Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 10 lis 2013, o 21:12

U nas też raz w roku ale nie pamiętam kiedy.....
No, my dwie pomorzanki :) A jakie duże miasto masz najbliżej siebie? Ja Lębork...

No i Gosia mnie wyprzedziła, mojego postu nie wyslało a potem mnie wywaliło z netu... masakra....

Gosia ta saga to inna, o jakiejś kobiecie ale jeszcze żeby wszystkie były ale co mi daje jak jakiejś brakuje? Już dawno je dostałam więc nie pamiętam nawet tytułu....

Kasiu nie rozumiem dlaczego te bicze i co Ty mówisz że ja Cię chcę ucierać? Szukałam czegoś takiego i nie wiem.... za dużo już tego jest

No i zanim się wbiłam to one myknęły....
Aż spojrzałam na zegar czy już jest Master Chef :)
Ja też chodziłam wcześnie spać ale przez mój nowy nałóg teraz chodzę później a wtedy rano ciężko wstać.... ale jak nałóg to nałóg ;) Kasia wie jaki :)

Ostatnio edytowano 10 lis 2013, o 21:15 przez Culagula, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 10 lis 2013, o 21:14

ja tez jestem spioch i wcześnie chodziłam spac ale teraz przez nocne zmiany mi się poprzestawiał sen
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 10 lis 2013, o 21:15

ja mam najbliżej do Chojnic a do Lęborka gdzies 80 km
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 10 lis 2013, o 21:15

Pisałaś.że utrzyj pół Kasi z czymś tam:))))
a bicze dlatego,że siedziałam na starym nie moim kompie i się zaciął jak się zaciął ito coś wstawiało się bez możliwi\ości poprawienia pa

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 10 lis 2013, o 21:17

Uuuuu Aguś, sorki !

Mnie też posty wywala, nawet i kilka razy trzeba wysłac, bo dopisujecie ciągle coś :P
Wygoniłam młóodą z pokoju, jeszcze jej przewietrzę pokój, dam jej przeciwzapalne leki, bo coś na gardło narzeka, tydzień zdrowa była cholibka!!!!!!
A we wtorek jadą na wycieczkę, ona tak chce jechać, jadą do Fabryki Bombek choinkowych ..... i będa pewnie bombki robić, no musze ją jako tako wykurować.



Elu - ja mogłam do późna siedzieć zawsze i rano wstawałam i ogólnie nie trzeba mi było za dużo snu.
A teraz coś mi się porobiło !!!!!

Muszę chyba do medyka iść, tarczycę zbadać i prolaktynę ....


******
Ale numer !
Teraz jak pisałam tego posta do Was, to dwa razy jakiś dźwięk z głosnika się wydobył ja do wysłania posta, a tu widzę, że dwa nowe posty dodane ;)
No chyba, że jest to jakiś zbieg okoliczności i coś innego mi tu "plumkało' :angrywife :angrywife :angrywife :angrywife :angrywife :angrywife
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 10 lis 2013, o 21:20

Przez Chojnice raz przejeżdżałam jak jechalismy do małego zoo do Człuchowa. Jak do Lęborka masz ok 80km to do mnie jakieś 63 :)

Kasia, Kasia.... Ale utrzeć Cię z czekoladą :)

No to idźcie spać, a my z Kasią idziemy na Master Chefa :)

A mojego dziecka jeszcze nie ma z tych urodzin....
Kasiu, dziś mój żołądek jak najbardziej w porządeczku :) i torcika chętnie skosztuję bo był zamówiony u mojej przyjaciółki... ona normalnie na pół gdyni torty robi :) Szkoda że do Tomusia go nie może wysłać....

No i znowu Gosia napisała a ja muszę wysyłac drugi raz :wazzuup Ale żeś się uparła na mnie ;)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 10 lis 2013, o 21:22

:kwiatek No gdzież tam ;) Ja uparła :P Ja aniołek taki


Dobra spadam moje drogie, nie pisać za dużo, żebym mogła jutro zapamiętać co komu odpisać :D
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 10 lis 2013, o 21:25

tez oglądam . to ty mieszkasz miedzy Bytowem a Lęborkiem . Ja od Chojnic mieszkam 33 km . w strone Koscierzyny
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 10 lis 2013, o 21:27

Kasia już u mamy ogląda Master Chefa, Ela też się schowała to i ja mykam na Chefa, co najwyżej Halinka wejdzie i coś napisze ale jak będzie sama to tylko odpisze i pójdzie na inne wątki więc jutro przeczytamy.
To do jutra dziewczynki :)
Miłej nocki i kolorowych snów
Kasia, bobaska to wiesz, ale nie szalałam

Ja do Kościerzyny mam ok 50km, mieszkam od Lęborka na południe jakieś 17-18km a wiesz gdzie są Sierakowice? Bo ja mieszkam między nimi a Lęborkiem, pośrodku.
Znasz firmę Wakoz?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 10 lis 2013, o 21:32

Sierakowice z nazwy kojaze ale firma mi nic nie mowi
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 10 lis 2013, o 21:32

dobranoc słodkich snow
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 10 lis 2013, o 21:44

Wróciłam , byłam w gościach a miało być odwrotnie , goście mieli być u mnie , ale nasza Ania się rozchorowała , syn po nas przyjechał i zabrał nas do jego teściów, więc placek pod pachę i w drogę . Posiedzieliśmy sobie i miło zleciał nam czas . Znowu muszę czekać aż trzy tygodnie na nich .
Martusiu , tak jak piszą dziewczynki , prezenty , torcik owszem są radosne ale Tomeczek zrozumiał ,że musi poczekać , mądry chłopczyk, najważniejsze że miał ciebie przy sobie , to jest bardzo ważne , buziaki dla niego .
Kasiu , no to się uśmiałam z tej utartej Kasi z czekoladą , ale zrobiłaś się smakowita ,słodziutka , takie było zalecenie Agnieszki ,
Agnieszko , od dzisiaj liczę , wolna chata , ??? czyli 9 miesięcy i :baby tak to odebrałam Małgosiu , chyba jakiś wirus panuje , kuruj córcię bo szkoda żeby jej wycieczka przepadła .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 10 lis 2013, o 22:59

:angrywife ale nagryzdałyscie i znów mam zaległości :D

wiem że Tomuś mądry chłop jest i zrozumiał ale mi jakos tak głupio jest przed własnym dzieckiem.ale za to wygłupy były przednie oboje zmęczeni mały wykompany kończy bajeczkę oglądać i idzie :zzzz .

nie wiem sama co mam zjeść na kolację dumama tak już ze 2 godziny i nie wiem co wymysleć mam
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 11 lis 2013, o 00:37

Halinko jak zaczniemy odliczanie to Aga znów się wstrzeli w sierpień z :baby a może :baby :baby
Miałaś fajny dzień co prawda inaczej niż zaplanowaliście ale zobaczyłaś Anię wyszłaś z domu same plusy
myszko ja już wiem dlaczego jesteś taka zgrabna jak Ty 2 godziny dumasz co zjeść ;) to Ci ochota mija
Nudzi mi się a nikogo nie ma :wazzuup

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 11 lis 2013, o 00:56

Kasiu dumam co zjeść bo nie wiele w lodówce jest i dlatego się zastanawiałam ale pozostałam przy kanapce z serkiem topionym :)tak na szybko :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 11 lis 2013, o 08:33

zaczynamy się mijac , każdy jest o innej porze
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 11 lis 2013, o 11:52

Hejka,
Ela, bo część z nas to nocne Marki a część chodzi spać z kurami :)
Ale pomyśl ile razy byśmy musiały wklejać post jak by nas było dużo jednocześnie ;) ;) ;) Wtedy kto pierwszy ten lepszy, aż post straciłby ważność :wazzuup

Kasia i Halinka, muszę Was ustawić do pionu, już Wy nie liczcie na żadne :baby a tym bardziej :baby :baby
Na żaden sierpień nic nie liczcie bo się przeliczycie!!!! O d wolnej chaty w ciążę się nie zachodzi!!! :wazzuup

Ale dziś nudny dzień... Już mam trochę dom ogarnięty, frytki na obiad uszykowane (do tego devolaje z wczorajszych urodzin), tylko usmażyć i obiad gotowy, lekcje z Marcelem zrobione i co teraz robić?
Muszę zobaczyć w necie za prezentem na 30-tkę dla mojej sąsiadki, nie mam pojęcia co jej kupić. Chciałam dużą zamię bo ona uwielbia kwiaty doniczkowe ale teraz nie pojadę specjalnie na giełdę bo taniej będzie mi kupić ją w kwiaciarni....
A jeszcze mam problem co kupić na Gwiazdkę dziewczynom 10 i 13 lat.... nienawidzę wymyślać prezentów...
Mój mąż jeszcze 19-go grudnia ma urodziny, jemu kupię jakiś sweterek może w C&A
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 11 lis 2013, o 12:03

tak nieraz jest ja tez nieraz niemoge spac
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 11 lis 2013, o 12:46

Witam :kwiatek Pogoda brzydka :( , pochmurnie , :( sennie , :zzzz nic się nie chce robić , :( nawet kawka mnie nie postawiła na nogi , :(
Agnieszko , no fakt wolna chata to nie dowodzi że może być powodem do :baby tylko jak wszyscy są w domu to jest większy stres a to źle zawsze wpływa na :sex1 a ty tak pragnęłaś mieć :baby , pamiętasz jak Marzenka nas powiadomiła że będzie mieć :baby ???No właśnie sobie przypomnij , dla tego my z Kasią tak od serca :lol: Jednak dostałaś coś z urodzin , czyli torta nie ale dewolaja za to masz , Co do prezentów to ja zawsze też mam wielki problem , niby wszystkiego pełno na półkach ale żeby dobrze trafić z prezentem to też jest sztuka ,a co chwilkę coś , dzisiaj idę na imieniny do Marcinka , następnie zbliża się Mikołaj i znowu co kupić każdemu , ale to w tym dniu będą prezenty tylko dla dzieci a u mnie to aż 5 , później urodziny Moniki , i dopiero pod choinkę a tutaj już dla wszystkich , to dopiero wielki problem , Już buszuję po internecie żeby coś mądrego dostać . :lol:

Kasiu , no miałam wczoraj fajny dzień bo wreszcie byłam zmuszona do ruszenia się z fotela i powędrować do chorej Ani , no nie wiadomo co jej się stało, już w drodze im wymiotowała i myśleli że jej przejdzie a tutaj dalej ją męczyło , dzisiaj już wyjeżdżają , rano dzwoniłam i jest lepiej ale jeszcze syn mówił że chodzi bardzo smutna .

Kasieńko dla Marcinka , Wszystkiego najlepszego , zdrowia , dobrych wyników w szkole , fajnej dziewczyny , spełnienia marzeń . :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek .

Myszko , tak jak Kasia pisze że tak długo jak się myśli o jedzeniu to ochota na wszystko ucieka .

Elu , tutaj to na chybił trafił , kto ma czas to pisze , ale to nic straconego bo my wszystko czytamy i w miarę odpisujemy , miło nam że jakoś się tutaj wspieramy i sobie gaworzymy , najczęściej to spotykamy się wieczorem to wtedy aż trudno wysłać napisany post :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 11 lis 2013, o 12:55

dobra sprawa pomarudzic
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 11 lis 2013, o 14:19

Halinko, torcika to też dostałam :) I 3-bita też :)
Obiadek już zjedzony, potem zrobię sobie kawkę i spróbuję co wyszło z mojego makowca.
Pamiętam tą Marzenki wiadomość ale ja to przecież już wiedziałam bo mi się to wyśniło!!!! I nawet to, że chłopak. Mi się też śnilo niedawno że jestem w ciąży ale te ciążowe sny sprawdzają mi się tylko wtedy gdy śnię o kimś.
Ale bym zjadła marcinowskiego rogala.... Wczoraj widziałam w Lidlu i nie wiem czemu nie kupiłam :(

Wszystkiego najlepszego dla Waszych Marcinów :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 11 lis 2013, o 15:56

No i ja tez po obfitym obiedzie , a teraz odpoczywam , czekam na kawkę . Agnieszko te rogale są bardzo smaczne , dzisiaj pokazywali w TV jak właściwie one się robią , no to trochę skomplikowane , bo ciasto jest wałkowane tak jak przy ciecie francuskim , ten cukiernik miał na stolnicy i pokazywał jakie powinno być w przekroju .
Robi się zimno więc i nakrycie na głowę muszę sobie naszykować , powyciągałam swoje kapelusiki , odświeżyłam je nad parą i jeszcze muszę je wyszczotkować , będą jak nowe . :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 11 lis 2013, o 16:13

Dzień ponury
Dziękuję za życzenia w imieniu syna.
U mnie nikt nie lubi rogali marcinkoskich,więc nie kupuję.
No wiadomo ja jako łasuch bym zjadła ;)
Aga od wolnej chaty to wiadomo,że nie,ale możliwości większe,stres mniejszy jak pisze Halinka,ja tam cierpliwa jestem i poczekam :baby
Na 30 pojęcia nie mam co kupić ,tzn wiem co ja bym chciała dostać.
Myszko u mnie w lodówce też wybór mało ciekawy a jednak napchałam się ale może zacznę się zastanawiać tak długo jak TY????i schudnę :lol:
Halinko czyżby Ania łapła jelitówkę???
Elżbietko ja notorycznie chodzę spać ok 2-3 w nocy
Matko z prezentami nie mam pojęcia,zauważyłam,ze u nas coraz mniej osób kupuje no w bliskiej rodzinie to tak chrześniakowi wnukowi a i to nie zawsze tzn umawiają się że jak są na przemian chrzestnymi to nie kupują bo to takie oddawanie
kupić byle co to łatwo ale żeby trafić z prezentem to trzeba już się postarać

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 11 lis 2013, o 16:54

U nas z prezentami jest tak, że męża siostra która jest chrzestną Marcela jemu kupuje jakiś drobiazg na Święta, ale już drugi brat nie. ogólnie w tej najbliższej rodzinie tylko dzieci kupują rodzicom, w tym wypadku my teściom a i teściowie nam po jakimś upominku. No i wnukom dają kasę. Ale my między rodzeństwem to nic sobie nie kupujemy.
Ja natomiast od niepamiętnych czasów robię sobie prezenty z moją przyjaciółką. Zawsze jesteśmy u niech w jedno Święto bo jej córka jest chrześniaczką męża i akurat ma urodziny. Więc ona dostaje prezent na urodziny i drobiazg na Gwiazdkę. A że ma młodszą siostrę to jej też coś kupuję. tej mojej przyjaciółce i jej mężowi też jakiś drobiazg, oni nam też robią. To są prezenty typu: facetom flasza a my to kawa albo jakiś tusz do rzęs, krem....
W tym roku ja mam dla niej perfum od jakiegoś akwizytora, dałam się naciągnąć na 2 perfumy za 40zł ale tylko dlatego że ja akurat nie miałam żadnego. A skoro już mam 2 to jeden dam jej. A jej mężowi kupiłam wczoraj na allegro brelok do kluczy z motywem myśliwskim bo on myśliwy pełną gębą.
A co do dziewczyn to się ugadałyśmy dziś że kupię im jakieś portfele bo kasę do szkoły noszą a portfela ta starsza nie ma. A młodsza może też dostać nowy....
Marcel dostanie zegarek od nich :) Na komunie nie dostał to dostanie na Święta. A że on jest chrzestnym Marcela to pasuje jak najbardziej :)

A do robienia dzidziusia to nam wolna chata niepotrzebna..... :) My i nawet przy pełnej chacie jak chcemy :) teściowie do nas nie wchodzą, a Marcela się czymś zajmie w drugim pokoju albo "wygoni" na dwór i jest bez stresu :) Ach, żeby to tylko to było przyczyną że nie mam drugiego dziecka....

Muszę sobie zrobić przegląd nalewek... może znajdę tą moją ulubioną z aronii.... jak któraś chętna to zapraszam :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 11 lis 2013, o 17:58

Hej hej Kochane, ale mi dzisiaj dzionek zleciał, ogólnie nie wiem kiedy.

Nawet zbytnio czasu na forum nie miałam .....


Muszę Was doczytać .....
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]