Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Nie robienie przerwy tabletki antykoncepcyjne

Postprzez Lily of the Valley » 30 kwi 2012, o 15:45

oj ale sama sobie piwa nawazylas, na przyszlosc uwazaj troche
Lily of the Valley
 

Re: Nie robienie przerwy tabletki antykoncepcyjne

Postprzez monica1986 » 30 kwi 2012, o 17:54

Wiec musze ten listek tabletek zjesc do konca tak ? :/ Kurde teraz to sie fatalnie czuje ... zoladek mnie boli :/ i piersi strasznie nie wiem co mam zrobic moja ginekolozka na majowce....
Ale to chyba nie mozna tak teraz ....przest lykac tych tabletek by zrobic te prrwe na ten "okres" zostalo mi 14 tabletek ... a czuje sie coraz gorzej
monica1986
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 kwi 2012, o 11:53

Kupię Novinette

Postprzez syller » 8 maja 2012, o 16:22

Witam:) Kupię Novinette - najlepiej kilka opakowań, to dość pilna sprawa. Nie mogę udać się do lekarza po receptę, bo jestem w gipsie... Z góry dziękuję za pomoc:)
syller
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 16:19

Tabletki antyyy!

Postprzez zeppelinowa » 19 maja 2012, o 12:44

Witajcie, jestem nowa! Otóż od pół roku mam chłopaka, od 2 miesięcy współżyjemy. Ja biorę już ponad 3 miesiące tabletki anty, ale do tej pory boimy się uprawiać seks bez gumki przy samych tabletkach. Zawsze biorę około 9-10 rano, codziennie, potem robię 7 dni przerwy, i 8 dnia zaczynam nowy blister. Moja ginekolog nic mi na ten temat nie powiedziała. Od kiedy można uprawiać seks bez gumki przy tabletkach? od 1 tabletki? Proszę o pomooooc!
Anka :)
zeppelinowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 12:40

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez Nala » 20 maja 2012, o 23:09

Tak, jesteś bezpieczna już po wzięciu pierwszej tabletki, ale pod warunkiem że weźmiesz też drugiego dnia. Tak samo jesteś zabezpieczona podczas tej 7-dniowej przerwy jeśli masz zamiar zacząć następne opakowanie.
Bez obaw Kobietko, możecie spokojnie szaleć z chłopakiem. Jeśli bierzesz tabletki regularnie to nie musisz się niczym martwić. Powodzenia! :)
Nala
 

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez Magdalenka » 26 maja 2012, o 13:12

dziewczyny
dopiero zaczęłam brać tabletki w niedzielę ... czy to jest normalne, że tak długo mi się utrzymuje okres, jeśli wcześniej był krótszy ??
Magdalenka
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 maja 2012, o 16:47
Lokalizacja: Ozorków

odsprzedam tabletki ARTIZIA

Postprzez kluskaaaaa » 11 cze 2012, o 19:56

Odświeżam temat :

odsprzedam tabletki antykoncepcyjne ARTIZIA
odpowiednik HARMONETu LOGESTu I KONTRACEPTu
po 22 zł są to normalne tabletki z aptek w pudełkach z ulotkami, mam zapas
można odebrać osobiście, mogę też wysłać

kontakt : pink_us@vp.pl

co do komentarzy : data ważności jest do listopada 2015
paczkę mogę wysłać opcją za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości

Ostatnio edytowano 9 sie 2012, o 18:25 przez kluskaaaaa, łącznie edytowano 1 raz
kluskaaaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 19:54

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez kluskaaaaa » 11 cze 2012, o 19:57

mam do odsprzedania tabletki antykoncepcyjne po bardzo niskiej cenie, Tabletki te to : ARTIZIA odpowiednik HARMONETu LOGESTu I KONTRACEPTu w aptece kosztuja dwadziescia kilka zl ja sprzedaje po 22 zł bez latania po lekarzach czekania w kolejkach i begania po aptekach, nie ma tez klopotu z wiekszą iloscią opakowan (co u lekaża często bywa problemem) są to normalne tabletki z aptek w pudełkach z ulotkami

wiecej info pod adresem : pink_us@vp.pl

Temat dalej aktualny

Ostatnio edytowano 11 sie 2012, o 13:57 przez kluskaaaaa, łącznie edytowano 1 raz
kluskaaaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 19:54

Re: Jeanine - tabletki antykoncepcyjne

Postprzez kluskaaaaa » 11 cze 2012, o 19:58

mam do odsprzedania tabletki antykoncepcyjne po bardzo niskiej cenie, Tabletki te to : ARTIZIA odpowiednik HARMONETu LOGESTu I KONTRACEPTu w aptece kosztuja dwadziescia kilka zl ja sprzedaje po 22 zł bez latania po lekarzach czekania w kolejkach i begania po aptekach, nie ma tez klopotu z wiekszą iloscią opakowan (co u lekaża często bywa problemem) są to normalne tabletki z aptek w pudełkach z ulotkami

wiecej info pod adresem : pink_us@vp.pl

Ostatnio edytowano 11 sie 2012, o 13:53 przez kluskaaaaa, łącznie edytowano 1 raz
kluskaaaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 19:54

zapomniana tabletka

Postprzez katarzyna95 » 13 cze 2012, o 16:34

biore tabletki antykoncepcyjne od 1. czerwca i dziś zapomniałam jednej, wzięłam po 2h. czy to zmniejsza zabezpieczenie?
katarzyna95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 03:53

cilest opinie

Postprzez karinam6 » 14 cze 2012, o 13:05

cześć, jeśli któreś w Was przyjmowały tabletki Cilest, proszę o opinie, jakie były u Was skutki uboczne, jak się czujecie podczas przyjmowania i jak w wagą? :pisze:
karinam6
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 13:00

Re: zapomniana tabletka

Postprzez mamajulci » 14 cze 2012, o 17:18

Nie nie zmniejsza. Natomiast i tak skutecznośc działania tabletek antykoncepcyjnych jest prawidłowa dopiero po dwóch tygodniach stosowania.
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

pominiecie tabletki..

Postprzez Justyna4 » 20 cze 2012, o 15:14

Witam.
Mam takie pytanie..
przed wczoraj nie wzięłam tabletki antykoncepcyjnej i dopiero wczoraj chyba przed północą albo i po wzięłam tą co pominęłam i tą co powinnam wziąć wczoraj..a słyszałam że tabletki anty do 4 godzin wchłaniają się..a po tym jak nie wzięłam na czas tabletki ochrona antykoncepcyjna jest osłabiona po dłużej niż12 godzin a wczoraj współżyłam ze swoim chłopakiem..możliwe jest żeby po takim wybryku jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?czy raczej to jest mało prawdopodobne?proszę o odpowiedzi..
Justyna4
 

Re: cilest opinie

Postprzez gość » 21 cze 2012, o 09:58

U mnie waga była bez zmian,natomiast powodowało stany lękowe i depresyjne,bezsenność, spadek pewności siebie, po odstawieniu tabletek przeszło pół roku nie zaszłam w ciążę.Przyjmowałam kilka lat z przerwami .
gość
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 09:54

Re: cilest opinie

Postprzez lokowka » 23 cze 2012, o 13:35

Też właśnie jestem ciekawa jak na mnie zadziałają. Od roku przyklejam plasterki evra, od lipca zaczynam swoją przygodę z cilest :P moja siostra je bierze 2miesiące i sobie chwali :) na początku jedynie bolała ją glowa, teraz wszystko ok
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09

Re: pominiecie tabletki..

Postprzez lokowka » 23 cze 2012, o 13:37

Wszystko powinnaś mieć na ulotce :)
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09

Re: pominiecie tabletki..

Postprzez Magdalenka » 25 cze 2012, o 09:35

ja mam podobny problem ...
wczoraj nie wzięłam tabletki o tej godzinie co powinnam ...
wieczorem współżyłam ze swoim chłopakiem i po stosunku przypomniało mi się że nie wzięłam tabletki ...
i wzięłam ją zaraz jak mi się przypomniało ... minęło ok. 5h ...
czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ???
Magdalenka
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 maja 2012, o 16:47
Lokalizacja: Ozorków

Re: pominiecie tabletki..

Postprzez ewelina123 » 25 cze 2012, o 12:58

cześć kobietki

z tego co ja się orientuję jeżeli nie wzięłaś tabletki a później uzupełniłaś dawkę na pewno nie zajdziesz w ciążę. W przypadku gdy będziesz chciała całkiem odstawić tabletki musi minąć pewien okres aby móc zajść w ciążę. Nie zdąża się to jednak z dnia na dzień :)
Bo biorąc tabletki regularnie - pozostają one w organizmie naszym przez pewien czas.

Po odstawieniu i "regeneracji organizmu" podobno można zachodzić w ciążę częściej

pozdrawiam

Obrazek
Avatar użytkownika
ewelina123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 15:18

Tabletki atYwia

Postprzez Aruena » 26 cze 2012, o 15:05

Witam!
Piszę do kobiet, które biorą/brały tabletki antykoncepcyjne atYwia.
Powiedzcie mi co o nich sądzicie. Przepisał mi je gienekolog, dodam że będą to pierwsze tabletki antykoncepcyjne jakie będę brała. I chciałabym się dowiedzieć jak wasze 'wrażenia" po ich zażywaniu.
Pozdrawiam :)
Aruena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 cze 2012, o 15:03

Re: zapomniana tabletka

Postprzez Natalka994 » 3 lip 2012, o 01:28

Bzdura. Czy ktos jeszcze w ogole czyta to co znajduje sie na opakowaniu czy ulotce dolaczonej do tabletek?
Wiekszosc tabletek antykoncepcyjnych dziala tak - jesli zaczniesz brac tabletki w srodku cylku to niestety, ale musisz czekac siedem dni nim bedziesz miala stuprocentowa pewnosc, ze tabletki dzialaja. Lekarz najczesciej radzi by w tym okresie stosowac prezerwatywy. Natomiast jesli tabletke wezmiesz w ostatni dzien okresu lub pierwszy dzien po okresie, to daje Ci to prawie natychmiastowa ochrone.
Tabletki bierzesz o jednej porze dnia, mozesz sie spoznic z przyjeciem tabletki o 12 godzin; powyzej 12 godzin warto znow stosowac podwojne zabezpieczenie na conajmniej siedem dni, by byc stuprocentowo pewnym. Jesli zapomnisz tabletki w srodku cyklu i bedziesz uprawiala seks, to szanse na zajscie w ciaze sa niewielkie, jednak po dwoch tygodniach warto wyeliminowac taka ewentualnosc robiac test ciazowy. ;)

To tak w skrocie, na przyszlosc :)
Avatar użytkownika
Natalka994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 00:16
Lokalizacja: UK

Re: Tabletki atYwia

Postprzez Coca_Cola » 13 lip 2012, o 09:51

Stosowałam te tabletki przez 9 miesięcy i mogę Ci powiedzieć o nich tyle, że u mnie: nie było żadnych skutków ubocznych, jedynie co to były tylko rewolucje z plamieniami przez 3 pierwsze opakowania [adaptacja organizmu do hormonów], bardzo poprawiła mi się po nich cera, włosy, paznokcie również są mocniejsze i szybciej rosną (nie wiem czy to ma związek z Atywią, jeśli tak to fajnie) i ogólnie dla mnie tabletki super. Ostatnio pani ginekolog zmieniła mi Atywię na Madinette, ponieważ Atywii podobno nie można przyjmować dłużej niż 12 miesiecy. Niemniej jednak miej na uwadze, że każdy organizm jest inny i to co dla jednego jest okey, dla drugiego niekoniecznie.

Pozdrawiam. :)
Avatar użytkownika
Coca_Cola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 12 lip 2012, o 22:12

Mercilon

Postprzez ewelina123 » 15 lip 2012, o 13:17

Hey dziewczyny :)

Mam pytanie do Was, wiem, że to nie jest forum gdzie odpowiadają lekarze ale braliście go, jakie macie doświadczenia z nim związane. Po odstawieniu tych tabletek ?

Obrazek
Avatar użytkownika
ewelina123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 15:18

pigulka i libido

Postprzez aguszpi » 17 lip 2012, o 14:00

od lat biore Cillest i juz nie planuje dzieci, jestem mezatka wiec brak mojego zainteresowania seksem wywoluje wiele nieporozumien w moim zwiazku-delikatnie mowiac. zaczynam zastanawiac sie nad zamiana metody antykoncepcyjnej, by moje libido wrocilo, by znow bylo normalnie, mam dopiero 30 lat a czuje sie jak zgorzkniala baba i caly czas mam poczucie winy. Wiem ze to wina pigulek. czy sadzicie ze sterylizacja to dobra metoda i czy sa jakies czynniki uboczne poza stala bezplodnoscia oczywiscie?
aguszpi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lip 2012, o 13:32

Re: pigulka i libido

Postprzez Coca_Cola » 17 lip 2012, o 16:08

Sterylizacja to dość poważna sprawa. W dodatku w Polsce ponoć jest ona nielegalna (?) gdzieś tak czytałam. Poza tym po podwiązaniu jajowodów nie ma odwrotu... Poza tym jej skuteczność przedstawia się tak:
-skuteczność rzędu 96,5% po trzech miesiącach,
-skuteczność rzędu 99,9% po sześciu miesiącach od wykonanego zabiegu.
(Informacje zaczerpnęłam z linku: http://abcantykoncepcja.pl/podwiazanie-jajowodow-antykoncepcja)

Zastanów się więc nad zmianą tabletek na inne, byc może te które bierzesz przyjmujesz za długo i konieczna jest zmiana na inne. Dobrze dobrane pigułki nie powodują spadku libido.

Pozdrawiam i życzę przemyślanych decyzji.
Avatar użytkownika
Coca_Cola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 12 lip 2012, o 22:12

Re: pigulka i libido

Postprzez asdzxc » 18 lip 2012, o 09:35

aby cieszyć się z doznań mogę polecić coś dla Panów tabletki hasta man http://vitamarket.pl/p12148-Hasta-Man-T ... dzin-.html, rewelacja :fallinlove
asdzxc
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18 lip 2012, o 09:32
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników