Tanie ciuszki dla dzieci

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez mangokiwi90 » 4 lip 2013, o 12:22

Ciuszki dla maluszka najlepij z ciucholandu lub popytac sasiadow czy nie maja ciuszkow ze swocih pociech. Napewno znajda sie stosy ubran za kilka złotych rekompensaty :)

mangokiwi90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 cze 2013, o 09:56

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez apollo » 17 lip 2013, o 11:38

Obrazek

Sukienka MMDadak, kupiona w sklepie Kolorowemarzenia. Śliczna, prawda? ;-)
apollo
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Hadassa » 17 lip 2013, o 11:46

jak urocza :)
jednak ciuszki dla dzieci są rozkoszne :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez apollo » 22 lip 2013, o 11:26

Przejrzyj sobie ten sklep - oni mają tam mnóstwo fajnych rzeczy w dobrych cenach, trzeba tylko czekać na okazje.
apollo
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Misiek » 6 sie 2013, o 11:25

Ja również kupuję odzież dla dzieci w sieci. Można tam kupić naprawdę tanie ubranka dla dzieci. A ubranka są naprawdę śliczne :)
Misiek
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez apollo » 26 sie 2013, o 11:50

Kolejny świeży zakup ;-) Ponownie kolorowemarzenia, koszt to 42 złote. Super, prawda? ;-)

Obrazek
apollo
 

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez minotaur » 19 sty 2014, o 16:29

Ja zawsze kupowałam w osiedlowych sklepach z odzieżą używaną i bardzo cenię sobie taki zakup, zawsze mam maly spacer, a do tego mogę wyszukać tańszy ciuszek w przystępnej cenie, z którego i tak za jakiś czas wyrośnie Mlody :)
minotaur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 sty 2014, o 15:15

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Panna_Mysia » 2 mar 2014, o 18:28

Gabriell napisał(a):
Zorka napisał(a):Zaeby było tanio, kupuję w second handach - zawsze udaje mi się coś fajnego wyszperać, podglądam też ogłoszenia z ciuszkami dla dzieci - tam mamy sprzedają ubranka, z których wyrosły ich pociechy - bardzo fajny pomysł na skompletowanie wyprawki.


Nie wiem czy warto kupować delikatnym dzieciom odzież w takich miejscach. Nie daj Boże dziecko złapie jakąś alergię lub infekcję i będą kłopoty..


Ja czasami kupowałam odzież dla mojego synka w sklepach z używaną odzieżą i moje doświadczenia są wyłącznie pozytywne. Ciuszki są tanie, często prawie nowe (bo maluchy szybko z nich wyrastają). Zawsze jednak prałam je dokładnie w proszku przeznaczonym do prania ubrań dla dzieci, aby uniknąć ryka podrażnień czy alergii.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez blueskay » 4 mar 2014, o 19:23

ja zazwyczaj kupuje w sieciówkach lub pepcko, kilka rzeczy mam też np z feretti
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Tanie ciuszki dla dzieci

Postprzez Camille86 » 14 kwi 2014, o 09:44

Ja też kupuję tylko przez internet. Ostatnio znalazłam świetną sukieneczkę w promocji SPAM Sama bym chciała taką mieć:) Porządnie uszyta, więc myślę, że posłuży Julce;)

Ostatnio edytowano 15 kwi 2014, o 10:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

"Żyj każdym dniem, jakby miał być tym ostatnim!"
Avatar użytkownika
Camille86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 16:30
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]