Świeży oddech, a pasta

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Świeży oddech, a pasta

Postprzez apollo » 15 mar 2010, o 10:17

Cześć,
czy możecie polecić mi pastę, która pozbawi mnie problemu nieprzyjemnego zapachu z ust (skoro sam to czuje to musi być źle). Dotychczas korzystałem z najbardziej znanych past takich jak Colgate czy Blend-a-med. Czy może pomogła wam zmiana pasty? Jeśli tak to na jaką?
apollo
 

Re: Świeży oddech, a pasta

Postprzez pstro » 16 mar 2010, o 13:04

A może problem masz z dietą, z tym co jesz? Palisz?
pstro
 

Re: Świeży oddech, a pasta

Postprzez apollo » 19 mar 2010, o 10:34

Problem raczej nie tkwi w tym - nigdy nie paliłem papierosów, a dieta jest taka jak całej mojej rodziny. Poszukałem trochę w sieci - piszą, że pasta Ajona pomaga dosłownie każdemu, korzystał może ktoś?
apollo
 

Re: Świeży oddech, a pasta

Postprzez BabskieSprawy.pl » 4 maja 2010, o 14:16

możesz mieć też coś z uzębieniem, może coś się psuje i tu jest problem, idź na przegląd uzębienia do dentysty :?
BabskieSprawy.pl
Administrator
 
Posty: 229
Dołączył(a): 25 cze 2009, o 12:15

Re: Świeży oddech, a pasta

Postprzez Tasia » 22 lip 2010, o 15:44

Również odsyłam do dentysty
Tasia
 

Re: Świeży oddech, a pasta

Postprzez babinka » 24 lip 2010, o 09:21

Dobra pasta jest ważna ale bez przesady. prawdopodobnie twój problem spowodowany jest złą techniką mycia zębów. Nie wiem czy wiesz ale najwięcej bakterii gromadzi się na języku:) dlatego kazdeko ranka i wieczora szczotkując zęby nie możemy o nim zapomnieć
babinka
 

Re: Świeży oddech, a pasta

Postprzez Daria_W » 31 maja 2014, o 16:51

Ja polecam Parodontax. świetnie odświeża chociaż na początku jest trudna we współpracy. A poza tym wizyta u stomatologa bo przykry zapach z ust może być objawem różnych chorób, i ważne - nie tylko tych w jamie ustnej.
Avatar użytkownika
Daria_W
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 maja 2014, o 11:09

Re: Świeży oddech, a pasta

Postprzez Astra » 2 cze 2014, o 21:29

Mozna tak snuc w nieskonczonosc i zastanawiac sie co jest przyczyna takiego oddechu.
Ale jesli wykluczasz stan uzebienia to z pewnoscia nalezy doszukiwac sie przyczyny
wewnatrz organizmu.
Nie obejdzie sie bez wizyty u medyka ktory napewno zleci Ci jakies badania i wtedy
bedziesz wiedzial co tak naprawde powoduje , ze masz nieswiezy oddech.
Chec powiedziec, ze czasami ludzie nie czyszcza zebow i nie maja nieswiezego oddechu , wiec
moze rzeczywiscie problem lezy w niedomaganiu jakiegos organu wewnatrz. :roll:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Świeży oddech, a pasta

Postprzez Carina » 2 cze 2014, o 21:41

Tu masz calkowita racje Astro :)
Lekarze mowia ze powinno sie zmieniac co jakis czas pasty.Bo kazda ma cos co jest potrzebne do utrzymania zdrowej jamy ustnej.
Ale prawda jest taka ze jak juz cos sie dzieje to tylko wizyta u specjalisty ma sens.Bo samemu mozna sb tylko zaszkodzic.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Świeży oddech, a pasta

Postprzez renataxxx » 4 cze 2014, o 15:03

Tak to ważne aby ją zmieniać, ja często śledzę promocje na SPAM i kupuję tę pastę, która aktualnie jest w promocji

Ostatnio edytowano 4 cze 2014, o 23:06 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
renataxxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 maja 2014, o 20:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]