Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez RougeBloo » 30 wrz 2012, o 17:12

Otóż jak w temacie dziewczyny. Nie narzekam na swoje piersi, mój facet też nie - ale chciałabym o nie zadbać w taki sposób, żeby moje zadowolenie z nich osiągnęło 100%. Macie jakieś sposoby na ujędrnienie, poprawienie ich kształtu i uniesienie do góry ale bez zmieniania ich wielkości? Jakieś sprawdzone ćwiczenia, kremy, balsamy, maseczki? Ja stosuję teraz balsamu Carla Norri Slim Expert - Serum modelujące kupione za 7zł w Biedronce :)
Obrazek
I powiem, że po kilku tygodniach stosowania widzę małą różnicę - są nawilżone, gładkie i ujędrnione. Jednak sam balsam kształtu nie poprawi :)

Ostatnio edytowano 3 paź 2013, o 14:08 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę używać opcji img lub załącznika

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Biopiekno_pl » 26 lis 2012, o 20:36

Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Kobietadojrzala » 9 gru 2012, o 15:41

Piękny biust był moim marzeniem - od zawsze! Ale jak to bywa w życiu wszystko jest ważne tylko nie ja. Kwestia pieniędzy to druga sprawa, ale w końcu stało się i moje postanowienie z przed lat zostało zrealizowane. Zrobiłam sobie piersi i ....nie żałuje bo w końcu mogę ubrać normalny stanik , swobodnie mogę założyć bluzkę z dużym dekoltem. Żaden specyfik nie poprawi kształtu piersi, mężczyzni mają mięśnie a my tkankę tłuszczową jeśli tylko schudłam parę kilo moje piersi również schudły.Polecam klinikę Medycyna Urody to właśnie tam zrobiłam sobie piersi. Opieka i fachowość , ludzkie podejście do pacjenta to wszystko znalazłam właśnie tam. SPAM :serca

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 08:09 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kobietadojrzala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 15:25

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez mumue » 9 gru 2012, o 21:09

Ja zauważyłam poprawę kiedy zaczęłam dużo ćwiczyć - to chyba jest jedyna metoda. kremy tylko wspomagają ćwiczenia
mumue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 21:01

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez jadwinia » 25 gru 2012, o 23:26

A co jeśli to nie pomaga i trzeba udać się do specjalisty? Pytam, bo myślę o wizycie u doktora Osucha, jednego z lepszych plastyków w stolicy. Może nie od razu jakieś powiększanie, ale drobna plastyka ;)
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez sat107 » 21 sty 2013, o 21:38

No niestety, tu grawitacja w tym temacie robi swoje. Zatem im większy, tym gorzej. Ale kobietki nie martwmy się na zapas, poza tym, zawsze pamiętajmy że liczy się że są. O zgrozo, gdyby musieli nam je amputować. Oczywiście co do pielęgnacji, to radzę używać jakiś dobry krem (w zależności od zasobności kieszeni) duży wybór kosmetyków znajdziecie na spam no i nie obejdzie się bez ćwiczeń. Zatem pompujcie dziewczyny!!

Ostatnio edytowano 3 paź 2013, o 14:08 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM. Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
sat107
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 21:02

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Katia » 23 sty 2013, o 13:55

ja smaruje się Ginkgo Biloba działa nawilżająco i jest silnym antyoksydantem, spirulina chroni kolagen i elastynę, natomiast białka są odpowiedzialne za młody wygląd i jędrność skóry. SPAM Dodatkowo masaż piersi pod prysznicem ruchami okrężnymi po 20 razy jedną i drugą pierś przy użycie pillingu- jakiegokolwiek (czy zrobisz sama czy kupisz z żelem pod prysznic) Ja to zaczęłam stosować jak dziecko przestało karmić i naprawdę widać efekty.

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 08:10 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez bettti86 » 24 sty 2013, o 11:45

ja prawdę mówiąc nie mam jakiegoś specjalnego preparatu tylko do smarowania piersi, ale oczywiście stosuje normalny balsam na całe ciało, nie dajmy się zwariować, za chwilę do każdej części ciała będziemy miec inny kosmetyk :/
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez MagdaLena30 » 24 sty 2013, o 16:12

najlepiej połączyć - dobry krem (przede wszystkim niezbędna jest systematyczność) i dobre ćwiczenia - ja od niedawna robię z tej strony: SPAM i czekam na efekty ;)

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 08:10 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
MagdaLena30
 

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Maj_ka » 24 sty 2013, o 16:58

Dużo daje wizualnie, ale też zdrowotnie (nie zdeformuje piersi na przyszłość) dobrze dobrany stanik. Warto albo wybrać się do brafiterki, albo samemu poczytać, jak prawidłowo dobrać biustonosz:) Różnica często jest naprawdę duża:)
Maj_ka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 08:55

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Masjaa » 31 sty 2013, o 16:17

Dużo sexu i partner ze zdolnościami manualnymi ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez jadwinia » 2 lut 2013, o 20:17

Albo lekarz ;p Są min. 4 zabiegi, które pozwalają powiększyć piersi lub poprawić ich wygląd w tym kierunku ;p
- Powiększanie piersi implantami
- Powiększanie piersi własnym tłuszczem
- Korekcja asymetrii piersi
- Podniesienie piersi
Te zabiegi robi właśnie wcześniej wspomniany dr. Piotr Osuch ;)
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Eliza7 » 15 kwi 2013, o 11:49

Ja na stronie internetowej przeczytałam o zabiegu ujędrniającym piersi. Jest to metoda nieoperacyjna, dlatego wydaje się bezpieczna. Nawet jak nic nie pomoże, to z pewnością nie zaszkodzi. Co wy o tym myślicie w ogóle ?

Ostatnio edytowano 2 paź 2013, o 11:46 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Spam.
Eliza7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 11:42

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez alicjakwiatek1509 » 21 kwi 2013, o 12:46

Świetny środek na poprawe wyglądu i ujędrnienie piersi, na prawde polecam....
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
alicjakwiatek1509
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 kwi 2013, o 12:43

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Biopiekno_pl » 29 kwi 2013, o 13:56

Polecam masaże ciepłą i zimną wodą pod prysznicem. Wspomagają krążenie. Warto skorzystać również z balsamów. Polecam mleczko ujędrniające biust Cosmetix Organix zawiera aloes i masło Shea koją i nawilżają skórę. Dodatkowo oliwa z oliwek oraz jojoba nawilżają i odżywiają cienką skórę biustu.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Klarina » 8 maja 2013, o 00:30

ja polecam bardzo serum z Tołpy. w moim przypadku się okazało rewelacyjne, bo już po zużyciu jednej tubki zauważyłam ogromną poprawę :) teraz stosuje tak profilaktycznie ;)

O dietach, zdrowym jedzeniu i odchudzaniu:
www.dbajoswojalinie.pl
Avatar użytkownika
Klarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 09:02

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez na_diecie » 5 wrz 2013, o 12:34

Sposób na kształtne i jędrne piersi?
Masaże, ćwiczenia, zimno- ciepłe prysznice, kosmetyki i przede wszystkim dobry stanik! Mozesz sama nauczyć się go dobierać - SPAM
ja jednak na początek zalecałabym udać się do brafittirki, która nie tylko nauczy, ale przy okazji udzieli kilku praktycznych porad :)

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 15:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Inkachasia » 27 wrz 2013, o 19:22

Ja polecam ćwiczenia SPAM. Kobiece piersi zbudowane są przede wszystkim z tkanki tłuszczowej, w której brak jakichkolwiek mięśni, dlatego nie jest możliwe zwiększenie ich masy poprzez ćwiczenia – ale można wzmocnić mięśnie je podtrzymujące!

Ostatnio edytowano 29 wrz 2013, o 18:08 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Inkachasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 wrz 2013, o 19:18

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez gugaro87 » 30 wrz 2013, o 20:02

ćwiczenia dobrze dobrane mogą zastąpić zabiegi. Podczas ćwiczeń skóra stała się jędrniejsza i piersi zyskały lepszy wygląd. ja ćwiczyłam w SPAM :swing

Ostatnio edytowano 30 wrz 2013, o 20:29 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
gugaro87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 lip 2013, o 21:35

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez myszka28 » 30 wrz 2013, o 20:05

moja mama uzywała przez 3 miesiące tabletki na biust kupiła w ptece za 50zl opakowanie 30tab. i pomogło ma jędrniejsze i pełniejsze
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez miolko » 30 wrz 2013, o 20:11

Wydaje mi się, że dobrym sposobem są po prostu ćwiczenia, gorzej jak nie ma na to czasu ;) Przyjaciółka była w warszawskim gabinecie (na ul. Wilanowskiej, nie pamiętam nazwy) na zabiegu ujędrniającym i rzeczywiście efekty były świetne.
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez EPStudio_pl » 9 paź 2013, o 07:54

Zgadza się,ćwiczenia to bardzo dobry pomysł,ogólnie aktywność fizyczna połączona z dobrą dietą oraz oczywiście kosmetykami,bez tego ani rusz.
EPStudio_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 07:33

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez gugaro87 » 16 paź 2013, o 09:48

ja zauważyłam różnicę w jędrności po intensywnych ćwiczeniach. Ćwicząc regularnie wzmacnia się mięśnie klatki.
gugaro87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 lip 2013, o 21:35

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez gohusia » 29 mar 2014, o 22:49

Pisałam w innym wątku ale może tutaj też ktoś coś poleci na lepszy biust. I nie mam na myśli powiększenie rozmiaru a bardziej podniesienie :)
gohusia
 

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez grubaelwira » 22 lut 2017, o 11:40

Moim zdaniem kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniego biustonosza. Większość kobiet tak naprawdę ma źle dobrany rozmiar i później piersi się odkształcają, co nie wygląda estetycznie i w dodatku jest bardzo niezdrowe. Ja sama poszłam po rozum do głowy i jako, że mam duży biust kupuję teraz tylko i wyłącznie w sieci, na przykład w sklepie Diores mają duże rozmiary :)
grubaelwira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 sty 2017, o 16:08
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]