Spotkanie po latach z byłym

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Spotkanie po latach z byłym

Postprzez babeczka29 » 3 sie 2014, o 20:08

Hej Kobiety!
Pomyslalam ze napisze tutaj, to może mi coś podpowiecie, napiszecie o własnych doświadczeniach. Trzy lata temu spotykalam się z pewnym Francuzem. Nie był to dlugi związek (2 miesiące), bo okazalo się ze skrócili mu kontrakt i wraca do francji szybciej niż przypuszczał. Było naprawde świetnie nam razem kiedy był na miejscu, widzieliśmy się codziennie albo prawie codziennie, praktycznie ze soba mieszkaliśmy. Wyjechał sam, bo ja wlasnie kończyłam studia i umowilismy się ze dołączy do mnie jak najszybciej albo uda się na kontakt gdzies blisko. Z planow wypaliło tyle, ze raz spotkaliśmy się po jego wyjeździe na weekend, potem coś się zaczęło pierdzielic i pisał malo albo wcale. W styczniu uznałam ze jestem zbyt nieszczęśliwa zeby to ciągnąć w takiej formie i wyslalam mu maila. Podziekowalam mi za urocze chwile spędzone razem i żyłam wszystkiego najlepszego. Odeszłam. Wymienialiśmy maile raz na jakis czas (co cztery, pięć miesięcy) co tam slychac, co się pozmieniało w życiu itd. pewnego razu Zapytalam jak to się stało ze tak się skonczylo i odpisal ze sam nie rozumie, ze chcial napisac albo zadzwonic i nie pisał i nie dzwonił, ze zachował się jak dupek. ostatnim mailu napisalam ze jeśli kiedys jeszcze będzie w Polsce, niech da znac. I skończyli się tym, ze umowilysmy się ze przyleci do mnie pod koniec października. I z jednej strony się bardzo cieszę, bo nie sadzilam ze jeszcze kiedys go zobaczę a a z drugiej zastanawiam się co jeśli uczucia wrócą, albo co jeśli nie będzie o czym gadac...
babeczka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 sie 2014, o 19:53

Re: spotkanie po latach z byłym

Postprzez Astra » 3 sie 2014, o 21:44

Niektorzy mowia, ze takie spotkanie po dluzszym czasie smakuje ponoc jak ,,odgrzewany kotlet,,.
Mysle, ze sporo racji maja, chociaz czasami niekoniecznie.
Zastanawiajace jest dla mnie jego przydlugawe milczenie i wlasciwie zupelny brak kontaktu, tymbardziej , ze juz byliscie z soba bardzo blisko.
Tak napewno wg mnie nie postepuje ktos kto ma jasne i czytelne uczuciowo zamiary.
Widac z tego , ze to rozluznienie kontaktow moze byc rowniez wynikiem tego , ze on ma cos do ukrycia przed Toba.
Nie wiem , po prostu glosno mysle.
Dopoki sobie tego z nim , oczywiscie jak bedziesz miala okazje tego nie wyjasnisz , dopoty bedziesz ciagle zyla wielka niewiadoma.
Byc moze ten jego pobyt w Polsce na kontrakcie i wasza znajomosc byla mu potrzebna do milego
spedzania czasu.
Moim zdaniem nawet jesli to spotkanie dojdzie do skutku to nie bardzo chce mi sie wierzyc by byl to
szczegolny wybuch minionej namietnosci.
Wiesz, takie spotkania bez szczegolnych deklaracji uczuciowych sa tak jak dla mnie czysto znajomosciowym ukladem .
Ale moze sie myle. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: spotkanie po latach z byłym

Postprzez babeczka29 » 4 sie 2014, o 00:46

Dziekuje ze napisałas:)
Właśnie to jest też coś co ja myślę... To przydlugawe milczenie nie było mile, dobrze to pamietam. Znajomosciowy układ dla mnie jest ok. jedyne, co mi chodzi po głowie, to czy cała ta sytuacja jest dla mnie dobra. Na szczescie data jest tak odległa, ze zdążę się wycofać, gdybym zmieniła zdanie. :)
babeczka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 sie 2014, o 19:53

Re: spotkanie po latach z byłym

Postprzez Jamelia » 4 sie 2014, o 10:01

Przyjechał do polski w Francji moze ktoś na niego czekał... Wrócił do kraju i do tamtej kobiety, to moja pierwsza myśl.
a spotkać się możesz jeśli czujesz taka potrzebę, jeśli jednak coś podpowiada Ci ze lepiej nie to odpuść sobie. Ten kotlet jest już mocno po terminie ;)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: spotkanie po latach z byłym

Postprzez babeczka29 » 4 sie 2014, o 13:48

Cieszę się, że mi to piszecie :) Dzięki!
babeczka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 sie 2014, o 19:53

Re: spotkanie po latach z byłym

Postprzez beatte » 5 sie 2014, o 12:12

A ja myślę, że powinnaś się z nim spotkać. Zobaczysz czy nadal coś do neigo czujesz, czy on czuje coś do Ciebie. Jeżeli nie spotkasz sięz nim teraz to możesz przez wiele lat zastanawiać się czy dobrze postąpiłaś, czy może coś by z tego było. A tak rozwiejesz wszystkie wątpliwości - jeżeli nadal coś do niego czujesz to będziesz wiedziała czy to ciągnąć dalej czy nie (po jego zachowaniu), a jeżeli to spotkanie stricte przyjacielskie i poczujesz, że nie ma chemii to nie będziesz się później zadręczać i szybko o nim zapomnisz.
Avatar użytkownika
beatte
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 12:00

Re: spotkanie po latach z byłym

Postprzez babeczka29 » 5 sie 2014, o 20:41

Dzięki za Twój głos.
Podoba mi się ta wielość myśli, pomaga mi to się ogarnąć w tym, co JA chcę:)
Na razie temat zostawiam otwarty - z jakiegoś powodu w końcu postanowiliśmy sie spotkać. Chciałabym to sprawdzić. Zderzenie z przeterminowanym kotletem też może mieć przecież uwalniające i radosne skutki.
babeczka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 sie 2014, o 19:53

Re: spotkanie po latach z byłym

Postprzez Astra » 5 sie 2014, o 23:25

Widze, ze wiesz co tak naprawde chcesz i bardzo dobrze .
Przynajmniej bedziesz miec spokoj duszy jak sobie wyjasnicie te wszystkie niejasnosci
ze wspolnej , choc chwilowej przeszlosci.
Czasami warto to zrobic dla samej siebie.
Tak trzymaj. :ok:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: spotkanie po latach z byłym

Postprzez tmlody » 12 sie 2014, o 12:25

Ja na Twoim miejscu też zdecydowałbym się na spotkanie. Tak naprawdę nic nie tracisz, a taki czysto koleżeński układ wydaje się dobrym rozwiązaniem. Udanego spotkania.

Lubię robić fotki i interesuje mnie ostatnio fotografia wnętrz szczególnie tych nowoczesnych.
tmlody
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 sie 2014, o 11:40
Lokalizacja: Lublin

Re: spotkanie po latach z byłym

Postprzez Asiaa » 13 sie 2014, o 13:18

Spotkałabym się z Nim chociażby z ciekawości jak wygląda i żeby pogadać....
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]