szampony

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: szampony

Postprzez storczyk_12 » 28 maja 2013, o 12:33

biszka napisał(a):ja polecam szampon regenerujący marki Biokap. ma świetny skład, naturalne składniki, które odżywiają włosy i sprawiają, że są miękkie i delikatne, Szampon nie zawiera mocnych detergentów, dzięki czemu nie podrażnia mojej delikatnej skóry. Jednym słowem - ideał!


Jakiś czas temu używałam szamponu tej marki przeciw wypadaniu włosów i świetnie się sprawdził, w wypadaniem się uporałam, więc może teraz spróbuję tego, skoro jest tak polecamy :) czy nadaje się do włosów farbowanych?
storczyk_12
 

Re: szampony

Postprzez Alabastrowa » 30 maja 2013, o 16:12

Mam w domu trzy rodzaje szamponów:
* ziołowy do użytku codziennego. Najczęściej Radical.
* przeciwłupieżowy H&S. Używam raz w tygodniu.
* szampon regenerujący lub silnie nawilżający. Raz w tygodniu robię sobie dzień dla włosów i myję wtedy włosy takim szamponem połączonym z olejkiem rycynowym, potem nakładam na godzinę odżywkę, potem na godzinę maskę do włosów, następnie wcieram balsam regenerujący, a kiedy są prawie suche nakładam odrobinę jedwabiu. Od razu inne włosy : )
Avatar użytkownika
Alabastrowa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 30 maja 2013, o 14:58

Re: szampony

Postprzez Misiek » 1 cze 2013, o 22:04

Ja używam balsam & szampon aloesowy HB. Dobrze pielęgnuje i nadaje włosom objętości. U mnie się sprawdza.
Misiek
 

Re: szampony

Postprzez Catherine » 2 cze 2013, o 09:01

aktualnie używam z ZIAJA szampon taki fioletowy z odżywką super jest naprawdę !!
używałam wielu szamponów Gliss Kur(jest ok) , Elseve (super szmapony najlepsze ale też drogie) palmolive (fajnie włosy pachną)syoss nie był zły ale koleżanki mówiły mi że przetłuszcza włosy ja nic takiego nie zaobserwowałam jest dla mnie super :)) (taki różowy fajny jest )

„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Avatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 17:09

Re: szampony

Postprzez kasia_s86 » 5 cze 2013, o 11:59

A jaki szampon używać jeśli się ma mega wysuszoną skórę głowy :( ?
kasia_s86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 13:39
Lokalizacja: Radom

Re: szampony

Postprzez pitupitu » 27 cze 2013, o 10:33

kasia_s86 napisał(a):A jaki szampon używać jeśli się ma mega wysuszoną skórę głowy :( ?


Przy suchej skórze ważne żeby szampon był delikatny, bo silne detergenty mogą ją tylko podrażnić. Popytaj w aptece o jakieś delikatne szampony. Ja polecam szampon regenerujący Biokap, który zawiera olejki eteryczne oraz naturalny filtr UV, co jest ważne zwłaszcza latem! U mnie świetnie się sprawdził, nawilżył i odżywił włosy, a skóry nie podrażniał.
pitupitu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 09:42

Re: szampony

Postprzez paula » 27 cze 2013, o 15:09

a ja mam bardzo przetłuszczające się włosy. Problem ten pojawił się w okresie dojrzewania i trwa do dzisiaj (mam 23 lata). Jakie szampony doradzacie?
Stosowałam przez zimę czarny GlisKur ale na wiosnę włosy były już po nim fatalne (w zimę dzięki niemu nie elektryzowały się włosy pod czapką).
Aktualnie używam Biały Jeleń dla (podobno) poprawy kondycji włosów. Jednak nadal nie widzę żadnych pozytywnych efektów.
Proszę poradźcie mi coś, co moje włosy są już w fatalnym stanie...
paula
 

Re: szampony

Postprzez biszka » 27 cze 2013, o 21:47

myślę, że na ten problem sam szampon nie pomoże... jeśli masz zniszczone włosy, zainwestuj w dobrą odżywkę, na przykład Biokap. Ja jej używam i mi bardzo pomogła odbudowac włosy! tylko pamiętaj, żeby przy przetłuszczających się włosach nie nakładać odżywkę na skórę i włosy u nasady, najlepiej zacząć tak od ucha, no i dokładnie wszystko spłukać!
biszka
 

Re: szampony

Postprzez lexie » 10 lip 2013, o 14:47

paula.x111 a jak często myjesz włosy? Dobry szampon do włosów przetłuszczających się powinien dobrze myć i odświeżać, ale nie obciążać - czyli być możliwie naturalny, bez konserwantów.
lexie
 

Re: szampony

Postprzez MowisziMasz_com_pl » 12 lip 2013, o 11:49

Szampon ziołowy ma w zasadzie dwie właściwości,bo po pierwsze bardzo ładnie pachnie,a po drugie jest dosyć skuteczny,ale to też zależy od rodzaju włosów jakie posiadasz. Poza tym dla mnie najlepszym szamponem jest H&S mentolowy:)
MowisziMasz_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:57

Re: szampony

Postprzez vaniliiia » 12 lip 2013, o 13:58

Ja używam szampony Pantene 2w1 razem z odżywką... Po nim włosy mam bardziej puszyste.. Aczkolwiek po każdym zużytym szamponie zamieniam go na inny, nie lubię stosować ciągle tego samego ;)
A włosy myję co drugi dzień.

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: szampony

Postprzez ewelina890 » 12 lip 2013, o 16:22

ja używam H&S uważam że ten szampon jest najlepszy :)
ewelina890
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 20:36

Re: szampony

Postprzez vaniliiia » 12 lip 2013, o 19:30

Prawda jest taka, że każda z Nas ma inną strukturę włosa i jednej pasuje szampon taki, drugiej całkowicie inny...
Żeby dobrać szampon odpowiedni do swoich włosów najlepiej iść do fryzjera i tam zapytać jaki szampon byłby odpowiedni dla naszych włosów, albo pójść do rossmana,natury i w dziale z szamponami zapytać Panią który według niej będzie dobry dla Nas, lub ogólnie który jest najlepszy... Ja tak zrobiłam, powiedziałam że mam dość mocno zniszczone włosy, dużo mi ich wypada i dostałam szampon regenerujący i odbudowujący włosy. Miałam je o niebo lepsze. :)

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: szampony

Postprzez iwciaa » 12 lip 2013, o 21:27

Mam suche i zniszczone włosy. Stosowałam już chyba wszystkiego, ale wtedy każda zmiana szamponu czy odżywki wiązała się z łupieżem. Już sama nie wiem co mam robić :( może mi polecicie jakiś dobry szampon z odżywką, które mi pomogą. Chciałabym, żeby kosmetyki były z naturalnych składników.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: szampony

Postprzez kotyx » 15 lip 2013, o 13:11

Ja co jakiś czas zmieniam szampon, choć na krótko, bo włosy się "przyzwyczajają".
Ale przez łupież i tak zawsze wracam do czerwonego Catzy.

Kolorowa, niebanalna bielizna damska KEY.
Avatar użytkownika
kotyx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 13:49

Re: szampony

Postprzez iwciaa » 15 lip 2013, o 21:24

Właśnie ja nie mogę zmieniać szamponów ani odżywek często dlatego szukam jednego zestawu, ale naprawdę dobrego. Dziewczyny widziałam w Naturze nowy szampon Timotei`a z róża z Jerycha. Używałyście może tego szamponu albo odżywki?
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: szampony

Postprzez madzi0r » 16 lip 2013, o 11:07

polecam szampon z Yves Rocher`a do brązowych włosów, nadaje piękne refleksy i odżywia włosy :)

Salon Spa Bielsko - nigdzie nie będzie lepiej.
madzi0r
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 15:05

Re: szampony

Postprzez kotyx » 16 lip 2013, o 12:23

iwciaa napisał(a): Dziewczyny widziałam w Naturze nowy szampon Timotei`a z róża z Jerycha.


Reklamują to teraz w tv, czyli to nowość. Mało sprawdzonych opinii znajdziesz.

Kolorowa, niebanalna bielizna damska KEY.
Avatar użytkownika
kotyx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 13:49

Re: szampony

Postprzez paula » 16 lip 2013, o 14:07

ja aktualnie używam szamponu z Ziai - intensywna świeżość.
I widzę że moje włosy dość dobrze reagują na niego :)
paula
 

Re: szampony

Postprzez iwciaa » 16 lip 2013, o 20:33

muszę w takim razie kupić i sama wypróbować. Moja znajoma ma i twierdzi, że te szampony z różą z Jerycha poleca, że widać pozytywny wpływ na włosy już po pierwszym użyciu.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: szampony

Postprzez lexie » 22 lip 2013, o 15:16

iwciaa napisał(a):muszę w takim razie kupić i sama wypróbować. Moja znajoma ma i twierdzi, że te szampony z różą z Jerycha poleca, że widać pozytywny wpływ na włosy już po pierwszym użyciu.


Ja kupiłam butelkę jakieś 2 tyg temu i na pewno kupię następną. Włosy są lśniące, odżywione, a szampon nie zawiera parabenów (co dla mnie ma duże znaczenie).
lexie
 

Re: szampony

Postprzez n4tasha » 23 lip 2013, o 11:19

polecam szampon z Yves Rocher`a do włosów brązowych nadający piękne refleksy jest genialny, polecam! :)
n4tasha
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:47

Re: szampony

Postprzez iwciaa » 23 lip 2013, o 22:08

Myślisz, że mi też pomogą te kosmetyki. Ja naprawdę mam bardzo suche włosy i ten nieład jak siano doprowadza mnie do szału. Na połce stało mnóstwo rodzajów z tą róza z Jerycha i jaki mam wybrać? Trochę się boje zmieniać szampon, żebym oprócz siana nie miała też łupieżu.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: szampony

Postprzez iwciaa » 24 lip 2013, o 21:00

A po co zmieniać szampon? Jeśli jest dobry i nasze wlosy są odżywione to po co zmieniać? Należy poszukać właściwego dla siebie kosmetyku i przestać eksperymentować :) dla mnie najważniejsze jest to żeby szampon był bez konserwantów, które szkodzą naszym włosom. Najlepsze są te które w swoim składzie mają dobra natury.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: szampony

Postprzez Hadassa » 25 lip 2013, o 08:35

ponieważ czy to nasz skóra, czy też włosy przyzwyczajają się do kosmetyków...
a jeżeli się przyzwyczają to przestają reagować na składniki...
dlatego dobrze jest zmienić co jakiś czas, lub wymiennie stosować z innym....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]