szukam pomocy.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

szukam pomocy.

Postprzez słoneczko007 » 6 sie 2012, o 11:08

Witam . Wiem że pewnie już pojawiały się tego typu posty ale jakoś ja ich znaleźć nie mogłam .Wczoraj miałam przeżyć swój pierwszy raz. Mój chłopak starał się być delikatny i 3 razy próbował we mne wejść ale nie wychodziło. Za każdym razem kazałam mu przestać.Więc we mnie nie wszedł.Ale ból był niewyobrażalny. Dzisiaj rano jak wstalam na bieliźnie miałam krew i ciągle krwawię.Czy coś jest nie tak ?Przecież nie wszedł we mnie całkiem.
słoneczko007
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 10:59

Re: szukam pomocy.

Postprzez nina19 » 6 sie 2012, o 22:38

Ja na początku przez dwa razy tez nie pozwoliłam , bo bolało, ale to głównie przez stresowanie się i mięśnie się spinają, wtedy trudno, żeby do końca wprowadzić penisa.
Większość dziewczyn to boli.
A co do krwi, to pewnie przez zerwanie błony dziewiczej.Nie musiał wchodzić do końca, żeby ją zerwać. Teraz już powinno byc łatwiej, tylko musisz tego chcieć i starać się rozluźnić. Najlepiej, żeby przed wprowadzeniem, rozpalił Cię. Powinnaś byc bardzo podniecona, żeby to mniej bolało i tak jak już mówiłam, maksymalnie rozluźniona ; )
nina19
 

Re: szukam pomocy.

Postprzez Tinuviel » 7 sie 2012, o 16:34

No cóż, każda kobieta ma chyba inaczej. Ja podczas pierwszego stosunku prawie w ogóle nie odczuwałam bólu (raczej to było dla mnie po prostu nowe doznanie, które dopiero badałam) ;-) I bardzo mało krwawiłam. Moim zdaniem nie ma się czym przejmować, po prostu z czasem się oswoisz do tego i będzie coraz przyjemniej ;-) No i im bardziej będziesz spięta tym faktycznie będzie trudniej i Twojemu partnerowi i Tobie. Dlatego najpierw się na to dobrze przygotuj i przede wszystkim zrób to jak sama będziesz gotowa (bo wtedy będziesz bardziej rozluźniona) :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]