Szpilki na Giewoncie

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Szpilki na Giewoncie

Postprzez Lily of the Valley » 28 kwi 2012, o 23:26

Lubicie? Oglądacie? Wolałyście serie z Magdą Szejbal czy nie? Co Wam się podoba w tym serialu?

Ja nie oglądam i nie przepadam, za to moja rodzicielka owszem, jara się tym, jak 12- stka pokemonami.
Lily of the Valley
 

Re: Szpilki na Giewoncie

Postprzez Masjaa » 29 kwi 2012, o 11:22

hehe ja oglądałam pierwsza seria jak była , może ze 2 odcinki ale nie przypadło mi do gustu, więc nie oglądam i nic nie wiem na ten temat :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Szpilki na Giewoncie

Postprzez dzo » 29 kwi 2012, o 18:41

ja oglądałam pierwsze dwa sezony :D serial był zajebisty ale potem jakoś tak brakło czasu i przestałam oglądać

a czemu pytasz o odcinki z Magdą Szejbal ?? to ona przestała grać w tym serialu ??
dzo
 

Re: Szpilki na Giewoncie

Postprzez mycha25 » 29 kwi 2012, o 19:16

Bardzo lubię ten serial chociaż dopiero w zeszłym sezonie zaczęłam oglądać.Jest zabawny i jakoś tak ogólnie przypadł mi do gustu.Obojętne mi czy z Magdą czy bez niej.Szkoda tylko że to już ostatni sezon

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Szpilki na Giewoncie

Postprzez Lily of the Valley » 30 kwi 2012, o 15:32

Tak, Schejbalowa przestała. Odeszła, bo była w ciąży i poroniłaby przez producentów.
Lily of the Valley
 

Re: Szpilki na Giewoncie

Postprzez Tinuviel » 24 sie 2012, o 23:51

Ja uwielbiam ten serial! :-) Ale to chyba w największej mierze z miłości do Zakopanego i polskich Tatr! ;-) Chociaż sam serial jest bardzo zabawny i moim zdaniem taki bardzo ciepły i pozytywny. Dlatego miło mi się to ogląda :-) W sam raz na rozluźnienie ;-) I jakoś bardziej wolałam wersję z Szejbal. Mimo, że nie przepadam za samą aktorką, ale serial z nią miał pewien swój specyficzny "smaczek" ;-) Później zrobiło się trochę nudno i moim zdaniem zbyt naciągane.

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szpilki na Giewoncie

Postprzez sovvita » 7 gru 2012, o 19:55

ogladałam ten serial z wielką przyjemnością,fajnie napisane dialogi,fajni,młodzi aktorzy.
sovvita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 14:07

Re: Szpilki na Giewoncie

Postprzez Cytruskowa » 5 lut 2013, o 19:50

Świetne to było, szczególnie na początku :)
Cytruskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 19:23

Re: Szpilki na Giewoncie

Postprzez bikini » 15 lut 2013, o 12:12

Na początku trochę ten serial oglądałam, ale z czasem stawał się coraz bardziej irytujący, więc w końcu go sobie odpuściłam.
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]