Tatuaże

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Tatuaże

Postprzez Mirabelka02 » 15 sie 2018, o 10:55

BlueLagoona napisał(a):Mirabelka02- tak, decyzja jest już podjęta. Od dawna marzę o tym..i będę miała. A ponieważ nie mam lat nastu...ani dwudziestu...;) ..jest to decyzja jak najbardziej świadoma ( w pewnym wieku nawet błędy popełnia się świadomie i z determinacją ..hihi). Wiem - dla jednych tatuaże szpecą..dla innych ( w tym dla mnie) są niemal dziełem sztuki..coś głębszego wyrażają...Większość moich znajomych z tatuażami, robiła je w jakimś ważnym momencie. No ja pierwszy raz zapragnęłam , jak urodził się mój syn..powód niezrobienia - błahy - jak to baba - mnie mogłam zdecydować się na wzór..;) teraz już mam.
redorange666- widzę, Ty jesteś przeciwny..no i fajnie..niech każdy ma swoje zdanie :) A tak z ciekawości - co myślisz o tatuażach na bliźnie, które mają za zadanie maskować..?: ( pytanie do wszystkich przeciwników). No ale ten cytat Georga..to ja się nie zgodzę,bo ja nawet syrenki starej bym nie obkleiła nalepkami ;) ..to co innego. No i Ferrari - no jak nie pucować???? Pucować :)!..no i właśnie, tu jest sedno - kto co rozumie pod tym pojęciem...

Dobra decyzja :* zrób to z premedytacją i kichaj na zdanie innych ;) mam tylko nadzieję że pochwalić się tu nam na forum nowym nabytkiem. Ja wiernie Ci kibicuję i będę czekać na post z fotka:*:)
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Tatuaże

Postprzez BlueLagoona » 15 sie 2018, o 19:13

Tak, tak..jak tylko będę miała wrzucę fotkę :). W ogóle napiszę tu na kiedy mam termin, u nas są dość długie....to dobre studio...:) No ..ale mój tatuaż - to taki "maciupki" wręcz, ale mnie się b podoba . Takie M a od tego coś.... ( no zobaczycie., M to pierwsza litera imienia) . Może potem będą kolejne...tak z doświadczenia znajomych wiem, że często na jednym się nie kończy. Dzięki Mirabelka za wsparcie. :kwiatek
Redorange666 - no świetnie ! To źle zinterpretowałam Twój post widać...A ogromny projekt...hmmm..pewnie na jednej sesji się nie skończy....a gdzie - na plecach?.....Temat ferrari pozostawiam, ...( samochody sportowe i ja..hihi..- jak adidasy do garnituru :P ).....choć raz miałam..ale nie będę off topic robić )
Avatar użytkownika
BlueLagoona
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 lip 2018, o 22:19

Re: Tatuaże

Postprzez redorange666 » 15 sie 2018, o 22:17

Mój pomysł na tatoo był słaby... Rękawek... Ale mój artysta dorobił co nie co i zamiast samego rękawka doszedł obijczyk i część łopatki...a że Andrzej miał wene to dorobił druga część o podobnej wielkości. Czas jaki oszacowal 6-8 sesji po 8h malowania (jedna strona). Trochę dużo i boleśnie.
Co do ferrari...mam do czynienia z tymi samochodami na codzień. Szkoda że cześć właścicieli to...ingeligencja w pierwszym pokoleniu.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tatuaże

Postprzez BlueLagoona » 18 sie 2018, o 22:11

Nie no..brzmi nieźle. ... 8-) ....Ciekawe co ten Twój projekt zawiera ( w sensie motyw przewodni). ? Rozumiem, że na razie, żadna z sesji się nie odbyła? No ale projekt / czy też wzór ( wzorek :P ) , to połowa sukcesu..reszta kasa no i czas.
A ból..no ciekawi mnie jakie to uczucie ...Pewnie od miejsca zależy...i strachu przed igłą ;-) :D ..No mnie można kłuć :P ..a właśnie....a propos - czy ktoś z was , kto ma tatuaż na karku może się podzielić, czy bolało?
Avatar użytkownika
BlueLagoona
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 lip 2018, o 22:19

Re: Tatuaże

Postprzez fugazi » 26 sie 2018, o 17:42

Ładnie wykonany tatuaż to piękna ozdoba! :)

Cześć wszystkim! Polecam wam zapoznać się z moją stroną dentysta w Wałbrzychu
fugazi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 kwi 2017, o 13:31

Re: Tatuaże

Postprzez redorange666 » 26 sie 2018, o 21:06

Główny motyw to Obcy wczepiony w kręgosłup. Reszta jest mroczna i ciemna jak i sam Gaiger
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tatuaże

Postprzez BlueLagoona » 27 sie 2018, o 22:07

No tak,….u faceta mroczny, duży tatuaż jest ok….u kobiet - Obcy – no nie! Brrrr….(to już bardziej ten drugi – Predator :P ;-) ) – u Pań podoba mi się subtelny i delikatny…no ewentualnie motyw z kwiatami…np. dzika róża, kwiat dzikiej wiśni – taki z boku , wzdłuż ciała….no generalnie wg mnie tatuaż to fajna sprawa, no i sprawa gustu. Powodzenia w „realizacji” . 8-)
Avatar użytkownika
BlueLagoona
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 lip 2018, o 22:19

Re: Tatuaże

Postprzez potockarose89 » 31 paź 2018, o 02:01

Myślałam o tatuażu i nawet mam mniej więcej pomysł, ale nie wiem czy mogę umieścić tutaj przykładowe zdjęcie... żeby nikt się nie oburzył. ;)

No dobrze, to może po prostu zostawię je tutaj:

A nie, jednak nie mogę. :( Chciałam zalinkować do zdjęcia, ale wyskakuje mi informacja, że nie mogę, bo jestem tutaj za krótko. No nic, możecie tylko domyślać się, co chciałam wrzucić. ;)
Avatar użytkownika
potockarose89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 paź 2018, o 00:59

Re: Tatuaże

Postprzez Goch » 18 gru 2018, o 11:14

Kiedyś zrobiłam sobie tatuaż w młodości, ale wiadomo przez lata człowiek się zmienia i ok 30 pomyślałam sobie "co ja sobie w ogóle myslałam" haha. Nie dało się go niestety przerobić, bo był duży więc znaczną część usunęłam więc po problemie. Trzeba sobie przemyśleć dobrze tatuaż, ale wiadomo czasami po latach przestaje sie podobać, tym bardziej jak jest się młodym
Goch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 11:09

Re: Tatuaże

Postprzez Naturalna » 2 mar 2020, o 10:41

Moim zdaniem są jak najbardziej ok, jeśli przed wykonaniem sprawdzimy dokładnie znaczenie tatuaży. W przeciwnym przypadku po latach możemy się nagle obudzić i tak jak napisała Goch - złapać się za głowę.
Naturalna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 gru 2019, o 09:58

Re: Tatuaże

Postprzez annika77 » 23 lut 2021, o 03:18

ja mam kilka i chciałabym kolejny, tym razem w japońskim stylu
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Tatuaże

Postprzez GabraAbra » 24 mar 2021, o 16:28

Ja kiedy też sobie zrobię
GabraAbra
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 mar 2021, o 16:00
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]