Światło Życia. Podróż Osobistego Uzdrowienia.

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Światło Życia. Podróż Osobistego Uzdrowienia.

Postprzez marta_k » 11 lut 2023, o 18:35

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 14 - 16 kwietnia 2023nawarsztat:

ŚWIATŁO ŻYCIA. PODRÓŻ OSOBISTEGO UZDROWIENIA. METODY WYZWALANIA UZDRAWIAJĄCYCH ENERGII.
WARSZTAT ZAAWANSOWANY cz. II

AUTORYZOWANY PRZEZ BARBARĘ ANN BRENNAN
PROWADZI: KARL PERNULLZapraszamy na kolejny warsztat z serii: „Uzdrawianie energią według Szkoły Barbary Ann Brennan” – pt. ”Światło Życia”, będący drugą, zaawansowaną częścią całego 3-stopniowego cyklu. Warsztat ten przeznaczony jest dla osób, które brały już wcześniej udział w warsztacie podstawowym „Dłonie pełne światła”.

Brennan Healing Science to niezwykle transformujący system pracy z energią, który łączy praktyczne techniki uzdrawiania z procesami duchowymi i psychologicznymi, dotykając każdego aspektu życia. Zajęcia w Polsce prowadzi Karl Pernul z Brennan Institute w Oksfordzie.

Barbara Ann Brennan to światowej sławy uzdrowicielka, psychoterapeutka, fizyk pracujący dla NASA, której przełomowe badania nad Polem Energetycznym Człowiekapołożyły kamień milowy pod rozwój uzdrawiania energią i bioenergoterapii. Od ponad 40 lat prowadzi badania ludzkiego pola energetycznego. Założycielka szkoły “Barbara Brennan School of Healing”/ BBSH, w której od ponad 37 lat uczy umiejętności leczenia energią studentów z całego świata. Autorka bestsellerów: „Dłonie pełne światła. Uzdrawianie energią”, „Światło życia”, „Uzdrawiająca Moc Serca”. Jest jedną z najbardziej cenionych uzdrowicielek w XXI wieku, której warsztaty i książki wpłynęły na życie milionów ludzi na całym świecie. Od wielu lat pokazuje, jak leczyć siebie i innych przy pomocy energii. Przedstawia praktyczne sposoby wykorzystania Pola Energetycznego Człowieka dla poprawy zdrowia. Wprowadza nowatorskie poglądy na powstawanie zdrowia i choroby. Dowodzi, że dar uzdrawiania ma każdy z nas.
Cały cykl warsztatów składa się z trzech modułów, opartych na trzech kultowych książkach BarbaryAnn Brennan, odzwierciedlających osobiste poszukiwania oraz przemianę autorki – od uzdrowicielki leczącej poprzez nakładanie rąk, przez jej osobistą pracę transformacyjną aż po doświadczenie transpersonalne.
Po ukończeniu 3 modułów, będzie można wziąć udział w 3-letniej Szkole Uzdrawiania Karla Pernulla.


TRZY MODUŁY WEDŁUG SZKOŁY UZDRAWIANIA ENERGIĄ BARBARY
ANN BRENAN:

1) Dłonie Pełne Światła – Wprowadzenie do uzdrawiania energią. Uzdrawianie poprzez Pole Energetyczne Człowieka (HOL, Hands of Light – Healing through the Energy Field)
Podczas pierwszych warsztatów„Dłonie pełne światła” poznajemy Pole Energetyczne Człowieka i podstawowe koncepcje pracy uzdrowiciela z energią, doświadczamy tego pola i poszerzamy nasz sposób jego postrzegania. Uczymy się z nim pracować jako uzdrowicielem i zastosować w pracy na stole do masażu.

2) Światło Życia – Podróż osobistego uzdrowienia (LE, Light Emerging - The Journey of Personal Healing)
Drugie warsztaty „Światło życia” poszerzają wiedzę na temat Pola Energetycznego Człowieka, zgłębiając aspekty relacyjne. Nacisk kładziony jest na osobistą transformację i dalsze techniki uzdrawiania poprawiające zdrowie i samopoczucie.

3) Uzdrawiająca Moc Serca – Proces kreatywności. Zaawansowane metody uzdrawiania. (CLH, Core Light Healing - The Creative Process)
Trzecie warsztaty „Uzdrawiająca Moc Serca” koncentrują się na kreowaniu życia, jakim chcemy żyć, na potencjale i twórczym procesie tworzenia tego, na co zasługujemy.


Szkoła Karla Pernulla „Matryca Świadomości Energetycznej – Droga do siebie i innych” - Intensywny 2 letni trening

Zapraszamy na intensywny i specjalistyczny dwu letni trening - pt. Szkoła Karla Pernulla „Matryca Świadomości Energetycznej – Droga do siebie i innych” , oferowany i organizowany przez Karla Pernulla. Program jest skierowany do osób zainteresowanych pogłębieniem rozwoju osobistego, wielopoziomową transformacją, poznaniem metod pracy z energią i uzdrawianiem. Uczestnicy szkolenia mogą dołączyć także w celu doświadczenia osobistej przemiany i uzdrowienia, jak również w celu wykorzystania metod szkoły w swojej praktyce zawodowej. Szkolenie kończy się wystawieniem certyfikatu poświadczającego ukończenie 8 modułów treningu.

Karl Pernull jest głównym wykładowcą w Instytucie Uzdrawiania według Barbary Brennan w Oxfordzie( “Barbara Brennan School of Healing”/ BBSH). W swoim autorskim 3-letnim szkoleniu „Matryca Świadomości Energetycznej” łączy metody pracy z energią i uzdrawiania według szkoły Barabray Brennan, jak również efekty własnego wieloletniego doświadczenia w pracy jako Trener Oddechu, Nauczyciel Pracy z Energią i Uzdrowiciel.
Aby wziąć udział w szkoleniu, konieczne jest wcześniejsze ukończenie dwóch warsztatów prowadzonych przez Karla Pernulla:

1. Dłonie Pełne Światła - Wprowadzenie do Uzdrawiania Energią. Warsztat Autoryzowany przez Barbarę Ann Brennan, część I

2. Światło Życia. Podróż Osobistego Uzdrowienia. Metody Wyzwalania Uzdrawiających Energii. Warsztat Zaawansowany, autoryzowany przez Barbarę Ann Brennan, część II
oraz zakwalifikowanie do programu przez Karla Pernulla.

Szkolenie składa się z 8 modułów, gdzie w trakcie 2-letniego programu zgłębiane są następujące zagadnienia:
• Medytacja - Obecność i kontakt
• Rozszerzona percepcja zmysłów/ ESP
• Techniki i metodologia uzdrawiania
• Praca z procesem
• Charakterologia
• Trening świadomości
• Świadome oddychanie
• Praca z energią

Dziś wiemy, że nasza Świadomość może mieć wpływ na nasza biologię, a nawet ją zmieniać.
W oparciu o te nauki, jak również aby spełnić oczekiwania płynące ze strony wielu uczestników warsztatów Karla Pernulla na całym świecie, powstała szkoła „Matryca Świadomości Energetycznej – Droga do siebie i innych”.

Szkoła oferuje modułowy trening integracyjny oparty na bezpośrednim doświadczeniu uczestników oraz pracy grupowej, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wspiera także w podejmowaniu życiowych wyzwań i wielopoziomowej osobistej transformacji.
Integracyjne podejście szkoły opiera się głównie na zrównoważeniu i ześrodkowaniu rozwoju osobistego człowieka. Obejmuje potrzeby jego ducha, ciała i umysłu (energetyczne i fizyczne), a także intencję wspierania otaczających nas ludzi umiejętnością uzdrawiania.

W centrum nauczania znajduje się ścieżka prowadząca do integracji osobistej człowieka oraz do jego relacji z innymi. Podczas zajęć używamy Matrycy Świadomości Energetycznej jako systemu energetycznego oraz pola wspierającego naszą wzrastającą świadomość.
W szkoleniu tym zawarte są między innymi treningi:pracy z oddechem, pracy z energią, uzdrawiania, jak również pracy z procesem, integracją i świadomością.
Program szkolenia składa się z 8 modułów po 4 dni każdy.

Wszystkie spotkania odbędą się w ośrodku Tu i Teraz w Nowym Kawkowie. Spotkania będą miały charakter stacjonarny, co oznacza, że uczestnicy będą zakwaterowani w ośrodku przez cały czas trwania zajęć. Wszystkie warsztaty będą tłumaczone na język polski. Podczas gdy indywidualna korespondencja z Karlem Pernullem poza warsztatami będzie odbywała się w języku angielskim.

Przed przystąpieniem do programu wszyscy uczestnicy powinni:
1) wziąć udział w 2 warsztatach Kara Pernulla część I i II
2) przeczytać trzy książki Barbary Brennan („Dłonie pełne światła. Podręcznik uzdrawiania energią”, wyd. Amber; „Światło życia. Metody wyzwalania uzdrawiającej energii”, wyd. Amber; „Uzdrawiająca moc serca”, wyd. Samsara)
3) wypełnić krótki formularz (w języku angielskim), podając swoją motywację oraz powód zainteresowania programem
4) zostać zakwalifikowanym do programu przez Karla Pernulla.

Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: [email protected]Podczas zaawansowanego warsztatu „Światło Życia” poznamy pełniej:
 Pole Energetyczne Człowieka i jego aspekty związane z relacjami;
 Sposoby przejawiania się choroby poprzez pole człowieka i wewnętrzny system równoważenia;
 Jak choroba manifestuje się na poziomie Pola Energetycznego Człowieka;
 Znaczenie choroby;
 Twórczy proces zdrowia;
 Spojrzenie na chorobę poprzez święte kontrakty;
 Wpływ systemów wierzeń.

W książce Światło życia Barbara Ann Brennan kontynuuje swoje przełomowe badania nad ludzkim polem energetycznym (aurą). Prezentuje nowy pogląd na zdrowie i chorobę,i dowodzi, że dar uzdrawiania ma każdy z nas. Wszyscy – uzdrowiciele i pacjenci – możemy korzystać z naszej uzdrawiającej siły. A twórcza współpraca pacjenta z uzdrowicielem pozwala osiągnąć pełnię fizycznego, psychicznego i duchowego zdrowia.
Barbara Ann Brennan wykorzystuje w swojej pracy odkrycia naukowe Ruperta Sheldrake’a z zakresu biologii (pola morfogenetyczne),Dawida Bohma z zakresu fizyki (ukryty porządek), Karla Pribrama (hologram) i wiele innych, łącząc je ze starożytną i hermetyczną wiedzą o uzdrawianiu i przepływie energii.
„Przedstawiam nowy pogląd na zdrowie, uzdrawianie i chorobę. Opisuję model naukowy oparty na energetycznej i holograficznej teorii leczenia przez nakładanie dłoni. Opisuję także metody działania uzdrowiciela i podstawowy schemat sesji uzdrawiającej. Pokazuję jak sami tworzymy chorobę w naszym ciele i życiu. Opisuję w jaki sposób twoje relacje z innymi ludźmi wpływają na zdrowie i samopoczucie. Podaję praktyczne sposoby tworzenia zdrowych związków oraz rodzaje interakcji aurycznych, jakie w związkach występują”.
/Barbara Ann Brennan/

Podczas modułu II dowiemy się także:
• Jak uzdrawiać siebie z miłością.
• Na czym polega leczenie przez nakładanie dłoni.
• Czym jest doświadczenie holograficzne.
• Jakie są metody działania uzdrowiciela.
• Jakimi sposobami pacjent może maksymalnie wykorzystać swoją siłę uzdrawiającą.
• Czym jest siedem etapów uzdrawiania.
• Jak tworzyć własny plan uzdrawiania.
• Jakie są uzdrawiające medytacje i wizualizacje.
• Jakie są praktyczne sposoby tworzenia zdrowych związków z innymi ludźmi i rodzaje interakcji aurycznych.
• Jak przebiega sesja uzdrawiająca.


Podczas zajęć będziemy ćwiczyć także umiejętności, których naucza się w Szkole Uzdrawiania Barbary Brennan, takie jak:
• postrzeganie, odczuwanie i odbierania energii poprzez czakry;
• oddychanie kolorami;
• widzenie i rozumienie aury;
• uziemianie się i gruntowanie energii w ciele;
• jak odczytywać czakry;
• jakim kolorami objawiają się w aurze ludzkie emocje;
• jakie choroby powoduje energetyczne zaburzenie aury;
• co to są blokady energetyczne i jak się przed nimi bronić;
• co można zobaczyć dzięki widzeniu wewnętrznemu;
• jak oczyszczać pole auryczne.

Nauczysz się jak uzdrawiać i otrzymywać uzdrowienie, które oczyści Twoje pole energetyczne i sprawi, że poczujesz się zrelaksowany i odmłodzony.

Na warsztatach przyjrzymy się także:
• Anatomii i fizjologii Pola Energetycznego Człowieka (z ang. Human Energy Field – HEF);
• Funkcji Pola Energetycznego Człowieka w zdrowiu i chorobie;
• Oddziaływaniu Pola Energetycznego Człowieka w relacjach z innymi;
• Umiejętności Wysokiej Percepcji Zmysłowej w odbieraniu Pola Energetycznego Człowieka;
• Jak regulować własną energię w celu uzdrawiania;
• Potężnym Technikom Uzdrawiania Energią;

Brennan Healing Science (Metoda Uzdrawiania Energią Barbary Brennan) to łagodna, a zarazem potężna metoda oparta na energii, opracowana przez uzdrowicielkę dr Barbarę Ann Brennan. Jej książkiwykorzystywane są na całym świecie jako podstawowe podręczniki do pracy z energią. Jej koncepcja oraz sposób pracy z polem energetycznym, obejmująca także aspekty psychologiczne i duchowe, wyewoluowała od Bioenergetyki Alexandra Lowena, Core Energetics Johna Pierrakosa i Path Work Evy Pierrakos.

Brennan Healing Science to holistyczne narzędzie uzdrawiania, oparte na systemie świadomości energetycznej człowieka oraz jego związku ze zdrowiem i chorobą. Metoda ta porusza i uzdrawia każdy aspekt życia człowieka. To psycho-duchowa praca świadomości poprzez doświadczanie ciała, która jest ukierunkowana na uzdrawianie i wspieranie Pola Energetycznego Człowieka. Obejmuje utrzymanie dobrego zdrowia, pracę z chorobą i zdrowieniem, a także osobistą transformację i ewolucję pełnego potencjału.


Każdy z nas ma znacznie większy potencjał uzdrawiania wewnętrznego, niż zdajemy sobie z tego sprawę: Przyjdź i odkryj jak możesz obudzić tę wewnętrzną zdolność!

Zapraszamy na warsztat wszystkich, którzy są zainteresowani szeroko rozumianym zdrowiem psychicznym i fizycznym; pracą z energią, głęboką osobistą transformacją na wielu poziomach oraz duchowością. A także osoby, które chciałyby wykorzystywać pracę z energią i uzdrawianie w swoim zawodzie lub chciałyby zostać uzdrowicielami.Jest także wartościowy dlapoczątkujących, jak i dla praktykujących już uzdrowicieli.
Ten warsztat to wyjątkowa okazja, aby uczyć się uzdrawiania energią wraz z zaawansowanym nauczycielem wydziału Instytutu Brennan w Oksfordzie w Anglii.


Prowadzący: KARL PERNULL

Karl Pernull studiował w szkole „Barbara Brennan School of Healing” w Europie i USA. Studia ukończył w 2010 r. Po ukończeniu programu ASBIW w 2012 r. kontynuował szkolenie nauczycielskie do 2013 r.Wraz z otwarciem Brennan Institute w Wielkiej Brytanii, w 2017 r. rozpoczął pracę jako główny prowadzący.Podczas pobytu w USA ukończył także szkolenie jako Moderator Oddechu Transformacyjnego.Początkowo wyszkolony w administracji biznesowej, posiada tytuł MBA Uniwersytetu w Innsbrucku w Austrii, obejmujący badania oraz prace projektowe w Nepalu.
Posiada również tytuł licencjata w dziedzinie uzdrawiania i tytuł magistraKomplementarnych StudiówZintegrowanego Zdrowia Psychospołecznego na Uniwersytecie w Graz, gdzie w ramach doktoratu prowadzi badania nad: Pomiarami zmienności rytmów serca w terapii oddechowej.Zarówno w karierze akademickiej, jak i zawodowej w przemyśle i biznesie, pracował w środowiskach wielokulturowych. Po ponad 15 latach, jako lider w zarządzaniu biznesem międzynarodowym, podążał za swoją pasją by wspierać ludzi i zespoły w realizacji ich potencjału.Prowadzi praktykę w Austrii oraz organizuje seminaria i warsztaty w całej Europie.

„Uwielbiam uczyć studentów BI, ułatwiając ten pierwszy krok w procesie transformacji do swojego prawdziwego Ja. Z tego miejsca chciałbym powitać wszystkich, którzy otwierają się na wezwanie swoich dusz, aby dołączyć do nas w celebracji twórczego potencjału".


WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:
14-16 kwietnia 2023

ROZPOCZĘCIE:
14 kwietnia o godz.18 (rozpoczynamy kolacją w piątek)

ZAKOŃCZENIE:
16 kwietnia o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:
1250 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia

CENA POBYTU:
wyżywienie 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi - w zależności od standardu od 35 zł do 140 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

UWAGA:
Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, [email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366


ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego zapis na warsztat prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat!Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za warsztat w wysokości 270 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem:„zaliczka K. Pernull 14-16.IV.2023”.

Tu i Teraz
Numer konta:92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP
Dla wpłat zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.
9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników