Ślubny luz - możliwy?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Ślubny luz - możliwy?

Postprzez paula » 10 lis 2013, o 22:29

Hej dziewczyny!
Wielkimi krokami (bo już za 10 miesięcy) zbliża się mój ślub (i wesele). Mam do was pytanie, przede wszystkim do tych z Was, które już są po tym cudownym dniu.
Otóż..
Czy istnieje jakiś sposób na rozluźnienie się w tym dniu?
Bo to są okropne nerwy, bardzo podniosłe chwile które warto przeżyć w pełni świadomie a nie z nerwami.
Mój narzeczony powiedział mi dzisiaj że jak będę naprawdę spięta w kościele to podając sobie prawe dłonie on po prostu mnie połaskocze abym wyluzowała.
Sama nie wiem jak się zachowam, trudno mi powiedzieć. Jednak może jakieś rady od was otrzymam?
paula
 

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez guanga » 12 lis 2013, o 11:56

Żeby w dzień ślubu być wyluzowaną postaraj się wszystko załatwić i zaplanować wcześniej, a w sam TEN dzień poprosić kogoś, żeby nad wszystkim czuwał, a ty skup się na ukochanym, I w czasie uroczystości trzymajcie się na ręce i uśmiechajcie się do siebie, nam to pomogło ;)

guanga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lis 2013, o 11:53

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez eGirl » 14 lis 2013, o 17:54

Ja wypiłam z moją świadkową melisę i jakoś to było :D Strach jest przed ślubem a później to każdy się śmieje, że nie było czego się bać :D

Eleganckie zaproszenia ślubne www.klara-wedding.pl
Avatar użytkownika
eGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 15:13

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez paula » 14 lis 2013, o 21:50

a to akurat wiem doskonale :P ale właśnie chodzi mi o to by jakoś ten stres uspokoić..
paula
 

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez Rey » 14 lis 2013, o 22:08

Najlepiej sobie odpuścić, po co ro?? Czy to ma jakąs magiczną moc? Po ślubie znika zagrozenie kłopotów, rozstania zdrady?? nie
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez Basia1994 » 14 lis 2013, o 23:35

Rey napisał(a):Najlepiej sobie odpuścić, po co ro?? Czy to ma jakąs magiczną moc? Po ślubie znika zagrozenie kłopotów, rozstania zdrady?? nie

Daj spokój nie każdy traktuje ślub jako fajna imprezkę, są ludzie dla których przysięga przed Bogiem to rzecz święta i solidny fundament małżeńskiego szczęścia (:

Natomiast sposób na luz w tym dniu to uświadomienie sobie ze jest to pierwszy z najpiękniejszych dni w życiu i początek nowej drogi która nie idzie się dalej samemu ale z osoba która się kocha i która staje się oparciem na całe życie (:

Bardzo ważna role odgrywają rownież znajomi, druzbowie oni z reguły czuwają żeby się zbytnio nie pospinac (: grunt to ułożenie sobie wszystkiego w głowie (:
Basia1994
 

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez eGirl » 15 lis 2013, o 19:48

A ja myślę, że nie ma co układać w głowie bo i tak piłowe rzeczy się zapomni albo ominie :) Niech będzie co ma być - najważniejsza jest miłość Pary Młodej :D

Eleganckie zaproszenia ślubne www.klara-wedding.pl
Avatar użytkownika
eGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 15:13

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez Theila » 25 lis 2013, o 11:38

Chyba największym uspokojeniem byłoby czuć, że partner też jest niesamowicie spokojny. Nie ma nic gorszego niż wyczuwanie stresu ;)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez paula » 25 lis 2013, o 14:39

Ojj wątpię by mój facet był w tym dniu spokojny. Choć oboje stwierdziliśmy że nerwy będą do pierwszej wpadki, potem już ochłoniemy.
paula
 

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez Anastazja099 » 2 gru 2013, o 11:10

Wiadomo, ze to stres jest dość duży. Ja polecam masaż przed, olejkami , oczywiście relaksacyjny :in love:
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez majeczkamaj » 3 gru 2013, o 15:36

Polecam w nocy przed jakieś wyciszenie , spokojną muzykę , kąpiel relaksacyjny , rano właśnie może jakąś herbatkę na uspokojenie i będzie dobrze :)

majeczkamaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 gru 2013, o 15:32

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez Culagula » 3 gru 2013, o 15:50

A ja uważam że (przynajmniej w moim przypadku) stres ślubny jest i nie ma na niego rady. Choćby się nie wiem co robiło to stres i tak będzie. Mi dopiero nerwy opadły po kościele. I pomimo wziętej tabletki ziołowej na uspokojenie...
Można robić cuda ale jak będziesz stała w kościele w głównej nawie i czekała na rozpoczęcie mszy to o czym będziesz myśleć? Tylko o tym żeby wszystko dobrze poszło, choćbyś myślami uciekała gdzie indziej to one i tak wrócą do ślubu. Ale powiem Ci że potem będziesz się z tego śmiała bo patrząc z perspektywy ślub to nie takie "straszne" przeżycie :) Ja teraz też sobie mówię: i po co były te nerwy?
No ale cóż, stres jest nieodłącznym elementem naszego życia i w najważniejszych momentach po prostu się pojawia....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez Mała_Kaśka » 16 lut 2014, o 13:49

heh mi sie też wydaje że nie da się tego oszukać, jak ktoś ma taką naturę to i tak się będzie stresował.
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Ślubny luz - możliwy?

Postprzez poziomkaa » 18 lut 2014, o 09:07

majeczkamaj napisał(a):Polecam w nocy przed jakieś wyciszenie , spokojną muzykę , kąpiel relaksacyjny , rano właśnie może jakąś herbatkę na uspokojenie i będzie dobrze :)


Albo polterament na odstersowanie ;)
poziomkaa
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]