Brak orgazmu

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Brak orgazmu

Postprzez klaudia30 » 3 gru 2017, o 12:12

Hey! Chciałabym podzielić się z Wami moim problemem. Od 3 lat mieszkam z moim narzeczonym, wszystko ładnie i pięknie, dogadujemy się w życiu codziennym i nie mamy żadnych konfliktów. Jednak jedno nam kompletnie nie wychodzi... Mam tu na myśli sprawy łóżkowe. Od kiedy z nim jestem jeszcze nigdy nie doświadczyłam orgazmu... Próbowaliśmy już wszystkiego - dłuższej gry wstępnej, erotycznych zabawek, seksu oralnego i nadal nic. Niestety świadomość, że nie jestem do końca zaspokojona negatywnie wpływa na mojego partnera, który powoli traci pewność siebie. Ponadto kompletnie straciłam ochotę na sex, bo nie czuję żadnej przyjemności, dlatego też unikam sytuacji, w których mogłoby dojść do zbliżenia. Według mnie nie jest to jego wina, tylko ze mną jest chyba coś nie tak. Zanim poszłam z nim do łóżka, często się masturbowałam i tylko w ten sposób osiągałam najwyższą przyjemność. Możliwe, że moja cipka ''znieczuliła się'' na inne doznania, przynajmniej tak powiedział seksuolog. Tylko w jaki sposób to teraz odwrócić? Macie jakieś skuteczne pomysły?
klaudia30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 gru 2017, o 12:01

Re: Brak orgazmu

Postprzez erina » 4 gru 2017, o 01:39

Sexuolog miał jak najbardziej rację, niestety masturbacja negatywnie wpłynęła na Twoje odczuwanie ''partnera''. Miałam ten sam problem, zero orgazmu, miliony różnych opcji, które niby miały pomóc. Na szczęście wpadłam na informacje o nowym zabiegu, który wykonują w gabinetach medycyny estetycznej. Nazywa się orgasm shot i jest jak najbardziej efektywny, bo próbowałam go na sobie. Jakoś stosunku jest nieporównywalnie lepsza po takim zabiegu. W końcu poczułam jak to jest być spełnioną po stosunku. Dodatkowo mój mąż jest zachwycony faktem, że w końcu doznaje orgazmu, bo bardzo go to podnieca. Powinnaś poczytać o tej nowości w medycynie i dowiedzieć się jak to działa.
erina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 gru 2017, o 01:31

Re: Brak orgazmu

Postprzez redorange666 » 4 gru 2017, o 11:34

Lubię czytać takie ściemy... A ludzie w to wierzą. Masakra.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Brak orgazmu

Postprzez klaudia30 » 16 gru 2017, o 23:49

Widzę, że jak zawsze trafiają się niedowiarki. Mam taki problem, nie wiem co mam zrobić i nie... nie jest to żadna ściema, tak jak myślisz. Wrócę do tematu, który tu poruszyłam. Czy ten zabieg jest bezbolesny? Pytam, ponieważ od zawsze przerażał mnie ból i nie za dobrze go znoszę. Mogłabyś napisać gdzie wykonano Ci ten zabieg? Wolałabym udać się w sprawdzone miejsce, niż szukać gabinetu w ciemno. Czytałam o orgasm shot i rzeczywiście kobiety są zadowolone z efektów. W sumie nie mam nic do stracenia, wręcz przeciwnie - mogę dużo zyskać.
klaudia30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 gru 2017, o 12:01

Re: Brak orgazmu

Postprzez erina » 17 gru 2017, o 14:17

Nie przejmuj się takimi komentarzami, trolle internetowe z tego żyją :) Zabieg jest bezbolesny, więc nie masz czego się obawiać. Orgasm shot wykonano mi w gabinecie Efecta w Częstochowie. Poszłam tam z polecenia koleżanki i się nie zawiodłam. Pani Doktor przemiła i prawdziwa profesjonalistka. Wytłumaczy Ci krok po kroku na czym to będzie polegało i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Dodatkowo atmosfera, która tam panuje jest jak najbardziej na plus. Na tej stronce SPAM znajdziesz formularz kontaktowy, dzięki któremu będziesz mogła umówić się na pierwszą wizytę. Trzymam kciuki!

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 19:57 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
erina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 gru 2017, o 01:31

Re: Brak orgazmu

Postprzez Witalka » 18 gru 2017, o 23:45

A nie zastanawialas sie nad psychika wlasna? Nie jest to np strach przed pełnym wuluzowaniem i wpadka? Ja tak mialam gdy uzywalismy gumek. ciagle bylam spieta bo balam sie wpadki itd Dopiero przy tabletkach troche sie rozluznilam i bylo lepiej. Teraz mam juz wkladke levosert i sie tak rozszalalam w lozku ze mnie facet nie poznaje :D Pomysl o tym bo byc moze problem siedzi w glowie a nie ciele :)
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Brak orgazmu

Postprzez katrinka » 3 sty 2018, o 12:27

Moim zdaniem problem może być właśnie w psychice. Może nastawiasz się zbytnio na orgazm i tak do niego dążysz,ze po prostu nie jesteś w stanie go osiagnąć? Tak właśnie bywa. Presja nie jest niczym dobrym i na pewno nie pomaga w seksie. Tak poza tym to propnuję:
ładną bieliznę
jakiś fajny nastrój
ewentualnie kup sobie coś podniecającego. Fajne są zele intymne, które poprawiają odczucia w łechtaczce. Ale nie piszę tutaj o durex o bo ten moim zdaniem jest kiepski, ale zdecydowanie lepszy jest libi gel :)
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Brak orgazmu

Postprzez xena » 3 sty 2018, o 15:39

Ewentualnie sex elixir. Jest to hiszpańska mucha, która kupiłam jakieś pól roku temu, teraz używamy okazyjnie na weekendy raczej ale mogę z pełnym przeoknaniem napisać,że podnieca (chociaż początkowo w to trochę nie wierzę bo myślałam, że są to jakieś czary mary ale jednak nie). Jesli nie jesteś podniecona to to pomoże Ci się bardziej podniecić. A jeśli podniecenie jest większe to seks jest bardziej udany bo lepiej wszytko odczuwasz.Sam libi gel o którym tutaj pisała koleżanka również polecam. Nie dostanie się go niestety stacjonarnie, ale można zamówić przez neta. Jeszcze niezły jest czerwony durex.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Brak orgazmu

Postprzez Pena » 18 sty 2018, o 10:26

A libi gel to przypadkiem nie jest to samo co może durex o????
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Brak orgazmu

Postprzez katrinka » 18 sty 2018, o 14:25

Nieeee LIbi gel jest moim zdaniem o wiele lepszy. Sam durex o jest bardzo przereklamowany. Po pierwsze libi gel daje o wiele lepsze odczucia. Po drugie ma większe opakowanie tak więc wystarczy na dłużej. A nie jak durex o gdzie jest z 10 ml i starcza na kilka razy. W przypadku libi gel wystarczy tylko jedna kropla wielkości ziarnka grochu i jest działanie. Tak więc osobiście jestem z niego o wiele bardziej zadowolona.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Brak orgazmu

Postprzez majkusia » 24 lut 2018, o 15:42

Ja tu widze inny problem. Zbyt malo wyluzowania, duzy strach przed ciaza i odpowiedzialnoscia i przyzwyczajenie wlasnie do masturbacji (mialam podobny problem gdy zabawialam sie pod prysznicem). Kupilismy z partnerem troche zabawek erotycznych (od czasu jak zaczelam brac tabletki belara bo przy gumkach byloby ciezko) zabawki mnie rozbudzaly a partner konczyl dzielo, tak sie nauczylam ponownie czerpac przyjemnosc z seksu
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Brak orgazmu

Postprzez rema » 24 kwi 2018, o 08:37

Dziewczynki wczoraj rozglądałam się za tym libi gel w sklepie ale nie byłam w stanie go znaleźć. Czy kupię go stacjonarnie?
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Brak orgazmu

Postprzez xena » 24 kwi 2018, o 13:15

No bo w sklepach stacjonarnych raczej tego żelu nie znajdziesz. Sama zwracam czasami uwagę na takie rzeczy ale w sklepach takich są jedynie unimili i durex i ewentualnie jakieś tanie no name (których raczej bym sobie nie kupiła). Z tego co wiem to jest możliwość zamówienia sobie jedynie przez internet :P I właśnie my kupwoaliśmy przez internet. Ostatnio w sklepie intymnosc.pl , który mogę szczerze polecić ponieważ wysyłka była wprost ekspresowa!
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Brak orgazmu

Postprzez puderniczka » 6 maja 2018, o 15:19

Wiecie, że ja pół roku nie miałam orgazmu jak zaczynałam przygodę z seksem? też już myślałam, że muszę partnera zmieniać (a jestem z nim do tej pory na szczęście, bo to super facet). Przy masturbacji jak najbardziej wszystko było ok, zaczynaliśmy we dwoje i niby było przyjemnie ale orgazmu wiecznie brak ;( jakiś czas udawałam ale z czasem zaczęłam unikać seksu i wyszło wszystko co i jak. Problem okazało się leżał w mojej glowie... miałam taki lęk jakiś urojony przed ciążą, że on nie pozwalał mi się całkowicie wyluzować i cieszyć ze współżycia całkowicie. Dopiero jak zaczęłam brać tabletki to z czasem zaczęło się poprawiać. Nawet, to że trochę przytyłam mi nie przeszkadzało :) chociaż nie dawno lekarz mi zmienił na belarę właśnie ze względu na to tycie i teraz już zero skutków ubocznych :D
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Brak orgazmu

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 11:04

Może warto skorzystać z zabawek? https://sensualmadness.pl/29-stymulator-lechtaczki
Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22

Re: Brak orgazmu

Postprzez finkas35 » 4 maja 2023, o 15:23

Możliwe, że moja cipka ''znieczuliła się'' na inne doznania, przynajmniej tak powiedział seksuolog. Tylko w jaki sposób to teraz odwrócić? Macie jakieś skuteczne pomysły? - nie sądzę żeby to była przyczyna. Możesz pobrać sobie przez jakiś czas takie specjalne tabletki bardzo podnoszące libido i popęd dla kobiet - Feminam Libido. A składzie mają jakieś egzotyczne zioła ale nie są w żaden sposób szkodliwe. Jedynie co to trzeba uważać przy antykoncepcji hormonalnej. Ja biorę te tabletki już ponad miesiąc i nie tylko mam o wiele większą ochotę na seks ale zmieniłam styl ubierania się na bardziej wyzywający i mam więcej siły ogólnie.
finkas35
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 maja 2023, o 15:19

Re: Brak orgazmu

Postprzez mariavick » 18 maja 2023, o 14:07

miałam podobny problem te tabletki szybko działają ale ja brałam zamiast 1 jak napisane w ulotce 3 dziennie. Dzięki
mariavick
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 maja 2023, o 13:55

Re: Brak orgazmu

Postprzez monicabe » 24 paź 2023, o 10:08

To raczej taka blokada psychiczna jest przed przyjemnością. Wiem, że to może brzmieć dziwnie ale czasem tak już jest. Dlatego możesz popracowac nad tym. Pomysl czego oczekujesz od partnera, czego Ty potrzebujesz. Po prostu skup sie na sobie. Rozluźnij.
Sporym ułatwieniem mogą być gadżety erotyczne.
Od siebie polecam https://redarena.pl/ Mogą doradzić coś ciekawego :)
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski