styrylizacja kobiety problem pomocy!!!

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

styrylizacja kobiety problem pomocy!!!

Postprzez zizou166 » 24 lut 2012, o 18:55

Witam jestem facetem mam wielki problem;/

otoz rozstalem sie z dziewczyna w listopadzie

dwa dnia temu odezwala sie ze jest w ciazy

kochalismy sie bez zabezpieczenia pozniewaz jak mowila ze po urodzeniu 2 dziecka zwiazano jej jajniki

zawsze po sexie miala okres nigdy nie konczylem w srodku

dzis mam narzeczona i duze plany na ten rok

twierdzi ze jajniki jej sie zwiazaly pomocy!!!!!!!!!!! czy to jest wogole mozliwe?
zizou166
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lut 2012, o 18:51

Re: styrylizacja kobiety problem pomocy!!!

Postprzez anonim » 25 lut 2012, o 23:10

nie wiem czy to możliwe... ale tak czy siak potrzebny Ci będzie test na ojcostwo. I powiedz o wszystkim... narzeczonej?! po tak krótkim czasie i już masz narzeczoną? ok wybacz, zdziwiłam się, oczywiście nie mnie to oceniać.;) Tak więc powiedz jej o wszystkim, bo jesli to prawda, to lepiej żebyś tego nie ukrywał...
anonim
 

Re: styrylizacja kobiety problem pomocy!!!

Postprzez dzo » 26 lut 2012, o 21:01

a może Cię okłamała, że ma podwiązane jajniki ??

taki zabieg nie wykonuje się na życzenie tylko w szczególnych przypadkach ;)
dzo
 

Re: styrylizacja kobiety problem pomocy!!!

Postprzez mamajulci » 27 lut 2012, o 21:08

Jak dla mnie może byc tak że wcale nie jest w ciazy a tylko z powodu twojej nowej narzezonej chce ci zamieszac w zwiazku.Niech pokaze na poczatek zaswiadczenie od lekarza ginekologa:)Poza ty z tego co wiem u nas nie przeprowadza sie zabiegów prowadzacych do niepłodnosci.
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: styrylizacja kobiety problem pomocy!!!

Postprzez monia83 » 5 mar 2012, o 20:30

A ile ona ma lat? Wątpię, aby przeprowadzono taki zabieg. Raczej postępuje się w ten sposób, gdy kobieta ma już więcej lat, dużo dzieci, często na życzenie, ale do tego trzeba by było mieć 45 lat i 4 dzieci. Oczywiście czasem zdarzy się lekarz, który zrobi to mimo wszystko. Może spróbuj zagraj obojętność. Wtedy się przekonasz, czy to nie jest tylko manipulacja.

monia83
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 01:58

Re: styrylizacja kobiety problem pomocy!!!

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 00:05

Tak jak napisali ; ) .
Może nie mówić prawdy.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników