Mieszkanko ma 3 pokoje kochana tam wszystko ogarniete na tip top będzie
Niemcy straszna biurokracje prowadzą




Ja kiedyś bywałam na forach o dzieciach,ale nie spotkałam się z czymś takim.Culagula pisze:A podobno większość forum tak ma... nie wiem, ja tylko byłam na
A może po prostu sobie z nią tam porozmawiajcie bo boję się że pogada np z Wiolą i z naszej ucieczki wyjdzie tyle że większość się tu "przeprowadzi" z czytaniem....




Dokładnie zarobki zależą od regiony ja będę w Herne ,mała mieścinka :)mój mały ma angielski w szkole i szybko go wchłania to i niemiecki załapie:)Najważniejsze że będzie ta opieka medyczna inna niż tutaj z wielkiej łaski wszystko.chochlik70 pisze:I pewnie myszko zarobki zależą od regionu
Ta moja kuzynka(hmmm mogłaby być moją mamą) sama sobie pracę załatwia już po tylu latach mówi płynnie po niemiecku
Fakt na jugentam rządzi się swoimi prawami i mnie to przeraża
Ale na pewno wam tam będzie lepiej no i Tomuś będzie miał zapewnione wszystko,rehabilitacja,logopeda bez łaski
Dobrze,że go posyłasz na niemiecki
Moja bratanica po raz pierwszy(5l) poszła do przedszkola we wrześniu nie umiejąc po niemiecku nic i radzi sobie świetnie
Najważniejsze,że dziecko jest zadowolone

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości