Sny

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Sny

Postprzez macka113 » 20 maja 2015, o 10:13

Witam, jestem w 32 tygodniu ciąży. Jeszcze przed data spodziewanej miesiączki miałam przeczucia i dziwne znaki co mnie dziwiło bo w takie rzeczy nie wierze-moja babcia tak i od razu tez czułam ,że to chłopczyk. Potwierdziło sie , jedno serduszko ale dlugo śnily mi sie bliznieta płci meskiej.Jeden zawsze byl wiekszym lobuzowatym blondynem a drugi spokojny ciemnulekPotem snily mi sie jeszcze sporo razy...
Teraz od pewnego czasu wciąż mi się śni jeden...Wczesniej zawsze gdy mialam chwile podłamania teraz każdej nocy...Ostatnio śniłam, że karmie go przy piersi i jest malutki a potem wstaje i biegnie bawic sie z moim Tż. Kiedys znowu słodko sie do mnie tulił, woziłam go w wózku, albo po prostu leżał w kołysce...To bardzo mile sny i ciesze sie ze "widze sie z moim synkem" ale przecież on żyje a słyszałam ze kobiety miały takie sny gdy ich aniołkow juz nie było...
Nie mam pojecia czy maja jakis sens, moja babcia i mama zawsze biegna sprawdzac w senniku swoje, ale ja nigdy nie traktowałam tego serio.Teraz sie zastanawiam...
I ciekawa jestem czy któraś z was miała podobnie...
macka113
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 10:10

Re: Sny

Postprzez piotrkaczmarek01 » 22 maja 2015, o 14:12

Według mnie nie warto się tym przejmować, to mniej więcej to samo co przepowiadanie przyszłości przez wróżbitę. Przeważnie wiele snów się nie sprawdza.
piotrkaczmarek01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 13:34

Re: Sny

Postprzez BlackWolf » 22 maja 2015, o 23:57

Sny to sny. Jedne się sprawdzają -to fakt, inne nie. Głównie sny są zbiorowiskiem naszych emocji, przeżyć, stanu psychicznego, więc nie powinno się traktować każdego snu jak jakąś wizję czy proroctwo, bo to bezsensu.
Mi też zdarza się, że śnię o chłopcu, który jest moim synkiem (we śnie nigdy nie wiem kto jest jego tatą, :roll: mam tylko pewność, że to mój syn ) i zawsze wygląda w tych snach tak samo, czasami tylko wiek jest różny a nie mam dzieci i w ciąży nie jestem. I śni się od wielu, wielu lat.
Także nie bierz aż tego do siebie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Sny

Postprzez orszulka » 4 cze 2015, o 13:55

Nie powinnas sie przejmowac. Sny to odzwierciedlenie naszych mysli, klopotow, utrapien, a czasem kwestia tego ze uporczywie o kims lub o czyms myslimy i dlatego pojawia sie w naszym snie.
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Sny

Postprzez BlackWolf » 16 wrz 2015, o 10:17

A propos snów.
Korzystacie nie raz ze senników? Macie jakieś ''sprawdzone'' i ciekawe senniki?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Sny

Postprzez Izabelka » 25 wrz 2015, o 16:30

nie korzystam z senników, ale czasem śnią mi sie straszne rzeczy, najgorsze jest to, że potrafię się obudzić, napić, usnąć i sen śni mi się dalej :O
Izabelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 mar 2015, o 12:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Diskid20963