seria Botulin reVOLUtion

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

seria Botulin reVOLUtion

Postprzez oleskowa » 28 lip 2019, o 22:48

trafiłam niedawno w znanej drogerii (;)) na nową - przynajmniej dla mnie - markę. Chodzi o christian laurent. Akurat w oczy rzuciła mi się ich seria kosmetyków Botulin reVOLUtion. Ktoś coś z niej ma i może poleca? Ceny są całkiem kuszące a opakowania wyglądają naprawdę fajnie ;)
oleskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 lip 2019, o 22:46

Re: seria Botulin reVOLUtion

Postprzez majuszka » 29 lip 2019, o 22:35

samą markę znam i lubię :) choć z tej serii jeszcze nic nie widziałam i nie testowałam. Mam ich jeden płyn micelarny i krem przeciwzmarszczkowy pod oczy - super są także kupuj w ciemno :)
majuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 22:35

Re: seria Botulin reVOLUtion

Postprzez kossss » 30 lip 2019, o 23:04

ja póki co zdecydowałam się na kupno dermo fillera wygładzającego pod oczy i na powieki z tej serii. Stosuję już jakieś 2 tygodnie i powiem szczerze że jest naprawdę spoko. Ładnie wygładza i nawilża skórę wokół oczu. Zmarszczki są jakby mniej widoczne. Skóra wygląda na młodsza i odżywioną
kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: seria Botulin reVOLUtion

Postprzez Anadiya » 31 lip 2019, o 23:02

O proszę, a ja pierwszy raz widzę tę markę. Jakoś mi się nie rzuciła nigdzie w oczy. Ale zaraz sobie zgoogluje ;)
Anadiya
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 10:47

Re: seria Botulin reVOLUtion

Postprzez OlaMola » 31 lip 2019, o 23:06

Ich kosmetyki generalnie są spoko więc na twoim miejscu bym kupiła ze dwa kremy na wypróbowanie. Widziałam tę ich serię i rozpoczęłam właśnie oczyszczanie płynem micelarnym z kompleksem 4 herbat. Póki co jest ok - nie podrażnia i ładnie oczyszcza buzię. Ale więcej napiszę ze jakiś czas jak już będzie gruntowanie przetestowany :)
Obrazek
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00

Re: seria Botulin reVOLUtion

Postprzez syletka » 21 wrz 2019, o 23:08

powiem wam, że kupiłam sobie jeden z tych kremów i nakładam go już około 3 tygodnie. Fajnie działa :) skóra jest po nim miękka, jędrna i nawilzona :) do tego ja mam jeszcze cerę wrazliwą i ten krem mnie nie uczulił ani mnie po nim nie wysypało
syletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2019, o 23:08

Re: seria Botulin reVOLUtion

Postprzez oleskowa » 22 wrz 2019, o 19:18

no własnie miałam się pytać czy cię nie uczula ten krem czy coś. Ja też muszę uwazać na różnego rodzaju mazidła bo mam skórę mega wrazliwą i czasem to mam wrażenie, że wszystko mnie podraznia ;)
oleskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 lip 2019, o 22:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]