tabletki odchudzajace

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Hadassa » 18 kwi 2014, o 13:15

pisałam Ci już gdzieś że w ciągi miesiąca około 6 kg

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Adidasowa » 18 kwi 2014, o 14:19

Właśnie wiem, że pytałam, ale nie mogłam znaleźć gdzie to było, dlatego drugi raz zapytałam :) to ładny bardzo wynik, ech żebym ja miała taką motywację :d

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez apollo » 22 kwi 2014, o 10:29

6 kg to dobry wynik - jak na miesiąc czasu. Oczywiście można dużo więcej, ale to kwestia tego jak dużą ma się nadwagę. A przesadzacie z szybkością odchudzania również nie ma większego sensu z prostego względu - później łatwo o jojo...
apollo
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Hadassa » 22 kwi 2014, o 10:36

Nadwaga jest ;) ale wg mnie nie ma co przesadzać, by skóra też zdązyła się regenerować...
No ale.. teraz trochę wolniej pójdzie... bo się trochę zaniedbałam, ale wracam znów do formy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Adidasowa » 22 kwi 2014, o 11:57

Ile ja bym dała żeby tyle schudnąć ;))

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Hadassa » 22 kwi 2014, o 13:45

Jeszcze trochę przede mną ;)
ucieszę się jak osiągnę cel :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Adidasowa » 23 kwi 2014, o 00:41

Ja też się będę cieszyć jeśli osiągnę to, czego pragnę :):)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez apollo » 24 kwi 2014, o 10:36

Ale przecież 6 kg to nie jest wynik niemożliwy do realizacji - kwestia doboru metody. Będzie ruch, będzie odpowiedni wspomagacz, będzie dieta to stracisz nawet dużo więcej. Musisz tylko wszystko odpowiednio podobierać pod siebie. Na pewno będzie ok.
apollo
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Mała_Kaśka » 27 kwi 2014, o 17:02

Ja nie wierze w żadne tabletkowe odchudzające cuda...i nikt mnie nie przekona że to daje zdrowe efekty
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez apollo » 28 kwi 2014, o 09:49

Przeczytaj temat i wtedy pisz.
Jeśli ktoś myśli, że od samego łykania tabletek schudnie 30 kg to jest idiotą.
Pewnie, że tabletki pomagają, ale w zmianie diety, w poprawie przemiany. Ułatwiają wszystko. No i te dobre produkty mają naturalny skład, bez syfu. Kwestia tego czy kupuje się dobry produkt czy jakiś syf sprzedawany na lewo.
apollo
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Mariolkaboz » 8 maja 2014, o 13:43

pomagają, nie zastępują.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez kobzaq » 15 maja 2014, o 15:57

Ja stosowałam, co prawda nie tabletki odchudzające, ale suplementy diety, które wspomagały ćwiczenia. Naprawdę pomagały. Z tym, że te lepsze trochę kosztują. Ja zaopatrywałam się przez SPAM, mają świetną porównywarkę cen i naprawdę można znaleźć wiele artykułów w najlepszych cenach. Osobiście uważam, że bez odpowiednio zbilansowanej diety i ćwiczeń ani same suplementy, ani tabletki odchudzające nie dadzą rady.

Ostatnio edytowano 16 maja 2014, o 09:24 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kobzaq
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:53

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Edi345 » 19 maja 2014, o 13:23

Jeżeli nie próbowałyście jeszcze Figurin Slim to koniecznie musicie go zakupić. Pomógł mi i kilku moim znajomym. Żadna dieta w moim przypadku nie była tak skuteczna jak ten produkt. Schemat zawsze był ten sam - odmawianie sobie wszystkiego, spadek wagi i ... efekt jo-jo. Mając 45 lat było tylko gorzej. Teraz jest całkiem inaczej odkąd pierwszy raz sięgnęłam po Figurin Slim. Nie stosuję drakońskich diet, a centymetry same ubywają. W przeciwieństwie do innych produktów tego typu działa dwutorowo. Czerwona tabletka pomaga ograniczać wchłanianie tłuszczu (ją zawsze biorę w trakcie jedzenia), a zielone (którą stosuję po posiłku) wspiera wydalanie tłuszczu z mojego organizmu. Ja jestem zachwycona, ponieważ widzę efekty, które osiągam bez zbędnych wyrzeczeń. Oczywiście nie oczekujcie, że w miesiąc schudniecie 10 kg.
Edi345
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 maja 2014, o 13:19

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Kajda » 20 maja 2014, o 08:30

Efekty bez żadnych wyrzeczeń. Nie ma czegoś takiego! Sama schudłam 20 kilogramów ale zajęło mi to rok. Kiedyś stosowałam diety, głodówki, brałam tabletki to dawało krótkotrwały efekt. Aż zaczęłam zapieprzać na siłownię. Sztanga, przysiady, martwe ciągi, wyciskanie i do tego cardio. Waga zaczęła lecieć jak szalona i nigdy nie miałam takiego dobrego ciała. Dziewczyny, wasze pośladki niczego tak nie kochają jak przysiadów i martwych ciągów i nie bójcie się nie staniecie się kulturystkami. To mit! Żadna dieta i tabletki nie dadzą takich efektów. Tylko ciężka praca!

Dodam jeszcze, że miałam ponad miesiąc przerwy w ćwiczeniach przez chorobę, oj, nie oszczędzałam na jedzeniu, zwłaszcza, że w tym okresie były święta. I co? Kilogram w górę a to tylko dlatego, że zebrała się woda w organizmie. Same wiecie, że stosując dietę po miesiącu szaleństwa jedzeniowego przybyłoby wam więcej niż kilogram. Ale ćwiczenia spalają tłuszcz, polepszają przemianę materii stąd nie jest tak łatwo przytyć w miesiąc czy dwa.

Tylko prawda jest ciekawa.
Avatar użytkownika
Kajda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 kwi 2014, o 15:38
Lokalizacja: Poznań

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez cotton » 13 lip 2014, o 12:22

ja nie jestem zwolenniczna farmacji i rygorystycznych diet, ale słyszałam ostatnio o Terapii Ketogenicznej, która to podobno bije wszystkie ćwiczenia i farmaceutyki na łopatki. Słyszał ktoś o tym?
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Katarzyna28 » 14 lip 2014, o 15:42

Oj ja próbowałam jakiś suplementów, ale one same nic nie daja. NIC.

Zawsze jest napisane że będą działać przy wysiłku fizycznym i diecie więc myślę, że to działa raczej nam na psyche niż na ciało...
Katarzyna28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 15:39

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez DominikaGar » 18 lip 2014, o 11:34

Cześć dziewczyny. Ile ja już tych tabletek stosowałam... To nie jestem w stanie wymienić. Okolo 3 miesięcy temu trafiłam na ten artykuł SPAM . Był to zupełny przypadek a jak odmienił moje życie ! Te tabletki są wprost idealne dla mnie. WSzystko co jest opisane w tym artykule się zgadza. Napewno sięgnę po kolejne opakowanie ;)

Ostatnio edytowano 18 lip 2014, o 11:40 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
DominikaGar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 lip 2014, o 11:20

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Life_is » 20 lip 2014, o 22:46

tabletki odchudzające to głupota tylko otruć się można.
Life_is
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 21:41

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez kalimka » 25 lip 2014, o 00:58

Niektóre suplementy naprawdę działają :) przekonałam się o tym na własnej skórzę. oczywiście nie wystarczy siedzieć cały dzień przed telewizorem, łykać tabletkę i liczyć, że schudnie się 20 kg :) trzeba do tego podejść racjonalnie. ja brałam przez miesiac suplement.jest w 100% naturalny, złożony z ziół. bardzo dobrze działa na trawienie i wspomaga odchudzanie. w tym czasie też więcej ćwiczyłam, zaplanowałam sobie lepsze odżywianie i schudłam 7 kg. jak ktoś chce, to znajdzie sposób.



Prosze nie spamowac forum
kalimka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 00:50

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Tusia » 27 lip 2014, o 22:49

Czytając ten artykuł - myślę jednak że odpowiednie dobranie produktów które można jeść to podstawa SPAM

Ostatnio edytowano 27 lip 2014, o 22:58 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Tusia
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez emila77 » 15 sie 2014, o 17:11

Ja próowałam tabletek nie pomagają, herbatki tez nie i nie wiem co jest grane:(

emila77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 sie 2014, o 21:09

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Theila » 17 sie 2014, o 10:50

Nie ma tabletek cud. Te które działają bez naszego wkładu pracy najczęściej wyniszczają nam organizm. Nie powinno się ich stosować bez konsultacji z lekarzem. Niestety, ale mało kto dba o organizm. Klapki na oczach i cel zgubienia wagi to najgorsze co możemy sobie zrobić. Moim zdaniem nalepiej stawiać na suplementy wspomagające jedynie odchudzania, przy wkladzie pracy takim jakim jest ruch i odpowiednia dieta. Wtedy to ma jakiś sens. A są preparaty zatrzymujące apetyt, takie które rzeczy wiście pomagają, a nie robią krecią robotę.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Bandzia » 11 lut 2015, o 20:30

hmm ale sa suplementy diety, ktore skladaja sie z naturalnych skladnikow. Przykladem takiego jest np raklama. Zawiera extrakt z zielonej kawy i herbaty, ktore daja naprawde niezlego kopa:> Az chce sie ruszac:)

Ostatnio edytowano 28 maja 2015, o 21:35 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: reklama/spam -treść edytuję
Bandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 lut 2015, o 16:29

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez lakla » 20 lut 2015, o 16:31

ja nie mogę brać tabletek odchudzających - źle się po nich czuję. Energetyczne, to inna para kaloszy, wolę sobie zrobić szejka z dużą ilością zieleniny albo upiec sobie batony zbożowe, niż brać tabsy, nawet jeśli są na bazie naturalnych składników, to zawsze mega przetworzone ;/
lakla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 15:30

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez kocuj » 20 lut 2015, o 17:36

Szczerze mówiąc zawsze miałam problem z utrzymaniem diety a po ciąży to już był w ogóle kosmos.
Tytłam i tyłam aż stanęłam na 80 kg (wspomnę że mam wzrost 170 cm).
Musiałam coś zmienić w swoim podejściu do odchudzania i znajoma doradziła mi zastosowanie suplementu Zielona kawa max.
Zaczęłam swoją dietę od nowa, dodałam do tego niedużą aktywność fizyczną no i oczywiście spróbowałam tego suplementu.
Zdziwiłam się że po 2 tygodniach dalej utrzymuje dietę i chudnę a nie muszę walczyć z samą sobą żeby nie podjadać.
Z dnia na dzień motywował mam fakt że mam efekty tego co robię i ostatecznie schudłam w trakcie 3 miesięcy 5kg, BMI prawidłowe .
Przydałoby się jeszcze z 5 kg zrzucić ale jestem mega zadowolona że udało się wrócić do prawidłowej wagi.
kocuj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 lut 2015, o 15:49
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]