Tycie...

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Tycie...

Postprzez Undecided » 24 lip 2014, o 21:21

Witam Panie :) Od początku tego roku udało mi się dużo schudnąć, jedząc sporo warzyw,owoców, jogurtów etc. (po węgle z głową sięgałam). Wszystko ładnie, świetnie i fajnie. Aktualnie jestem w pracy, Szwajcaria. Praca ta związana jest ze zbiorami ... czereśni. O zgrozo uwielbiam je i ciągle sobie je podjadam :evil: Mają tutaj jakąś pyszna odmianę, że dzisiaj już nie mogłam,ale i tak dopchałam się :roll: Po takim czereśniowym zawrocie zazwyczaj jem mały obiad (łyżka makaronu i jakieś warzywo) i kolację (pól kromki chleba) Moje pytanie do Was. Czy mogłam utyć? Czuję się co najmniej 10kg cięża :( Czy te czereśnie mogły spowodować skok wagi? Proszę o odpowiedź bo już od zmysłów odchodzę! Tutaj tak mi się ładnie redukcja układała nie chcę wrócić jako świnka do Polski :(
Avatar użytkownika
Undecided
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lip 2014, o 21:13

Re: Tycie...

Postprzez Hadassa » 25 lip 2014, o 08:30

Nawet owoce mogą mieć dużą zawartość cukru.. więc mimo wszystko trzeba uważać..
Poza tym podstawą każdej diety jest nie obżerać się...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Tycie...

Postprzez jolaniebieska » 25 lip 2014, o 10:32

zawarta w owocach woda rozdęła cię :P spokojnie sytuacja szybko wróci do normy, a za parę dni to nawet jednej czereśni nie zjesz :D
________
Dziś w pracy szkolenia bhp
jolaniebieska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 15:47

Re: Tycie...

Postprzez Tusia » 30 lip 2014, o 12:28

Dokładnie. Czereśnie działają wzdymająco. Taki ich urok. :) Poza tym należy pamiętać, że po każdym zjedzonym produkcie - w dużych ilościach można przytyć, kwestia alergii pokarmowej - nie dowiesz się czy ją masz póki czegoś nie zjesz lub póki nie zrobisz badań.
Tusia
 

Re: Tycie...

Postprzez elzbieta123 » 20 sie 2014, o 10:10

tak owoce maja kupe cukru fruktozy i niestety tez sa bardzo tuczące 100 gram czyli mniej wiecej garsc do 45 kcal a pewnie takoch garsci jesz z 20 min (wiem pracowalam przy zbiorze truskawek:))20 x 45= 900 kcal czyli grrr o zgrozo prawie dzienne zapotrzebowanie na kcalorie:)
elzbieta123
 

Re: Tycie...

Postprzez elzbieta123 » 4 wrz 2014, o 08:21

Każdy chce być fit, bo szczupła sylwetka to nie tylko ładny wygląd i zdrowe ciało, ale również synonim sukcesu. Walcząc o zgrabne ciało popełniamy mnóstwo błędów, które nie tylko opóźniają wymarzony sukces, ale nawet mogą prowadzić do zwiększenia masy ciała.

Nieosiągalny cel
Oglądając reklamy telewizyjne i zdjęcia modelek w prasie nabieramy ochoty, aby w krótkim czasie, bez wielu wyrzeczeń zrzucić wiele nadprogramowych kilogramów. Tymczasem zdrowe i trwałe odchudzanie zajmuje dużo czasu. Organizm musi zaadoptować się powoli do utraty kilogramów, co zapobiegnie efektowi jo - jo. Najefektywniej jest chudnąć 0,5 - 1 kg tygodniowo. Zaczynając odchudzanie bardzo ważne jest, aby założyć sobie realny do osiągnięcia cel. Utrata kilogramów zgodna z wcześniejszymi założeniami dodatkowo motywuje do dalszej pracy nad sobą.
elzbieta123
 

Re: Tycie...

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 wrz 2014, o 13:42

Najlepiej dostarczać organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje: węglowodanów, białka i tłuszczy w odpowiednich proporcjach. 5 zdrowych regularnych posiłków i więcej ruchu ;)
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]