Światło do makijażu

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Światło do makijażu

Postprzez Zubyu » 20 mar 2018, o 21:46

Cześć kobiety! Muszę sobie kupić jakąś nową lampkę do mojej toaletki i nie mam pojęcia co wybrać. Moja dotychczasowa to była taka zwykła, ale wysiadła. Teraz chciałabym kupić coś co na prawdę sprawdzi się przy malowaniu. Zastanawiam się czy żarówki led będą spoko? Jakieś konkretne parametry musza mieć? Znalazłam super LINK więc pewnie coś bym znalazła tylko nie wiem co :D Ma ktoś jakieś rady?
Zubyu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 mar 2018, o 21:44

Re: Światło do makijażu

Postprzez werka87 » 21 mar 2018, o 14:39

W sumie też by mi się przydała taka lampa, bo przyznam szczerze, że nie korzystam z toaletki właśnie przez nieodpowiednie oświetlenie. Wolę postawić sobie lusterko na oknie, gdy robię rano makijaż. Gorzej zimą, gdy jest ciemno albo wieczorem jak się szykuję na imprezę :(
werka87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 mar 2018, o 14:27
Lokalizacja: Zabrze

Re: Światło do makijażu

Postprzez Zubyu » 8 kwi 2018, o 23:56

Kupiłam sobie lampę ledową w kształcie pierścienia i polecam! Super sprawa, nie rzuca cienia, ładnie doświetla twarz z każdej strony. Cud, miód!
Zubyu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 mar 2018, o 21:44

Re: Światło do makijażu

Postprzez Hadassa » 12 kwi 2018, o 09:24

Ja mam zwykła lampę i żarówkę ledową

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Światło do makijażu

Postprzez olakwiat95 » 12 kwi 2018, o 11:12

Zabrzmi dziwnie może, ale kiedyś kupiłam lampkę z aliexpresu za kilka $ i działała spoko. To taka lampka do makijażu (okrągłe lusterko z obwódką, co się świeci na, gdy się włączy). Z tego co widziałam to niektórzy Youtuberzy używają takiej lampki, no i się powzorowałam...Mi nie przeszkadza taka, mam akurat idealną, małą pod biurko. Jest świetna, bo na baterie tzw. paluszki (AA, chyba na cztery).
olakwiat95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 14:44

Re: Światło do makijażu

Postprzez supris » 24 cze 2020, o 17:11

Ja mam w swojej toaletce lustro które nie miało oświetlenia, ale ostatnio dokupiłam specjale oświetlenie tutaj https://kwazar-lampy.pl/lampy-nad-lustro bardzo dobrze naświetla i wszystko o wiele lepiej widać, mogę je gorąco polecić.
supris
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 27 maja 2018, o 15:29

Re: Światło do makijażu

Postprzez AnnaW » 25 cze 2020, o 12:08

Ważne żeby oświetlenie bylo jak najbliższe naturalnemu, cala reszta to szczegoly.
AnnaW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 14:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]