Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez casablanca_89 » 8 kwi 2019, o 10:58

Dzień dobry! Pojawiam się tutaj ze swoim problem a dokładnie z rozstępami przy braniu hormonów. Możliwe, że był juz taki wątek, ale znalazłam jeden krem na właśnie rozstępy, ale nie wiem czy na pewno jest taki dobry, jak krążą o nim opinie. Prosiłabym jeżeli któraś z Was miała go kiedyś o opinie czy warto go kupić i czy nie uczula? Własnie to uczulenie to też ważna rzecz, bo jestem bardzo wrażliwa na jakąś chemię w kosmetykach i staram się szukać wszystkiego bardzo delikatnego i silnego jednocześnie :D Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? :D Pozdrawiam Was wszystkie kobitki i licze, że będziecie mi tutaj podpowiadać :D

„Człowiek nigdy nie ogląda się na to, co zrobione, ale na to patrzy, co ma przed sobą do zrobienia” – Maria Skłodowska-Curie.
Avatar użytkownika
casablanca_89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lut 2019, o 12:48

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez Weronaaa » 29 kwi 2019, o 13:19

Co jak co, ale nie zauważyłam by mnie jakoś uczulał.. :) Ja smaruje miejsca z rozstępami i cellulitem jakoś 2 razy dziennie. Do tego jeszcze ćwiczę, robie peelingi kawowe, maseczki, olejowanie, masaże, bańki :) Cały zestaw, ale teraz widzę efekty. Mąż tez mówi,. że jest już na prawdę lepiej z tygodnia na tydzień (razem chodzimy na siłownie, więc jest to jakaś motywacja :) ). Ogólnie bardzo polecam, bo widzę, że własnie z nim jest już o wiele lepiej wygląda. No i też patrz na dietę, bo jak będziesz jadła smutne jedzenie typu fast foody to nic się nie zmieni. Polecam też mniej solić, bo sól strasznie zatrzymuje wodę w organizmie :p
Weronaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 kwi 2019, o 10:37

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez casablanca_89 » 30 kwi 2019, o 10:05

Nie no wiadomo, ze dietę trzeba trzymać i zważać na to co się je, bo co to za jakieś próby "zrobienia" sobie nóg przy jednoczesnym rozwalaniu siebie od wnętrza. :D Jeżeli chodzi o ten krem to powiem Ci, ze chyba jestem zdecydowana :D A co do nakładania kremu i innych rzeczy na cellulit to możesz jeszcze coś polecić? :D Będę bardzo wdzięczna :D

„Człowiek nigdy nie ogląda się na to, co zrobione, ale na to patrzy, co ma przed sobą do zrobienia” – Maria Skłodowska-Curie.
Avatar użytkownika
casablanca_89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lut 2019, o 12:48

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez Weronaaa » 17 maja 2019, o 15:44

może jeszcze jakiś kolagen w sumie można kupić na rozstępy :) myślę, ze jak połączysz to z masażami i własnie strialys to wszystło ładnie powinno pójść.Ważne by zacząć szybko.
Weronaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 kwi 2019, o 10:37

Re: Strialys - co myślicie o tym produkcie?

Postprzez casablanca_89 » 24 maja 2019, o 08:46

Nie no ja już własnie tak prędzej masaże sobie robiłam, ale na pewno jeszcze coś pomyślę na ten temat. tak czy inaczej wielkie dzięki, bo chyba na wszystko odpisałaś co bym chciała wiedzieć :D Nie pozostaje mi nic innego jak kupic ten krem. Z tego co widzę to można zamówić go przez internet, także już raczej dzisiaj nie przyjdzie (wiadomo ;) ) ale mam nadzieję, ze w poniedziałek albo wtorek będzie :) Zobaczę jakie będą po nim efekty. Tak czy inaczej jeszcze raz dziękuję :)

„Człowiek nigdy nie ogląda się na to, co zrobione, ale na to patrzy, co ma przed sobą do zrobienia” – Maria Skłodowska-Curie.
Avatar użytkownika
casablanca_89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lut 2019, o 12:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]