Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 18 lis 2013, o 15:16

Uf !! siadłam , nałożyłam sobie tyle pracy ze jestem nawet na siebie wściekła , ale cóż jak się czegoś zachce to tak później wygląda , Przed chwilką skończyłam robić pierożki I część , następna będzie po wypitej kawce ,pasztet który jeszcze muszę zagotować w słoiczkach , ale
teraz dostałam gorącą kawkę więc jest odpoczynek .

Kasiu co ty piszesz że u was buro , a to tak niedaleko ode mnie a u nas jest cały czas słonecznie , wczoraj też było bez opadów , co to jest Julci ?? może coś zjadła , a czy idziesz do lekarza ???? biedne dziecko , wymioty są okropne dla dziecka , czyli dzisiaj świętujecie razem w domku , Kasiu a kto to będzie się opiekował twoja teściową , bo to choroba postępuję i nie ma na to lekarstwa , a ty co że masz dół ???? no w naszym kraju nie jest lekko , nie wiem czy się doczekamy lepszego jutra :cry: Dziękuję za pozdrowienia od Marzenki , pozdrów ja od nas i niech się trzyma , rozumiem ją

Agnieszko , wsiadaj i przyjeżdżaj do mnie , słoneczko jeszcze pięknie świeci i gołąbek czeka . :lol:

Elu a u mnie na obiadek oczywiście pierożki , zupy nie robię jak nie mam dzieci , więc jest luz , a i może później zrobię i te nieszczęsne gołąbki bo większą część już rozdałam :lol

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 18 lis 2013, o 16:19

Ciekawe Aga kto na Ciebie głosował ;)
Ja niby mogę pisać bo ja z tych pyskatych i nic mi zabronić nie można,ale próbuję się odzwyczaić bo później mnie ciągnie a nie chcę żeby niektórzy mieli nieprzyjemności :kiss2
Halinko teściowa mieszka ze szwagrem i jego rodziną,im sprząta,bawi dziecko,pierze,gotuje i jest na każde zawołanie.
Dostali i nadal dostawają wszystko,więc mam nadzieję,że oni ale jak będzie trzeba to pewnie ja,sama wiesz jak jest a ja wiem jak to wyglądało po jej operacji biodra,ja jeździłam ją kąpać,ja załatwiałam itp
Cóż życie
Na razie jest sprawna tzn nie potrzebuje opieki ale ja chyba o tej jej chorobie pisałam w styczniu będzie teraz dwa lata????więc zmiany są i to widoczne
Nie wiem co i jak bo ona o tym nie chce mówić,oficjalnie nikt nic nie wie.
Nie nie byłam u lekarza dałam jej probiotyk,pije sporo nie zwraca mniej je no ale wiadomo jak to jest.
No u mnie fatalna pogoda jakąś godzinę temu znów trochę mżyło

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 18 lis 2013, o 18:21

Kasiu , ja dobrze wiem , brać to chcą ale dawać to gorzej , opieka nad chorym to okropnie ciężka sprawa , ale ja mam czyste sumienie , a w życiu bym nie oddała do opieki społecznej czy hospicjum ,ja się cieszę że mogłam dać swoją opiekę i nawet teraz rozmyślam czy dałam wszystko , u nas to było 7 lat . U naszej Ani też tak było że zaczęła wymiotować i okazało się że to infekcja dróg oddechowych .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 18 lis 2013, o 19:55

Ja bym bardziej obstawiała jelitówkę,żadnych innych objawów nie ma.
Halinko wiesz jak jest,dziadkiem się zajmowałam się 10 lat,sprzątałam,prałam,robiłam zakupy u mnie jadał obiady,ja z nim jeździłam po badaniach i lekarzach.
Fakt umarł mając 90 lat i do końca był na chodach,czasem zmieniali mnie rodzice ale on i tak wolał wnuczkę ;) moja ciocia co ma wszystko zapisane bywała 1-2 w roku na weekend.
Teraz jest raz w miesiącu,więc wiem jak to wygląda
Czasem hospicjum jest niezbędne,niestety bo nie wszystko umiemy w sensie medycznym,Tobie dużo pomogła synowa,ale mieć takiego fachowca to skarb
Aga pewnie wróciła już z treningu.
Halinko zagłosowałaś już na miss forum:)))))
Widzicie jaka jestem czasowa i choroba dziecka ma plusy :P

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 18 lis 2013, o 21:19

Kasia, wyczułaś kiedy wróciłam z treningu...
Na treningu grali w takiego halowego mecza i Marcel strzelił gola a dwa inne bramkarz obronił....
A potem zawieźliśmy kolegę do domu i weszlam na kawę, dopiero co wróciłam i oglądam Barwy.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 18 lis 2013, o 22:16

Usiadłam i wypoczywam , oglądam moje seriale , teraz akurat leci M jak miłość , już mnie on nudzi ale to przyzwyczajenie . Jutro muszę gotować zupę a myślałam że do czwartku będzie spokój a przed chwilka zadzwoniła Ula że jutro ma zebranie rodziców w szkole i znowu prosi o ratunek i cóż zrobić trzeba pomóc :P Mąż dzisiaj mi kupił kolejny numer Cała Ty , to numer świąteczny , jeszcze nie czytałam ale widzę że dużo ciekawych spraw jest poruszanych .
Kasiu , no może i to jelitówka , nigdy jej nie miałam i nie wiem jakie są objawy tyle że słyszałam że wymioty i biegunka , to polecali pepsi colę i paluszki pamiętasz z tamtego forum????

Agnieszko ale masz dobry słuch , Kasia zawołała a ty zaraz się zjawiłaś :polska :lol: :lol: :lol: Brawa dla Marcela . :polska

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 18 lis 2013, o 23:26

Brawa dla Marcela rośnie drugi Lewandowski.
No słuch masz rewelacyjny:))))
Halinko ja też M jak miłość oglądam z przyzwyczajenia.
Mała nie pija coli.
Całą Ty właśnie skończyłam czytać
Myszka znikła:))))

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 19 lis 2013, o 08:25

witajcie wszyscy
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 19 lis 2013, o 11:16

Witam :kwiatek Ja dopiero po śniadanku , trochę sobie dzisiaj pospałam , teraz już piję kawusię no i zajadam do tej kawusi pierniczek , :lol: Pogoda świetna , słoneczna , warto wyjść na spacerek , Zaraz muszę brać się za gotowanie zupki dla malucha , ale jaką ????? Słoiczki z pasztetem pogotowane , jeden mi się nie zamkną będzie na bieżąco do jedzenia :P

Kasiu , u nas też nie kupuje się takich napoi ale w takich przypadkach dziewczyny poradzały ale czy to było pomocne to nie wiem . Ty już przeczytałaś a ja dopiero dzisiaj zabieram się za tą gazetę , Jak dzisiaj czuje się Juleczka ??/ czy już lepiej ??/ Tak myślę o tych ludziach z Przygodzic , jak oni sobie teraz radzą , jak wygląda ta pomoc dla nich , ty tam blisko mieszkasz to chyba więcej wiesz . Szkoda mi ich , to wszystko zaczynać od początku :cry:

Elu a co ty tak skromnie zawsze do nas piszesz , my to takie gaduły , piszemy o wszystkim co mamy na myśli .

Myszka zaginęła ale to ona teraz musi nadrobić czas samotności , cieszy się lubym , ma czas wielkiej radości :serca a może pojechali po :auto

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 19 lis 2013, o 11:20

Coz ja mogę pisać niema weny na pisanie wiec daje znac tylko o mym istnieniu
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 19 lis 2013, o 11:33

Elu a co ty taka zagaszona ??? czy coś ciebie trapi??? życie jest piękne . :serca

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez elzbieta45 » 19 lis 2013, o 11:37

oczywiście zycie jest piękne to prawda . mimo pogody jaka mamy to każdy dzień ma swój urok . a mnie nic nie trapi , bo jest wszystko ok
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 19 lis 2013, o 12:15

Hejka
Halinka aż tryska pozytywną energią i dobrym humorem.
Ja za długo pospać nie mogę bo budzik na 7.10. Jak własnie Halinko mówisz, kiedyś wstawalam wcześniej, budzilam się przed budzikiem a teraz ile on musi dzwonić żebym go usłyszala.... Marcel też wstawał przed budzikiem a teraz śpi dłużej. No ale o 7 to jeszcze w domu ciemno, rolety zamknięte to tym ciemniej i spać się chce.
Teściowa poszła do znajomej zwijać wełnę a ja nie wiem co zrobić na obiad.... Nic nie wyjęła i co ja mam wymyśleć... Poszukam fasolkę po bretońsku, powinna być gdzieś w słoikach, zjedzą z chlebem i będzie obiad. My z Marcelem będziemy mieli spaghetti bo ostatnio został mi sos to wlożylam do sloika i dziś będzie jak znalazł, tylko makaron ugotuję.
Zmieniłam sobie pościel, jedna pralka już się pierze, potem jak Marcel wróci to wypiorę ciemne rzeczy.
Tylko mam problem z przescieradłem. Miałam dwa a to jedno to już tak wytarte że normalnie sitko było i je dalam mężowi na szmaty (zawsze się przyda :) ) a ja zostałam z jednym. I jak mam je wyprać żeby wyschło na wieczór? Musiałabym jutro z samego rana je wyprać ale żeby grzejniki były od rana ciepłe to wyschnie.... A dziś grzejniki będą zajęte bo piżamy muszą wyschnąć na wieczór. Ach, nie lubię robić takiego prania jesienią, zimą i wiosną. Latem powieszę na dworze i moment jest wszystko suche. ładnie rozwieszone, wywieje i gotowe. A tu muszę złożyć na pół bo inaczej nie powieszę to i schnie dłużej :(

Dziewczynki, ano widzicie jaki mam słuch.... przez ponad pół Polski słyszalam nawoływania Kasi :)
Myszce musimy wybaczyć tą nieobecność, niech się nacieszy swoim M, ale jak wróci to będzie opowiadać :)
Elu, taka ta pogoda u nas kijowa że nawet pisać Ci się nie chce... Tylko spać :)

Halinko, widziałaś nasze misski? Głosowałaś? Ja się tak zastanawiam skąd ten jeden głos..... no nie mogę wpaść na to :angrywife
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 19 lis 2013, o 14:16

Ej, no, wstawać!!!!!
Dziś na obiad jednak zupa ogórkowa, gotuje się, Marcel wraca za godzinę to akurat zupka będzie a najwyżej spaghetti zjemy na drugie danie później... Bo skoro już słoik otworzyłam to już go nie zamknę po raz drugi :(
Przesyłam Wam link do strony o turnieju Marcela.... Mój synek z numerem 8 w czerwono-czarnych strojach :)
http://sportowalinia.futbolowo.pl/news, ... udzie.html
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 19 lis 2013, o 15:15

Ojej , Agnieszko co tak głośno nas wołasz , ja gotuje obiadek ale usłyszałam twoje wołanie , oglądnęłam twojego sportowca , super dzieciaczki , mają fajne zainteresowania , nie włóczą się po mieście , dobrze im to wyjdzie . Dlaczego piszesz że budzik będzie u ciebie dzwonił o 7,10 , ??? czyżby do pracy będziesz chodziła ??? U nas jest piękna pogoda to by ci pranie wyschło ,

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 19 lis 2013, o 16:07

Halinko, budzik mam codziennie na 7.10 bo Marcel chodzi na 8 do szkoły no a jak on wstaje to ja też muszę wstać....
Chciałaś chyba powiedzieć "nie włóczą się po WSI" :happy

dziewczyny, poradźcie.... Marcel mówi czy bym zrobiła ciasto na zabawę andrzejkową (tylko nie ciastka z wróżbami), jakieś zwykłe ciasto ale myślę z kremem to nie bardzo bo się tylko dzieciaki wybrudzą... To by musiało być coś suchego ale co? Może macie jakieś pomysły? To musi być blacha ta duża (w sensie że nie keksówka albo tortownica).
Myślałam może o serniku na zimno no ale drogi to interes..... może pleśniak? Z dżemem malinowym.... tak się skłaniam ku niemu, ale może coś lepszego mi "wpadnie" w oko. Patrzyłam już w necie za czymś fajnym to owszem, znalazłam fajną stronkę ale raczej z ciastami do domu a nie do szkoły.

Jutro znów angielski a zaraz potem wywiadówka.... ciekawe co pani powie.... Marcel oceny ma dobre tylko z opisywaniem czegoś czy kogoś ma problem....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 19 lis 2013, o 16:51

Adaś przed chwilka pojechał do domu , ale wpadła do nas Natalka,bo zepsuł się im komputer a musi zrobić zielnik z opisem liści , teraz nic bez komputera się nie poradzi bo ten opis miał być w języku polskim i po łacinie :shock: :o no i problem , Moniczka ma drugą zmianę więc jeszcze do nas po prośbie żeby ja zawieźć do koleżanki która mieszka dosyć daleko bo prawie za miastem a mąż już zaprowadził samochód do garażu , no i nie wiem co będzie dalej bo trudno z nią się dogadać , dla niej to wszystko proste , w tej chwili pobiegła zaś do drugiej koleżanki bo znowu z nią też coś robi do tej szkoły i ty człowieku martw się , tak zagmatwane to wszystko jest więc czekam końca co będzie .
Agnieszko , do szkoły dla dzieciaków to musi być ciasto tak jak piszesz suche bez kremu , teraz to już są takie przepisy różne , ja nowych nie robię bo niektóre są dla mnie zawiłe i dziwaczne , ale tych składników jest zawsze masa , wole całkiem proste , a też ze smakiem się zje , ja teraz często piekę jabłeczniki bo to wszyscy lubią a i nie są drogie .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 19 lis 2013, o 18:44

Ja akurat jabłecznika nie lubię, Marcel też nie i dlatego wcale go nie piekę. Może sernik zrobię.. np na ciemnym cieście...
Mówisz po łacinie? A z jakiego przedmiotu to było? Z przyrody?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 19 lis 2013, o 19:43

Hejka
Z młodą już ok,tak jak myślałam jakiś wirus ją łapnął.
Poszła dziś do przedszkola bo nie znosi w domu siedzieć i już przyniosła zaproszenie na urodziny w figolandzie,znów trzeba będzie myśleć co kupić na prezent takiej 5 latcce.
Za tydzień mam zebranie w przedszkolu,jakiś dzień misia i coś jeszcze ale się pogubiłam tyle tego.
Halinka ma dobry humor od rana.
Fakt dziś zrobić lekcje bez :pisze: jest prawie niemożliwe non stop,coś zadają z neta i nikogo nie interesuje masz czy nie masz.
A im klasy wyższe tym więcej pracy z komputerem.
I drukarka staje się niezbędna.
Aga ja bym muffinki upiekła suche to to łatwe i podzielne i dzieciaki uwielbiają.
Czas uzupełnić szafę w prześcieradła ;) a jakie masz????
ja mam na gumce z frotki
Marcel wygląda fajnie w tym stroju tak profesjonalnie
Aga jak babcia???????

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 19 lis 2013, o 20:23

Cześć śliczne !!!!!!

Doczytałam Was, ale chyba odpiszę tylko z tej ost. strony, bo pamięć u mnie dobra, ale krótka.

Agnieszko, a babka zebra? Fajne ciacho, i smaczne ;)
Poszukaj w necie !!!!!
Ja też muszę dopytać, czy coś mam upiec na Andrzejki, czy nie .....
Bo w zasadzie 2 mamy się zgłosiły, jedna to na bank upiecze i przyniesie, ale druga mama to tylko na zebraniach się widzimy, więc w zasadzie nie wiem czy upiecze to ciacho czy nie. Miałyśmy kupic jakieś ciacha, ale kurde takie domowe chyba będzie lepsze ;)

Maja dzisiaj przyniosła mi 5 z czytania !!!!!!!! Chyba nie muszę pisać, jaka jestem dumna.
Nowa czytanka, nie ćwiczona w domku ;)
Sama podobno się zgłosiła do czytania :)

Chochlik - dla takiej 5cio latki to można dużo rzeczy dostać w sklepach ;) dla dziewczynek gdzieś łatwiej coś znaleźć, ja bym miała problem z prezentem dla chłopczyka ;)
Tak, tak 25 listopada wypada Dzień Misia Pluszowego, nawet w kalendarzu Majki mam to wypisane ;)

Ja dzisiaj okna sobie pomyłam! Taki miałam plan i go wykonałam!
Pogoda dopisała, więc mam z głowy, a przed świętami najwyżej na szybko przetrę, jeśli trzeba będzie.
Założyłam same firanki tylko, i dużo jaśniej mamy teraz w pokojach.

Kurde ale lecą mi te dni strasznie szybko, jutro już środa!!!!! Nie wierzę !!!!!
No nic, lecę do wanny z książką. Odpoczynek mi się należy ;)


Aaaa!
Aga widzę, że głosik dostałaś w wyborach :D
Ja się nie doczekałam, niestety :(
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 19 lis 2013, o 20:38

Gosiu bo to jest niesprawiedliwe że można głosować tylko raz no ok raz na daną osobę ale przecież są i inne piękne no nie???
No niby masz rację,że w sklepach dużo ale co wybrać i do ilu.
Oj wierzę,że jesteś dumna,moja Julia też już czyta coraz lepiej,nawet jak autem jedziemy to szyldy odczytuje
O kawał pracy wykonałaś:)))))ja pewnie okna będę w grudniu myła.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 19 lis 2013, o 20:43

:patyk Chochlik, wiesz co, jeśli to jest zabawa w figlolandzie to trzeba liczyć, że rodzice tej dziewczynki za Twoje dziecko zapłacą ;)
Ja bym nie szalała z prezentem, puzzle np kupiła i do tego coś słodkiego, to już jest 'efektowny' prezent :)
Nie przesadzałabym z ceną, ale trzeba liczyć takie 20-30 złotych trzeba dać, bo taniej to albo badziewie się kupi, albo po prostu nie będzie co kupić. Takie czasy :(


No ja chciałam włąsnie teraz okienka umyć, bo potem może być mróz i będzie marzło, w zeszłym roku tak się zrobiłam i za jasną choinkę te okna nie domyte były!!!! Wrrrr na samo wspomnienie mnie trzepie z nerwów :) Na szczęście na świeta wyjechaliśmy, więc nie patrzyłam na te brudasy, ale w tym roku jesteśmy w domku i bym szału dostała !!!!

No taaaaaaaaaaak, jestem dumna, Młoda zaczyna książki sobie sama czytać, składa te literki, raz jej dobrze wychodzi, raz muszę poproawić.
Ogólnie ma fijoła na punkcie koni i tylko je teraz maluje, a ja biedna nie wyrabiam na bloki i kredki :diabel
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 19 lis 2013, o 20:50

Fajnie,że ma zainteresowania,a zamiast bloku kup papier do ksero taniej wychodzi :D
Moja pasjami wycina i też idą tony kartek.
Właśnie chodzę po allegro za prezentami na gwiazdkę.
Ja mam nadzieję,że zdążę umyć okna ale ja alergik więc często myję,bo muszę :girlactive
Też myślałam o puzzlach zaproszenie jest z hello kitty wię może coś w tym kierunku

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 19 lis 2013, o 20:52

Kupiłam ost. --- już brakło :D
Muszę czekać na dopływ gotówki, i kupić właśnie !
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 19 lis 2013, o 21:01

No ja mam luz bo akurat kartki do ksero dostaję,ale kumpela kupuje w biedronce lub tesco.
Kurcze stale się człowiek musi przez tą kasę chamować wiecznie braki.
Mnie teraz pociągnie ten ortodonta szkoda słów.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]