suplementy diety -działają?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: suplementy diety?

Postprzez konwali » 28 lip 2014, o 13:39

Suplementy diety tak ale tylko jako dodatek do całosci, czyli do sportu i do dobrej diety i tylko w takiej kolejności. Nie może być tak, że suplement ma nam zastapić ruch i dietę bo to nie wyjdzie a stracimy tylko pieniadze. Jeśli natomiast jest duzy problem z chudnieciem mimo ruchu i diet właśnie to może trzeba wybrać sie do dietetyka aby ułozył odpowiednia dietę a potem do trenera po odpowiedni zestaw ćwiczeń.
konwali
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 13:24

Re: suplementy diety?

Postprzez kaira1987 » 18 sie 2014, o 14:28

Z suplementów diety warto stosować te naturalne, które wzmocnią nasz organizm i uzupełnią braki witaminowe. Ja zazwyczaj sięgam po multiwitaminy i jod w kroplach.

Ostatnio edytowano 19 sie 2014, o 22:08 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zakotwiczenie usuwam, następnym razem dostaniesz ostrzeżenie.

marzą mi się ekskluzywne meble
kaira1987
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 13:54

Re: suplementy diety?

Postprzez Arnika » 23 sie 2014, o 19:34

Czytałam że zielona kawa pomaga w odchudzaniu. Spróbowałam ale smak naparu jest strasznie niesmaczny. Postanowiłam wypróbować tabletki ze spora ilością wyciągu z kawy, oprócz tego jest tam jeszcze chrom i inne wyciągi roślinne. Z tymi tabletkami, lekką dietą i jazdą na rowerze schudłam ponad 4 kg. Suplement nie jest szczególnie drogi bo można go kupić za ok 30 zł. Nazywa się BeSlim Zielona kawa
Arnika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 13:35

Re: suplementy diety?

Postprzez blond_ania » 25 sie 2014, o 15:20

Arnika, ja zieloną kawę łykam, właśnie z be slim. Na początku nie chudłam i zastanawiałam się dlaczego, ale to po prostu była wina złej diety i zbyt małej ilości ruchu. Bo żeby nie było, suplementy za nas nie schudną, ale pomóc pomogą zrzucić zbędne kilogramy. Dla mnie najważniejsze było żeby odchudzać się racjonalnie, zdrowo i naturalnie. I taki efekt właśnie mam.
blond_ania
 

Re: suplementy diety?

Postprzez zielonka-321 » 28 sie 2014, o 15:52

Przymierzam sie do kupienia Figurin slim. Z tego co czytałam w sieci jest całkiem ok, SPAM

Ostatnio edytowano 28 sie 2014, o 17:25 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
zielonka-321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 15:04

Re: suplementy diety?

Postprzez marysia88 » 28 sie 2014, o 19:05

Ja tez uważam, że o formę trzeba dbać i ćwiczyć - bo bez ruchu to nie ma spalania tłuszyczku :) Do tego odpowiednie jedzenie, żeby nie jeść tłusto i niezdrowo. Ja się staram, czasem jest ciężko :P Ale biorę jeszcze Asystor Slim (tak, uległam presji reklamy), który znalazłam najtaniej na SPAM (całe szczęście, ze okazało się, że w Aptece blisko mnie :D) i wierzę, że może to pomoże mi troszkę ruszyć dalej. Bo pomimo ćwiczeń przestałam chudnąć nawet gram... Także zobaczymy. Biorę drugie opakowanie, zarówno rano, jak i wieczorem. Do tego zmniejszyłam dawki jedzenia, skaczę na skakance i bawię sie z ciężarkami...

Ostatnio edytowano 28 sie 2014, o 19:07 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
marysia88
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 14:26

Re: suplementy diety?

Postprzez elzbieta123 » 4 wrz 2014, o 08:18

Ja kiedys uzywalam tabletek teraz wiem ze to nei jest dobry pomysl organizm sie przyzywczail a potem szybkoz aczelam tyc teraz pije herbatki mnicha SPAM wspomagajace nie wiem podobno sa zdrowsze i lepsze i nie ma po nich efektu jojo

Ostatnio edytowano 4 wrz 2014, o 08:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
elzbieta123
 

Re: suplementy diety?

Postprzez Lagenko_pl » 15 wrz 2014, o 14:33

Nie można bazować na samych tabletkach,suplementy to tylko dodatek do diety,często jeżeli nieodpowiednio je dobierzemy to efekt będzie znikomy,a juz z całą pewnością nie warto wierzyć w to że po ich spożyciu schudniemy,to nie jest realne. Kierujmy się po prostu zdrowym rozsądkiem.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: suplementy diety?

Postprzez Luna » 16 wrz 2014, o 07:27

Suplementy diety maja na celu pobudzic metabolizm i pomoże nam ograniczyc posiłki do minimum. Ja stosuje pewien suplement diety od wczoraj i musze powiedziec ze dziala pod wzgledem apetytu bo go wogole nie mam.

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: suplementy diety?

Postprzez DianaGie » 2 paź 2014, o 09:20

mojej siostrze pomoglo therma line, ale tez rownoczesnie chodzila na silownie, wiec pewnie dlatego zadzialalo ;)
DianaGie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 paź 2014, o 09:37

Re: suplementy diety?

Postprzez CosmoSpa_com_pl » 9 paź 2014, o 14:27

Raczej zadziałało od siłowni i ćwiczeń niż suplementy:) Taka jest moja opinia,poza tym od czasu do czasu multiwitaminowy kompleks jako suplement na pewno nie zaszkodzi i to fakt,ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku.
CosmoSpa_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 14:10

Re: suplementy diety?

Postprzez apo-discounter.pl » 4 gru 2014, o 15:36

Dobrym rozwiązaniem są koktajle odchudzające, które składają się mniej więcej w połowie z białka sojowego, a także po 1/4 z miodu pszczelego i odtłuszczonego mleka jogurtowego w proszku. To składniki, które nie prowadzą do tycia i utrzymują przy tym wysoki poziom energii bez uczucia głodu.

Taki koktajl należy spożywać rozpuszczony w wodzie lub chudym mleku czy maślance. W celu dostarczenia organizmowi odpowiedniej ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych, należy dodać 2 łyżeczki oleju rzepakowego, sojowego lub oleju z orzechów włoskich.
Avatar użytkownika
apo-discounter.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 21:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: suplementy diety?

Postprzez Dariab » 7 gru 2014, o 01:58

Jeśli chodzi o suplementy to stosuję tylko kompleks witamin oraz l-karnityne ale i tak najważniejsza jest dla mnie dobrze ułożona dieta.

Dariab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 01:53

Re: suplementy diety?

Postprzez hufezyluman » 9 gru 2014, o 13:16

dobra dieta to podstawa.

następny krok: sufit napinany i coraz bliżej końca remontu!
Avatar użytkownika
hufezyluman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 17:16
Lokalizacja: krosno

Re: suplementy diety?

Postprzez Natalik » 11 gru 2014, o 01:23

Oprócz witamin w postaci musującej tabletki do rozpuszczenia w wodzie nie stosuję żadnych supulementów.

Natalik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 gru 2014, o 01:15

Re: suplementy diety?

Postprzez 1mpresja » 21 gru 2014, o 21:59

Nie, po co tak zaśmiecać swój organizm? Suplementy to ściema. Odchudzają tylko portfel/konto w banku.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: suplementy diety?

Postprzez Alina12 » 20 sty 2015, o 17:45

suplementy na odchudzanie nie bardzo Ci pomogą.
Ważna jest dieta, sport i wiele ćwiczeń. Ćwicz z Ewą Chodakowską! Szybko spalisz i ujrzysz efekty! polecam
Alina12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 20:00

Re: suplementy diety?

Postprzez hania_leszek » 23 sty 2015, o 12:35

Oczywiście ćwiczenia są bardzo ważne oraz zmiana nawyków żywieniowych, z swojej strony:

Proponuje świeże owoce na śniadanie np. suszony banan + musli, poprawić potem grejpfrutem
na drugie śniadanie + np jabłuszko gdyż cytrusy ciężko przełknąć z rana.
Na obiad zazwyczaj przygotowane poprzedniego wieczora warzywa na parze np. takie brokuły + sałatka Groszkowo-kukurydzynowa z świeżym ogóreczkiem i jak lubisz pomidorek + ser ferta oraz ruksa:))
Dodatkowo lekkie ćwiczenia np. pół bieg albo truchcik przez park półgodzinki dziennie to nie tak dużo a już powoli daje efekty, jeszcze wspierałam się jakimś suplementem jak sobie przypomnę to napisze . :)
hania_leszek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sty 2015, o 16:40

Re: suplementy diety?

Postprzez oleandra » 28 sty 2015, o 18:35

Popieram przedmówczynie. Lepiej zadbać o figurę uprawiając sport i zdrowo się odżywiając zamiast truć się tabletkami.

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna
Avatar użytkownika
oleandra
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 gru 2014, o 14:45
Lokalizacja: Lublin

Re: suplementy diety?

Postprzez Lagenko_pl » 3 lut 2015, o 13:08

Tabletki jako czyste suplementy w postaci witamin i uzupełnienie diety jak najbardziej,zawsze to dodatek i wzmocnienie dla organizmu,natomiast na ich bazie nie schudniemy bez własnej pracy.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: suplementy diety?

Postprzez Kinga88 » 3 lut 2015, o 13:11

czasami stosuje chrom chociaż nie wiem czy działa bo dalej chce mi się słodkości jeść, także na mnie to nie działa ...pewnie problem jest też że biorę go bardzo bardzo nieregularnie
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: suplementy diety?

Postprzez Pam_ela » 9 lut 2015, o 10:48

ja nie potrafie brac regularnie, ciagle zapominam itp wiec w moim przypadku traci sens....

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: suplementy diety?

Postprzez Bandzia » 9 lut 2015, o 20:02

to zależy czego oczekujemy od suplementu. Ja np mam problem z nawracajacą anemią. W badaniach wyszło ze mam niedobór żelaza. Nic mi nie pomagało - jadłam buraki, wątróbkę... nawet kaszankę - bleeeee ale  dopiero jak zaczełam brać chela ferr wyniki się poprawiły. Czuję się teraz zdecydowanie lepiej i wyniki tez się poprawyiły :D
Bandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 lut 2015, o 16:29

Re: suplementy diety?

Postprzez kocuj » 20 lut 2015, o 17:38

A ja proponuję JM i WR, czyli Jeść Mniej i Więcej Ruchu
5 posiłków co 3-3,5h, odstawić słodycze i fastfoody i będą efekty.
Głodowe diety są nieefektywne, bo ileż można na nich wytrzymać?
Trzeba dbać o zdrowie, uważać na siebie i nie przesadzać ani w jedną, ani w drugą stronę,
bo tylko dolegliwości i choroby może nam przywlec.
Jak ci mało kup sobie suplement zielona kawa max mają najlepszy stosunek ilości ekstraktu zielonej kawy do ceny.
Gdzieś czytałem że max to 500mg oni reklamują się że mają 400mg wiec całkiem nieźle.
kocuj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 lut 2015, o 15:49

Re: suplementy diety?

Postprzez Ajlar » 17 mar 2015, o 20:37

Od dwóch tygodni jestem na diecie. Zabralam się za siebie na wiosne, jak co roku. Mam nadzieje, ze tym razem pojdzie mi lepiej niż ostatnio. Bardzo dobra diete znalazłam w tygodniku Claudia jakims archiwalnym i na razie ja stosuje. Jadlospis jest rozpisany na caly tydzień, wiec nie musze zastanawiac się co można a co nie można. Do tego raz w tygodniu chodze na zumbe z kolezanka i stosuje tabsy. Jak na razie efekt 2,5 kg na minusie. Mam nadzieje, ze schudne jeszcze 8kg. Trzymajcie kciuki.

Ostatnio edytowano 18 mar 2015, o 02:26 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: W każdym poście ta sama nazwa produktu -uznaję za Spam. Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
Ajlar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 20:26
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]