Tabletka po " ellaone"

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Tabletka po " ellaone"

Postprzez oann7 » 28 lip 2015, o 13:15

Witam. Zażyłam tabletkę awaryjną "ellaone" około 36 h po stosunku bez zabezpieczenia. Na następny dzien wystąpiły u mnie skutki uboczne w postaci : bólu brzucha, senności , pogorszeniem wzroku,złego samopoczucia,opuchlizny twarzy. takie skutki uboczne utrzymywały się około 3 dni . Natomiast do dnia dziejszego (8 dni od zażycia tabletki) wciąż mam nudności i bóle podbrzusza i jajników (co może być oznaką zbliżającej się miesiączki).Moje pytanie jest jak długo mogą występować nudności po zażyciu tabletki "ellaone" Dodam że moje misiączki są bardzo nie regularne wiec nie potrafię określić dokłądnie dni płodnych.
Czy wam zdażyło się przyjąć takątabletke i jak na was zadziałała ?



Pozdrawiam
oann7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 13:12

Re: Tabletka po " ellaone"

Postprzez zdrowaja » 5 sie 2015, o 15:58

Tabletka "po" na każdego działa w inny sposób, raz nie ma żadnych dolegliwości, a u kogoś innego mogą być to np takie dolegliwości jak opisałaś powyżej. Nie przejmuj się na zapas, ale do lekarza na wizytę kontrolną wybrać się musisz obowiązkowo i to jak najprędzej. Nie zapomnij też mu powiedzieć ze taką tabletkę brałaś jeśli miałby nie wiedzieć.
Pozdrawiam !
zdrowaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 15:49

Re: Tabletka po " ellaone"

Postprzez tlustybit » 6 sie 2015, o 09:13

takie dolegliwości to coś normalnego przy tego typu tabletkach wywołujesz w końcu swego rodzaju poronienie ;) (uuu gdyby się ksiądz dowiedział to koniec! ) :D

tlustybit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 sie 2015, o 09:08

Re: Tabletka po " ellaone"

Postprzez Panna_Mysia » 22 sie 2015, o 15:16

Tego typu objawy występują u wielu kobiet i mogą trwać od kilku do kilkunastu dni, to już indywidualna sprawa organizmu... Ale ja jestem ciekawa... jaki jest efekt? Mamy gratulować dzidziusia?

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Tabletka po " ellaone"

Postprzez Hadassa » 26 sie 2015, o 10:52

Powiem od razu ze nie rozumiem sensu łykania tabletek po. Wg mnie lepiej się zabezpieczyć zawczasu.
Tym bardziej że jak widac skutki ubczne mogą być nieprzyjemne.
Byłaś w ogóle u gina ? Przebadał Cię ? Bo wg mnie to jest niezbędne

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Tabletka po " ellaone"

Postprzez psipsi » 26 sie 2015, o 13:46

wiadomo, że lepiej zabezpieczyć się przed ale nie zawsze to się udaje. Czasami kierujemy się emocjami w takich sytuacjach i albo nie myślimy o gumce ablo jej nie mamy albo w niektórych przypadkach jesteśmy zbyt pijane* ;)
W takich wypadkach pigułka po się przydaje;) oczywiście nie jest to najbezpieczniejsze dla zdrowia... i za każdym razem po zażyciu takiej tabletki warto udać się do ginekologa aby przebadał czy wszystko jest git...
Jeżeli bóle utrzymują się ponad 3 dni - to tym bardziej warto odwiedzić ginekologa - być może to nic a może coś - z tym nie ma żartów.

*proszę bez oceniania!

psipsi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 13:15

Re: Tabletka po " ellaone"

Postprzez Aleksandra1991 » 26 sie 2016, o 11:30

Witam czy jeszcze ktos tu zaglada???
Aleksandra1991
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 20:29

Re: Tabletka po " ellaone"

Postprzez Hadassa » 26 sie 2016, o 13:07

Oczywiscie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]