Szukam przedszkola dla mojego malucha

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Szukam przedszkola dla mojego malucha

Postprzez Wakowaha » 25 sty 2024, o 14:41

Siema rodzice! Szukam przedszkola dla mojego malucha i zastanawiam się, na co zwracać uwagę przy wyborze placówki w Trójmieście. Jakieś konkretne wskazówki albo pytania, które warto zadawać podczas zwiedzania przedszkoli?
Wakowaha
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 24 cze 2022, o 14:56

Re: Szukam przedszkola dla mojego malucha

Postprzez Hivaa » 26 sty 2024, o 11:45

Cześć! Ja zawsze zaglądam do kuchni, sprawdzam, co dziecko je i jakie są zasady żywieniowe. Pytam o to, czy dzieci mają miejsce na zabawę na świeżym powietrzu - zobacz sobie jak to wygląda w  Przedszkole Fantazja (przedszkolefantazja . pl/) w Gdańsku przy ulicy Jabłonowej 27 bo ruch na podwórku to dla mnie podstawa. Zapytaj o grupę Lisków albo Niedźwiadków!
Hivaa
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 27 cze 2022, o 09:47

Re: Szukam przedszkola dla mojego malucha

Postprzez asdafa » 11 lut 2024, o 11:53

Warto zwróć uwagę na to jakie zajęcia odbywają się w przedszkolu, czy są jakieś języki obce, jak duże są grupy... W przedszkolu Tequesta w Warszawie to wszystko jest na odpowiednim poziomie. Grupy są małe, do tego angielski i hiszpański, sporo różnych warsztatów rozwojowych... sporo się tam dzieje :)
asdafa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 lip 2023, o 22:20

Re: Szukam przedszkola dla mojego malucha

Postprzez majuszka » 21 kwi 2024, o 11:11

Zgadzam się :) Akurat w Tequesta to dbają o wszechstronny rozwój dzieci. Dwa języki obce to ogromny plus, ale stawiają nie tylko na języki. Tam dzieci poznają wiele różnych zagadnień i mają wybór :)
majuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 22:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]