Tabletki wątpliwości

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Tabletki wątpliwości

Postprzez zozo22 » 29 cze 2019, o 23:17

Cześć dziewczyny! Mam kilka pytań/wątpliwości co do brania tabletek antykoncepcyjnych. A więc tak wygląda moja sytuacja: już od długiego czasu zastanawiam się nad braniem tabletek, mam 19 lat i jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa, moja pierwsza wizyta będzie w przyszłym tygodniu i właśnie zastanawiam się czy poprosić o dobranie tabletek. Mam 4 podstawowe wątpliwości: pierwsza dotyczy libido, słyszałam, że u niektórych spada drastycznie i przeraża mnie to bo to jest po prostu głupie, żeby tyle inwestować w bezpieczny seks a potem i tak go nie uprawiać o.O Jeśli bierzecie tabletki to proszę powiedzcie czy miałyście takie problemy i co ważne po jakim czasie brania tabletek to się pojawiło. Moja druga obawa to cena, nie jestem pewna czy mogę powiedzieć ginekologowi, że młoda jestem, zarabiam niedużo i nie chciałabym wydawać fortuny na tabletki (podobno ceny niektórych to kosmos). Trzecia moja obawa to skuteczność, trochę głupia no bo w sumie tabletki to te 99% ochrony, ale cholera nie wiem czy po seksie coś mi nie będzie odwalało, czy nie dostanę urojonej ciąży (już to kiedyś miałam, coś okropnego) Czwarta moja obawa dotyczy nastrojów, przeczytałam, że tabletki mogą pogłębiać stany depresyjne, a to by mi było, łagodnie mówiąc, bardzo nie na rękę (nie przyjmuję leków na zaburzenia, ale stabilna to ja nie jestem ;) Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami w braniu tabletek!
zozo22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 cze 2019, o 23:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]