Seriale tvn

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Seriale tvn

Postprzez Buterfly » 1 lut 2013, o 18:22

"Julia"... uwielbiałam ten serial... Nie wiem czemu w ogóle lubię seriale na TVN, oczywiście nie wszystkie... Ich główną zaletą jest to, że się kończą i nie "ciągną" jak np. "Moda na sukces". Uwielbiałam oglądać "Brzydulę", choć nie oglądałam jej od początku... Potem "Majka" i "Prosto w serce" (choć nie jestem fanką Anny Muchy, nie lubię jej, ale o gustach się nie dyskutuje.. ;) ) i poootem "Julia" :) :) "Prawo Agaty" też jest ciekawe :) Wiem, że momentami sytuacje były nudne i żałosne w niektórych tych serialach... Jak np. wątek Moniki w "Julii", no bo przecież żenujące jest jak niektórzy mogli być tak zaślepieni i nic nie widzieć... Ale mniejsza o to :)
Czy Wy też lubicie te seriale i co o nich sądzicie?? :)

.:W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca:.
Avatar użytkownika
Buterfly
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 13:07

Re: Seriale tvn

Postprzez 456 » 1 lut 2013, o 20:30

Być może dlatego, bo seriale na tvn nie wyglądają tak sztucznie i mają dobrą ekipę montażystów i scenarzystów. Kiedyś śledziłam "Na Wspólnej". Jak na polskiego tasiemca to co jakiś czas pojawiają się ciekawe wątki. Teraz tak jak natrafię to popatrzę. "Julię" widziałam od 1 odc. do ostatniego. Nawet połówek oglądał ten "babski" serial. Czasem "Prawo Agaty" jak gdzieś tam przelotem mignie, "39 i pół" kiedyś też wciągało. "Brzydula" nie była taka zła dopiero wtedy gdy Kamińska wzięła się za rolę i po paru odcinkach z serialowej Uli zrobili normalną dziewczynę z kompleksami a nie jakiegoś muła. Reszty typu "Prosto w serce" czy "Majkę" nie szło oglądać.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Seriale tvn

Postprzez futskup » 4 lut 2013, o 10:30

Ja nie oglądam żadnych seriali na TVNie, ponieważ każdy serial jest taki sam. Julia, Brzydula, Majka, Przepis na życie. To wszystko opiera się na tym samym schemacie. Nawet biuro w Julii jest takie same jak w serialu Majka :P

futskup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 lut 2013, o 10:19

Re: Seriale tvn

Postprzez bettti86 » 4 lut 2013, o 13:17

ogólnie te seriale są bardzo tandetne, a gra aktorska na poziomie...mniej niż zero, widziałam kilka odcinków Julii, ale sama główna bohaterka jest tak słodka, ze aż chce mi się zwymiotować na samą myśl o niej, ale rola Moniki i jej matki ekstra...podbiły moje serce :P
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Seriale tvn

Postprzez 456 » 5 lut 2013, o 16:22

No to wchodzi kolejny nowy "serial". Kocham. Enter -czy jakoś tak. Jeszcze nie puścili ani jednego odcinka ale już widać, że będzie chała. Skąd oni biorą takich amatorów do tych nowych, kiepskich "seriali"? Tak w ogóle to wszystkie nowe seriale emitowane na tvn to same kopie zagranicznych. Np. "ukryta prawda" to nic innego jak ukraińskie "sekrety i kłamstwa". Historie z tego zdarte, nawet tvn się nie wysilił i nie pozmieniał dialogów. :lol:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Seriale tvn

Postprzez helenka814 » 13 kwi 2013, o 20:46

oglądam:
na wspólnej
przepis na życie
lekarze
oglądałam:
brzydula
prosto w serce
julia

bardzo fajne seriale :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
helenka814
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]