szampony

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: szampony

Postprzez a_gatka » 11 cze 2011, o 15:50

@gohusia

Wiesz, jak do tej pory to jestem całkiem zadowolona. Nie sypie mi się nic z głowy, nie swędzi skóra, szampon nie przesusza włosów (a mają do tego tendencje i zawsze się obawiam o ich stan w takim wypadku), przyjemnie pachnie i włosy wyglądają zdrowiej i "żywej". Zobaczymy po pełnym miesiącu i po odstawieniu Pirolamu. Wiem, że ważna jest profilaktyka, bo łupież lubi wracać, ale co mi szkodzi raz na jakiś czas zastosować szampon dla podtrzymania efektu..
a_gatka
 

Re: szampony

Postprzez gohusia » 8 lip 2011, o 22:25

Właśnie ja się najbardziej obawiam tego, że włosy się niezbyt dobrze będą układać. ale teraz jak piszesz.. chyba nie jest aż tak źle. Najważniejsze że działa :D
gohusia
 

Re: szampony

Postprzez gohusia » 21 lip 2011, o 23:08

to jeszcze jedno :)
polecam fajną aplikację - Analizator skóry głowy... można sprawdzić stan swojej skóry na głowie
http://apps.facebook.com/analizator_dna/
gohusia
 

Re: szampony

Postprzez Bibok » 27 lip 2011, o 12:18

Hej dziewczyny. Ja obecnie używam szamponów i odzywek Alterry. Można je znaleźć w rossmanie. wyglądają niepozornie, jednak są to naturalne kosmetyki bez parabenów siliconów i innych zabójców naszych włosów. kosztują około 8 zł.

Do ich stosowania zainspirowały mnie wpisy na wizażu na temat metody curly girl. jest to metoda pielęgnacjii włosów kręconych, falowanych, ale również prostych. Polega na odstawieniu kosmetyków które zaweirają te wymienione składniki. Większość kosmetyków do włosów zawiera silicony które obciązają nasze włosy i potem się dziwimy dlaczego mam takie przychlapnięte włosy, albo że nie można ich ułożyć...

w momencie kiedy zaczęłam stosować zasady tej metody moje włosy są w znacznie lepszej kondycji!! gorąco polecam!! :)

tutaj odnośnik do strony, nie jest to ten artykuł który czytałam ale w tym także znajdziecie wiele cennych informacji :) http://213.218.125.34/forum/showthread.php?t=533724
Bibok
 

Re: szampony

Postprzez pomcia » 12 sie 2011, o 12:47

Ja teraz kupiłam szampon z czarną rzepą. Włosy nabierają blasku.
pomcia
 

Re: szampony

Postprzez pobabsku » 13 wrz 2011, o 13:35

Fructis najlepszy !
pobabsku
 

Re: szampony

Postprzez oOosylwiaoOo » 13 wrz 2011, o 20:39

Ja używam Garnier Fructis, albo Pantenne :) Po nim są świetne włosy, mają fajny blask i są miłe w dotyku:)
oOosylwiaoOo
 

Re: szampony

Postprzez Hakiruono » 20 wrz 2011, o 16:44

Ja bardzo lubię szampon z odżywką z Joanny, ale trzeba pamiętać o tym, aby szampon do włosów co jakiś czas zmieniać, bo włosy się przyzwyczajają.
Hakiruono
 

Re: szampony

Postprzez Gochta » 21 wrz 2011, o 08:44

Ja mieszkam za granicą i tutaj jest bardzo twarda woda i muszę używać Head & Shoulders. W innym razie na mojej głowie od razu pojawia się łupież. W polsce mogę myć jakimkolwiek i są piękne :P
Gochta
 

Re: szampony

Postprzez mimargo » 21 wrz 2011, o 12:41

Używam szamponu z Nivei i odżywki z Joanny ze skrzypem i rozmarynem na wypadające włosy.
mimargo
 

Re: szampony

Postprzez Lusiek276 » 12 paź 2011, o 00:50

Ostatnio Garnier Fructis i w sumie jest ok :) Wcześniej używałam Head&Shoulders.
Lusiek276
 

Re: szampony

Postprzez dzo » 12 paź 2011, o 08:36

Do Fructisa się już kiedyś zraziłam i teraz się do niego nie potrafię przekonać :?
dzo
 

Re: szampony

Postprzez stokrotka1011 » 24 sie 2012, o 19:54

Dove, Avon, Nivea to co ja używam i co się w jakiś sposób u mnie sprawdziły.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: szampony

Postprzez Kropeczka » 25 sie 2012, o 01:55

Jestem konsultantką Oriflame dlatego też od dłuższego czasu u mnie w domu wszyscy używamy szamponów z ich oferty, nigdy nas nie zawiodły ani nie spowodowały przykrych niespodzianek.
polecam je również moim znajomym, często ponawiają zamówienia więc raczej też są zadowoleni.
Kropeczka
 

Re: szampony

Postprzez aga22 » 28 sie 2012, o 14:22

Ja natomiast stosuje szampony oraz odżywki Avon. Polecam także domowe sposoby na piękne, lśniące włosy- ......

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

aga22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 13:37

Re: szampony

Postprzez anakra8 » 30 sie 2012, o 16:04

Używam różnych szamponów. Jednak jedno jest pewne- co jakiś czas należy zmienić szampon by skóra głowy się nie przyzwyczaiła i nie powstawał łupież.
anakra8
 

Re: szampony

Postprzez lia23 » 6 wrz 2012, o 13:29

ja polecam wszystkie szampony bez SLS, bez konserwantów itp. ja obecnie używam szamponu dla dzieci babyream z rossmanna, nie ma tej całej chemii:)
lia23
 

Re: szampony

Postprzez ona-3-slask » 10 wrz 2012, o 20:15

ja amm włosy farbowane
miałam długi czs SHAUME do farb.,
teraz chciałąm z Garniera ten zurawina czy jaos tak...ale wziełam nivea do farb
zajebisty zapach i włosy sa mieciutkie:)

a ja mam tak ze jak włosy przetłuszcz.czy oklapniete to humor do bani
a jak mam gdzies wyjsc to chce miec-jak kazda z nas-swieze,pachnace i miekkie:)

aaa kiedys miałam taki co pachniał piernikiem ale to było pare lat temu ale niepanietam z jakiej firmy
wiem tylko ze w rossmanie kupiłam
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: szampony

Postprzez lia23 » 11 wrz 2012, o 11:07

witajcie,

jaki szampon bez SLS możecie polecić?:) ja używam babydream na razie, ale myślę nad zmianą:)
lia23
 

Re: szampony

Postprzez taka-Ja » 11 wrz 2012, o 15:49

lia 23, bez SLS-ów to polecam Alterrę, też z Rossmanna. Mi one super odżywiły włosy.
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: szampony

Postprzez lia23 » 12 wrz 2012, o 11:15

używałam z alterry obydwie odżywki, granat i aloes oraz morela i pszenica, ten pierwszy jakoś mi nie posłużył, natomiast drugiego już nie ma w rossmannie:(
lia23
 

Re: szampony

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 12:11

cler,avonowskie, garnier
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: szampony

Postprzez natka1234 » 21 wrz 2012, o 14:29

Ja nowy elseve z argininą i kreatyną :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: szampony

Postprzez Zorka » 21 wrz 2012, o 14:43

lia23 napisał(a):witajcie,

jaki szampon bez SLS możecie polecić?:) ja używam babydream na razie, ale myślę nad zmianą:)

No właśnie, co jeszcze?
Zorka
 

Re: szampony

Postprzez alalis » 26 wrz 2012, o 22:04

Jeśli chodzi o szampony to najlepiej zasięgnąć rady w aptece.

Hurtownia kosmetyków – szeroki asortyment, konkurencyjne ceny
alalis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 21:57
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]