Serum na cellulit - co sądzicie o OvaShapeButt

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Serum na cellulit - co sądzicie o OvaShapeButt

Postprzez MagdaOvaShape » 27 paź 2023, o 13:55

Siemkaaaa :kiss2
Pewnie nie jestem tutaj sama z tym problemem - czyli z cellulitem. Wiem, ze duzo kobitek sie z nim zmaga, ale zawsze bylam pewna, ze mnie to nie dopadnie. No i mam :evil: Tak wiec podzielcie sie - co wam pomogło? :)
Ja spróbowałam serum OvaShapeButt, bo wydaje się być obiecujące, spoko skład i w ogóle. Może któraś z was go używała? I może mi cos powiedzieć o nim? Ja zmawiałam go z tej strony https://powiekszposladki.online naprawdę się przekonałam do tego produktu i widzę pierwsze efekty! Białe nitki zaczęły znikać!
MagdaOvaShape
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 paź 2023, o 13:34

Re: Serum na cellulit - co sądzicie o OvaShapeButt

Postprzez skrzypaczka » 22 lis 2023, o 14:05

Na callulit mnie osobiscie bardzo pomogło szczotkowanie na sucho, swietna sprawa
skrzypaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 21:28

Re: Serum na cellulit - co sądzicie o OvaShapeButt

Postprzez malinowatrufla » 29 lis 2023, o 10:10

A to jakas specjalną szczotkę trzba miec? gdzie taką zamówić?
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Serum na cellulit - co sądzicie o OvaShapeButt

Postprzez skrzypaczka » 30 lis 2023, o 14:53

Mozesz na Notino zamowic, ja mam ta z senelle i bardzo fajnie mi sie sprawdza ;)
skrzypaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 21:28

Re: Serum na cellulit - co sądzicie o OvaShapeButt

Postprzez andrat » 25 kwi 2024, o 12:22

Ćwiczenia, picie wody, zdrowe jedzenie i balsam antycellulitowy ( od siebie polecam wypróbowanie tego od Selvert, jest do zamówienia obecnie chyba jedynie w sieci: https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/piel ... a-161.html - nie jest to tani kosmetyk ale daje dobre oraz jednocześnie szybkie rezultaty) . Tak walczę z cellulitem, do tego jeszcze robię sobie peelingi kawowe albo cukrowe. Sposób działa.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Hoisti24706