szampony

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: szampony

Postprzez Mari_123 » 12 mar 2021, o 12:11

kala33 napisał(a):
kokoszka2 napisał(a):Na utrzymanie włosów w dobrej kondycji ja stosuje akurat szampon ze skrzypu Farmony.


Zgadzam się z Tobą Farmony szampony są najlepsze.Jakbys szukała więcej produktów to widziałam duży wybór na notino.


Stosowałam Radical Farmony i muszę stwierdzić, że włosy odżyły, nabrały blasku i co najważniejsze przestały wypadać.
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: szampony

Postprzez kusicielka » 20 mar 2021, o 10:20

Mari_123 napisał(a):
kala33 napisał(a):
kokoszka2 napisał(a):Na utrzymanie włosów w dobrej kondycji ja stosuje akurat szampon ze skrzypu Farmony.


Zgadzam się z Tobą Farmony szampony są najlepsze.Jakbys szukała więcej produktów to widziałam duży wybór na notino.


Stosowałam Radical Farmony i muszę stwierdzić, że włosy odżyły, nabrały blasku i co najważniejsze przestały wypadać.

Nie wiem czy szampon faktycznie zapobiegnie wypadaniu... jesli było spowodowane kosmetykmai - np. silnymi z sls stosowanymi na co dzien, ale jeśli problem tkwi głębiej, to nie starczy. Warto trychologa odwiedzić.
Zastanawiają mnie te szampony z keratyną.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: szampony

Postprzez muffinka » 20 mar 2021, o 12:19

scoop napisał(a):
kusicielka napisał(a):Haha, nafte kiedyś stosowałam, no jest bardzo budżetowe rozwiąznaie i efekty... no jak się wto wierzy to chyba jest efekt placebo i tyle xD
Mi w ogóle ciężko sotsować takie typowe płukanki, bo mam prysznic taki bez brodika, a włoosy zadługie na umywalkę, więcieżko mi zrobić takie płukanie naparami...
Aż dwie osoby wskazały kosmetyki amazon keratin, ceny są rzeczywiście profesjonalne, ale też widze, ze pojemność takiej maski do pół litra, bardzo duża :)


No maska jest gigantyczna. Ma prawie pół litra, a pudełko waży tyle co cegła ;-) Duuuża pojemność i jeszcze większa wydajność. Szampon ma 473 ml, odżywka też. Cenowo oczywiście wychodzi drożej niż za przeciętne produkty w drogerii, ale te kosmetyki przeciętne nie są :ok: Płacimy za jakość - w efekcie piękne i zdrowe włosy :)


Miałam tę maskę jakiś czas temu, koleżanka się ze mną podzieliła, bo kupiła jako kontynuacja pielęgnacji po keratynowym :) Odlała mi solidnie i maiłam bardzo długo, bo też była bardzo wydajna. Więc tez rzecz jasna polecam :) Jeśli chodzi o domowe sposoby, to ja jak kiedyś mocniej kręciły mi się włosy stosowałam czasem płukankę z siemienia lnianego, efekty były naprawdę spektakularne, ale ja jestem zbyt leniwa na to na dłuższą metę ;)
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: szampony

Postprzez kusicielka » 26 mar 2021, o 23:13

Te szampany i maska amazon keratin mają faktycnzie fest pojemności! maskę to mozna na 2-3 sosby podzielić, szczególnie jak się nie ma włosów do pasa, a krótsze. No i to jednak profesjonalna jakośc... ribi różnicę!
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: szampony

Postprzez scoop » 12 kwi 2021, o 19:29

kusicielka napisał(a):Te szampany i maska amazon keratin mają faktycnzie fest pojemności! maskę to mozna na 2-3 sosby podzielić, szczególnie jak się nie ma włosów do pasa, a krótsze. No i to jednak profesjonalna jakośc... ribi różnicę!

No dokładnie. Można kupić na pół z siostrą czy koleżanką, bo pojemność duża, a wydajność jest mega. Ja wyleczyłam się z oszczędzania na włosach i moja głowa naprawdę odżyła. Więc nie zamienię tych kosmetyków na inne ;-)
Avatar użytkownika
scoop
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 15:11

Re: szampony

Postprzez Misa » 24 lis 2021, o 13:54

Ja stosuje super szampon z Venita pochodzenia naturalnego które nadają włosom jedwabistość połysk,piękny zapach i odżywienie.
Misa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 lis 2021, o 13:33

Re: szampony

Postprzez Anka_1 » 25 lis 2021, o 00:40

Ja uzywam od venity :) bardzo dobre, lekkie dla włosów, nie podrażnia skory, naturalny skład
Anka_1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 wrz 2020, o 12:17

Re: szampony

Postprzez Majka2312 » 1 gru 2021, o 16:16

Anka_1 napisał(a):Ja uzywam od venity :) bardzo dobre, lekkie dla włosów, nie podrażnia skory, naturalny skład


Też juz od jakiegoś czasu przerzuciłam się na produkty venity, głównie ze względu właśnie na dobry skład:) Ich szampon wzmacniający świetnie sprawdza się przy moich włosach, bardzo poprawił ich kondycję. Włosy są mocne, gładkie i lśniące:)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: szampony

Postprzez jaromiraawenska » 11 gru 2021, o 10:50

Pytanie czy szampony ziołowe - mam na myśli te ze skrzypem i pokrzywą - nie wysuszą skóry głowy?
jaromiraawenska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 gru 2021, o 10:46
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]