :kiss2

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 7 paź 2013, o 09:12

Culagula ;) wbrew pozorą wydaje mi się że jest dość dużo takich facetów jak Adix ;) lub podobnych :)
tylko wiadomo w świecie pełnym testosteronu i oni się ukrywają ;)

Witajcie po weekendzie :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 7 paź 2013, o 09:19

meskie zdanie mile widziane i zawsze mozna o cos podpytac naszych forumowych panów :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 7 paź 2013, o 10:21

I ja się witam poweekendowo ;) :witch
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 7 paź 2013, o 14:53

Kayira napisał(a):Culagula ;) wbrew pozorą wydaje mi się że jest dość dużo takich facetów jak Adix ;) lub podobnych :)
tylko wiadomo w świecie pełnym testosteronu i oni się ukrywają ;)

Witajcie po weekendzie :D

To pewnie ja się obracam w innym świecie że nie spotykam takich facetów... Pracowałam w firmie, gdzie miałam styczność z ok 100 facetami (kierowcy) i nasłuchałam się na CB radio wielu wulgaryzmów... I nie raz ich uspokajałam.
No, był taki jeden, który nawet mnie upomniał gdy coś mi się wymsknęło, ale to i tak nie było słowo jak u większości z tych facetów.
Mój mąż to już całkiem przeciwieństwo Adriana, on nawet się dziwi jak mogę rozmawiać z ludźmi których na oczy nie widziałam....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 7 paź 2013, o 14:57

bo faktem jest że duża ilość facetów klnie ile wlezie...
choć sama pracuję w firmie informatycznej, gdzie większosć jest facetów...
i powiedzmy połowa, wulgaryzmów w ogóle lub prawie w ogóle nie używa ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 7 paź 2013, o 15:07

Może to też zależy od tego gdzie się znajdują i w jakim towarzystwie. Jak ubiorą np garnitur to jakoś im nie wypada przeklinać, a np na meczu to tylko i wyłącznie łacina panuje.
I między kierowcami ciężarówek też niestety nasłuchać się można... no też oczywiście są wyjątki ale jednak większość nadawałaby się do szkoły kultury... Zresztą wystarczy włączyć CB radio na kanał 19 to się można przekonać. My mieliśmy swój własny kanał. Czasem się nie dziwię bo jak osobówka pcha się pod ciężarówkę albo nagle zahamuje i myśli że taki kolos z ładunkiem nagle też się zatrzyma to nerwy puszczają nawet temu najspokojniejszemu.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 7 paź 2013, o 15:13

Wiem, jak jest :) bo nie raz siedziałam na CB....
u mnie nie wszyscy w gajerze ;)
wydaje mi się jednak że dużo też zależy od tego z kim się przebywa..
mój np oducza się przeklinania..
było ok, aż pojechał do pracy na dwa tygodnie, na ochronę..
oducza się na nowo...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 7 paź 2013, o 15:25

Mój w domu to raczej nie przeklina ale jak tylko znajdzie się w towarzystwie kolegi to od razu przełącza się na typ k, h..... itd
Na razie uciekam robić lekcje z młodym a na 17 jedziemy na trening, nie chce mi się siedzieć godzinę na sali no ale cóż, skoro go zapisałam na tą piłkę to teraz muszę go wozić...
Aha, jeszcze się muszę pochwalić że z drugiego już sprawdzianu dostał 5- a to sprawdzian taki łączony, polski z matematyką (dla niewtajemniczonych dodam że to III klasa ale szedł do szkoły jako 6-latek i jest jednym z najlepszych uczniów w klasie - mądry po mamusi)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 7 paź 2013, o 15:34

No to tylko pogratulować tak zdolnego syna ;)

niestety faceci, różnych dziwnych nawyków nabierają w stadzie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 7 paź 2013, o 19:13

No już chciałam się pytać gdzie Halinka ale widzę że jest i pewnie na razie czyta albo już pisze, a Kasia? No czy się obraziła?? Kasiunia, to do Ciebie niepodobne.... Pisz tu zaraz...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 7 paź 2013, o 19:27

Nie lubię CB. Własnie dlatego, że przeklinają co drugie słowo ....
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 7 paź 2013, o 19:27

Witam w ten pochmurny i zimny dzionek :kwiatek Od rana zabieram się za jakąś porządną pracę ale jakoś mi nic nie wychodzi , nadal mam stan podgorączkowy , pobolewa mnie gardło więc nigdzie nie wychodzę , czytam książki i w tym mam swoje ukojenie . Jutro muszę prosić córkę żeby mi coś znowu wypożyczyła bo z nudów się skręcę . :evil: Adaś po długim czasie (2 tygodnie )poszedł do przedszkola i sobie trochę popłakał , , oj serce mi zapikało ze smutku :(

Agnieszko , widzę dalsze sukcesy Marcelka , wielkie brawa , zawsze pozytywne wyniki są dumą dla mamy :) Jak tam w pracy , zrobiło się zimno chyba już tam w piecu palisz , to chyba ostatnie miesiąc , a co dalej , masz już jakieś namiary ???
Kasia zaginęła , tak zaglądam i jej nie widzę . :(
Chamstwa i wulgaryzmów nie znoszę , jakoś w moim towarzystwie jest nam to obce , lubię ludzi kulturalnych , zawsze unikam takich ludzi co klną jak szewcy (takie było powiedzenie )

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 7 paź 2013, o 19:38

Celagula gratuluję zdolnego synka :) mój ostatnio wrócił ze szkoły i jako pracę doowa pani zadała narysować obrazek na literkę której sie uczyli od początku roku poznali 2 :)literkę O i A
pytam :synku to na jaka literke masz narysowac obrazek?a on mówi tak: nie pamietam mamo tyle tych liter jest no myslałam że padne
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 7 paź 2013, o 19:40

Myszka masz synka w 1 klasie?
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 7 paź 2013, o 19:48

tak mój synus w 1 klasie jest :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 7 paź 2013, o 21:02

Halinko, a czemu Adaś teraz płakał? Z tego co czytałam na tamtym forum to na samym początku nie płakał, dopiero teraz? Spodobało mu się jednak u babci :) Ale znowu sobie przypomni jak to jest fajnie w przedszkolu i nie będzie chciał stamtąd wyjść :)
Mówisz nadal masz stan podgorączkowy, nie chce Cię opuścić to choróbsko....
Napisałam do Kasi sms czy się obraziła..
Myszka, a Twój synuś szedl do szkoły "normalnie" czy jako 6-latek?
Ja pamiętam I klasę mojego... to pisanie literek a potem krótkie czytanki które właściwie recytował z pamięci a nie czytał. A teraz czyta jak stary :drinkwine
Jak mi ulżyło gdy sam sobie już czytał np polecenia w grze.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 7 paź 2013, o 21:47

Agnieszko , zawsze jak dzieci posiedzą w domu dłużej to po powrocie do przedszkola płaczą , myślę że to reguła , zobaczymy co będzie jutro , początki były dla niego ciekawe , nowe zabawki , zajęcia, to go pociągało i zapominał o wszystkim a teraz to już było dla niego znane więc tęsknota za rodzicami się pojawiła . No i co z Kasią ????dała ci znać ????

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 7 paź 2013, o 21:56

No, powiem Ci że Marcel nie płakał wcale, ani jak poszedł pierwszy raz ani jak wracał po powrocie bo już się nie mógł doczekać powrotu do kolegów.
Kasia krótko odpisała że nie ma czasu...
Zapomniałam Ci odpisać o kwiaciarni, marznę okropnie bo się pompa w piecu zepsuła i nie mogę napalić w piecu bo woda się gotuje a na grzejniki ciepło nie idzie. Mąż tam zaglądał ale nie ma pojęcia co się stało, przecież jeszcze zimą wszystko było dobrze. Jemu zgłaszać nie będę bo jeszcze każe mi naprawiać na mój koszt a ja mu nie będę naprawiać starego pieca. Ubieram się grubo i jakoś przetrwam te kilka tygodni.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 7 paź 2013, o 22:08

No to ci współczuję , oby tylko zimniej nie było , to jeszcze 3 tygodnie , a już on ma kogoś na to miejsce ??? takie spraw jak naprawa pieca to chyba do niego należy , bo jak u nas piec się zepsuł to ja na własny koszt wymieniłam , jak ty masz w umowie ??? przecież on bierze pieniądze za wynajem .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron