solarium

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Solarium

Postprzez Roksi69 » 5 sty 2013, o 23:08

Witajcie!
Za miesiąc mam studniówkę. Niestety opalenizna z wakacji już zeszłam dlatego planuje wybrać się do solarium. Chciała zapytać czy polecacie jakieś nie drogie przyśpieszacze do opalania w solarium? A może jakieś rady bo przyznaję, że to będzie moja pierwsza wizyta. Trochę się obawiam bo mam dużo pieprzyków, nie które takie większe ale zastanawiam się czy przyklejenie plastra co pomoże. Nie chce używać samoopalacza bo one brudzą, zostawiają ślady(mimo dobrego rozsmarowania) i skóra po nich nie zbyt ładnie pachnie.
Dziękuję za odpowiedzi :*
Roksi69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 22:59

Re: Solarium

Postprzez Joanna1322 » 6 sty 2013, o 11:20

Ja też mam sporo pieprzyków na większe naklejałam plasterek - nie wiem jednak jak na to dermatolodzy :) Jeśli to Twoja pierwsza wizyta idź do solarium kilka razy ( na mniej minut ) niż raz np. na 15 minut to stanowczo za dużo. Zawsze spytaj kiedy wymieniane były lampy jeśli niedawno to ich naświetlenie jest o wiele silniejsze niż już troszkę przechodzone. Proponuje jeśli już się zdecydujesz pójść na max 5 minut.

Jak szybko schudłam - moja historia :)
http://odchudzanie.jak-szybko-schudnac.biz/
Avatar użytkownika
Joanna1322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 17:43

Re: Solarium

Postprzez elzbieta45 » 6 sty 2013, o 11:24

szkoda urody na solarium , jest to szkodliwe dla zdrowia . Wiem ze jest po tym piekna opalenizna . Ale czy niewarto zastanowic tez sie na przyszłosc co przyniesie takie opalanie sie pod lampami
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Solarium

Postprzez Adix257 » 6 sty 2013, o 12:16

no z solarium uważaj żebyś nie przedobrzyła bo możesz sie nabawić niezłych poparzeń ciała

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Solarium

Postprzez Roksi69 » 6 sty 2013, o 13:04

Dobrze będę pamiętać. Zobaczę jak będę się czuła po i jaki będzie efekt myślę, że na początek wystarczą 3min. Pewnie będę musiała iść jeszcze kilka razy więc wtedy pójdę na 5 ale więcej raczej się nie zdecyduje :) wiem, że jest nie zdrowe :( ale jestem strasznie blada.. twarz da się poprawić kosmetykami ale ciało nie.. dlatego ostatecznie decyduje się na solarium. Ale sądzę, że to będą moje pierwsze i ostatnie wizyty. A do do pieprzyków zakleję je plastrami akurat na plecach więc nie będzie widać śladu po nich :) Dziękuję za odpowiedzi :*
Roksi69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 22:59

Re: Solarium

Postprzez bettti86 » 7 sty 2013, o 10:32

a może lepiej wybrać samoopalacz, wiem, że jest nawet bardzo dobry z L'oreala nazywa się sublime, ja go kiedyś często używałam, praktycznie efekt natychmiastowy, a nie musisz się smażyć na solarium ;) kosztuje około 40 zł
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Solarium

Postprzez Joanna1322 » 7 sty 2013, o 13:52

Swego czasu zastanawiałam się osobiście nad opalaniem natryskowym , ale niestety jak zobaczyłam koleżankę po tym zabiegu to zrezygnowałam. Ważna rada nigdy nie opalaj się bez kremu z filtrami chroniącym przed promieniowaniem ( chodzi mi tutaj żeby nie używać do opalania w solarium oliwek itp. kremów nie przeznaczonych do opalania). W solarium są dostępne różne produkty warto przeczytać który z nich ma taką ochronę.

Jak szybko schudłam - moja historia :)
http://odchudzanie.jak-szybko-schudnac.biz/
Avatar użytkownika
Joanna1322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 17:43

Re: Solarium

Postprzez Roksi69 » 8 sty 2013, o 23:36

Na solarium natryskowe chyba nigdy się nie zdecyduje. Podobno okropnie brudzi i jak schodzi to bardzo brzydko wygląda więc już chyba lepiej smarować się samoopalaczem albo wybrać normalne solarium. Jak na razie nie mogę się coś wybrać do tego solarium trochę się obawiam i tez chyba dlatego ;) koniecznie kupie jakiś środek to opalania w solarium bo nie chce skończyć z popieczoną skórą ;d
Roksi69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 22:59

Re: Solarium

Postprzez Anamarii » 9 sty 2013, o 15:47

Tylko nie przesadz na pierwszy raz kilka minut wystarczy, żebyś się nie spaliła na raka bo wesoło nie bedzie, poza tym nie ma sie czego bac, przyspieszacz do opalania eveline polecam i udanej imprezy życze:)
Anamarii
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 15:21

Re: Solarium

Postprzez Roksi69 » 9 sty 2013, o 16:56

Dziękuję ;d będę pamiętać. Mam nadzieje że impreza się uda ;d Pozdrawiam :*
Roksi69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 22:59

Re: Solarium

Postprzez Biopiekno_pl » 14 sty 2013, o 23:25

Zdecydowanie odradzam solarium. Tym bardziej, że masz znamiona (pieprzyki), a w solarium nigdy nie byłaś. Poza tym brak opalenizny zimą nie jest niczym nienaturalnym. Można zastosować odpowiedni kolor podkładu na odsłonięte miejsca, najlepiej zrobić to w gabinecie kosmetycznym. Szkoda ryzykować zdrowiem dla jednego wieczoru.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: Solarium

Postprzez Arleta » 18 mar 2014, o 10:59

ja chodzę na solarium częściej przed wyjazdami różnymi, żeby przygotować skórę do słońca, bo raz pojechałam saute i dostałam poparzeń i trafiłam pod kroplówkę do greckiego szpitala. Mieszkam w Piasecznie i szukam miejsc sterylnych, gdzie lampy są nowe, to od razu czuć. Teraz przeniosłam się do Tuana, bo jest promocja 1 minuta za złotówkę.
Arleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 mar 2014, o 11:05

Re: Solarium

Postprzez rosiehw » 18 mar 2014, o 22:28

Dokladnie, ja tak samo. Pojechalam rok temu do Tajlandii w marcu. Masakra 20 min na sloncu (a mam ciemna karnacje i posmarowalam sie i tak wysokim filtrem), dziewczyny tak sie spaliłam, ze cale czolo, skronie, wszystko mi spuchło! Ciało całę popalone! tragedia, ani wejsc do wody ani nic! masakra totalna. W tym roku lece do egiptu pod koniec kwietnia i na pewno skocze z 3razy na solarium zeby przygotowac skore. w umiarze nic nie zaszkodzi, a nawet pomoże
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Solarium

Postprzez VivienneWestwood » 20 mar 2014, o 14:47

Jak się zbliża lato to też parę razy wolę wyskoczyć do solarium, żeby potem nie mieć takich problemów. Raz pojechałam bez podkładu do barcelony i same wiecie jaki pewnie był finał.
Avatar użytkownika
VivienneWestwood
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:40

Re: Solarium

Postprzez rosiehw » 20 mar 2014, o 23:28

VivienneWestwood napisał(a):Jak się zbliża lato to też parę razy wolę wyskoczyć do solarium, żeby potem nie mieć takich problemów. Raz pojechałam bez podkładu do barcelony i same wiecie jaki pewnie był finał.


haha dokładnie! lepiej się zahartować. tak jak pisalam powyzej - zmarnowane wakacje bo anwet nie moglam wejsc do wody...
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Solarium

Postprzez Klaudia96 » 11 lip 2014, o 15:08

Przed wyjazdem do Egiptu w wakacje opalałam się ,ale nic to nie dało , że tak powiem nie bierze mnie słońce . Poszłam dwa razy na solarium pierwszy raz na 6 minut ,drugi raz poszłam po dwóch dniach też na 6 minut i tyłek mi się trochę podpiekł , ale warto było nie problemu z wejściem do wody ani z schodzącą skórą
Klaudia96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 lip 2014, o 12:01

Re: Solarium

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 17 lip 2014, o 14:54

Jeżeli chodzi o solarium to uważam,że jak najbardziej można z niego korzystać o ile wcześniej użyjemy odpowiedniego kremu i nie przesadzimy z długością pobytu w kabinie:) Bardziej polecam zimą niż latem.
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: Solarium

Postprzez IRISSS » 30 lip 2014, o 12:09

Dla mnie opalenizna z solarium nie wygląda naturalnie, przede wszystkim dlatego, że opala zbyt równomiernie. Można sobie pójść na początku lata, żeby nie wskoczyć w krótkie spodenki z białymi nogami i po to, żeby przygotować skórę na słoneczne dni i opalanie nad jeziorem :)

IRISSS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 cze 2014, o 15:27

Re: Solarium

Postprzez mamamuminka » 3 sie 2014, o 07:08

lubie opalona skore, ale nie moge sie niestety opalac- przyjmuje antybiotyk na tradzik. dziewczyny czy lykacie tabletki typu bellisa sun itd- czy to cos daje?
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

solarium

Postprzez agatta200 » 18 maja 2015, o 20:18

Hej
mam pytanko ;)
chodze od niedawna na solarium stojące, jest wszystko okej fajnie ale ale co mam zrobić żeby opalały mi sie również wewnętrzne partie nóg? wszytsko równomiernie mi się opala oprócz tamtych partii. hmm moze wy macie jakis sposob moze ktoras z Was tez tak ma?
czekam na odpowiedzi ;)
pozdrawiam
agatta200
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 maja 2015, o 20:13

Re: solarium

Postprzez celinabak » 18 maja 2015, o 23:36

Hmm niestety chyba musiałabyś jakieś dziwne pozy przyjmować, żeby opalić ten fragment. Dla wyrównania koloru możesz używać tam balsamu brązującego...

Interesuje Cie audyt seo? Zapraszam na http://www.taig.org/
celinabak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 maja 2015, o 00:04

Re: solarium

Postprzez Hadassa » 19 maja 2015, o 08:32

Zawsze możesz próbować stać lekko w rozkroku itp, ale niestety te partie czasem jest ciężko opalić.
Dlatego ja się przerzuciłam na samoopalacz. Tylko że fajnie posłużyć się specjalną rękawicą do aplikacji, by nie było smug.
Wygląda tak:
Obrazek

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: solarium

Postprzez agatta200 » 19 maja 2015, o 10:15

no tak stoje w rozkroku ale mimo wszytsko ciezko tam sie opalic :D a moze jakies tabletki na szybsze opalanie? ktoras cos stosuje ;) oczywiscie nie chce byc czekolada po solarium bo to nie o to chodzi nie chce byc sztuczna chce poprostu złapac odcienia brązowego poniewaz mnie np naturalne slonce nie lapie a jak złapie to na raczka :D
agatta200
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 maja 2015, o 20:13

Re: solarium

Postprzez Hadassa » 19 maja 2015, o 10:30

A po co Ci tabletki? Skoro tam sie nie opalasz?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: solarium

Postprzez ola12 » 19 maja 2015, o 13:17

może za mały rozkrok :))
ola12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 maja 2015, o 12:59
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]