Soczewki czy okulary?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Soczewki czy okulary?

Postprzez WiolaB » 11 lis 2012, o 23:38

Co wolicie? Soczewki, czy okulary? Mam wadę wzroku i obecnie noszę soczewki - są bardzo wygodne i dobrze mi się je nosi (Eyeye Bioxy), ale mam też Ray Bany ktore noszę od czasu do czasu i jestem z nich zadowolona :) a co Wy wolicie? soczekwi czy okulary?
WiolaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 19:36

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez melinda » 12 lis 2012, o 11:17

Ja osobiście wolę okulary, bo mniej mnie bolą po nich oczy. Po noszeniu soczewek przez cały dzień miałam potem problemy po ich zdjęciu. A okulary jak kupisz sobie dobrze dopasowane to są ok.

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
melinda
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:44
Lokalizacja: Sopot

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez WiolaB » 20 lis 2012, o 01:26

a kontaktowalas te problemy z okulistą? moze problem bl z nieodpowiendimi soczewkami?
WiolaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 19:36

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez martula11 » 22 lis 2012, o 21:50

ja wole okulary:) sa sexy:)

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez agat81 » 26 lis 2012, o 12:02

ja mam okulary, do soczewek nie mogę się przemóc i jakoś odstrasza mnie ich cena, jednak wolałam wydać raz na oprawki i szkła więcej niż co miesiąc kupować soczewki za 50 zł, chyba że teraz się już coś zmieniło i są tańsze to piszcie jakieś firmy!!!

Avatar użytkownika
agat81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 11:58

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez paella » 26 lis 2012, o 15:53

ja dopiero zaczynam swoją przygodę z okularami
póki co jest średnio fajnie- głowa mnie boli ale mam nadzieję, że to tylko szok:)

a podobno mając soczewki i tak nie można całkowicie odstawić okularów, wiecie coś na ten temat?
paella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 paź 2012, o 15:20

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez rozalia » 26 lis 2012, o 18:02

Na codzień noszę okulary oczywiście już od ładnych paru lat jednak ostatnio zaczęłam też uzywać soczewek. Kupuję jednodniowe żeby nie wydawać dodatkowo na płyn bo zakładam je tylko od okazji do okazji :)
rozalia
 

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez piper » 26 lis 2012, o 21:26

W deszcz i zimę lepsze są soczewki.
Avatar użytkownika
piper
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 12:33

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez aniamak » 3 gru 2012, o 10:06

caly czas nosze soczewki a okulary jedynie przed snem jak zdejmuje soczewki. gtak jest dużo wygodniej.przeprowadzki Wrocław
transport Wrocław
usługi transportowe Wrocław

Ostatnio edytowano 9 maja 2013, o 18:36 przez aniamak, łącznie edytowano 2 razy

Avatar użytkownika
aniamak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 21:27

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez sovvita » 7 gru 2012, o 19:35

ja wolę soczewki,ale od czasu do czasu używam tez okularów,żeby odciążyć oczy.
sovvita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 14:07

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez katimati89 » 10 gru 2012, o 16:05

JA nosze okulary, bez nich trace osobowość;p niektórych szpecą, ale mi dodaja uroku. I wszyscy na nie lecą;p Zmieniam oprawki co roku, wiec sie nie nudzą
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez WiolaB » 10 gru 2012, o 23:23

A gdzie kupujesz okulary? I za ile? Bo ja ostatnio w jednym e sklepó internetowych zobaczyłam fajną promcję - spoko okulary od 69.90zł. Ogólnie wole makowe, ale jakies dodatkowe w takiej cenie chętnie bym kupiła :)
WiolaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 19:36

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez bettti86 » 12 gru 2012, o 10:20

ja jakieś dwa miesiące temu kupiłam sobie okulary, bo wkurzało mnie to zakładanie i ściąganie soczewek, poza tym zawsze cos mnie drażniło w oku, teraz nosze okulary do komputera i jak prowadzę samochód, a w innych sytuacjach moje oczy moga wypocząć i jest to dosyc dobre rozwiązanie
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez Katia » 12 gru 2012, o 16:02

Trudno mi było się przełamać do soczewek, kiedy od znajomych słyszę o problematyczny zakładaniu ich czy zdejmowaniu. Asortyment okularów jest na rynku bardzo duży a dodatkowo noszenie okularów jest bardzo modne.
Pozdrawiam

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez toja » 12 gru 2012, o 18:43

WiolaB napisał(a):A gdzie kupujesz okulary? I za ile? Bo ja ostatnio w jednym e sklepó internetowych zobaczyłam fajną promcję - spoko okulary od 69.90zł. Ogólnie wole makowe, ale jakies dodatkowe w takiej cenie chętnie bym kupiła :)


ja też widziałam taką reklamę. I chętnie bym wymieniła swoje okulary na nowsze. Generalnie wyznaję zasadę że dobrze mieć pod ręką i soczewki i okulary i danego dnia założyć to co mi pasuje

Zagadką jest jakie kobiety lubią mężczyźni w dzisiejszych czasach
toja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 18:34

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez WiolaB » 12 gru 2012, o 20:49

toja napisał(a):
WiolaB napisał(a):A gdzie kupujesz okulary? I za ile? Bo ja ostatnio w jednym e sklepó internetowych zobaczyłam fajną promcję - spoko okulary od 69.90zł. Ogólnie wole makowe, ale jakies dodatkowe w takiej cenie chętnie bym kupiła :)


ja też widziałam taką reklamę. I chętnie bym wymieniła swoje okulary na nowsze. Generalnie wyznaję zasadę że dobrze mieć pod ręką i soczewki i okulary i danego dnia założyć to co mi pasuje


Wybrałam sobie te:
http://okulary.szkla.com/vov-zf8121-c8.html

Czekam, jutro, ewentualnie pojutrze powinnam mieć je w domu - dam znac jakie są :)
WiolaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 19:36

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez huantorena » 13 gru 2012, o 10:29

Ja mam jednak okulary, ponieważ kiedyś mi wypadła soczewka i nawet tego nie poczułam, więc stwierdziłam, że już lepiej nosić okulary. Przynajmniej to zauważę, że mi spadło :P
huantorena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 10:22

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez eDom » 14 gru 2012, o 14:46

Soczewki są wygodne i praktyczne, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie, a także pozwalają na eksperymenty z kolorem tęczówki. Dobrze dobrane oprawki z kolei dodają unikalnego charakteru każdej twarzy. Szczerze - choćby dla odpoczynku dla oczu nie zalecamy ciągłego noszenia soczewek, dlatego sami obie te opcje stosujemy zamiennie.
eDom
 

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez WiolaB » 30 sty 2013, o 20:10

Okulary ktore wybralam okazaly sie strzalem w dziesiątke. Także jeśli nie idę na basen lub na trening siatkówki (wtedy idę w soczewkach - Eyeye Bioxy Daily) to z chęci zakładam okulary :)
WiolaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 19:36

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez toja » 24 lut 2013, o 16:06

WiolaB napisał(a):
toja napisał(a):
WiolaB napisał(a):A gdzie kupujesz okulary? I za ile? Bo ja ostatnio w jednym e sklepó internetowych zobaczyłam fajną promcję - spoko okulary od 69.90zł. Ogólnie wole makowe, ale jakies dodatkowe w takiej cenie chętnie bym kupiła :)


ja też widziałam taką reklamę. I chętnie bym wymieniła swoje okulary na nowsze. Generalnie wyznaję zasadę że dobrze mieć pod ręką i soczewki i okulary i danego dnia założyć to co mi pasuje


Wybrałam sobie te:
http://okulary.szkla.com/vov-zf8121-c8.html

Czekam, jutro, ewentualnie pojutrze powinnam mieć je w domu - dam znac jakie są :)


Fajne okulary :) kupowałaś je przez Internet czy mierzyłaś wcześniej? bo ja nie wiem czy odważę się na kupowanie bez mierzenia..

Zagadką jest jakie kobiety lubią mężczyźni w dzisiejszych czasach
toja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 18:34

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez dziewczyna23 » 27 lut 2013, o 13:28

okulary i tylko okulary... w sumie w okularach zaczęłam chodzić jakieś 5 lat temu i teraz nie wyobrażam sobie bez... od razu brakuje mi czegoś na twarzy
dziewczyna23
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 12:15

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez kasiak2 » 20 kwi 2013, o 18:18

Okulary są teraz modne a i oprawek do wyboru do koloru, ja noszę na zmianę, w domu raczej okulary, a do pracy soczewki, ważna jest jednak odpowiednia pielęgnacja soczewek kontaktowych, najlepiej porozmawiać ze swoim okulistą tak by dobrać najlepsze soczewki dla siebie

Ostatnio edytowano 21 kwi 2013, o 19:31 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kasiak2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 sie 2012, o 10:32

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez tasiaka » 21 kwi 2013, o 19:24

Soczewki kiedyś nosiłam teraz nosze okulary bo faktycznie robią teraz tak ładne oprawki, które nawet dodają urody, że przerzuciłam się na standard
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez Gabriell » 25 kwi 2013, o 10:41

ja tam chyba wolałabym tradycyjne okulary. Nigdy nie nosiłam soczewek ale podejrzewam, że towarzyszyłoby mi uczucie, że je zgubiłam :D W ogóle ich nie czuć.
A z drugiej strony fajnie byłoby mieć soczewki , jeszcze barwne.. :D
Gabriell
 

Re: Soczewki czy okulary?

Postprzez pannaczarna » 7 maja 2013, o 16:40

Soczewki ;)
nosze je już od 6 lat i wiem że nigdy bym nie wróciła do okularów ;)
może dlatego też, że gdy mam ubrane soczewki nie widać jak dużą wadę wzroku mam.
Avatar użytkownika
pannaczarna
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 3 maja 2013, o 23:04
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]