Tabletki dopochwowe

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Tabletki dopochwowe

Postprzez sun979 » 12 lut 2013, o 23:15

Ostatnio jak byłam u ginekologa to stwierdził u mnie za gęste upławy i lekkie zapalenie. Przepisał mi tabletki dopochwowe, które biorę od 2 dni. Zastanawiam się, czy w Walentynki mogę zrobić sobie przerwę, żeby kochać się z moim facetem :) jak myślicie? Czy któraś z Was brała może już takie tabletki?
Zdziwiona byłam w ogóle, że takie tabletki się zamawia i że są dopiero robione przez farmaceutów, dziwne trochę...
sun979
 

Re: Tabletki dopochwowe

Postprzez ewciakanzas » 12 lut 2013, o 23:42

Hej ja miałam taki problem :? bardzo nie przyjemna sytuacja i także miałam je zamawiane przez aptekę i odebrałam 2 dni później, i wiele innych leków :( Ale radzę nie przerywać tych tabletek i nie współżyć, musisz je aplikować do końca czy chcesz czy nie bo te upławy i swędzenie powrócą a najgorsze jest to że partner także może się tym zarazić :(


"Miłość rodzi się w spojrzeniu, ale dojrzewa w uśmiechu, tym uśmiechu, którym porozumiewacie się bez słów, a który oboje tak dobrze rozumiecie,
który mówi: jestem tu z tobą ... i zawsze będę..." ;**
Avatar użytkownika
ewciakanzas
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 00:12

Re: Tabletki dopochwowe

Postprzez paula » 12 lut 2013, o 23:57

też miałam takie globulki dopochwowe. Radzę po 1. nie przerywać. A po 2. jeśli nawet stosujesz tabl antykoncepcyjne, to po całej kuracji przez jakiś tydzień stosujcie prezerwatywę dla pewności. Tak przynajmniej ja zostałam poinformowana.
paula
 

Re: Tabletki dopochwowe

Postprzez sun979 » 13 lut 2013, o 10:23

Ale ja w ogóle nie odczuwam tego zapalenia. Nie mam grzybicy, a upławy wydawały mi się takie normalne. Od razu też nie brałam tych tabletek, bo niż znalazłam aptekę, która to zrealizuje to minęły chyba 3 dni. Wizytę u lekarza mam znowu 22 lutego i nie zużyje i tak wszystkich tabletek przez to, że na nie tak czekałam. Tabletek antykoncepcyjnych nie używam.
Hmmm... Ona sama mi mówiła, że w ostatnim tygodniu przed wizytą wsiąść już tylko 2 tabletki to chyba jak raz nie wezmę pod rząd tabletki to chyba się nic nie stanie? Co Wy na to.
My z facetem jak się widzimy raz w tygodniu to jest dobrze. Długo nie byliśmy razem i będzie mu strasznie ciężko się nie kochać. :/ A z nimi to czasem jak z dziećmi. Nie da się wytłumaczyć. :D
Lekarz nic mi nie mówił, że nie mogę współżyć i teraz nie wiem. Mogłam zapytać, a zapomniałam. Mam to brać na noc. To jak się będziemy w dzień kochać to coś się stanie?
sun979
 

Re: Tabletki dopochwowe

Postprzez paula » 13 lut 2013, o 12:58

ja pamiętam że akurat takie zastrzeżenie dostałam że LEPIEJ jak już musimy to użyć gumki. Ale jeśli zawsze używacie prezerwatywy to nie powinno być problemu ;)
Wydaje mi się że jeśli rzeczywiście nie masz jakichś większych objawów negatywnych to mogłabyś je zakończyć.
ja zazwyczaj nie biorę całej dawki jakichkolwiek leków :D wiem że powinno się brać całą serię ale jakoś jak mi przechodzi to tracę jakby mobilizację do tego by je zażywać :D
paula
 

Re: Tabletki dopochwowe

Postprzez sun979 » 13 lut 2013, o 22:32

paula.x111 napisał(a):ja pamiętam że akurat takie zastrzeżenie dostałam że LEPIEJ jak już musimy to użyć gumki. Ale jeśli zawsze używacie prezerwatywy to nie powinno być problemu ;)
Wydaje mi się że jeśli rzeczywiście nie masz jakichś większych objawów negatywnych to mogłabyś je zakończyć.
ja zazwyczaj nie biorę całej dawki jakichkolwiek leków :D wiem że powinno się brać całą serię ale jakoś jak mi przechodzi to tracę jakby mobilizację do tego by je zażywać :D



Mam tak samo :P
sun979
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]