szampony

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: szampony

Postprzez Sharlot » 19 maja 2010, o 22:35

uzywam nivea i nie narzekam:) mam do dlugich wlosow i po uzyciu wlosy mi sie latwo rozczesuja :) Elseve owszem sa dobre, ale gdy czesto uzywalam to wkoncu dostalam lupiezu, tak samo po Pantene;/
Sharlot
 

Re: szampony

Postprzez wsi3 » 16 sie 2010, o 18:43

ja preferuję szampon porzywowy lub z czarną rzepą z potrójnej siły ziół.
wsi3
 

Re: szampony

Postprzez wiczek » 29 sie 2010, o 21:33

od pewnego czasu używam szamponu i odżywki Garnier - piękny zapach, wydajność i ładne włosy :)
wiczek
 

Re: szampony

Postprzez kika75 » 31 sie 2010, o 13:08

tylko z firmy sanotint i szampony i odżywki nie uczulają włosy pięknie i zdrowo po nich wyglądają...
kika75
 

Re: szampony

Postprzez genna » 7 wrz 2010, o 13:11

Kiedyś uzywałam szamponu dove.
Teraz używam L'Oreala.Po lecie kiedy dostalam małego łupieżu zaczęłam stosować upiększający szampon przeciwłupieżowy Elsève Color-Vive.Działa na moje wlosy rewelacyjnie.
Zlikwidował łupież i chroni mi zafarbowane włosy.
genna
 

Re: szampony

Postprzez agnieszka_f » 7 wrz 2010, o 22:20

ja kupuje szampony na przemian- zawsze mam loreala szmpon+odzywke+maske do wlosow suchych lub zniszczonych- a co jakis czas wyprobowuje jakis inny szampon. W ten sposob wlosy sie nie przyzwyczajaja do jednego kosmetyku. A dodatkowo, gdy wracam do loreala to doceniam jego dzialanie (wlosy sie latwo rozczesuja, sa miekkie i gladkie). Polecam wyprobowac.
agnieszka_f
 

Re: szampony

Postprzez fiksi » 8 wrz 2010, o 09:59

ja tez sie ciagle mecze z lupiezem:]
od tygodnia tez uzywam elseve nowego na lupiez tylko w wersji regenerujacej.
w sumie bardzo mi pasuje.
fiksi
 

Re: szampony

Postprzez LadyNolia » 8 wrz 2010, o 12:41

Praca bez ryzyka finansowego, bez uciążliwej umowy, bez szefa, łatwa i przyjemna, bez zobowiązań. Nie ma żadnych wymagań co do wykształcenia, pochodzenia, doświadczenia, wieku, itp. Każdy może ją wykonywać. Zapraszam do zapisu do Klubu Oriflame. Trzeba tylko prezentować katalogi znajomym, zbierać zamówienia i sprzedawać. Zarabia się 30% na każdym produkcie. Jeżeli ktoś nie chce sprzedawać, może kupować kosmetyki tylko na własne potrzeby dla siebie i rodziny.

Każda osoba, która zapisze się u mnie otrzyma:
- aktualny katalog, cennik, ulotki, próbki i kosmetyk GRATIS!

Na każdego nowego Konsultanta czekają prezenty od Oriflame:
-kupony rabatowe wartości 90 zł,
-20 próbek wód toaletowych i kremów za jedyne 2 zł.

Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę www.kasiak.mojeori.pl – tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego.
LadyNolia
 

Re: szampony

Postprzez genna » 8 wrz 2010, o 15:48

agnieszka_f napisał(a):ja kupuje szampony na przemian- zawsze mam loreala szmpon+odzywke+maske do wlosow suchych lub zniszczonych- a co jakis czas wyprobowuje jakis inny szampon. W ten sposob wlosy sie nie przyzwyczajaja do jednego kosmetyku. A dodatkowo, gdy wracam do loreala to doceniam jego dzialanie (wlosy sie latwo rozczesuja, sa miekkie i gladkie). Polecam wyprobowac.


Agnieszkaf masz rację,wlosy moga sie przyawyczaic do jednego kosmetyku i po jakimś czasie nie jest tak jak po pierwszym umyciu.Też zmieniam,ale jak coś służy moim wlosom to tak ciężko z tego zrezygnować...
to prawie tak samo jak z dobrymi czekoladkami.Jak sa pyszne to kupujemy i jemy aż ....
genna
 

Re: szampony

Postprzez kropelka » 8 wrz 2010, o 23:12

do wlosow kupuje tylko loreala, dla meza przeciwlupiezowy taki niebieski a dla siebie odkrylam ostatnio wlasnie ten upiekszajacy i tez na lupiez, myje nim wlosy juz jakis tydzien i fajnie , jeszcze nie zniknal lupiez do konca ale wlosku super,
kropelka
 

Re: szampony

Postprzez fiksi » 11 wrz 2010, o 17:14

kropelka napisał(a):do wlosow kupuje tylko loreala, dla meza przeciwlupiezowy taki niebieski a dla siebie odkrylam ostatnio wlasnie ten upiekszajacy i tez na lupiez, myje nim wlosy juz jakis tydzien i fajnie , jeszcze nie zniknal lupiez do konca ale wlosku super,

to ten sam co ja:]
ja swoj wygralam w konkursie, nie moge znalezc teraz linka do niego, ale jakbys gdzies dorwala takio banner z reklama to kliknij.
fiksi
 

Re: szampony

Postprzez kropelka » 12 wrz 2010, o 23:58

tak? uzylam tylko z probki troche z gazety i mi sie spodobal, pozniej kupilam cala butelke, i to duzą te 400ml, bardzo fajny na wlosy jest a wyleczyl Ci lupiez?
kropelka
 

Re: szampony

Postprzez fiksi » 13 wrz 2010, o 19:41

troche za krotko go stosuje, zeby mowic o ostatecznych efektach, ale na pewno sie zmiejszyl i przede wszytskim pielegnuje wlosy.
http://www.lorealparis.pl/konkurs/elsev ... ezowy.aspx
fiksi
 

Re: szampony

Postprzez kropelka » 13 wrz 2010, o 23:51

o a co to za konkurs znalazłas?to do w nim wygrałas?
kropelka
 

Re: szampony

Postprzez agnieszka_f » 14 wrz 2010, o 00:01

fiksi napisał(a):troche za krotko go stosuje, zeby mowic o ostatecznych efektach, ale na pewno sie zmiejszyl i przede wszytskim pielegnuje wlosy.
http://www.lorealparis.pl/konkurs/elsev ... ezowy.aspx

ja juz kupilam szampon, szkoda ze nie wiedzialam wczesniej o tym konkursie, ale on jeszcze trwa prawda?
agnieszka_f
 

Re: szampony

Postprzez kropelka » 14 wrz 2010, o 23:49

czytalam, czytalam o nim i wyczytalam ze konczy sie na koniec wrzesnia takze jest jeszcze czas, mozna wygrac, chociaz ja chyba bardziej sie napaliłam na to zdjecie;]
kropelka
 

Re: szampony

Postprzez fiksi » 15 wrz 2010, o 11:20

no stad go mam;)
jakos przypadkiem mi sie udalo;)
a zdjecia faktycznie tez sa ladne.
fiksi
 

Re: szampony

Postprzez agnieszka_f » 15 wrz 2010, o 12:31

nie ma co zwlekac, wysle od razu, bo potem sie czyms zajme, nie bede miala czasu i przepadnie. tylko przekopije zdjecia z aparatu na kompa, wybiore jakies ladne i wysylam :)
agnieszka_f
 

Re: szampony

Postprzez kropelka » 15 wrz 2010, o 16:12

a jakie upiekszenie wybierasz?
kropelka
 

Re: szampony

Postprzez Sylwia30 » 15 wrz 2010, o 21:19

Pantene Provi-większa objętosc-Super!
Sylwia30
 

Re: szampony

Postprzez Paulina13 » 16 wrz 2010, o 14:03

ja od wielu lat używam tylko szamponów Timotei, a konkretnie tego do brązowych wlosów z henną :) uwielbia go :)
Paulina13
 

Re: szampony

Postprzez malinka » 19 wrz 2010, o 08:12

a ja uzywam timotei i żaden konkurs mnie od tego nie odwiedzie:)
malinka
 

Re: szampony

Postprzez ninka_niebieska » 14 paź 2010, o 16:13

ja również używam timotei szampon i odzywka. kiedyś używałam nivea do włosów prostowanych.
ninka_niebieska
 

Re: szampony

Postprzez mamba » 26 paź 2010, o 17:34

Stawiam na Pantene Pro-V oraz na Nivea do włosów zniszczonych :). Przeciw łupieżowi Head&Shoulders, mi pomógł i teraz w sumie nawet nie mam łupieżu ;). Ziaja do włosów suchych też fajna, ale przy skórze głowy włosy mi przetłuszczała :x , jedynie końcówki były wtedy w porządku.
mamba
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Maczek, Rosell75