Specyficzny problem

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Specyficzny problem

Postprzez Oj-u-poli » 22 paź 2012, o 09:11

Drogie koleżanki, otóż nie mam komu a może nie chcę w swoim otoczeniu mówić tego co ostatnimi czasy bardzo leży mi na sercu.
Od małego kręcą mnie faceci z długimi włosami a teraz się to zmienia. Nie tylko kręcą mnie długie włosy ale w dodatku każdy facet, który ma włosy krótkie ani trochę nie jest dla mnie atrakcyjny, choćby był nie wiem jak fajny pod względem charakteru.
Nie wiem co o tym mysleć i co robić... Może to jest powodem mojej samotności?
Czy macie jakieś rady jak się wyleczyć z tego fetyszu?
Oj-u-poli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 09:03

Re: Specyficzny problem

Postprzez Ajsik » 22 paź 2012, o 09:34

A dlaczego chcesz na sile zmieniać swoje preferencje? To sie raczej nigdy nie udaje bo i tak bedzie cię ciągnęło do tego twojego wymarzonego faceta. Tak jak ja w życiu nie zwiazalabym sie z facetem przy którym zastanawialabym sie czy mam ładniejsze torebkę od niego, tak ty nie lubisz tych z krótkimi włosami ;)

Moze samo ci sie to z czasem zmieni, ale pamiętaj ze zawsze można faceta trochę "poprawić".

Pozdrawiam

"Słowa są bez znaczenia i łatwo je zapomnieć"
Avatar użytkownika
Ajsik
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 17:58

Re: Specyficzny problem

Postprzez elzbieta45 » 22 paź 2012, o 09:39

wiesz upodoban sie nie zmienia kazda kobieta ma typ mezczyzny ktory sie podoba i to nie jest powod samotnosci . Mi od zawsze podobali sie mezczyzni o włosach poprószonych siwizna . I dzisiaj takiego mam i jestem szczesliwa
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], olaolaola