studia Kraków

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

studia Kraków

Postprzez pacioszek » 11 lip 2013, o 20:04

Hej dziewczyny. mam sprawę. wiem ze moze nie na miejscu ale juz nie wiem gdzie mam szukac. strona UJ w krakowie jest chwilowo niedostepna a studiuje w tarnowie na pierwszym roku, teraz znalazłam prace, bardzo fajna, w biurze przy komputerze, pracuje z fajnymi ludzmi i dojezdzam tylko 4kilometry. szef ostatnio ze mną rozmawiał i powiedział ze chce mi dac umowe ale nie wie czy wracam na studia, czy bd pracowac i srudiowac zaocznie. mam sie zastanowic i dac mu znac. tyle tylko ze w tarnowie nie ma niestacjonarnych studiów ochrony srodowiska... szukam w krakowie ale nigdzie nie moge sie dowiedziec ile sie płaci za semestr na UJ albo gdziekolwiek, nawet Rzeszów mnie interesuje. czy ktoś z was orientuje się w tym cenach? prosze o odpowiedz
pacioszek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 21:45

Re: studia Kraków

Postprzez Hadassa » 11 lip 2013, o 20:12

ceny są różne, we wrocku powiedzmy w okolicach 3 tyś

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: studia Kraków

Postprzez karmazynn » 13 lip 2013, o 21:24

Wiesz, teraz wszystkie praktycznie uczelnie wyższe oferują podobne opłaty za studia niestacjonarne. W Krakowie trzeba liczyć, że będzie to około 2 000 zł za semestr. Ale popytaj może na forum PWSZ w Tarnowie, tam ktoś powinien Ci udzielić fachowej odpowiedzi wraz z konkretnymi cenami.
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Chwastek