SKUTECZNE DIETY

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 6 mar 2014, o 10:46

Skuteczne diety? Musicie przede wszystkim stosować dobre kombinacje. Dieta, jak najwięcej ruchu + foreverslim. Już o tym pisałam. Żadne głodówki, ani diety tematyczne, bo w ten sposób jedynie niszczycie sobie zdrowie. Naprawdę warto tracić nawadze, ale wyłącznie zdrowymi metodami, a nie niszcząc sobie organizm!
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez izka45 » 7 mar 2014, o 15:13

Prawda jest jedna: ruch + racjonalne jedzenie. Po co robić głodówki i diety tematyczne? Jak o tym słysze to mi sie płakać chce.
izka45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 mar 2014, o 15:06

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez malka26 » 13 mar 2014, o 12:20

Ja już zrzuciłam 15kg i nie mam zamiaru na tym poprzestać:) A wszystko dzięki wspaniałym dziewczynom z Akademia Promocji Zdrowia&Formy w Warszawie. Mają naprawdę fajne zajęcia, bardzo motywują, wystarczy się tylko stosować do ich rad i wszystko jest możliwe:)
malka26
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lis 2013, o 18:47

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez cotton » 14 mar 2014, o 20:20

ja próbowałam wielu diet, jednak zasada jest jedna jedz te produkty, które są przyswajalne przez twój organizm, nie są toksyczne dla twojego fenotypu i nie odkładają się tworząc złogi. Produkty te można jeść w nieograniczonej ilości (w większości diet są porcje wagowe). Trzeba jednak poznać kod metaboliczny na podstawie badania krwi i wszystko się zmieni na lepsze.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 19 mar 2014, o 11:47

izka - masz rację, ale u mnie bez wspomagania tabletkami waga nie leciała. Nawet jeśli już, to symbolicznie, a wszystko co straciłam wracało. Przy suplementacji takich problemów nie było - po prostu to co straciłam, zdobyte przyzwyczajenia, wszystko zostało utrzymane również po kuracji. I jestem teraz zupełnie inną osobą.
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez araksol » 24 mar 2014, o 15:55

Jeśli dieta to tylko Dukan. Wiem, że nie jest zdrowa. Mam świadomość, że trzeba uważać na nerki. Wiem, ze dietetycy jej nie polecają. Mimo wszystko uważam ja za najlepszą. Pozwala schudnąć. Nie zdarzają się przestoje w trakcie diety. Pomaga też osobom starszym.
araksol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 mar 2014, o 15:51

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 24 mar 2014, o 16:02

To skoro wiesz że cos jest szkodliwe, to po co to stosujesz??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Serduszko28 » 25 mar 2014, o 12:27

Hm nie ma zadnej skutecznej diety.Poprostu mniej jesc i wiecej sie ruszac.Ja tez od dzisiaj postanowilam sie wziasc za siebie probuje oszukac zoladek chyba rzeczywiscie go z deczka rozciagnęłam ...masakra...mam pod ręka wode mineralna i staram sie dużo pic.

Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
Avatar użytkownika
Serduszko28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 24 mar 2014, o 15:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 26 mar 2014, o 11:42

hehe... wiesz, że Dukan szkodzi, a go stosujesz? Pisałam w poprzednich postach jak się odchudzałam, zapoznaj się z tym. W moim przypadku zmiana była znakomita, ale przede wszystkim trwała. Dobrze dobrane tabletki robią ogromną różnicę - o ile będą systematycznie stosowane.
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez cotton » 26 mar 2014, o 22:38

dokładnie, u każdego jest inaczej. Dieta musi być dostosowana do naszego kodu metabolicznego. Najlepiej wiedzieć co jeść powinniśmy w ilościach dowolnych a czego jeść nie powinniśmy wcale.To sporo ułatwia.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Astra » 26 mar 2014, o 23:03

Nie ma sie co dziwic , ze tak bardzo wiekszosc z nas dazy do osiagniecia
wymarzonej sylwetki , poszukujac skutecznej diety ktora pomoglaby to marzenie spelnic.
To nie takie niestety proste , bo magia wszelkich skutecznych i cudownych diet ,nie dziala na kazdy organizm .
Mysle, ze kombinowanie z roznymi dietami serwowanymi np. przez reklamy moze przyniesc wiecej szkody niz pozytku naszemu organizmowi.
Dostepnosc roznych preparatow odchudzajacych na rynku tylko podsyca nasza
pogon za idealem jakim jest szczupla sylwetka.
A to przeciez w sumie nie tylko o to chodzi , bo najwazniejsze jest nasze zdrowie i jego
kondycja.
Stosowanie roznych diet powinno jednak nie odbywac sie na wlasna reke i bylejak, bo mozemy
doprowadzic sie do ruiny zdrowotnej rozreguluwujac organizm.
Dlatego uwazam , ze najlepsza i najskuteczniejsza dieta jest zdecydowane zmniejszenie
pokarmow ktore jemy dotychczas o polowe.
Calkowite wyeliminowanie slodyczy ktore tylko rozpychaja zoladek i powoduja rozne dolegliwosci gastryczne.
Jedzenie pomaranczy i kiwi.
Picie zielonej herbaty okolo 1 litra dziennie.
Picie wody okolo 2 litrow dziennie.
Jedzenie migdalow ok.10 szt dziennie
No i oczywiscie 3 razy dziennie Ziola Mnicha ktore doskonale wplywaja na sylwetke i trawienie.
To tylko szczatek dobrego postanowienia o skutecznym odchudzaniu.
Ale kazdy musi sam dokonac sposobu na realizacje swoich marzen o szczuplej sylwetce i
wyborze skutecznej diety. :roll:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 27 mar 2014, o 10:24

No dobrze, ale po co robić coś, więdząc, że to jest szkodliwe? Gadano mi o szkodliwości tabletek, sprawdziłam skład, sprawdziłam wpływ i okazalo się, że szkodliwe to były wszystkie głodówki i diety tematyczne jakie przerabiałam, a nie foreverslim!
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 27 mar 2014, o 10:29

nie uwierze że tabletki, które mimo wszystko są chemią, będą zdrowsze, od zdrowego odżywiania..
poza tym ciekawe ile dostajesz za taki spam o tych tabletkach
nie polecasz nic innego tylko je ....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Tusia » 27 mar 2014, o 23:46

cotton napisał(a):Dieta musi być dostosowana do naszego kodu metabolicznego.


A ja się go bada >
Tusia
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez cotton » 1 kwi 2014, o 11:48

Badanie kodu metabolicznego polega na pobraniu krwi i sprawdzeniu jej pod kątem reakcji z substancjami pokarmowymi powodującymi reakcje alergiczne w naszym organiźmie. Badanie to pozwala zidentyfikować szkodliwe produkty wywołujące opóźnionej alergii pokarmowej (nietolerancję pokarmową).
Komórki krwi zostają połączone z odpowiednio spreparowanym testowanym produktem spożywczym bądź substancją chemiczną. Wyniki moim zdaniem są bardziej precyzyjne niż testy skórne i za jednym razem możemy zrobić ok 90 produktów.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez supełek » 1 kwi 2014, o 13:13

Ja nie uważam żeby dieta dukana była szkodliwa, bo w sumie tylko pierwszy etap jest na samych proteinach, potem dużo warzyw można jeść. Ale mimo wszystko lepszą i zdrowszą metodą jest moim zdaniem dieta na podstawie wspomnianego już tu kodu metabolicznego. Uważam ze warto zrobić sobie takie testy i dobrać dietę, która na 100% będzie zdrowa i skuteczna.
supełek
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Mariolkaboz » 7 kwi 2014, o 16:58

Każda może być skuteczna, pod warunkiem, że chcemy się odchudzać i robić to konsekwentnie. To właśnie jest wzór na sukces w odchudzaniu. Tylko to sprawi, że jesteśmy wstanie chudnąć, nic więcej.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 8 kwi 2014, o 10:28

Każdy chce, ale mało kto robi tak, aby faktycznie schudnąć. Trwała utrata nadwagi wymaga dużego zaangażowania i systematyczności. 3 miesiące z foreverslim to nie było wszystko, ja również trenowałam i rozsądnie jadłam. To pozwoliło mi faktycznie stracić całą nadwagę - zaangażujecie się, to efekt będziecie miały podobny.
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Mariolkaboz » 16 kwi 2014, o 11:50

Każda dieta może być skuteczna, ale również każda może być nieskuteczna. to niestety tak działa, że każdy organizm jest indywidualny. Warto to mieć na uwadze dobierając swoją wymarzoną dietę.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez grzegorz90 » 16 kwi 2014, o 13:40

Witam serdecznie:)
Jestem studentem Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Piszę pracę magisterską na temat diet odchudzających. Gorąco proszę o pomoc wszystkie Panie, które stosowały diety odchudzające. Ankieta jest anonimowa a jej uzupełnienie zajmie około 5 min. Z góry dziękuję za pomoc:)

https://docs.google.com/forms/d/19PpkDZ ... k/viewform
grzegorz90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 kwi 2014, o 13:39

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez superuperolga » 16 kwi 2014, o 15:58

6weidera buduje mięśnie, ale nie pomaga stracić nadmiaru tłuszczu. Musiałabyś dodać do tego rower, bądź bieganie- coś dzięki czemu spocisz się i wtedy śmiało możesz robić 6weidera. Jest ciężko, ale można to zrobić :) Sama ją robiłam, później poznałam inne sporty, którym poświęciłam całą uwagę.
Zapraszam na blog mojej koleżanki: SPAM o dietach i suplementach diety :)

Ostatnio edytowano 16 kwi 2014, o 20:59 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
superuperolga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 kwi 2014, o 15:54

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 17 kwi 2014, o 10:46

Musi przyjść zmiana diety, ograniczenie jedzenia - bez tego nie ma absolutnie mowy o zadowalających efektach, bo niby w jaki sposób? Tłuszczyk sam się nie wyeliminuje, ale sam typ treningu jak najbardziej polecam.
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Mariczui » 17 kwi 2014, o 10:54

Hmmm ja też chciałabym wiedzieć co robić. Sama 2 razy w roku przechodzę na ścisłą i wymagającą samodyscypliny dietę. Poza tym 2 razy w tyg. tańczę zumbę. Mimo wszystko czuję się jakbym stała w miejscu. Chyba trzeba się pogodzić z tym :/
Mariczui
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:26

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 17 kwi 2014, o 10:58

Ale przede wszystkim, nie o samą dietę chodzi, ale też o zmianę nawyków jedzeniowych...
Co z tego że 2 razy w roku ścisła dieta i 2 razy w tygodniu zumba, jak w pozostałę dni siebie nie pilnujesz

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Adidasowa » 18 kwi 2014, o 05:32

Ja nie potrafię siebie upilnować z tym jedzeniem... :/ ja za cukier dałabym się pokroić :D

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]