SKUTECZNE DIETY

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 7 lip 2013, o 09:18

Heh, zależy co masz na myśli mówiąc "szybko", bo skutecznie to na pewno :) Nie ma szybkich diet, jeśli mają być skuteczne i bez efektu jojo. Cambridge do nich należy. A byłaś już na niej, czy to pierwsze podejście? Bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałam..
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez vicky0019 » 15 lip 2013, o 10:09

Ostatnio polecono mi suplement diety, który wspomaga odchudzanie. Jeliton zawiera łupiny nasienna babki jajowatej, które:
Zapobiegają i uwalniają od zaparć
Łagodzą biegunkę
Normalizują pracę jelit u kobiet w ciąży
Obniżają poziom cholesterolu /LDL/
Pomagają utrzymać pożądaną masę ciała
Obniżają poziom cukru w organizmie
Zapobiegają chorobom jelit /IBS, uchyłkowatość/
Redukują objawy refluksu żołądka
Zmniejszają ryzyko wystąpienia hemoroidów
Jeliton można kupić w każdej aptece, np. www.doz.pl/leki/p1235-Jeliton
Jest bardzo bezpiecznym środkiem, ponieważ zawiera w 100% błonnika i działa mechanicznie, a nie farmakologiczne.

Ostatnio edytowano 15 lip 2013, o 10:14 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez motylka » 16 lip 2013, o 10:37

Dziewczyny, ja rok temu byłam na świetnej diecie i w tym roku też na nią idę od sierpnia. To dieta najlepsza na wakacje, bo opiera się na warzywach - tzw. dieta dąbrowskiej. Nie chcę spamować linkami, ale znajdziecie tego trochę na necie. Jest to dieta głównie oczyszczająca, ale poprawia też przemianę materii i pozwala zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej. Ja wytrwałam na niej pełen cykl czyli 6 tygodni (pierwsze dwa są najgorsze, chociaż na codzień jestem wegetarianką, to gdy odstawiłam białko to chodziłam ciągle głodna!) i później 6 tygodni wracania do normalnego odżywiania, ale tak naprawdę powrót do białka zajął mi 3 miesiące (żołądek mnie bolał od wszystkiego co białe :(). Z plusów - wyregulował mi się metabolizm, schudłam głównie już po tych 6 tygodniach diety, w sumie około 10 kg! (tylko fakt że ja miałam z czego, bo przy 165 cm ważyłam 70 kg!), nabrałam zdrowych nawyków żywieniowych, nie wróciłam już do picia kawy, pozbyłam się uzależnienia właśnie od kawy i energetyków, poprawiła mi się kondycja włosów, paznokci i skóry i wszystkie wyniki krwi zaczęły mi wychodzić rewelacyjnie. Polecam tym z Was, które są na tyle wytrwałe aby wytrzymać trochę w rygorze :) A po zakońćzeniu diety można zacząć ćwiczyć i utrzymywać ładną i zdrową sylwetkę :)
Avatar użytkownika
motylka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 10:14

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez madzi0r » 16 lip 2013, o 11:09

Polecam dietę 8h jesz 16h nic nie jesz.

Efekty widoczne nawet po tygodniu!!! :)

Dieta również uczy systematyczności, żeby nic nie jeść po 19

Salon Spa Bielsko - nigdzie nie będzie lepiej.
madzi0r
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 15:05

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez wiewióra » 18 lip 2013, o 12:41

ehhh dziewczyny, fajne te diety są, ale wiecie, że efekt jojo murowany? może to działa na szybko, przed urlopem, przed weselem. ale bez zmiany nawyków naprawdę będziecie męczyć się z nadwagą tak naprawdę cały czas. dieta dukana okazuje się, że jest szkodliwa dla organizmu. coraz więcej natomiast mówi się o diecie doktora jacoba i jego produktach wspierających, a nie zastępujących pracę nad sobą.
wiewióra
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 14:51

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez karola86 » 19 lip 2013, o 11:52

polecam dietę 8h jesz 16h nie jesz, dieta uczy systematyczności i najważniejsze żeby nie jeść po 19 :)
Efekt murowany juz po tygodniu!
karola86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 17:21

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 20 lip 2013, o 17:56

Dublujecie sobie posty z koleżanką ;)

motylka moje gratulacje! Bardzo ciekawe jest to co piszesz. Muszę poczytać o tej diecie, bo zaintrygowała mnie kwestia oczyszczania z toksyn.
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez n4tasha » 23 lip 2013, o 11:26

bardzo fajna dieta 8h jesz co chcesz 16h nic nie jesz :)
n4tasha
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:47

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez kari_donsion667 » 23 lip 2013, o 15:29

Ostatnio znalazłam jakąś nowość: dieta dash : SPAM może warto spróbować ?
A dla chcących mieć płaski brzuch proponuję to SPAM

Powodzenia :)

Ostatnio edytowano 23 lip 2013, o 15:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kari_donsion667
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez gohusia » 23 lip 2013, o 19:17

n4tasha napisał(a):bardzo fajna dieta 8h jesz co chcesz 16h nic nie jesz :)

nie wierzę w coś takiego... nie wierzę że jest to zdrowe i daje efekty na dłużej... z samego założenia nie brzmi to jakoś zachęcająco.
Dieta powinna być zawsze ustalona, konsultowana z osobą która się nią zajmuje na co dzień, która wie co jest dobre, która ustala dokładny plan działania. A nie takie niejedzenie, jedzenie...kto to wymyślił?
gohusia
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 28 lip 2013, o 18:44

Na pewno nikt rozsądny. Aby chudnąć trzeba jeść. I to regularnie. Inaczej zapomnij o normalnej przemianie materii.
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez gugaro87 » 30 lip 2013, o 21:14

bardzo skuteczna dieta oparta na niskim indeksie glikemicznym. W zasadzie to nie jest dieta tylko zmiana stylu życia, bo nie wierzę w miesięczne odchudzanie. Jak już podejmujemy się walki z tłuszczem to powinna to byc zmiana nawyków żywieniowych na zawsze. Warto udać się do dietetyka, który ułoży nam jadłospis dopasowany do naszych przyzwyczajeń i potrzeb. Ja skorzystałma z takiej porady w www.tuanspa.pl i teraz wiem gdzie popełniałam błędy.
Moja dieta, nie mój nowy sposób odżywiania jest światny.:) :cooking
gugaro87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 lip 2013, o 21:35

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez na_diecie » 14 sie 2013, o 15:10

Moim skromnym zdaniem wszystkie diety są skuteczne, pd warunkiem, że trwają :) Dlatego zamiast poszukiwać rewelacji, lepiej po prostu stopniowo zmieniać nawyki żywieniowe- zmieniać na stałe. Zrezygnować ze słodyczy, jedzenia 3/4 h przed snem, jeść często ale niewiele itp. Stare i naprawdę skuteczne sposoby. Obok nawyków żywieniowych- RUCH! Nie muszą to być męczarnie na siłowni, wystarczy codzienny spacer, raz w tygodniu basen czy rower- bez katorgi. Na koniec suplementy. Naturalne oczywiście, innych nie uznaję. I tutaj mogę polecić l-karnitynę dla aktywnych, błonnik oraz popularną ostatnio zieloną kawę, która wbrew różnym opiniom, okazuje się naprawdę skuteczna! To tyle na temat diet;] Pozdrawiam wszystkich odchudzających się!!!:)
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez mirka1025 » 8 paź 2013, o 20:37

Ja ostatnio natknęłam się na fajną dietkę - SanoDiet. Ułożona przez dietetyków, więc powinna być skuteczna. W poniedziałek zaczynam kurację. Trzymajcie kciuki !!!
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez aii » 8 paź 2013, o 22:39

Najskuteczniejsza jest zbilansowaa dieta, o stałej ilości posiłków i porach ich spożywania. Przede wszystkim dużo warzyw i płynów. Sama kiedyś miałam fatalne nawyki żywieniowe, przez które miałam problemy ze snem i cerą (poszarzała i tak jakby blada). Zmusiłam się do regularnych pór i posiłków i po dwóch tygodniach takiej systematyczności, wyrobiłam sobie nowe nawyki. Schudłam dzięki temu trzy kilogramy, mimo, że wcale tego nie planowałam. W ogóle nie odczuwam głodu, a po jedzenie w tych porach, sięgam automatycznie. Dobrze by było więcej się ruszać, ale o tym to pomyślę za jakiś czas. (:
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez GrzegorzXXX1450 » 8 paź 2013, o 23:03

Mniej zrec a jak za mało to dodać warzyw!
GrzegorzXXX1450
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 21:18

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 11 paź 2013, o 12:22

Co z tego? Mnie to nigdy nie pomagało... Dopiero na tabletkach foreverslim rzeczywiście systematycznie traciłam na wadze, ale też dużo na ten efekt pracowałam. W sieci poznałam wiele osób, które nie potrafiły chudnąć same z siebie. Na wadze traciły, ale dopiero na wspomagaczach. Sama żałuję, że tak długo na to czekałam...
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez wera43 » 20 paź 2013, o 22:10

Ja póki co nie stosowałam jeszcze żadnej diety, na razie przestrzegam tych 6-ciu zasad

1. Zagęszczasz zupy mąką lub śmietaną? zrezygnuj i zacznij używać mleka ! nadaje się świetnie.

2. Cukier jest najgorszy, to wiedzą wszyscy :) spróbuj zastąpić go syropem z agawy, miodem lub stewią.

3. Olej? oliwa? ehh to nie jest dobry pomysł... dlaczego nie olej kokosowy? ma 50% mniej tłuszczu niż zwykły olej...

4. Zwykłe mięso zastąp rybami lub spróbuj kotletów sojowych ( oba tańsze niż mięso ), zapewne przypadną Ci do gustu bo są pyszne !:)

5. Pieczesz ciasta? ( każda łyżka tłuszczu ma 100 kalorii :/ ) warto zatem użyć przecier jabłkowy :-) ma te same właściwości co tłuszcz no i lepszy smak...

6. To jest łatwe zadanie: smażenie na głębokim tłuszczu zastąp smażeniem na tłuszczu płytkim... pozbędziesz się dodatkowych kalorii

chyba samo to przestrzeganie tych zasad pomoże mi coś zgubić, prawda?

Pozdrawiam

Ostatnio edytowano 20 paź 2013, o 22:11 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wystarczy wkleić cytat, a nie spamować linkami
wera43
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 paź 2013, o 22:06

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez malinka 61 » 22 paź 2013, o 20:31

Przeszłam wiele diet , wszystko było fajnie kiedy się ją systematycznie i regorystycznie przestrzegało , po odstąpieniu zaraz wracało jojo , , trzeba by było wiecznie się umartwiać , ważne też jest zbadanie hormonów tarczycy , bo to też wpływa na tuszę , żadne tabletki bo to wyrzucanie pieniędzy ,

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 24 paź 2013, o 12:06

Hehe... już pisałam - u mnie żadna cudowna dieta nie dawała efektów. Dopiero na foreverslim straciłam nadwagę, więc nie wmawiajcie ludziom, że zaczną zdrowo jeść i nagle będą chudli. To wcale nie działa w ten sposób. U mnie bez wspomagania efektów nie było żadnych.
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 24 paź 2013, o 12:15

wystarczy dobra dieta i ćwiczenia...
a nie same tabletki i cudownie chudnę...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Aquila » 4 lis 2013, o 15:46

Dietę każdy powinien chyba dobrać pod siebie, dlatego warto się rozejrzeć na stronach typu SPAM. Bo różnych dietetycznych wynalazków jest teraz tyle, że trudno się w tym połapać. Ostatnio na polkach czytałam o diecie 8godzinnej... lol :P

Ostatnio edytowano 4 lis 2013, o 15:48 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za SPAM podziękujemy
Aquila
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez MarianAna » 5 lis 2013, o 11:58

Skuteczność diet powinniśmy dopasować do własnych potrzeb. Jedni mają np. słabą wolę, więc powinni definiować coś co są wstanie wykonać. Inni z zapałem i siłą woli powinni robić inną dietę "dla bardziej wymagających". Oczywiście jedni i drudzy mogą się wspierać np. treningami i odpowiednią dietą.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 8 lis 2013, o 13:28

Taka prawda... nie na każdego konkretna dieta podziała, ludzie mają różne organizmy, różnie reagują. Prawda jest taka, że skuteczności można oczekiwać dopiero w momencie kiedy faktycznie coś zostanie dobre. U mnie np. problemem były ataki głodu i przy tym foreverslim faktycznie pomagało. Ale jak będzie w waszym przypadku? Nie mam pojęcia.
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez MarianAna » 12 lis 2013, o 14:38

Każdy ma inne metody, inne podejście. To stare jak świat. Na rynku jest pewnie kilkanaście popularnych diet i setki mniej popularnych. Wystarczy wybrać coś dla siebie. A jeśli mamy jakąś wiedzę możemy istniejące diety dobierać do własnych potrzeb.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]