sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez roksanna » 28 kwi 2011, o 13:49

Witajcie!

Ciekawa jestem gdzie w internecie kupujecie sprzęty potrzebne do domu. Macie swoje ulubione sklepy czy może za każdym razem zdajecie się na inne miejsce? Albo może w zależności od kategorii sprzętu kupujecie go w innym sklepie? Jak to jest? Na co zwracacie uwagę?
roksanna
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Anastazja-A » 29 kwi 2011, o 08:31

U mnie to różnie bywa - właściwie właśnie w sklepach stacjonarnych kupuję najwięcej a jeżeli juz robię zakupy w internecie to zazwyczaj na magicznej planecie. Zauważyłam, że mają tam dość dobre ekspresy do kawy :)
Anastazja-A
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez roksanna » 29 kwi 2011, o 12:17

Heh, a ja napisałam temat a sama się nie wypowiedziałam ;) Jak chodzi o sklepy internetowe - jeśli już miałabym wskazać jeden to pewnie byłby to medialux.pl - tam też można poradzić się konsultanta ;)
roksanna
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Anastazja-A » 13 maja 2011, o 09:12

Czyli rozumiem, że lubisz się tak konsultować w sprawie sprzętu, tak? No w sumie jest to jakiś pomysł jeśli w domu nie ma się fachowca od wszystkiego :) No i jeśli można szybko zasięgnąć takiej konsultacji to tym lepiej :)
Anastazja-A
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez MoniczkaM » 16 maja 2011, o 12:33

Jeśli już w necie mam kupować sprzęt agd albo rtv to raczej unikam aukcji internetowych bo to nie jest jak dla mnie pewne źródło. Wolę już trochę bardziej poszukać, poszperać ale być pewną, że nie wyrzucam swoich pieniędzy w błoto. No i tutaj ta magiczna planeta się sprawdza. A odnośnie jeszcze tych konsultacji, o których zaczęliście pisać - zawsze są w cenie ;) To znaczy jeśli tylko jest taka możliwość to zawsze o coś dopytam ;)
MoniczkaM
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez jagodaM » 24 maja 2011, o 12:57

mam sprawdzony sklep Aledobre.pl, jest tam wszystko do kuchni, od sprzętu do pyszności typu masło Ghee, czy figi z rumem. A ostatnio biorę udział w prostym konkursie na Facebooku, gdzie AleDobre rozdaje prezenty za kliknięcie o okreslonej godzinie. Chciałabym wygrac foremki Wiltona albo zestaw do sushi. Ludzie też są zadowoleni z nagród.
jagodaM
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Eleganckistyl_pl » 14 cze 2011, o 14:03

Ja również mam swoje sprawdzone sklepy i miejsca w internecie w których mogę swobodnie robić zakupy do domu,w tym również sprzętu agd. Pamiętajmy aby zawsze przed zakupem czytać opinie na temat danej firmy.
Eleganckistyl_pl
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez dione » 25 lip 2011, o 15:28

Jakiś czas temu nie pomyślałabym, że będę kupować sprzęt AGD czy RTV przez Internet, jednak okazało się, że jest to o wiele bardziej opłacalna forma zakupów. Jeżeli chodzi o bardzo duży asortyment, to na pewno magicznaplaneta.pl jest jednym z lepszych. Do tego są tam kosmiczne promocje dzięki czemu można sporo zaoszczędzić.
dione
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez kropkikreski » 1 gru 2011, o 17:14

Ja lubię agito.pl. nie wiem dlaczego, ale zawsze jak kupuję w jakimś innym sklepie to coś jest nie tak. Albo się dostawa spóźnia, albo skontaktować się nie mogę, albo koloru im akurat zabrakło ;/ tylko w tym jednym nigdy nie miałam poślizgnięcia. Swoją drogą kupowałam od nich ostatnio piekarnik:
Obrazek
taki mam i wyszło mi ponad 200zł taniej niż w sklepie stacjonarnym.

Ostatnio edytowano 28 paź 2013, o 14:04 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę używać opcji img lub załącznika.
kropkikreski
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez helena888 » 9 sty 2012, o 18:52

Ja osobiście proponuję, z czego też sama korzystam.. czyli porównywarki cenowe...

Wpisujemy określony model interesującego Nas sprzętu i porównywarka wyszukuje za Nas te sklepy gdzie najtaniej możemy kupić określony sprzęt. Dodatkowo często możemy zobaczyć komentarze innych kupujących na temat danego sklepu.
helena888
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez aura » 6 lut 2012, o 17:32

Jest parę sklepów AGD/RTV na które często wchodzę. W sumie ostatnio najczęściej odwiedzam .........bo ostatnio jest tam sporo ciekawych promocji, z których można skorzystać. No i wybór jest spory, także można tam siedzieć godzinami ;)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
aura
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez lois » 23 lut 2012, o 11:12

A ja lubię zakupy w internecie, bo jak mam prosić faceta o pomoc, to zwykle mu to nie wychodzi. A autobusem też mi się nie chce obładowana zakupami tłuc. A tu - wszystko bez problemu i jeszcze poczta do domu przynosi :) jak dla mnie marzenie

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
lois
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 16:43

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez kobietka77 » 23 cze 2012, o 16:50

Kupuję przez internet, nawet ostatnio kupiłam lodówkę w sklepie internetowym, ale nie mam jakiś swoich ulubionych sklepów. Bardziej patrzę na markę sprzętu i szukam gdzie taniej.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Terrara » 28 gru 2012, o 22:17

A czy przez Internet da się kupić/wypatrzeć jakiś solidny i nowoczesny piekarnik, czy lepiej jest pofatygować się osobiście do sklepu? :) Nie do końca ufam sprzedawcom, może ktoś tutaj mógłby zasugerować albo podać jakieś dobre namiary?
Terrara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 22:14

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez ola87r » 13 sty 2013, o 14:32

Przez internet da się wypatrzyć wszystko ;) Co do piekarników, to: piekarnik Amica.

Ostatnio edytowano 28 paź 2013, o 14:05 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
ola87r
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez aneczka_brie » 17 sty 2013, o 14:05

doookładnie. w sieci masz wszystko i w fajnych cenach. Ja też szukam na porównywarce tylko na okazje.info ... A co do piekarnika - patrz na mastercook-a. Ja i moja rodzina ma ich sprzęt i jeszcze nic od lat się z nim nie dzialo ...

Avatar użytkownika
aneczka_brie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 mar 2012, o 11:35

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Sylwia12345678 » 30 sty 2013, o 23:17

ja osobiscie lubie ta stronke top-ogloszenia.
czasem mozna znalezc naprawde interesujace artykuly ;))

Ostatnio edytowano 28 paź 2013, o 14:05 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
Sylwia12345678
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:40

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Ilonkaa456 » 30 sty 2013, o 23:25

eh, a ja standardowo ceneo i allegro...

Zobacz i tutaj co jest grane.
Avatar użytkownika
Ilonkaa456
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 23:22

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez konwalia25 » 2 lut 2013, o 13:46

ola87r napisał(a):Przez internet da się wypatrzyć wszystko ;) Co do piekarników, to: piekarnik Amica.


Całkiem fajnie się prezentuje. To jest ten z ekranem sterowanym dotykowo? Zastanawiam się, czy to się przydaje, ułatwia obsługę, czy tylko bardziej przeszkadza. Mógłby wypowiedzieć się jakiś użytkownik czegoś takiego? :)
konwalia25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 13:44

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez martyna » 4 lut 2013, o 21:06

Ja ostatnio kupiłam parę rzeczy na agd market. Szybko i duży wybór sprzętu. Dziewczyny wiecie może na co zwracać uwagę podczas kupna zmywarki ?
martyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 22:53

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez rokkoco » 26 mar 2013, o 10:54

ja przez internet w zasadzie kupuje wszystko nawet czasami spożywkę bo nie mam ochoty chodzi po dużych supermarketach. ostatnio kupowałam noże na hiendkitchen.com i przez ceneo toster dla siostry na prezent. takie porównywarki są spoko ale trzeba pamiętać ze nie ma tam wszystkich sklepów. najlepiej wypatrzyć sobie rzecz, znaleźć dystrybutora i starać się kupić u niego ze zniżką a z reguły zawsze ją dają :)
rokkoco
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 17:12

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez rapunzel » 30 kwi 2013, o 23:16

Witam!
Ja mogę polecić wypróbowany i interesujący sklep internetowy w którym kupicie wszystko dla domu. Za intrygował mnie bo co jakiś czas dodają tam nowe gadżety ze świata jak np. teraz urządzenie zwane WOLNOWAREM oraz superaśne, kolorowe grille mega bezpieczne.

polecam!!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Ostatnio edytowano 21 lis 2013, o 20:24 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
rapunzel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 22:39

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez rapunzel » 30 kwi 2013, o 23:22

To jeszcze raz ja bo koniecznie chce Wam pokazać te kolorowe grille! Wręcz rewelacyjne!
Po prostu najfajniejszy grill na Świecie! Łatwy w obsłudze, niedymiący, bezwonny, idealny na taras i balkon.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
rapunzel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 22:39

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez bikini » 2 lip 2013, o 13:54

Zawsze można też przejrzeć używany sprzęt AGD, a nuż trafi się jakaś okazja. Z tego, co widzę, sporo jest tego na portalach ogłoszeniowych i aukcjach, czasami nawet z ważną gwarancją.
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez vidis » 7 lip 2013, o 15:33

No a podlinkowałaś na kategorię mieszkań. Czasami też korzystam z takich ofert bo jest taniej.
vidis
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 17:03
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]