szampony

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: szampony

Postprzez GrazynaK » 25 lip 2013, o 16:23

Szampony do wlosow cienkich i pozbawionych puszystosci z fm są swietne. zwłaszcza własnie do włosów cienkich i pozbawionych puszystosci.

Ostatnio edytowano 25 lip 2013, o 17:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: bez nieudanych linków i udanych proszę..
GrazynaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lip 2013, o 17:30

Re: szampony

Postprzez Mizerikordia » 28 lip 2013, o 22:36

Aktualnie barwa naturalna szampon piwny
Mizerikordia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 lip 2013, o 22:21

Re: szampony

Postprzez weronika1983 » 1 sie 2013, o 12:32

ja mam szampony i maski kerastasejest na prawde super czasami warto zapąlcic troche wiecej i miec jakość

Proszę używać opcji img do zamieszczania zdjęć a także o nie spamowanie forum.

http://www.nocanka.pl najlepsze kosmetyki
Avatar użytkownika
weronika1983
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 lip 2013, o 11:25

Re: szampony

Postprzez lexie » 5 sie 2013, o 19:19

iwciaa napisał(a):Myślisz, że mi też pomogą te kosmetyki. Ja naprawdę mam bardzo suche włosy i ten nieład jak siano doprowadza mnie do szału. Na połce stało mnóstwo rodzajów z tą róza z Jerycha i jaki mam wybrać? Trochę się boje zmieniać szampon, żebym oprócz siana nie miała też łupieżu.


Najlepiej taki, który jest przeznaczony do takiego sianka:), czyli do włosów suchych.
lexie
 

Re: szampony

Postprzez iwciaa » 21 sie 2013, o 21:55

Kupiłam sobie szampon i odżywkę Timotei`a z róża z Jerycha i efekt jest rewelacyjny. Na pewno nie dostałam łupieżu, a wlosy są lśniące i nie puszą się tak bardzo. chyba i ja skuszę się na następną buteleczke;-)
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: szampony

Postprzez iwciaa » 23 sie 2013, o 21:33

właśnie ja kupiłam szampon Timotei`a do włosów suchych i zniszczonych i mi bardzo odpowiada. Myślę, że pozostanę przy nim, bo moje włosy w końcu odzyskały blask i nie puszą się tak bardzo.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: szampony

Postprzez kobietka77 » 25 sie 2013, o 18:24

A którego używasz teraz? Tego z awokado?
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: szampony

Postprzez Adidasowa » 26 sie 2013, o 11:22

Ja polecam wszystko do włosów w Glisskur'a... Naprawdę poprawiaja jakość włosów, a szczególnie odżywki w spreju.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: szampony

Postprzez Agdalena » 26 sie 2013, o 14:52

Dla mnie szampon przede wszystkim ma myć włosy i ich nie przesuszać... Szampon nigdy nie jest w stanie poprawić kondycji włosa, ale może jej nie zaszkoić. Ja lubię Pantene :)

If you could only see the beast you've made of me
I held it in but now it seems you've set it running free
Screaming in the dark, I howl when we're apart
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart...
Avatar użytkownika
Agdalena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 16:49

Re: szampony

Postprzez Adidasowa » 26 sie 2013, o 17:54

Agdalena jakoś kondycję moich poprawił;)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: szampony

Postprzez iwciaa » 26 sie 2013, o 21:40

Moich tez poprawił po tym Timotei. Stały się miękkie i pięknie lśniące. Muszą być dobrze nawilżone bo nie puszą się tak bardzo.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: szampony

Postprzez anielaj » 27 sie 2013, o 20:00

Który Timotei? Chętnie też zakupię, żeby moje włosy naprawił.
Czytałam dużo o olejowaniu i maseczkach na włosy, ale nie wiem, czy będę miała zawsze na to czas. :rower
anielaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 sie 2013, o 19:57

Re: szampony

Postprzez biszka » 28 sie 2013, o 10:10

Ja szamponów testowałam wiele, ale moje ulubione to marka Biokap! Regularnie używam szamponu regenerującego i go ubóstwiam, natomiast miałam też okazję na wiosnę używać szamponu przeciw wypadaniu włosów i również się sprawdził :) A ten regenerujący w połączeniu z odżywką działa cuda!
biszka
 

Re: szampony

Postprzez biszka » 28 sie 2013, o 10:34

Ja ostatnimi czasy testuję nowy szampon Biokap do przetłuszczających się włosów i jestem mega zadowolona! Dotychczas myłam włosy codziennie rano, a wieczorem już nie były dość puszyste i świeże. Ten szampon naprawdę ogranicza wydzielanie sebum, bo teraz myję włosy co drugi dzień, co prawda drugiego dnia nie są już tak ładne jak zaraz po myciu, ale to i tak sukces! Mam nadzieję, że jak będę stosować częściej to ten czas się jeszcze wydłuży :)
biszka
 

Re: szampony

Postprzez iwciaa » 28 sie 2013, o 20:39

Timotei z różą z Jerycha do włosów suchych i zniszczonych. Skład opiera się na naturalnych składnikach i nie ma konserwantów. Mi w każdym razie pomaga ujarzmić moje włosy.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: szampony

Postprzez lexie » 4 wrz 2013, o 18:17

Ja też bardzo lubię tę serię z Różą, ten kokosowy zapach jest wręcz obłędny:).
lexie
 

Re: szampony

Postprzez darma29 » 18 wrz 2013, o 22:03

Kokos...:-) uwielbiam ten zapach, zwłaszcza odżywki, bo długo utrzymują się na włosach.
darma29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 21:19

Re: szampony

Postprzez Jamelia » 20 wrz 2013, o 12:37

a ja kupiłam sobie szampon moc siarki na przetłuszczające się i wiecie co... przetłuszczają się po nim jeszcze szybciej niż wcześniej.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: szampony

Postprzez malwina99 » 30 wrz 2013, o 12:17

ja ostatnio jestem na etapie testowania nowego szamponu Biokapu, do włosów przetłuszczających. Od dawna miałam problem z tłustymi włosami, drogeryjne szampony nie pomagały, postanowiłam spróbować czegoś delikatniejszego i farmaceutka poradził mi ten szampon. Musze powiedzieć, że fajnie odświeża i unosi włosy, mam nadzieję, że po dłuższym używaniu ureguluje mi się wydzielanie sebum tak, żebym mogła myć co 3 dni.

Farba do włosów? Tylko http://www.biokap.pl/
malwina99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 15:05

Re: szampony

Postprzez tirnenka5 » 2 paź 2013, o 13:02

Jak dla mnie najlepsze są np. z Avonu pokrzywowy, oraza z Dove. Muszę często zmieniać szampony jak stosuję długo ten sam to zaczynają się szybciej przetłuszczać i są nieciekawe.
tirnenka5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 13:25

Re: szampony

Postprzez orientalna » 3 paź 2013, o 22:57

Mnie pomaga Garnier, bardzo sobie także chwaliłam firmę Matrix. Jest też jeden z szamponów Nivea które lubię, ale tylko na krótką metę. Syoss też był dobry i ten, o którym była mowa ciut wcześniej - Timotei z kwiatem jerycha (choć normalnej serii Timotei nie lubię zbytnio, bo mi wysuszało włosy).

Obrazek
orientalna
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 16:40
Lokalizacja: DE

Re: szampony

Postprzez lexie » 6 paź 2013, o 12:42

darma29 napisał(a):Kokos...:-) uwielbiam ten zapach, zwłaszcza odżywki, bo długo utrzymują się na włosach.


Oj tak:) ja w ogóle strasznie lubię, jak szampon/odżywka zostawia jakiś fajny zapach na włosach.
lexie
 

Re: szampony

Postprzez EPStudio_pl » 9 paź 2013, o 07:47

Ja od jakiegoś czasu używam całej serii szamponów H&S z odżywką i musze przyznać,e znakomicie się sprawdzają i co wazne również ładnie pachną.
EPStudio_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 07:33

Re: szampony

Postprzez Amaretto » 10 paź 2013, o 10:33

Mi ostatnio bardzo do gustu przypadły szampony marki Cece z linii med z jedwabiem - naprawdę bardzo skuteczne ;) Zauważyłam, że w czasie dwóch miesięcy od kiedy ich używam stan moich włosów znacznie się poprawił - są piękne, lejące się i bardziej błyszczące. Co jest dla mnie ważne ponieważ skończyły się problemy z ich rozczesywaniem a z tym miałam największy ambaras.
Amaretto
 

Re: szampony

Postprzez VivienneWestwood » 10 paź 2013, o 12:30

Ja uwielbiam szampony Fructis - ładnie pachną i dobrze działają na moje włosy
Avatar użytkownika
VivienneWestwood
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:40
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]