Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez MalgosiaAS » 11 lis 2013, o 02:24

Srebrne suknie prezentują się fajnie.

Moja pasja to ArtSrebro
MalgosiaAS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 02:15

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez kajametrowska » 11 lis 2013, o 19:54

Wybierz taką która Ci się podoba. Nie patrz się na innych, bo to Ty musisz się w niej czuć jak królewna :)
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez guanga » 12 lis 2013, o 11:54

Dokładnie! Suknia powinna odzwierciedlać gust i styl panny młodej oraz subtelnie podkreślać jej urodę i walory, a nie przytłaczać i grać pierwsze skrzypce ;)

guanga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lis 2013, o 11:53

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez Culagula » 12 lis 2013, o 18:48

Trzeba przymierzyć mnóstwo sukien bo może się okazać że ta wymarzona, wyśniona wcale nie będzie dobrze leżeć...
Ja najlepiej się czułam w sukni, która na wieszaku wcale mi się nie podobała i wcale jej nie chciałam mierzyć, a te które mi się podobaly - odpadały po przymierzeniu.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez eGirl » 14 lis 2013, o 18:21

Ja już jestem po ślubie i miałam suknię taką
suknie.jpg
ale teraz troszkę ciałka mi przybyło i mogłabym się zdecydować na coś innego i wybrałabym coś z tych:
Obrazek
Obrazek
Wiem, że niektóre suknie są bardzo drogie ale coraz częściej spotykam się z tym, że dziewczyny odkupują od innych dziewczyn.
Sama odkupiłam swoja suknię i co najlepsze jeszcze udało mi się ją sprzedać w 2 miesiące po swoim ślubie. Dużo jest teraz różnych portali a ja wystawiałam tutaj SPAM i niekoniecznie za suknie trzeba zapłacic 3000 lub 4000zł :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Ostatnio edytowano 14 lis 2013, o 20:59 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Eleganckie zaproszenia ślubne www.klara-wedding.pl
Avatar użytkownika
eGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 15:13

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez eGirl » 14 lis 2013, o 18:22

A suknia bardziej mi się podoba ta 1. Vera Wang, ale to moje zdanie :D

Eleganckie zaproszenia ślubne www.klara-wedding.pl
Avatar użytkownika
eGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 15:13

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez MONIKA_17972 » 19 lis 2013, o 17:54

To pytanie: Jaką suknię ślubną wybrać? zadaje sobie chyba każda z nas przed ślubem. Osobiście także miałam wielki dylemat z tym związany ale na szczęście pomogła mi koleżanka i poleciła fajną opcję na rozwiązanie tego problemu :) Na stronie (od razu Wam ją podaję) : SPAM można zamówić analizę ślubną, gdzie dobrany zostanie dla Was fason, kolor, materiał, welon, biżuteria i stroik. Jeden problem związany ze ślubem "sam" może się rozwiązać, polecam wszystkim niezdecydowanym.

Ostatnio edytowano 19 lis 2013, o 17:56 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
MONIKA_17972
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 15:12

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez inek » 19 lis 2013, o 21:17

A ja bardzo chcę coś w takim stylu:

Obrazek

Obrazek

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez Hadassa » 19 lis 2013, o 21:51

ta druga strasznie mi się podoba :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez Jamelia » 20 lis 2013, o 09:28

Taa ostatnia fajna. Dużo zależy tez od figury czy chcesz ukryć ciałko czy je wyeksponować. Suknia jaka by nie była, jeśli jest dobrze dobrana do figury to nie ma szans żeby źle wyglądać.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez kinga81 » 23 lis 2013, o 12:55

Stawiam na prostotę, chociaż podobają mi się niektóre suknie ślubne, ale jakoś siebie nie widzę w tiulach, falbankach i rozkloszowaniach typu księżniczka, itp. Jeszcze najprędzej coś z koronki bym wybrała, ale fason normalny, nie wiem czy nawet nie do kolana/pół łydki :)
Pamiętam jak z koleżanką chodziłam szukać sukni. Ta która jej się podobała była bardzo prosta, ale dosyć droga. Gdy przyszłyśmy po ok. 2 tygodniach i powiedziała, że szuka czegoś na poprawiny - ta sama sukienka okazała się tańsza o połowę ;p
kinga81
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 12:24

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez gosia-93 » 21 mar 2014, o 13:53

Cześć a co sądzicie o zamawianiu sukni ślubnej przez internet?
gosia-93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 mar 2014, o 21:50

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez Tygrys » 24 mar 2014, o 09:50

To zależy...jaka masz figurę, jaka sukienka itd... Ja osobiście akurat dla siebie bym nie zmamawiała, ale to u mnie kwestia figury i dopasowania sukienki. Ja swoją szyłam u krawcowej - i wyszło mi stosunkowo niedrogo, a sukienka była super - tak jak chciałam :)
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez MelonowaAga » 24 mar 2014, o 16:16

nigdy gosiu nie zamawiaj sukni slubnej przez internet.
Avatar użytkownika
MelonowaAga
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:06

Suknia ślubna. Wielkie problem...

Postprzez Ola!Marco » 31 lip 2014, o 21:00

Zależy mi, żeby suknia ślubna była skromna, żeby się nie świeciła. Od dwóch miesięcy oglądam suknie ślubne i nic. Ja jestem niska, bo mam 168 cm wzrostu, chce ubrać obcasy z 10 cm, bo mój narzeczony ma 182 cm wzrostu. Kompletnie nie wiem jaką sukienkę wybrać, bo mój narzeczony jest wysoki, ale nie jest postawny. Chodzi o to, że jeśli stoi sam to wygląda normalnie, a jak stoi obok jakiegoś faceta to już widać, że jest inny. Przy wzroście 180 waży 75 kg ale ma rozbudowane mieście. I nie wygląda jak paker. Nie wiem jaką sukienkę powinnam mieć żeby wyglądać przy nim normalnie, czyli, żeby mi nie dodawała kilogramów, no cóż chuda nie jestem ważę 50 kg, ale walczę. No i nie chciałabym wyglądać jak w ciąży, bo tai efekt uzyskuje po sukienkach odcinający pod biustem. Kobity błagam pomóżcie !
Ola!Marco
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 31 lip 2014, o 20:56

Re: Suknie ślubne -Jaką wybrać?

Postprzez Tygrys » 6 sie 2014, o 07:26

A byłaś już w jakimś salonie czy u krawcowej? Tam mogą coś doradzić. Albo wklej zdjęcia sukienek, które Ci się podobają i pooglądamy :)
Ja swoją szyłam u krawcowej - super kobieta, potrafiła doradzić i odpowiednio dobrać (i fason i materiał itd.).
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Sukienki na wesele -Którą wybrać?

Postprzez retolek » 18 paź 2014, o 17:01

jak dla mnie też jedynka na pewno odpada jeśli mowa o weselu ;p 3 może być chociaż ja widziałam ciekawsze zwyczajnie na aukcjach i w sklepach internetowych SPAM

Ostatnio edytowano 19 paź 2014, o 11:20 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejamy zdjęcia, nie linki
retolek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 paź 2014, o 16:58
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]