Skolioza u 6-letniej córeczki.Szukam rehabilitanta z Gdańska

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Skolioza u 6-letniej córeczki.Szukam rehabilitanta z Gdańska

Postprzez evva70 » 21 lut 2012, o 23:22

Witam serdecznie! U mojej córeczki wykryto skoliozę. Fakt, że jest jeszcze niezbyt znacząca,ale poglębia się. Czytałam ostatnio, że jednym z przeciwdziałań skoliozie są lecznicze masaże. Proszę o polecenie dobrego gabinetu (najlepiej prywatnego) w Gdańsku. Pozdrawiam
evva70
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 23:18

Re: Skolioza u 6-letniej córeczki.Szukam rehabilitanta z Gda

Postprzez grazynap » 22 lut 2012, o 21:44

Jakiś czas temu mój ojciec korzystał z masaży w gabinecie Zaglaniczny. O ile wiem, gabinet znajduje się w Gd. Wrzeszczu lu Oliwie.
grazynap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 21:43

Re: Skolioza u 6-letniej córeczki.Szukam rehabilitanta z Gda

Postprzez evva70 » 7 mar 2012, o 23:39

grazynap dziękuję za namiary, pierwsza wizyta za nami, póki co wszystko spełnia moje oczekiwania, zarówno gabinet jak i Pan rehabilitant, kolejny masaż za tydzień. Polecam przy okazji również, tak jak mnie polecono :)
evva70
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 23:18

Re: Skolioza u 6-letniej córeczki.Szukam rehabilitanta z Gda

Postprzez apollo » 23 mar 2015, o 11:54

Jeśli aktualne - SPAM Świetni specjaliści na wysokim poziomie, z dobrym sprzętem, jakościowym wyposażeniem. Generalnie wszystko powinno być w najlepszym porządku. No i przynajmniej w ten sposób nie będziecie mieli do czynienia z chorymi terminami.

Ostatnio edytowano 23 mar 2015, o 11:57 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wystarczy popatrzyć na datę, 2012 rok, na pewno nie aktualne
apollo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]